Wheel Racing!

mohamad1331

کاربر سایت
Apr 26, 2008
149
نام
mohamad reza
salam,man 1 mah pish,g25 ro 350 kharidam,vaghan chize khooobie,hame chizesh ham keyfiate khobi dare,farmoonesh fek konam 900 daraje micharkhe,va larzeshesh ham kheyli khoobo motenasebe,hata navare kenare pist ro ham hess mikonid,age mitoonin hatman begirinesh,ba gt5 kheyli maze mide

PREDATOR

کاربر سایت
Nov 3, 2008
62
سلام,میخواستم بدونم بجز فرمون Microsoft Xbox 360 Wireless Steering Wheel و Logitech DriveFX Wheel فرمون دیگه ای برای xbox360 هست؟ لطفا هرچه زودتر جواب دهید چون قصد خرید دارم با تشکر...

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
از من میشنوی فرمون مایکروسافت رو نخر، من داشتم، اصلا نمیشه باهاش رانندگی کرد، با کوچکترین تکون ماشین دو دور میچرخه، توی تمام بازیها هم تستش کردم، همه همونطوری بودن، آخرشم فروختمش خودمو راحت کردم.

PREDATOR

کاربر سایت
Nov 3, 2008
62
ممنوم که زود جواب دادید اما خب پس چی بخرم من نقد و بررسی هردو فرمون را خوندم و در مقایسه فرمون مایکروسافت از همه جهت بهتر بود فرمون لاجیتک هم که اصلا در حد اون چیزی نبود که انتظار میرفت فقط 90 درجه میچرخه!کیفیتش هم متوسط
من هم میخوام ببینم اگر جنس بهتری هست اون را بگیرم و گرنه نیازی به سوال نبود حالا اگر کسی مارک دیگری که نا امید کننده نباشه و قیمت در حد این دو فرمون داشته باشه و توی ایران باشه لطفا معرفی کنه چون تو سایت amazon و جاهای دیگه انواع اقسام فرمون بود نمونش فرمون MadCatz MC2 360 من هم برای همین سوال کردم چون من میخوام برم توی تهران خرید کنم نه از یک سایت خارجی! پس منتظرم جوابتون هستم با آدرس کامل .

آخرین ویرایش:

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
ممنوم که زود جواب دادید اما خب پس چی بخرم من نقد و بررسی هردو فرمون را خوندم و در مقایسه فرمون مایکروسافت از همه جهت بهتر بود فرمون لاجیتک هم که اصلا در حد اون چیزی نبود که انتظار میرفت فقط 90 درجه میچرخه!کیفیتش هم متوسط
من هم میخوام ببینم اگر جنس بهتری هست اون را بگیرم و گرنه نیازی به سوال نبود حالا اگر کسی مارک دیگری که نا امید کننده نباشه و قیمت در حد این دو فرمون داشته باشه و توی ایران باشه لطفا معرفی کنه چون تو سایت amazon و جاهای دیگه انواع اقسام فرمون بود نمونش فرمون MadCatz MC2 360 من هم برای همین سوال کردم چون من میخوام برم توی تهران خرید کنم نه از یک سایت خارجی! پس منتظرم جوابتون هستم با آدرس کامل .

نمیدونم چی بگم، من فقط از تجربه خودم با فرمون مایکروسافت گفتم، من حتی همون موقعها به مایکروسافت زنگ زدم و ازشون پرسیدم که چرا اینطوریه و باید کار خاصی بکنم که درست کار کنه؟ ولی چیز خاصی نگفتن و یه طورایی منو کله کردن، تنها چیزی که گفتن این بود که ببینید در تنظیمات بازیها میتونید درجه حساسیت اون رو پایین بیارید و از اینطور حرفها، اون موقعها بازی Grid خیلی داغ بود، با فرمون من همش به در و دیوار میزدم و همش آخر میشدم، بعد از یه مدتی که گذاشتمش کنار با همون دسته بازی خیلی بیشتر بهم حال میداد و کنترل بیشتری روی ماشین داشتم.
MadCatz رو هم یکی از دوستهام خریده بود، در مقایسه با اون، فرمون مایکروسافت خیلی خوش دست تر و قشنگتر درست شده، ولی همون مشکلات رو داره (یه کمی کمتر)
یکی دیگه رو میشناسم که فرمون لاجیتک رو خریده با همون صندلی و تشکیلاتش ولی اون رو به پلی استیشن 3 زده و خیلی ازش راضیه، ولی من خودم با همون دو تا کار کردم.

یه فرمون تو سایت آمازون هستش که صندلی داره .
این فرمون به xbox360 می خوره ؟
اگر لینکش رو برام بفرستی میتونم بهت بگم

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
ببخشید اشتباه از من بود .
اونی که من گفتم صندلی خالی بود .
logitech g25 به 360 می خوره ؟
فکر نکنم ولی برای لاجیتک برای XBox360 دسته فرمون Logitech DriveFX Wheel رو داده که یکی از مزیتهاش Axial Feedback هستش، من خودم تجربه ای باهاش نداشتم ولی مجله XBox360 اون رو در رتبه دوم بعد از فرمون مایکروسافت قرارداده، رتبه سوم هم MadCatz.

amiga

کاربر سایت
Dec 16, 2010
5
سلام
من ديروز يه فرموني يا همون steering wheel با مارك victory براي سيستم گرفتم .
هرچي تو سي دي درايورش بود نصب كردم ولي از فرمون نمي تونم استفاده كنم . يعني اصلا نصب نشده .
فرموني رو با استفاده از كابل USB وصل كردم ولي نمي دونم چطور بايد ازش استفاده كنم . متاسفانه فقط چراغ پاورش روشن ميشه و ...
تو كنترل پنل هم رفتم اما نمي دونم چطور بايد ازش استفاده كنم .

من اصلا در اين زمينه اطلاعي ندارم . اگه ميشه كامل منو راهنمايي كنين كه چطور بايد اين دسته بازي رو به سيستم بشناسونم و تو چه بازيهايي مي تونم ازش استفاده كنم .
با تشكر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر