Wolfenstein: The New Order

با درود
wolfenstein-the-new-order.jpg

Wolfenstein: The New Order

Developer : Machine Games
Publisher : Bethesda Softworks
Release Date : 20/5/2014

خب بالاخره شماره ی جدیدی از Wolfenstein series یکی از سری های محبوب در دنیای گیم معرفی شد ، Wolfenstein: The New Order !
بازی در تاریخ 7 می 2013 برای تمامی دوست دارن FPS های واقعی رسماً معرقی شد!همچنین این بازی در سال 2013 و برای PC , XBOX 360 , PS3 , PS4 & Xbox oneخواهد آمد!
موتور بازی همانند تمامی پروژهای پیش روی شرکت Bethesda همان id Tech 5 خواهد بود!!
این بازی بخش مولتی پلیر یا چند نفر نیز نخواهد داشت!!

تصاویر بازی Wolfenstein: The New Order

تریلر اولیه بازی

تریلر 28 می 2013

03808139553132831930.jpg

Pre-Order کنید بتای دوم 4 میدن :-s

اطلاعات جدیدی از تازه ترین ساخته استدیو Machinegames منتشر شده است.
در بحث کیفیت اجرای بازی، Wolfenstein: The New Order بر روی کنسول های نسل هشتم یعنی PlayStation 4 و Xbox One با رزولوشن 1080p و 60 فریم در ثانیه اجرا خواهد شد. مراحل بخش تک نفره بیش از 15 ساعت به طول خواهد انجامید و همچنان بخش چندنفره وجود نخواهد داشت. با انجام challenge های مختلف می توانید گزینه های بشتری را در شاخه تکنولوژی خود آزاد کنید همچنین صحبت های بسیاری نیز در میان است که شما حتی در کره ماه با ناتزی ها مبارزه می کنید. شخصیت اصلی بازی یعنی B.J می تواند به طور همزمان دو عدد اسلحه تک تیر انداز را حمل کند! چنین چیزی غیر عادی هم نیست زیرا پای سازندگان Chronicles of Riddick و The Darkness در میان است.
با تشکر از A.R.A.$.H
biggrin1.gif

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
بازی قشنگ بازی نسل هفتمیه از نظر گرافیکی :d

همون ابتدای بازی که کرش می‌کنید توی دریا، تکسچرهای باقیمونده هواپیماها توی آب در حد سایفون فیــــلتر PS1 هستن :d

ولی خود بازی خیلی خوبه، اگه روی PC نمی‌تونید برید، واسه 4 حتماً بخرید. ارزششو داره.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
اینطور که معلومه بازی عالیه و همه ازش تعریف می کنن ولی چرا اخه متاش انقدر کم شده؟ حالا میگیم به خاطر گرافیکش و اپدیت 5 گیگی 1 نمره کم میشه بقیش چرا؟ خیلی ها به بازی هفت و هشت دادن
گرافیک یکی از ارکان اصلی بازی ـه، به خاطر گرافیک پایین فقط 1 نمره کم نمیکنن که :D

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
ببینید همه چی این بازی عالی بود . من که خیلی کیف کردم . همه اومدن به گرافیکش گیر دادن ولی واقعا بعد از اپدیت 5 گیگ گرافیکش خیلی خوب بود . شاید یکم تکستچر ها ضعیف بود اما کلا گرافیک خوب بود . من که به گرافیکش 8 میدم :)

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
تمام کردم. خوب بود. گرافیک را بدون اپدیت در سطح خوبی دیدم. دیگه مشکل texure loading را مشاهده نکردم. خبری هم از بافت های بی کیفیت به اندازه ی rage نبود. من نسخه ps4 را بازی کردم جهت اطلاع.:d

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
یه هفته صبر کردم نت وصل شه و دانلود شه آپدیت ، این مدت 1 چپتر رو بدون آپدیت رفتم ، ولی خودمونیم بعد آپدیت واقعا تاثیر چشم گیری نداشت اصلا !! :D

آپدیت بازیها رو توصیه میکنم همیشه بگیرید ، ولی اگه مشکل دانلود یا زمان و ... دارید ، آپدیت این بازی اونجوری هم که میگفتن تاثیر گذار نیست !

A . ZoN[i]X

کاربر سایت
Aug 15, 2010
298
نام
ⒶⓁⒾ
میگم اون قسمت دیگه ی کمپینش که تو منو میاد چیه؟ یعنی کمپین رو از دید شخص دیگه ای بیان میکنه؟

وقتی تو اخر چپتر یکی از اون 2تا ادم رو انتخاب میکنی اون شخصیت تا اخر بازی با شما هست و تو روند بازی فرقی نداره فقط هر کدوم به یک نوع قفل ها رو باز میکنن , بیشتر برای پلات کردن بازی میخوره

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
نوشته شده توسط A . ZoN[i]X;3358629:
وقتی تو اخر چپتر یکی از اون 2تا ادم رو انتخاب میکنی اون شخصیت تا اخر بازی با شما هست و تو روند بازی فرقی نداره فقط هر کدوم به یک نوع قفل ها رو باز میکنن , بیشتر برای پلات کردن بازی میخوره
عجب.چون گفته بودن تا سی ساعتم طول میکشه بازیش من دیدم ده دوازده ساعت رو Bring me on طول کشید فقط !

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,354
نام
مهدی
دانلود اپدیت واقعا ارزش داره یا نه با توجه به نظرات دوستان؟
دانلود با کنسول قابلیت RESUME داره؟
با کامپیوتر هم میشه دانلود کرد؟(اگر شدنی هست لینکش رو لطف کنین و طریقه انتقال به کنسول رو بذارین)
ممنون

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
با کامپیوتر هم میشه دانلود کرد؟(اگر شدنی هست لینکش رو لطف کنین و طریقه انتقال به کنسول رو بذارین)
ممنون

به نظر من آپدیت کنید خیلی بهتره...

بله قابلیت resume داره

Sony Ps

کاربر سایت
Jun 24, 2014
23
عزیزان بازی پلات کردنش سخته یا راحت؟
من پلاتش کردم 7روز طول کشید ولی اون تروفی اخر پلات خسته گیمو در کرد.باید بگم که خیلی سخته پلاتش .در مورد گرافیک بعد اپدیت باید دید که بعد اپدیت واقعا گرافیک به سطح خودش رسید .در کل بهترین شوتر اول شخص این مدت هست.

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
ممنون

سلام
با استفاده از نرم افزاری که لینکش داخل امضا من هست میتونی با کامپیوتر بریزی.
موفق باشی

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر