Wii FreeLoader

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
من FreeLoader رو گداشتم ولی بعد که رفتم تو بازی Harvest Moon ارور داد !
اون صفحه بلور مانند از کنار صفحه رد شد ؟! اگه نه یه بار دیگه رایتش کن نباید مشکلی داشته باشه...
بازی reyman را گزاشتم اما باز هیچ اتفاقی نیامد و باز هم تصویر سیاه شد و دستگاه خاموش نشد دستگاه من J هست و بازی uc
Rayman مشکلش ریجن نیست ؛ مشکل زبونش هست که باید با Language Patcher درست بشه. Freeloader کمکی نمیکنه...

Aryan_sh.1369

کاربر سایت
Apr 17, 2008
58
نقل قول:
Play ANY region of Wii or GameCube game on Nintendo Wii (NTSC Version, North America, Japan).
* Easy to use.
* No console modification required.
* Play games never released in your region.
* Play local games on your imported console.
یعنی چی ؟ این کارارو که wii مود شده ی معمولیم می کنه . نه؟

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
اون صفحه بلور مانند از کنار صفحه رد شد ؟! اگه نه یه بار دیگه رایتش کن نباید مشکلی داشته باشه...
آره ! وبلی وقتی بازی رو گداشتم ارور داد ...

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
کسی تا حالا از free loader نتیجه گرفته؟
سلام!
Freeloader بیشتر برای کنسول و بازی های ریجن PAL کارایی داره. ریجن های J و U/C نسبتا مشکلی با هم ندارن. من خودم فقط برای یه بازی (Harvest Moon: Magical Meloady) که ریجن PAL بود Freeloader رو لازم داشتم. اما دانلودش کنید ضرر نداره...

rezaxp

کاربر سایت
Jul 27, 2006
240
نام
Reza
آقا من هم همین مشکل دوستان را دارم ...
برای Harvest Moon از FreeLoader استفاده کردم اما وقتی که دکمه Home را می زنم تا بیام تو منو کنسول خاموش میشه اما چراغش سبز می مونه ...
بعد هم باید کنسول را یک بار از پریز بکشم و دوباره بزنم تو ، تا درست بشه

راستی مگه وقتی دکمه پاور را چند ثانیه بگیری اگه کنسسول قفل کرده باشه خاموش میشه ؟

kunglao32003

کاربر سایت
Feb 20, 2008
120
نام
امین
بابا بیخود شلوغش کردین.این برنامه که خیلی قدیمیه.کلا هم تو سایت های خارجی هک وی اون رو رد کردن.حتی ریسک بریک شدن رو براش نوشته بودن./:):cool:
موفق باشین.

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
آقا من هم همین مشکل دوستان را دارم ...
برای Harvest Moon از FreeLoader استفاده کردم اما وقتی که دکمه Home را می زنم تا بیام تو منو کنسول خاموش میشه اما چراغش سبز می مونه ...
بعد هم باید کنسول را یک بار از پریز بکشم و دوباره بزنم تو ، تا درست بشه

راستی مگه وقتی دکمه پاور را چند ثانیه بگیری اگه کنسسول قفل کرده باشه خاموش میشه ؟
واسه ی من هم همینطوره؛ خب کاریش هم نمیشه کرد! با Freeloader اینجوری میشه. مهم اون بازی هست که اجرا کردی! هر وقت هم دستگاه هنگ کرد ، دکمه Power روی کنسول رو چند ثانیه نگه دارید خودش خاموش میشه. دیگه نمیخواد از برق بکشید...

rezaxp

کاربر سایت
Jul 27, 2006
240
نام
Reza
بابا بیخود شلوغش کردین.این برنامه که خیلی قدیمیه.کلا هم تو سایت های خارجی هک وی اون رو رد کردن.حتی ریسک بریک شدن رو براش نوشته بودن./:):cool:
موفق باشین.

FreeLoader به هیچ وجه بریک نمی کنه ...

دکمه Power روی کنسول رو چند ثانیه نگه دارید خودش خاموش میشه. دیگه نمیخواد از برق بکشید...

هر چی می گیرم خاموش نمیشه:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر