Which DVD-RW do you prefer?

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
سلام به همه دوستان ... :p

من میخوام یه دی وی دی رایتر خوب بخرم ... قیمتش هم هیچ مشکلی نیست ...

میخوام بتونم که روی DVD 9 هم رایت کنم و راحت هم اجرا کنم ...

در ضمن لایت اسکریپت هم باشه ...

یه درضمن دیگه هم اینکه ضمانتنامه معتبر داشته باشه ...

پیشنهاد شما چیه ؟

:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
پیشنهاد من که Asus - DRW-1814BL هست :love: خیلی DVD writer خوبی هست قیمتش هم فضایی نیست.
DVD9 هم میزنه،light Scribe هم هست.ضمانتنامه هم واسه من الماس هست.
قیمت هم 35 تا 40 هست.

sony هم نخر به نظر من خیلی زود ضعیف میشه،خیلی زودتر از اونی که فکرش رو بکنی...اگه ازش کار بکشی زودتر از 2 ماه!!!
من 3 ماه پیش اینو خریدم تا حالا بالای 200 تا DVD رایت کردم باهاش... حتی به شبی رسید که 40 تا DVD پشت سر ـه هم رایت کردم واسه یکی از بچه ها.کوچکترین ضعفی تو کارش ندیدم تا حالا.

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
من هم لایتون دارمن و کاملا راضیم میتونم دلیلشو بپرسم؟

مشکل در DVD-Rom ,Dvd-RW Light on
درود

من یه دی وی دی رام و یه دی وی دی رایتر light onدارم و هر دوشون خراب شدن یعنی وقتی می زنی رو دکمه Eject باز نمی شه و یه صدای (قپ) می ده.برای باز کردنشون مجبورم چند بار پشت سر هم رو Eject بزنم تا بالاخره باز بشه.

مشکل از کجاست و چطوری درست می شه؟

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
مشکل در DVD-Rom ,Dvd-RW Light on
درود

من یه دی وی دی رام و یه دی وی دی رایتر light onدارم و هر دوشون خراب شدن یعنی وقتی می زنی رو دکمه Eject باز نمی شه و یه صدای (قپ) می ده.برای باز کردنشون مجبورم چند بار پشت سر هم رو Eject بزنم تا بالاخره باز بشه.

احتمالا مشکل از تسمشه! درایوت ضربه ندیده؟

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا

چه جالب ... dVD رام من هم همین مشکل رو داره .... تازه مال من فقط با سوزن باز میشه ... تسمش هم کاملا سالمه ... :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر