Wolfenstein: The New Order-Xbox 360

babakxz2

کاربر سایت
May 5, 2011
472
دیسک1را نصب کردم فکر کنم 45دقیق ای طول کشیدو بعد اخطار دیسک2داد و دیسک2را تازه دانلود میکنم

این جریان فیکس چیه دوستان مگه باABGXفیکس نمیشه؟؟؟؟؟

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود
دیسک1را نصب کردم فکر کنم 45دقیق ای طول کشیدو بعد اخطار دیسک2داد و دیسک2را تازه دانلود میکنم

این جریان فیکس چیه دوستان مگه باABGXفیکس نمیشه؟؟؟؟؟

نه , بخاطر اینکه بازی بصورت LT2 عرضه شده و قسمت توپولوژی بازی خالی هست. چون هنوز تو دیتابیس ABG هم ثبت نشده با ABGX فیکس نمیشه.

فیکس رو باید دانلود کنید و مثل قدیم با نرم افزار فایلهای فیکس رو ایمپورت کنید.

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
نه , بخاطر اینکه بازی بصورت LT2 عرضه شده و قسمت توپولوژی بازی خالی هست. چون هنوز تو دیتابیس ABG هم ثبت نشده با ABGX فیکس نمیشه.

فیکس رو باید دانلود کنید و مثل قدیم با نرم افزار فایلهای فیکس رو ایمپورت کنید.

یعنی فقط دیسک اول برنرمکس میخواد 3 تای دیگه معمولی ان یا هر 4 دیسک واسه نصب نیاز به برنرمکس دارن ؟

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود
سلام محمود

فقط دیسک2و4 فیکس میخواد؟؟؟

بله فقط دیسک 2 و 4 فیکس میخواد.

- - -ویرایش - - -

یعنی فقط دیسک اول برنرمکس میخواد 3 تای دیگه معمولی ان یا هر 4 دیسک واسه نصب نیاز به برنرمکس دارن ؟

فکر نکنم اصلا نیازی به برنرمکس باشه چون به غیر از دیسک اول که دیتا هست , سه دیسک دیگه این بازی اصلا گزینه اینستال نداره !!

اینم در نوع خودش شاهکاریه !!

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود
این فیکس دیگه داستانش چیه؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

ظاهرا در هنگام ریپ شدن 1 سکتور از دیسک جا افتاده و از اونجا که دیسک بصورت LT2 ریپ شده این سکتور جا افتاده مانع پچ شدن برای LT3 میشه. بخاطر همین تا فیکس نشه نمیشه بازی رو برای LT3 رایت زد

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
ظاهرا در هنگام ریپ شدن 1 سکتور از دیسک جا افتاده و از اونجا که دیسک بصورت LT2 ریپ شده این سکتور جا افتاده مانع پچ شدن برای LT3 میشه. بخاطر همین تا فیکس نشه نمیشه بازی رو برای LT3 رایت زد

الان یک نسخه دیگه هم اومده به این اسم : Wolfenstein.The.New.Order.Stealth.Fix.XBOX360-COMPLEX
فرقی با نسخه اولی داره یا نه ؟

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود
الان یک نسخه دیگه هم اومده به این اسم : Wolfenstein.The.New.Order.Stealth.Fix.XBOX360-COMPLEX
فرقی با نسخه اولی داره یا نه ؟

این نسخه جدید نیست , همون سکتور های جا افتاده از دیسک 2 و 4 هست که جداگانه داده شده تا با نرم افزار دیسک 2 و 4 رو پچ کنیم

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
برا من دانلودش ۱۰ روز طول میکشه ! :||

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

بر و بچ فريم بازي توي اون گيم پلي چند صفحه پيش خيلي خوبه خود بازي هم اونجوريه ؟
اگه آره كه رايت كنم وگرنه منتظر نسخه PC ميمونم

Sent from my HTC Phone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر