Watch Dogs

این بازی برای اولین بار در E3 2012 در کنفرانس Ubisoft رونمایی شد ، ابتدا با یک تیزر بسیار مرموز و هیجان انگیز که در آن به سیستمی کامپیوتری که در آن همه ی ارتباطات یک شهر ، اعم از مدار برق ، اینترنت ، قطار ها ، ارتباطات رادیویی و ... توسط آن کنترل میشود اشاره میشد و در انتها به این موضوع اشاره شد که اگر یک شخص بتواند این سیستم را در اختیار بگیرد چه خواهد شد ؟!

چیز زیادی از داستان که چگونه شخصیت بازی کنترل این سیستم را بدست میگیرد ، چه هدفی را دنبال میکند و ... معلوم نیست ، ولی تریلرهای بازی این موضوع را به ما گوشزد میکنند که داستان فراتر از هک این سیستم و لذت بردن از کنترل شهر و آذار و اذیت مردم است !

در کنفرانس Playstation Meeting 2013 عرضه این بازی برای پلتفرم PS4 تایید شد و ما شاهد نمایش دوباره این بازی به صورت Real Time بودیم ، اما دوباره بر روی یک PC قوی با مشخصاتی نزدیک به PS4 .
تریلر بازی نوید یک دنیای پویا را به ما میدهد ، دنیایی که در آن شما تقریبا به هرچیزی که بخواهید میتوانید دستور دهید ، پول ندارید ؟! پس از یک هک ساده حساب بانکی یک عابر از نزدیک ترین دستگاه ATM پول برداشت کنید ! چراغ راهنمایی مزاحم شماست ؟ چراغ را سبز کنید ! دوست دارید که یک تصادف سینمایی در حد فیلم های هالیوودی ببینید ؟ چراغ را قرمز کنید ! یا هرچیز دیگری که فکرش را بکنید در بازی پیرو شماست !

عرضه این بازی که توسط Ubisoft Montreal ساخته و توسط Ubisoft منتشر میشود تا کنون برای Wii U , PC , Xbox360 , Playstation 3 , Playstation 4 تایید شده .
برای دانلود نمایش بازی در Playstation Meeting 2013 از این لینک استفاده کنید . ( Stream )

نمایش به صورت کاملا On - Screen که دوستمون قرار دادن :

آخرین ویرایش:

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
اینم یه سری کد که با وارد کردنش میتونید این تفنگ رو بگیرید:d

MNQ5-T3NB-MLB4
BDL2-KPNT-4A9H
MDTF-QTNK-7Q6M
MD5T-QRN5-C59L
GFR4-FCN3-QBJA
FKNN-FDNP-BD75
RRE3-84N7-DKJP
MEET-BTNJ-8CMA
6JQF-F4NH-NN8C
49DL-5FNK-M9NB
کداش طولانیه نمی صرفه کد بزنی برای اونم این تفنگ اونم برا واچ داگز؟ :D

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
من که الان ۴ روزه بازی رو گرفتم معتادش شدم اساسی :D گیم پلی عالی...فضای عالی... ماموریت های جالب... گرافیک عالی محو بارونش شدم !! تنها ایرادی که میتونم بگم که البته زیاد مهم نیست هندلینگ ماشین ها هستش :D البته اونم به خاطر مقایسش با شاهکاری به نام جی تی ای ....

آخرین ویرایش:

abol_fa

کاربر سایت
Mar 19, 2009
127
نام
ابوالفضل
من که الان ۴ روزه بازی رو گرفتم معتادش شدم اساسی :D گیم پلی عالی...فضای عالی... ماموریت های جالب... گرافیک عالی محو بارونش شدم !! تنها ایرادی که میتونم بگم که البته زیاد مهم نیست هندلینگ ماشین ها هستش :D البته اونم به خاطر مقایسش با شاهکاری به نام جی تی ای ....

ماشینارو با saints row هم مقایسه کنی زیاده چه برسه به جی‌تی ای
دوستان این سرورهای ctosرو که‌هک‌می کنید یکی از ویدیوهاش یه مرده رو‌نشون میده داره دست آدم میخوره:D
یکی دیگه هم هست پسره با باباش نشسته داره اساسینز بازی می کنه
باباهه میگه این چرا با این یارو که کشت حرف میزنه؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Artin97

کاربر سایت
Jun 7, 2014
81
اینم یه سری کد که با وارد کردنش میتونید این تفنگ رو بگیرید:d

mPOe1A-R39KNXqlxJAuwokw.jpg

MNQ5-T3NB-MLB4
BDL2-KPNT-4A9H
MDTF-QTNK-7Q6M
MD5T-QRN5-C59L
GFR4-FCN3-QBJA
FKNN-FDNP-BD75
RRE3-84N7-DKJP
MEET-BTNJ-8CMA
6JQF-F4NH-NN8C
49DL-5FNK-M9NB
کجا باید بزنی؟

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
سلام

دوستان اگه آپدیت کنم بازی رو روی گرافیک بخش سینگل پلایر تاثیر میزاره ؟
اگه نمیذاره که نکنم چون نتم چندان جالب نیست !!

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین

همه چیز این بازی عالیه حتی گرافیک واقعا خوبه ولی تنها چیزی که رو مخه اینکه ماموریت ها کمی تکراریه

ولی از اون دسته بازی هاست که میشه دیسک نگه داشت و هر وقت جی تی ای اومد اینو ردش کنی بره

tofane69

کاربر سایت
Aug 10, 2012
145
دوستان این اپلیکیشن ctOS چه امکاناتی رو داره؟برای بخش مولتی جز نمایش آنلاین نقشه چیز دیگه ای داره؟
من از آیتونز دانلود کردم ولی crash میکنه میپره بیرون
کسی رو iOS تست کرده؟ رو اندروید چطور؟

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما
سلام

دوستاني كه اين بازي رو تموم كردن

مي دونن اين مرحله بايد چي كار كرد؟

اون قسمتي هست كه زندان ميره

كجا رو بايد هك كنم؟
etyra2eq.jpg

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
612
نام
حمیدرضا
سلام

دوستاني كه اين بازي رو تموم كردن

مي دونن اين مرحله بايد چي كار كرد؟

اون قسمتي هست كه زندان ميره

كجا رو بايد هك كنم؟
etyra2eq.jpg

یکی از زندانیها نشسته زمین و دو نگهبان میان باهاش حرف می زنن. از طریق دوربین باید تحت نظر بگیریشون تا نگهبانا زندانی رو ببرن بعد مأموریت ادامه پیدا می کنه.

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
دوستان من یه سوالاتی برام پیش اومده که ممنون میشم راهنماییم کنید(سوال درباره داستان)
اون شخصیت زن سیاه پوست که از دماغش پیرسینگ اویزون هست فکر کنم اسمش (Piggy بود ) وقتی میریم تو بار و باش حرف میزنه و یهو زنه حمله می کنه براچی حمله کرد و چه چیز هایی به هم گفتن اصلا , و چرا ایدن گفت من کریسپین هستم اصلا کریسپین کیه که کوین و ایراک و ... ایدن رو با این نام میشناسن و کاری باش ندارن و خیلی بش احترام میزارن و بعدش میره پیش کوین باش صحبت میکنه چه چیز هایی به هم میگن؟ اون شخصیت زنه چی شد که یهو با ایدن همکاری کرد؟ بعدش میره جلوتر شخصیت بدباگ رو کاور میکنه و از بدباگ میخواد چه کاری براش انجام بده؟ و بدباگ گیر ایراک می افته و ایراک میندازش پایین پس چرا نمرد؟ و توی تلفن چه چیز هایی و اطلاعاتی به ایدن میده؟ راستی ایدن چه اتویی از بدباگ داره که بدباگ از ایدن ترسید و کار براش انجام داد؟ خیلی شرمنده خیلی خیلی زیاد شد ولی یه زحمتی بکشید مارو اگاه کنید نمی دونم چرا تو بازی اصلا تو حس بازی درست نمیرم :D راستی یه سوال دیگه این ریموند کی هست که ایدن رفت دنبالش و تی بن فهمید دنبال ریمون هست گرفت ایدن رو زد , بعدش چی گفتن به هم که رفیق شدن ؟(لطفا ممنون میشم اسپویل اضافه تر نکنید)

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
دوستان من یه سوالاتی برام پیش اومده که ممنون میشم راهنماییم کنید(سوال درباره داستان)
اون شخصیت زن سیاه پوست که از دماغش پیرسینگ اویزون هست فکر کنم اسمش (Piggy بود ) وقتی میریم تو بار و باش حرف میزنه و یهو زنه حمله می کنه براچی حمله کرد و چه چیز هایی به هم گفتن اصلا , و چرا ایدن گفت من کریسپین هستم اصلا کریسپین کیه که کوین و ایراک و ... ایدن رو با این نام میشناسن و کاری باش ندارن و خیلی بش احترام میزارن و بعدش میره پیش کوین باش صحبت میکنه چه چیز هایی به هم میگن؟ اون شخصیت زنه چی شد که یهو با ایدن همکاری کرد؟ بعدش میره جلوتر شخصیت بدباگ رو کاور میکنه و از بدباگ میخواد چه کاری براش انجام بده؟ و بدباگ گیر ایراک می افته و ایراک میندازش پایین پس چرا نمرد؟ و توی تلفن چه چیز هایی و اطلاعاتی به ایدن میده؟ راستی ایدن چه اتویی از بدباگ داره که بدباگ از ایدن ترسید و کار براش انجام داد؟ خیلی شرمنده خیلی خیلی زیاد شد ولی یه زحمتی بکشید مارو اگاه کنید نمی دونم چرا تو بازی اصلا تو حس بازی درست نمیرم :D راستی یه سوال دیگه این ریموند کی هست که ایدن رفت دنبالش و تی بن فهمید دنبال ریمون هست گرفت ایدن رو زد , بعدش چی گفتن به هم که رفیق شدن ؟(لطفا ممنون میشم اسپویل اضافه تر نکنید)

کسی از دوستان این به تاپیک یعنی دیگه سر نمیزنه؟ :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر