World of Tanks | Xbox 360

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
دروود بازی جالبیه پیشنهاد میکنم بازی کردنش خالی از لطف نیست
حجم دقیقش بزای دانلود 2.7 گیگ هست
3 روز ابتداییش نیاز به گلد نداره و کاملا رایگان
میتونید بازی رو پریمیوم بشین که هم اکس پی بوست براتون فعال میشه و میزان نقره(واحد پولی بازی) براتون بیشتر میشه و هم میتونید گلد ترید کنید(برای برخی از قابلیت های بازی لازمه گلد)
در کل اوایلش تانکهامون خیلی نابوده صبور باشید و کمی بازی کنید هم نحوه بازی کردن دستتون میاد هم تانک باحال باز میشن
در انتها این رو بگم بازی یک تمهای تاکتیکی هست یعنی لزوما اینطور نیست که تخت گاز بگرید برین وسط میدون خیلی راحت تانکتون نابود میشه ضمنا ریسپان هم نداره
نابودی تانک = پایان بازی
در مورد نحوه بازی کردن هم خیلی خوب با کنترل ایکس باکس مچ هست خیلی هم باحاله
داخل بازی هم یک سری ویدیو اموزشی هست کلا نیم ساعت هم وقتتون گرفته نمیشه ببینید کلیت بازی دستتون میاد
همین دیگه چیز دیگه ای بود دز خدمتم
گیمر تگم هم زیر اواتارم هست دیگه دوستانی تمایل دارن ادد کنن تیم بازیسنتر رو راه بندازیم;;)
این هم یکی از رکوردهای بازیم زیاد عالی نیست ولی بد هم نیست
واقعا ببینید چه کردم اونم با لایت نکته جالب اینکه این همه زدم اخرش از بالای یک صخره افتادم پایین:d

آخرین ویرایش:

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
تو نسخه pc بعداز ايجاد كلن ميشه رفت سرزمين ها مختلف رو تصاحب كرد
كسي تفاوت كامل بين اين دو نسخه رو نميدونه ؟

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
من کلا بقیه بازیا رو گذاشتم کنار فقط اینو میزنم
خیلی جوابه
از معدود بازیایی که واقعا هر کلاس نقش خاصی تو روند بازی داره ، یه Chaffee خریدم و آپش کردم و دیگه اکثرا با اون بازی میکنم ، با optical که انداختم روش شیرین تا 500 متری رو میتونم Scout کنم!!
خاستین ما رو هم ادد کنین دور همی بازی کنیم

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
آپدیت 1.1
به حجم نامشخص
بدون قابلیت resume!
قابلیت های نسخه pc از جمله آموزش خدمه و اینا بهش اضافه شده ، قابلیت انتقال خدمه از یه تانک به تانک دیگه (البته با ملیت یکسان)هم از تغییرات دیگس ، البته با این نت داغونه پر از قطعی چجوری باید دانش کرد خدا عالمه!

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
بالاخره الان دو هفته میشه که دانلود کردم بازی رو خیلی قشنگه ولی خیلی هم سخته اگه یکم پا ت رو از گلیم ت دراز تر کنی میزنن میترکونن ت
ولی چه حالی میده وقتی یه تانک رو از بین میبری
از دوستان هر کس مرتب بازی میکنه گیمر تگ من رو هم اد کنید
لطفا هم بیشتر اینجا بیاید ازتون یاد بگیرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر