World of Warcraft: Dragonflight

از تاریخ 26 مهر ماه سال 1401 این تاپیک مختص به اکسپنشن ست Dragonflight در سرور های آفیشال بیلیزارد خواهد بود.
=============================================================

راهنمای اولیه بازی برای کمک به تازه وارد ها با تشکر از کاربر musketeer

بازی کردن در بلیزارد چقدر هزینه داره؟

برای بازی کردن در بلیزارد در حالت معمول شما باید 2 آیتم زیر رو در ابتدا خریداری کنید:

• Battlechest:: که شامل کلیه اکسپنشن ها تا یکی مونده به آخری و همینطور 30 روز تایم بازی میشه. قیمتش حدود 15 یورو هست
  • آخرین اکسپنشن: که در حال حاضر legion هست. معمولا حدود 40 یورو هست قیمتش
  • برای ادامه دادن به بازی باید اشتراک ماهیانه بازی رو هم بگیرید. که 2روش معمول داره. یکی اینکه گیم تایم های 2 ماهه بخرید، حدود 20 یورو هست قیمتشون، یعنی در حال حاضر حدود 80-90 تومن برای 2ماه. یا اینکه گلد داخل بازی بدید و wowtoken بگیرید. که قیمتش رو میتونید همیشه از سایت wowtoken.info چک کنید.
آیا گلد در آوردن و خریدن گیم تایم با گلد وقت خیلی زیادی میبره؟

واقعاً نمیشه گفت. به هر کس بستگی داره که از چه روشی گلد در میاره. بعضیا از auction house خیلی راحت گلد در میارن، بعضیا میرن فارم میکنن و گلد در میارن، بعضیا instance های قدیمی رو میزنن... بطور خلاصه فقط میشه گفت که کاملاً شدنیه، ولی باید یک مقداری زمان بزارید براش.

از کجا بخرم؟ کردیت کارت ندارم.

خیلی سایت های ایرانی هستن که این موارد رو برای فروش قرار دادن. طبق قوانین سایت نمیشه اینجا اسم گفت. همون توی گوگل سرچ کنید "خرید battlechest" یا "خرید legion" براتون این سایتها رو میاره. بعد توی سایت بلیزارد یه قسمتی داره که این کدها رو وارد کنید.

قبل از اینکه بازی رو شروع کنم چه چیزهایی آماده کنم؟

اولین کار این هست که یکی رو پیدا کنید که شما رو RAF کنه. RAF مخفف recruid a friend هست که میتونید اینجا بطول کامل در موردش مطالعه کنید. Recruit A Friend - WoW

این سیستم هم برای شما و هم برای کسی که شما رو RAF میکنه مزایای بسیاری داره. مهمتریناش ایناس:

• وقتی با هم بازی کنید 3 برابر experience دریافت میکنید!
    • وقتی شما اولین ماه گیم تایم رو بزنید، به RAF کننده شما یک ماه تایم رایگان میده.
    • وقتی شما دومین ماه گیم تایم رو بزنید، RAF کننده شما بین چند تا pet و mount میتونی یکی رو به دلخواه جایزه بگیره!
    • به ازای هر 2 level که با هم level up کنید، شما میتونید 1 level به RAF کننده اتون اهدا کنید.
    • هر دو میتونید هر 30 دقیقه یک بار همدیگه رو summon کنید (برید پیش هم)
البته یه سری محدودیت داره، مثل اینکه مدت این مزایا 3 ماه هست و باید توی یک group باشید تا این سیستم فعال بشه، و توی محدوده 100 یاردی هم بمونید. همچنین grant level یعنی مورد 4 هم فقط توی همون realm که بودید قابل استفاده اس.

بخاطر اینکه انقدر فایده داره و بیشتر از همه بخاطر mount اش، تقریباً همه دنبال یکی هستن که RAF اش کنن. بخاطر همین یه سری پوئن دیگه هم RAF کننده شما معمولاً بهتون میده.. مثلا فلان مقدار گلد، یا فلان آیتم... ولی سعی کنید اینها رو ملاک قرار ندید و بیشترین فکرتون این باشه که RAF partner شما وقت آزادش با شما همخونی داشته باشه تا بتونید باهاش بازی کنید و level up رو از دست ندید. پس قبل از RAF خوب باهاش تایم هاتون رو چک کنید و با همدیگه هماهنگ کنید که چند تا کاراکتر میخواید level up کنید و اینا....

آیا کامپیوترم به اندازه کافی قوی هست؟ آیا نت مناسبی دارم؟

مورد دیگه ای که باید چک کنید این هست که آیا کامپیوترتون قادر به اجرای بازی هست یا خیر. کلاً wow سیستم و اینترنت خفنی نمیخواد. برای اینکه ببینید بازی رو میتونید اجرا کنید یا نه باید بازی رو بصورت رایگان بدون اینکه چیزی بخرید نصب کنید و برید توی بازی. تو این حالت تا level 20 میتونید بازی کنید. تو جاهای شلوغ که مثلا 3-40 نفر اطرافتون باشن نباید fps اتون زیر 30 بیاد یا latency اتون بالای 300 بره.

خب! الآن آماده ی بازی هستم. باید چکار کنم؟

اول باید یه اکانت battle.net بسازید و اپلیکیشنش رو دانلود کنید: http://eu.battle.net/en/app

بعد از اون باید خود کلاینت بازی رو بگیرید که حدود 30 گیگ هست. میتونید بزارید خود اپلیکیشن براتون دانلودش کنه. یا اینکه از یک دوستی بخواید براتون روی هارد بریزه. یا اینکه از سایتهای ایرانی که میفروشن بخرید. بعد باید محل بازی رو به اپلیکیشن بتل.نت بدید و برید توی بازی. ضمنا کد های لازم که خریدید رو هم از قسمت redeem code توی اپلیکیشن یا سایت وارد کنید تا براتون فعال بشه. حالا باید وارد بازی بشید و توی هر realm ای که میخواید کاراکترتون رو بسازید.

تو کدوم realm کاراکتر بسازم؟ ایرانی ها کجا بیشتر هستن؟

در ابتدا بگم که ایرانی ها بیشتر از همه جا در سرورهای اروپا بازی میکنن، چون به ایران نزدیکتره و پینگ بهتری داره. اکثرا در kazzak سمت هورد هستن. توی Silvermoon و Ravencrest هم سمت الاینس هستن. بصورت پراکنده تو ریلم های دیگه مثل Outland هم هستن البته.
ریلم ها از چند نظر دسته بندی میشن:

• زبان. که معمولا ریلم هایی که زبان انگلیسی هستن رو انتخاب میکنیم.
    • PvE یا PvP. این دو کلمه مخفف Player versus Environment و Player versus Player هستن. توی wow دو faction داریم به نامهای Horde و Alliance. که یطورایی دشمن همدیگه حساب میشن. تو ریلم های PvP در دنیای بازی هر جا که برید میتونید با پلیرهای فکشن مقابل مبارزه کنید، اونها هم همینطور. این به این معنی هست که هرجا برید با پلیرهای فکشن مقابل درگیر میشید. در ریلم های PvE تا وقتی نخواید میتونید از درگیر شدن با فکشن مقابل خودداری کنید. به اصطلاح بصورت دیفالت PvP flag اتون خاموش هست.
    • RP یا Normal. در ریلم های RP مخفف Role-Playing خیلی پلیرها قالب کاراکترشون رو به خودشون میگیرن. یعنی طوری رفتار میکنن که انگار واقعاً مثلاً یک جادوگر الف هستن و با همه اون شکلی صحبت میکنن! البته تو همه ریلم ها بعضیا این کار رو میکنن و توی ریلم های RP خیلی بیشتره.
موارد دیگه ای مثل جمعیت و بالانس بودن فکشن ها و ... هم توی انتخاب ریلم موثره که بیشتر این فاکتور ها رو میتونید از این سایت دنبال کنید: realmpop.com

هر گونه بحث در مورد سرور های کرک حتی سرور های کرک Warlord of Draenor و قبل از آن در این تاپیک ممنوع هست و با افراد خاطی به شدت برخورد خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
من که نمیتونم بیشتر از این برای دیدن تانک کردن پالادین صبر کنم ... سرور هم که هنوز آپ نشده ... باید با حذف Spell Damage و تغییر اون به Str جالب شده باشه ...

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
WoWinsider که قوقا کرده هی داره پست می ده و امکانات جدید و نشون می ده.....
فقط می تونم بگم پچ جدید فوق العاده هست !!!!
دیگه نیازی به خیلی Regent ها نیست یا Poision ها آماده ی خرید هستن و .....
توی بازی یه تقویم فوق العاده ساخته شده Event ها رو نشون می ده و می تونین قرار مدار Raid بزارین !!!!
Achievement ها کار می کنن !!!!!!
سلمونی حرف نداره :biggrin1:
Bonus heal و Bonus dmg با هم مخلوط شدن و Spell Power گفته می شه !!!!!!
تغیرات گرافیکی جالبی ساخته شده اللخصوص سایه ها......
و کلی چیز دیگه
در کا خیلی تغییراتی که لازم بود داده بشه داده شده مخصوصا Hunter ها !
اینم 3 تا عکس که دیشب گرفتم :
بنا بر این پست WoW insider منم دیشب یکی از خوش شانس ترین های TGC های جدید توی ریلم ما هست رو دیدم و عکس گرفتم:biggrin1:!!!!
pet جدید هانتر هم می تونین ببینین
2jc5vo1.jpg

دیشب به مناسبت اومدن 3.0.2 گیلد Imuue برامون ony و nerf رو زدن :biggrin1: عکس zep جدید توی org هم هست :
16blcsi.jpg

اینم Metamorphosis مخصوص محمد رضا :
1q4g1u.jpg
---------------------------------------------
جواب PM منم اگه می دادی ثواب داشت.

پی ام دادی ؟؟؟؟؟؟؟؟ کی ؟؟؟؟؟؟؟؟ شرمنده :blushing::blushing::blushing:
اگه نظر من رو می خوای همین الان 70 شو.....فارم کردن Honor الان به دردی نمی خوره !!!!
اگه بخوای Mers Glad بگیری که بر اساس wowinsider برات تا lvl 72 بیشتر نمی مونه......
اگه هم بخوای save کنی برای lvl 80 با زم به نظر من فایده نداره چون bg های جدید می آد + هنوز احتمال ریست شدن honor هست
فقط 70 شو و شروع کن به gold فارم کردن....
WOTLK = new BoE & New Recipes
پس خیلی gold لازم می شه......
tailoring هم up کن اگه قالیچه پرنده رو می خوای ;)
Enchant هم drop کن بهتره بری Inscription..........
اینا نظر من بود البته خودت بهتر می دونی :p

vampire may cry

کاربر سایت
May 14, 2007
347
هه هه مثل اینکه همه مشغول کار خودشونن هستن هیشکی حوصله نداره که یکی گشاد بازی در بیاره هه مثل اینکهخودم باید 1 کاری بکنم...خداییش اگه وقت داشتم الان 70 بودم ولی حیف که وقت ندارم....

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

وای خدا این Metamorphosis عجب چیز خوفیه... حالی بردیم اساسی...فقط حیف که تایمش خیلی کمه. کلا 30 ثانیه توی این حالت می مونه.

اینم عکسی از من در لول 69. رهام جان حرفت قبول. تا 1-2 ، 70ـم.

یا علی ...

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

بچه ها امیدوارم بهم نخندین. میشه این بابا رو که توی این کوئست باید بکشم اسمشو بهم بگین..!!!

ASGHAR

آسمش برام جالبه. شایدم من دارم اشتباه می خونم. :laughing::laughing:

اینم عکسش...

یا علی ...

+++++++++++++++++++++++
ویرایش شد ...

منم 70 شدم...

همون طور که به رهام هم گفتم ساعت 1-2 میشم 70،به قولم عمل کردم. این پچ باسم خوش یمن بود. منم الان یه Warlock ،70 دارم. الان باید روش کار کنم.

یا علی ...

خوشحالم...

آخرین ویرایش:

vampire may cry

کاربر سایت
May 14, 2007
347
سلام

بچه ها امیدوارم بهم نخندین. میشه این بابا رو که توی این کوئست باید بکشم اسمشو بهم بگین..!!!

ASGHAR

آسمش برام جالبه. شایدم من دارم اشتباه می خونم. :laughing::laughing:

اینم عکسش...

یا علی ...

+++++++++++++++++++++++
ویرایش شد ...

منم 70 شدم...

همون طور که به رهام هم گفتم ساعت 1-2 میشم 70،به قولم عمل کردم. این پچ باسم خوش یمن بود. منم الان یه Warlock ،70 دارم. الان باید روش کار کنم.

یا علی ...

خوشحالم...
آره خداییش خیلی توپه این metamorphosis(البته من که خودم فقط تو این عکسه که metamorphosisرو می بینم :p.)
=============
بچه تو 3.0.2 چه چیز هایی به mage اضافه شده؟

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
Grtzzzzzzzzzzzzzzzzz on 70 محمد رضا :love:
نمی تونم صبر کنم که Metamorphosis رو روی lock خودم ببینم......
هرچند اگه بری afflication دیگه هیچوقت oom نمی شی.....اما بازم Metamorphosis یه چیز دیگس
دیروز رفتیم ZG برای Achievement منم که شدم Boomkin با تلنت های جدید و 3 تا AoE شدم Super dmg !!!!
اینم 3 تا عکس :
16kx2lc.jpg

2rcvhpu.jpg

تنکمون fishing 375 داشت تونستیم این boss هم بزنیم :love:
t0nv53.jpg
ایشالا classic raider achievement رو می گیریم قبل 80.......
----------
درمورد اصغر هم آره من و یاسر پارسال پیداش کردیم توی Private server (دوران Noobiat)
بازم grtz واسه 70 ^^
----------
واسه mage هم اینجارو بخون خیلی کمکت می کنه :
http://www.wowinsider.com/2008/10/13/preparing-your-mage-for-patch-3-0-2-part-2/

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
تازه كار

سلام برو بچ گل بازيسنتري WoW دوست:cheesygri
من تازه با اين پديده (WoW) آشنا شدم:laughing:
ميخواستم كه اگه ميشه يه مقدار منو راهنمايي كنين.
من الان Level 10 هستم و با هيرو هستم.يه PET گرگ هم دارم.
ميخواستم كه يكم اصتلاحات رايج توي بازي رو برام توضيح بدين و اينكه چه جوري سريعتر Pet رو بزرگ كنم و كلا راهنمايي هايي كه فك مي كنين براي يه كسي كه هيرو داره مناسبه.;)

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
Grtzzzzzzzzzzzzzzzzz on 70 محمد رضا :love:
نمی تونم صبر کنم که Metamorphosis رو روی lock خودم ببینم......
هرچند اگه بری afflication دیگه هیچوقت oom نمی شی.....اما بازم Metamorphosis یه چیز دیگس

سلام

اول اینکه مزاحمت میشم.

Affli قراره بشم، ولی من الان Spell dmg، 386 هستش. احمد می گه وقتی رسید به 800. می رم Retalent می کنم و می رم روی Affli. احمد الان رفته روی Affli و می گه خیلی خوف شده.

ولی بازم از این Metamorphosis نمیشه گذشت.

تازه باید برم تو کار Rep و Gold. البته باید Dungeon های Auchindoun رو برم که Rep هم با Sha'tar بیاد روی Honor. البته الان دارم Daily می رم که 900g در بیارم برم تو کار Mount پرندم. اوضاع پولی خیلی خوب نیست. باید Gold جمع کنم.

یکم باید روی Gearـم کار کنم.

انگار یکم سرورها مشکل لگ داره که توی Maintenance گفته که به زودی این مشکل هم برطرف میشه.

یا علی ...

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
سلام

اول اینکه مزاحمت میشم.

Affli قراره بشم، ولی من الان Spell dmg، 386 هستش. احمد می گه وقتی رسید به 800. می رم Retalent می کنم و می رم روی Affli. احمد الان رفته روی Affli و می گه خیلی خوف شده.

ولی بازم از این Metamorphosis نمیشه گذشت.

تازه باید برم تو کار Rep و Gold. البته باید Dungeon های Auchindoun رو برم که Rep هم با Sha'tar بیاد روی Honor. البته الان دارم Daily می رم که 900g در بیارم برم تو کار Mount پرندم. اوضاع پولی خیلی خوب نیست. باید Gold جمع کنم.

یکم باید روی Gearـم کار کنم.

انگار یکم سرورها مشکل لگ داره که توی Maintenance گفته که به زودی این مشکل هم برطرف میشه.

یا علی ...

قربونت برم rep مربوط به Sha'tar برای Tempest Keep ـه .Mech-Bota-Arca
rep که شما منظورته Lower City ـه که خیلی به درد Lock نمیخوره چون gear خاصی برای ما نداره، یک Lower City Prayer Book بود که یک trinket برای healer ها بود، الان نمیدونم چی شده، شاید به درد بخوره، سری Dungeon های Auch هم من بدم میاد:D

پ.ن : 70 مبارک :D

من بجا تو بودم کلا کاراکترم رو Delete میکردم چون اصلا با female حال نمیکنم ... اگه مرد بود باز یه چیزی

شما اگه علاقه داری 24/7 یک کاراکتر مرد!!! جلوی چشمت بالا پایین بپره، دلیلی نداره همه اینطور باشند :D

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
قربونت برم rep مربوط به Sha'tar برای Tempest Keep ـه .Mech-Bota-Arca
rep که شما منظورته Lower City ـه که خیلی به درد Lock نمیخوره چون gear خاصی برای ما نداره، یک Lower City Prayer Book بود که یک trinket برای healer ها بود، الان نمیدونم چی شده، شاید به درد بخوره، سری Dungeon های Auch هم من بدم میاد:D

پ.ن : 70 مبارک :D

سلام

احمد که مطمئنا اشتباه نمیکنه. اتفاقا اگه یادم باشه گفت برای Tempest Keepباید مانت پرنده داشته باشی. برای همین رفتیم شمال Silvermoon برای این Dailyها. که 900 تا جمع کنم.
پنج شنبه صبح. داره احمد بهم یاد میده. جدا ممنونشم. خیلی اذیتش کردم و ازش دارم چپو راست سوال می پرسم.

ممد و سپهر و احمد هم باید بیان تا بریم Scholomance که مانت لول 60 رو بگیرم. چون من هنوز اون مانت رو هم ندارم. کلا خیلی کار داره. ممد باید Tank بشه و سپهر و احمد هم بیان. که سپهر بشه Healer - ِDPS و احمدم که هست. البته احتمالا حسینم میبریم که Mage لول 67ـه. الان احمد کمی مشکل Ping داره.

ولی بهم گفت Dungeon های Auchindoun رو برو. برای اینکه honor بشم. حتما من جاشو اشتباه کردم. من 2 بار فقط ( MT ( Mana Tomb رو رفتم. من چون پنج شنبه 2.5 صبح 70 شدم.

احمد می خواست برام یه Staff هم از AH بخره که فعلا نبود. بهش گفتم برم از Legend of Hall یه Staff با 16k ، Honor بخرم که احمد گفت : Noch. نخر. همون کاری که من ( منظورم خودش ) میگم باید بکنی. منم گفتم چشم.

مطمئنا پارسیا جان شما و احمد درست میگین. من اشتباه منظور احمد رو توی Chat گرفتم. به هر حال ممنون.

من اگه اشتباه کردم معذرت می خوام. شما تجربت بیشتره و شکی هم توش نیست.

اگه یادم باشه 2 تا Key خریدم. یکی از Thrallmar و یکی از Zangarmarsh. و 9g و 15g هم دادم و یه Dreadweave Robe خریدیم از Thrallmar که البته به Thrallmar، Honor بودم. و یه DreadWeave Hood خریدیم از Zangarmarsh که به Cenarion Expedition هم honor بودم.

به هر حال. ممنونم پارسیا خان بزرگ.

بابت اشتباهم معذرت.

از احمد گل هم خیلی خیلی ممنونم. با اینکه Pingـش با صبا 1k و 2k بود خیلی بهم کمک کرد.

یا علی ...

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
سلام

احمد که مطمئنا اشتباه نمیکنه. اتفاقا اگه یادم باشه گفت برای Tempest Keepباید مانت پرنده داشته باشی. برای همین رفتیم شمال Silvermoon برای این Dailyها. که 900 تا جمع کنم.
پنج شنبه صبح. داره احمد بهم یاد میده. جدا ممنونشم. خیلی اذیتش کردم و ازش دارم چپو راست سوال می پرسم.

ممد و سپهر و احمد هم باید بیان تا بریم Scholomance که مانت لول 60 رو بگیرم. چون من هنوز اون مانت رو هم ندارم. کلا خیلی کار داره. ممد باید Tank بشه و سپهر و احمد هم بیان. که سپهر بشه Healer - ِDPS و احمدم که هست. البته احتمالا حسینم میبریم که Mage لول 67ـه. الان احمد کمی مشکل Ping داره.

ولی بهم گفت Dungeon های Auchindoun رو برو. برای اینکه honor بشم. حتما من جاشو اشتباه کردم. من 2 بار فقط ( MT ( Mana Tomb رو رفتم. من چون پنج شنبه 2.5 صبح 70 شدم.

احمد می خواست برام یه Staff هم از AH بخره که فعلا نبود. بهش گفتم برم از Legend of Hall یه Staff با 16k ، Honor بخرم که احمد گفت : Noch. نخر. همون کاری که من ( منظورم خودش ) میگم باید بکنی. منم گفتم چشم.

مطمئنا پارسیا جان شما و احمد درست میگین. من اشتباه منظور احمد رو توی Chat گرفتم. به هر حال ممنون.

من اگه اشتباه کردم معذرت می خوام. شما تجربت بیشتره و شکی هم توش نیست.

اگه یادم باشه 2 تا Key خریدم. یکی از Thrallmar و یکی از Zangarmarsh. و 9g و 15g هم دادم و یه Dreadweave Robe خریدیم از Thrallmar که البته به Thrallmar، Honor بودم. و یه DreadWeave Hood خریدیم از Zangarmarsh که به Cenarion Expedition هم honor بودم.

به هر حال. ممنونم پارسیا خان بزرگ.

بابت اشتباهم معذرت.

از احمد گل هم خیلی خیلی ممنونم. با اینکه Pingـش با صبا 1k و 2k بود خیلی بهم کمک کرد.

یا علی ...

سلام
ای وای .. نه من اصلا منظورم این نبود که شما اشتباه کردی .
میخواستم بگم که مثل خودم الکی کلی وقت برای rep این lower city تلف نکنی همین :D .. این همه dungeon های Auch رو الکی رفتم. یک مشت پرنده هم باید بزنی .. اوضاعی ـه :sick: . البته حتما احمد یک چیزی دیده که میگه و من بی حواس ندیدم.

برای Tempest Keep هم البته mount پرنده میخواد ولی چون احمد خودش lock ـه میتونه اون بالا summon اتون کنه. فکر کنم از Patch 2.4.0 اون ممنوعیت رو برداشتند و دیگه حتی داخل همه instance ها هم میشه summon کرد! پس از این جهت مشکلی ندارین و خیلی سریع میتونین rep جمع کنید :D

Dreadsteed هم به نظر من وقتی که برای گرفتنش میگذارید خیلی زیاده و دردسر زیادی هم داره ولی واقعا به گرفتنش میارزه و توی چشم میاد. به خصوص اینکه احمد اون سه تا آیتم که باید 250g بخرید رو داره و شما دیگه نباید اون آخر پول الکی بدید و الان هم که 70 ای خیلی راحت تره. من وقتی 60 بودم رفتم دنبالش و خیلی طول کشید ولی وقتی که ساعت 5 صبح تموم شد، خیلی حال کردم. (چطور یکسری pixel روی صفحه میتونه انقدر باعث خوشحالی بشه :D )

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
بازی جدید که قراره بیاد (lich king) رو میشه نصب کرد و فقط ویدئو هاشو دید؟؟؟
یعنی نمیخوام بازی کنم فقط میخوام ویدئوهای بازیو ببینم تو خارج از محیط بازی ؛ میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر