Wolfenstein: The New Order | PS3

immortals

کاربر سایت
Jan 24, 2012
230
نام
كاوه
سلام دوستان پچ 1.01 اومده ببینید مشکل لود طولانی حل میشه؟؟

دانلود
من این مشکل رو ندارم،ولی مشکل تکسچرها با این آپدیت همچنان پابرجاست!!!:(
بعضی موقع ها هم(مثلا:توی حمام که می رفتم گیر میکرد،مجبور بودم کنسول رو ریستارت کنم-کلا قید بعضی از مکان ها رو زدم)
به خاطر انجین بازی هست...نگران بازی شیطان درون هستم...(تریلر جدید رو دیدم تو فیلم مشکل تکسچر داشت)...:(

- - -ویرایش - - -

دوستان من یه جاش گیر کردم :(
تو chapter 6 قسمت fergus اونجایی که شبیه کارگاهه سه تا هلیکوپتر داره که تو هر سه تاش ماشین گان داره و یه ربات گنده میاد همش از این بمب برقیا میندازه چجوری باید بکشمش؟؟
از اونجایی که میاد یه نردبون هست که ازش بالا نمیره تمام تیرام تموم میشه بازم هیچیش نمیشه...
چیکار کنم؟؟ :(
با اون اسلحه که اشیا رو برش میده...جعبه های توی محیط رو ببر توشون پر مهمات هست...کلا باید مقاومت کنی ...من روی درجه 3 رفتم اینطوری شدم#:-s درجه آخر بماند...

amirmufc

کاربر سایت
Dec 4, 2009
168
نام
Amir
این مشکلات لود طولانی و تکسچر واقعا اینقدر تو ذوق میزنه و برای همه زیاده !؟

من بازی رو گرفتم و 1-2 دقیقه فقط تستش کردم.. هنوز وقت نکردم و طی 10 روز آینده هم سرم شلوغه.. خواستم بدونم یعنی باید با کلی مشکل روبرو بشیم ؟

arvana63

کاربر سایت
Apr 17, 2014
52
سلام از بچه هاکه این بازیو انجام دادن wolfenstein The new order اگه اره همون اول بازی که میخوای ازاین هواپیما بپری تو یه هواپیمای دیگه چطوری باید اینکارو انجام داد من هرکاری میکنم ازروی بال هواپیما سرمیخوره میفته پایین یکی نیست بگه اخه توکه بلد نیستی مجبوری بازی میکنی ممنون میشم جواب بدید اینجا باید میپرسیدم جایدیگه پرسیدم دعوام کردن خخخخ

mhs

کاربر سایت
Aug 29, 2011
29
نام
منصوره
سلام از بچه هاکه این بازیو انجام دادن wolfenstein The new order اگه اره همون اول بازی که میخوای ازاین هواپیما بپری تو یه هواپیمای دیگه چطوری باید اینکارو انجام داد من هرکاری میکنم ازروی بال هواپیما سرمیخوره میفته پایین یکی نیست بگه اخه توکه بلد نیستی مجبوری بازی میکنی ممنون میشم جواب بدید اینجا باید میپرسیدم جایدیگه پرسیدم دعوام کردن خخخخ

run forward L3 +X to sprint jump
L3 رو فشار بده برو رو به جلو بعد X بزن بپر

آخرین ویرایش:

The Witcher

کاربر سایت
Nov 8, 2014
68
همین امروز بازی رو شروع کردم که برم مثلاً. بازی گرافیک خاص یا بالایی نداره. تاخیر در بارگزاری بافت ها هم یکی دیگه از مشکلاته که به شدت رفت رو اعصابم. |: باگ و ... هم که تو بازی وجود داره مثل چی! از گرافیک که بگذریم، بازی گیم پلی خفنی هم نداره که بهش امید وار باشم یا به بهونه گیم پلی بازی رو ادامه بدم و یا حداقل من اونقدر از گیم پلیش خوشم نیومد. خلاصه که از ادامه دادن بازی پشیمون شدم. وسلام|:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر