Watch Dogs | Xbox 360

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,481
نام
آرش
آقا یه سوال دارم من احتمالآ بعد عید کنسول نسل بعد بخرم بنظرتون رو این نسل بازی کنم یا نسل بعد؟ تو این نسل چه طوریه؟

منم مثل تو شک داشتم. بین ps3 و PS4، گزینه دوم رو انتخاب کردم و بعد پلات کردنش فروختمش.
ولی اگه کلا بازیش هم نکنی چیز زیادی رو از دست نمیدی :d
اولش خیلی جذابه ولی به نصف بازی که میرسی تکراری میشه.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
آقا یه سوال دارم من احتمالآ بعد عید کنسول نسل بعد بخرم بنظرتون رو این نسل بازی کنم یا نسل بعد؟ تو این نسل چه طوریه؟

اگه به چشم به سندباكس بخواي كه ساعت ها سرگرم شي نه
فقط خط داستاني و چنتا ميني گيمش جذابن و چيز خاصي نداره
مپش گيرا نيست
به دل نميشينه
نميشه مثل جي تي اي حفظش كرد

Sent from my iPhone using Tapatalk

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,673
کلاا واسه بازی کردن میگم خوبه یا نه
من خودم با بازی true crime 1/2 خیلی سرگرم شدم و علاقه ی ندارم با gta قیاسش کنم فقط چند وقت پیش یکی از بچه ها تو این نسل گرفت میگفت ماشین گیر میکنه به این اونر خواستم بینم نسخه ps4 چی خوبه ؟ باگ زیاد داره؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
کلاا واسه بازی کردن میگم خوبه یا نه
من خودم با بازی true crime 1/2 خیلی سرگرم شدم و علاقه ی ندارم با gta قیاسش کنم فقط چند وقت پیش یکی از بچه ها تو این نسل گرفت میگفت ماشین گیر میکنه به این اونر خواستم بینم نسخه ps4 چی خوبه ؟ باگ زیاد داره؟

salam
بازیه خوبیه.بنظرم رو همین 360 بازیش کن تموم شه.من که باگ زیاد توش ندیدم.اذیتت هم نمیکنه تو طول بازی (حالا در عرضشو نمیدونم شاید اذیتت کرد :D )

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
بچه ها یه مشکل عجیبی من دارم ! بازی رو تازه نصب کردم وارد بازی شدم ولی دیالوگ کاراکترهای توی بازی کلا صداشون قطع هستش! توی تنظیمات رفتم همه چیز اوکی بود . دیسک اول بازی رو روی فلش نصب کردم با دیسک دوم دارم بازی میکنم. هیچ مشکلی هم نداره وراحت هم نصب شد ولی مشکل صدا داره !!!

مشکل چیه؟ کسی تا حالا به این مورد برخورده ؟؟؟؟

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
بچه ها یه مشکل عجیبی من دارم ! بازی رو تازه نصب کردم وارد بازی شدم ولی دیالوگ کاراکترهای توی بازی کلا صداشون قطع هستش! توی تنظیمات رفتم همه چیز اوکی بود . دیسک اول بازی رو روی فلش نصب کردم با دیسک دوم دارم بازی میکنم. هیچ مشکلی هم نداره وراحت هم نصب شد ولی مشکل صدا داره !!!

صد درصد اشکال از دیسک بازی هست ببر عوض کن

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي

مشكل از ديسك كه حتما هست چون مال من هيچ مشكلي نداره ولي يه پيشنهاد دارم اون اينه كه ديگه اين بازيو از اون جا نخر چون حتما فايل iso بازيكه دانلود كرده بودن او فروشگاه خراب بوده از جاي ديگه بخر نميگم همه بازيانو از اينجا نخر اينو فقط ميگم چون من بازي spec ops the line رو همش از يه جا ميگرفتم همش خراب بود از جاي ديگه گرفتم درست شد

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
روایت داستانی باب میلی داشت ...ایده های جدیدی هم که به این نوغ بازی ها اضافه کرده بود خوب بودن! در کل من خوشم اومد! پایان دراماتیکی هم داشت! :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر