Wolfenstein: Youngblood

3398880-wolfensteinyoungblood_trailer.jpg
نسخه‌ی جدید از Wolfenstein با نام Wolfenstein: Youngblood معرفی شد.

- بازی 19 سال بعد از اتفاقات Wolf II اتفاق می‌افته.
- شخصیت‌های بازی دوقلوهای BJ Blazkowicz هستن که حالا بزرگ شدن.
- بازی رو میشه بصورت Coop هم تجربه کرد.
- تاریخ عرضه‌ی بازی برای سال 2019 در نظر گرفته شده.

Wolfenstein: Youngblood is a brand-new co-op game unveiled at the Bethesda BE3 Showcase 2018. The game takes place in 1980, 19 years after BJ Blazkowicz ignited the second American Revolution in Wolfenstein II: The New Colossus
Wolfenstein: Youngblood introduces the next Blazkowicz generation to the fight against the Nazis. Play as one of BJ’s twin daughters, Jess and Soph, as you search for your missing father in Nazi-occupied Paris

PUjRApaf.jpg

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
خدایی میبینید چه گیری کردیم؟ آدم تو همچین دوره ای این خبرارو میبینه، میمونه نگران باشه یا خوشحال. :))

در این مورد خاص باید نگران بشی

هرچند گفتند دلیل طولانی تر شدن زمان گیمپلی، طراحی محیطهای باز هست ولی خب قشنگ منتظر کلی فچ کوئست باش

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,164
نام
∂αнмα
خدایی میبینید چه گیری کردیم؟ آدم تو همچین دوره ای این خبرارو میبینه، میمونه نگران باشه یا خوشحال. :))
صد درصد باید نگران بشی بتزدا پیچش رو شل کرده حسابی اون که ریج 2 کمپین کوتاه بود و پر شده بود از کارای بیهوده و بی هدف اگه سیستم اپگریدش نبود تبدیل به فاجعه میشد اینکه قرار محیطش کوچیکتر باشه تازه 30 دلار هم هست قشنگ بوی به آب بستن داره از صد کیلومتریش میاد !

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,485
نام
Nightwing
صد درصد باید نگران بشی بتزدا پیچش رو شل کرده حسابی اون که ریج 2 کمپین کوتاه بود و پر شده بود از کارای بیهوده و بی هدف اگه سیستم اپگریدش نبود تبدیل به فاجعه میشد اینکه قرار محیطش کوچیکتر باشه تازه 30 دلار هم هست قشنگ بوی به آب بستن داره از صد کیلومتریش میاد !
سازنده هاشون دقیقا یکین اینا؟
شما rage 2 بازی کردی؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,164
نام
∂αнмα
سازنده هاشون دقیقا یکین اینا؟
شما rage 2 بازی کردی؟
خیر
ریج 2 رو بله بازیش کردم ولی حوصلم نکشید ولش کردم بازی فقط یـ سیسیتم اپگرید متنوع داشت که شما رو وادار میکرد توی محیط بگردی و اگه اهل کمپ خالی کردن های تکراری نمیبودی زود زده میشدی ازش (برا من که اینجور بود) داستان اصلی هم که خوب خیلی کوتاه بود ! سیستم شوتینگ بازی حالا هرچقدر هم میخواد خفن باشه این وسط ! الان این بازی قرار سند باکس بشه تازه 30 دلار هم هست یعنی قشنگ پیداست زیاد روش به اون صورت وقت گذاشته نشده اخرین مورد یـ همچین چیزی دقیقا Farcry New Dawn بود اونجا هم بازی 30 دلار بود و جوری طراحیش کرده بودن که با کمپین کوتاه تا 20-30 ساعت کشش داشته باشه قشنگ به آب بسته بودن بازی رو ! البته اون بازی OW تر بود سیستم اپگریدش هم گسترده بود نمیدونم الان این دقیقا چجوریه ولی بعید بدونم سیستم اپگرید خفنی داشته باشه (مثل نسخه های اصلی)

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
BJ پیر رو توی تریلر اخیر دیدید؟! :D بازی چون توی دهه 80 اتفاق می‌افته، پس اینجا تقریبا سنش میشه 70 :D
اون بدن جدیده خوب بهش ساخته...هنوزم دو تا اسلحه سنگین برمی‌داره :D

110151

یک ماه تا عرضه :D

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
با ولفنشتاین2 خیلی حال کردم بهترین FPS نسله برام ولی این فکر نکنم از یه DLC فراتر بره فوقش مثل NEW DAWN (فارکرای جدیده) هست که من ازش خیلی بدم میاد و اصلا در حد فارکرای5 نبود

• Like
Reactions: Nameless King

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
دوزِ RPG بازی رو بردن بالا!

Wolf-Upgrade-DualWielder.jpg

Wolf-Upgrade-Cloak.jpg Wolf-Upgrade-SisterlyLove.jpg Wolf-Upgrade-Kugelgewehr.jpg

زیاد فنِ این رویکرد نیستم...مخصوصا که به دشمنا هم Health Bar دادن!
همچین روندی واسه Far Cry New Dawn که اصلا جواب نداد، امیدوارم اینجا سیستم پیشروی توی بازی جذاب باشه و باعث محدودیت نشه.

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581