Watch Dogs | PS3

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
629
نام
Ali
چقدر تبلیغ؟ بعد چی شد؟
بازی اصلا نمایشی روی PS3 و Xbox 360 نداشت که باز کسی رو امیدوار یا نا امید کنه بعد شما میگی تبلیغ؟ :D هر چی هست سر PS4 و PC هست!

گرافیک نسخه نسل هفتمی بازی هم به هیچ وجه نباید با GTA مقایسه بشه چون 1- توسط شرکت بزرگی به نام راکستار درست شده 2- راکستار داشته روی 2 تا پلتفورم کار میکرده نه مثل این روی 7 تا پلتفورم :|
مطمئنن نمیشه روی یک پلتفورم خاص تمرکز کرد! باید انتظاراتتونو پایین تر بیارین!
چه ربطی به gta داره؟
کی گفت gta؟
بنده مگه اینو با gta مقایسه کردم؟
یعنی میگی ( نمایشی روی PS3 و Xbox 360 نداشت) بازی یه تریلر هم رو پی اس 3 نداشته دیگه؟
شما مگه gta بازی کردی ؟چون پی سی باز هستید می گم و من موندم چپو راست توی تاپیک پی اس 3 چیکار میکنید؟
والا منم توقع زیادی نداشتم
دوستان که توی این تاپیک نظراتشون جالب نبود(یکی که گفت به بازی 7.5 میده البته نظرشو گفته)
شما راست میگی سطح تبلیغات در حد میوه فروشی بود

amirmufc

کاربر سایت
Dec 4, 2009
168
نام
Amir
چه جزییاتی

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

منظورم همین جزئیاتی بود که تو پست 115 ، مهرداد گذاشت.. حالا کم و بیش مثل همون ، کسانی که بازی کردن ، بگن..

از ماموریت ها، جزئایت ماشین، ادما... چیزای در دسترس تو بازی /..

جذابیت داستانی و محتوایی بازی ... صدا ..

iman0013

کاربر سایت
Aug 14, 2012
614
چقدر تبلیغ؟ بعد چی شد؟
بازی اصلا نمایشی روی PS3 و Xbox 360 نداشت که باز کسی رو امیدوار یا نا امید کنه بعد شما میگی تبلیغ؟ :D هر چی هست سر PS4 و PC هست!

گرافیک نسخه نسل هفتمی بازی هم به هیچ وجه نباید با GTA مقایسه بشه چون 1- توسط شرکت بزرگی به نام راکستار درست شده 2- راکستار داشته روی 2 تا پلتفورم کار میکرده نه مثل این روی 7 تا پلتفورم :|
مطمئنن نمیشه روی یک پلتفورم خاص تمرکز کرد! باید انتظاراتتونو پایین تر بیارین!

پس من بودم که همش خودمو با gta میگرفتم و میگفتم گردش در لوس سانتوس دیگر بس است
خود یوبی مقایسه رو شروع کرد

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
منظورم همین جزئیاتی بود که تو پست 115 ، مهرداد گذاشت.. حالا کم و بیش مثل همون ، کسانی که بازی کردن ، بگن..

از ماموریت ها، جزئایت ماشین، ادما... چیزای در دسترس تو بازی /..

جذابیت داستانی و محتوایی بازی ... صدا ..

گیم پلی بازی که عالیه. نوع کاور گیری و هدف گیری و... واقعا مجذوب کننده هست. هسته گیم پلی بیشتر بر پایه هک کردن هست. مثلا برای رد کردن یک ماموریت شاید مثل بقیه بازی ها نباید همه رو بکشین برین جلو میتونین با کمی دقت و با هک کردن یک دوربین و چند تا چیز دیگه مخفیانه جلو برید. بازی این تصمیم رو بهتون میده که مخفیانه و با هک کردن جلو برین یا بکشین و برید جلو! موارد قابل آپگرید هم خیلی خیلی زیاد هست. هر چه قدر XP بگیرید بهتون Skill Point میده که میتونین رانندگی, هک, بالا بردن مهارت تیر اندازی و کلی قابلیت دیگه رو آپگرید کنین.

اول میتونین چیز های کوچیک رو مثل چراغ های راهنما و... رو هک کنین با آپگرید در ادامه میتونین حتی پل های عظیم بین مناطق شهر رو هم تحت اختیار خودتون بگیرین! گیم پلی بازی عالیه و من خوشم اومد. حتی میتونین آنتن ها رو هم قطع کنین تا موقع خلاف مردم نتونن با پلیس تماس بگیرند. از این دست کار ها تا دلتون بخواد تو بازی گنجانده شده. میتونین گوشی مردم رو هک کنین و تو بعضی مواقع یک سری ماموریت های کوچیک در این زمینه هم بهتون میده. مثلا من با هک کردن تماس یکی از عابرین خیابون فهمیدم که ماشین پول از یه بانک راه افتاده و الان تو یه خیابون دیگه هست. همین تبدیل شد به یک ماموریت برای زدن کامیون پول!

هر چی آپگید ها رو بیشتر کنین کمتر کسی حریف شما میشه. تو آپگرید های بالاتر خیلی کار ها میتونین انجام بدین. جزییات شهر در سطح خوبی قرار گرفته موقع غروب خورشید و انعکاس نور تو هوای بارونی عالیه. منطقه اصلی شهر شیکاگو که شلوغ ترین مکان های بازی هم اینجا هستن تنوع عالی داره و از رنگ های گرم برای طراحیش استفاده شده. اما از رنگ بندی نواحی اطراف شهر زیاد خوشم نیومد. از رنگ های سرد زیاد استفاده شده در نواحی خارجی که اغلب شامل خونه های ویلایی دریاچه و پارک های بزرگ هست.

از لحاظ اینکه شهر چه اندازه هست و آیا بزرگ هست و... هم اصلا نگران نباشین. چون به اندازه کافی بزرگ هست و جزییات داره. مرکز اصلی شیکاگو در مرکز قرار داره که شامل ساختمان های عظیم و مراکز تجاری و رفت و آمد بیشتر هست جا های کم رفت آمد و پارک های جنگی در نواحی نقشه قرار دارن که با پل به هم متصل شدن.

فیزیک بازی واقعا تو بهترین سطح قرار داره مشکلی درش نیست. تصادفات عالیه و من مشکلی ندیدم. هوش مصنوعی مردم هم تو سطح خوبی قرار داره. دشمن ها هم اگه کمی بی دقت باشین بهتون امان نمیدن. انیمشین های مردم و خود ایدن هم عالیه و من مشکلی توش ندیدم.

داستان هم تا اینجا خوب پیش رفته حالا ببینیم تو ادامه چی میشه. در کل از چندین مشکلات گرافیکی و باگ بگذریم با یکی از بهترین های سبک Open World طرف هستید. چاشنی هک کردن یه حال و هوای خاصی به بازی داده که تا حالا تجربه نکرده بودم.

به همه پیشنهاد میکنم حتی اگه هیتر این بازی هستن یک بار هم که شده تجربه اش کنن.

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
منم بالاخره بازی رو گرفتم الان البته در حال نصب فایل دیتای بازی ولی بعد از gta به شدت منتظر این بازی بودم با چیزایی که این هفته دیدم خیلی امیدوار شدم به بازی ولی خب فکر کنم نمایش اصلی روی pc بعد ps4 ولی از محتوای یه ساعته این نسخه ps3 نمیشه گذشت ... وقتی بازی کردم نظرم رو میگم

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
خب بالاخره یه 3-4 ساعتی بازی کردم از لحاظ گرافیک بازی خوبه ولی در حد gta نیست که خب طبیعیه به چند دلیل یکی اینکه یوبی راک استار نیست و دوم هم اینکه تمام تلاششون برای نسخه pc , ps4 بوده و همه تبلیغات هم حول این دو نسخه اما با این حال برای شروع و در همچین عنوانی خوب طاهر شده و گرافیک قابل قبولی داره فقط زمانی که شما با سرعت بالا با یه ماشین یا موتور رانندگی بکنید هست که کیفیت بافت ها ضعیف میشه ...
بهترین بخش بازی گیم پلیش هست و گوشی ایدن که بهترین وسیله بازی هک های بازی خیلی جالب و دوست داشتنی هستند و ادم ازش لذت میبره اما خب هرچقدر tree of skills شما بیشتر اپدیت بشه قدرت های مختلف ایدن هم بیشتر میشن خود tree of skills پنچ زیر شاخه داره که هر شاخه چندین قابلیت مختلف رو دارن که رفته رفته میتونید بازشون کنید کنترل دوربین ها و چراغ راهنمایی و بلاکر های خیابون و پل های عابر و قطار و ... خیلی لذت بخشه و در مواقع ضروری واقا به کار میان حرکت دویدن و پرش از مانع ایدن هم خیلی خوبه که البته طبیعیه چون بر گرفته از حرکات کانر و ادوارد هستش یه بخش نسبتا ضعیف بازی ماشین سواریه تخریب وجود داره ولی به هیچ وجه تخریب باور پذیری نیست مثل gta هندلینگ ماشین ها و سرعتشون با هم متفاوته ...
یکی از دلایل خوبی گیم پلی هک کردن گوشی مردم و ماموریت فرعی پیدا کردن که بعضی وقتا این ماموریت ها فقط در حد یه دنبال کردن شخص مقابل و تنبیه کردنشه بعضی اوقات هم خیلی سنگین تر میشه و باید با چندیدن نفر درگیر بشید ... انگار این ماموریت های فرعی تمومی ندارن ... ماموریت های اصلی داستان هم خوبن و این 3-4 تا که من رفتم راضی کننده و خوب بودن مهمترین نکته اینه که شما الزاما مجبور نیستید که توی صحنه های نبرد شرکت کنید میتونید با دوربین های مدار بسته بعضی از وسایل مثل شیر اب فشار قوی یا کنتور های برق رو منفجر کنید و دشمناتون رو از بین ببرید البته دشمنا مثل gta هوش خوبی دارن و زمانی که حضور شما رو ببینن سریع عکس العمل نشون میدن و کاور میگیرن ...
تنوع برنامه های روی گوشی ایدن هم خیلی زیاده و بازی های جالبی هم داره و قدرت های خوبی هم داره خرید سلاح یا لباس یا وسایل این شکلی هم تنوع نسبتا بالایی داره البته شما در حین خرید میتونین از مغازه دست برد هم بزنید همینجوری میتونید حساب های بانکی مردم رو هم خالی کنید که هر چقدر اپدیت هاتون بیشتر باشه پول بیشتری میدزدید ...
در کل بازی تبلیغات خیلی زیادی کرد و خیلی ها در انتظار بازی بودن از نظر من شاید اگه این همه تریلر نمیومد و یوبی هم از حرفش برنمیگشت شاید میشد بازی خیلی بهتر ظاهر بشه با این همه تبلیغات توقع مردم هم بالا رفت اما کار نهایی بازم با شاهکاری مثل gta راه درازی داره حتی با یه عنوان اپن ورد هم چند تا سرو گردن فاصله داره ولی از دو نکته مطمعنم :
1 . با تمام این تفاصیر بهترین رقیب و نزدیک ترین بازی به gta
2 . بازی 100٪ ارزش بازی کردنو داره
امتیاز من تا اینجا هم 8.5 به بازی

- - -ویرایش - - -

خب بالاخره یه 3-4 ساعتی بازی کردم از لحاظ گرافیک بازی خوبه ولی در حد gta نیست که خب طبیعیه به چند دلیل یکی اینکه یوبی راک استار نیست و دوم هم اینکه تمام تلاششون برای نسخه pc , ps4 بوده و همه تبلیغات هم حول این دو نسخه اما با این حال برای شروع و در همچین عنوانی خوب طاهر شده و گرافیک قابل قبولی داره فقط زمانی که شما با سرعت بالا با یه ماشین یا موتور رانندگی بکنید هست که کیفیت بافت ها ضعیف میشه ...
بهترین بخش بازی گیم پلیش هست و گوشی ایدن که بهترین وسیله بازی هک های بازی خیلی جالب و دوست داشتنی هستند و ادم ازش لذت میبره اما خب هرچقدر tree of skills شما بیشتر اپدیت بشه قدرت های مختلف ایدن هم بیشتر میشن خود tree of skills پنچ زیر شاخه داره که هر شاخه چندین قابلیت مختلف رو دارن که رفته رفته میتونید بازشون کنید کنترل دوربین ها و چراغ راهنمایی و بلاکر های خیابون و پل های عابر و قطار و ... خیلی لذت بخشه و در مواقع ضروری واقا به کار میان حرکت دویدن و پرش از مانع ایدن هم خیلی خوبه که البته طبیعیه چون بر گرفته از حرکات کانر و ادوارد هستش یه بخش نسبتا ضعیف بازی ماشین سواریه تخریب وجود داره ولی به هیچ وجه تخریب باور پذیری نیست مثل gta هندلینگ ماشین ها و سرعتشون با هم متفاوته ...
یکی از دلایل خوبی گیم پلی هک کردن گوشی مردم و ماموریت فرعی پیدا کردن که بعضی وقتا این ماموریت ها فقط در حد یه دنبال کردن شخص مقابل و تنبیه کردنشه بعضی اوقات هم خیلی سنگین تر میشه و باید با چندیدن نفر درگیر بشید ... انگار این ماموریت های فرعی تمومی ندارن ... ماموریت های اصلی داستان هم خوبن و این 3-4 تا که من رفتم راضی کننده و خوب بودن مهمترین نکته اینه که شما الزاما مجبور نیستید که توی صحنه های نبرد شرکت کنید میتونید با دوربین های مدار بسته بعضی از وسایل مثل شیر اب فشار قوی یا کنتور های برق رو منفجر کنید و دشمناتون رو از بین ببرید البته دشمنا مثل gta هوش خوبی دارن و زمانی که حضور شما رو ببینن سریع عکس العمل نشون میدن و کاور میگیرن ...
تنوع برنامه های روی گوشی ایدن هم خیلی زیاده و بازی های جالبی هم داره و قدرت های خوبی هم داره خرید سلاح یا لباس یا وسایل این شکلی هم تنوع نسبتا بالایی داره البته شما در حین خرید میتونین از مغازه دست برد هم بزنید همینجوری میتونید حساب های بانکی مردم رو هم خالی کنید که هر چقدر اپدیت هاتون بیشتر باشه پول بیشتری میدزدید ...
در کل بازی تبلیغات خیلی زیادی کرد و خیلی ها در انتظار بازی بودن از نظر من شاید اگه این همه تریلر نمیومد و یوبی هم از حرفش برنمیگشت شاید میشد بازی خیلی بهتر ظاهر بشه با این همه تبلیغات توقع مردم هم بالا رفت اما کار نهایی بازم با شاهکاری مثل gta راه درازی داره حتی با یه عنوان اپن ورد هم چند تا سرو گردن فاصله داره ولی از دو نکته مطمعنم :
1 . با تمام این تفاصیر بهترین رقیب و نزدیک ترین بازی به gta
2 . بازی 100٪ ارزش بازی کردنو داره
امتیاز من تا اینجا هم 8.5 به بازی

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
باقا یک هکی بود تو تریلر ها نشون میداد پلیس میاد ونبال ایدن بعد هک میزنه برق شهر قطع میشه و همه جا خاموش میشه وتسه یک دقیقه تو شب بود خیلی جالب بود کسی تست کرده این هک رو؟

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
باقا یک هکی بود تو تریلر ها نشون میداد پلیس میاد ونبال ایدن بعد هک میزنه برق شهر قطع میشه و همه جا خاموش میشه وتسه یک دقیقه تو شب بود خیلی جالب بود کسی تست کرده این هک رو؟

یه چند تا ماموریت که بری این قابلیت باز میشه بعد از اینکه گرفتیش وقتی پلیس دنبالت باشه ایدن دستاشو میبره بالا و تسلیم میشه اونوقت باید از روی گوشی black out رو انتخاب کنید که کلا برق برای چند ثانیه میره و خیلی جالب میشه دیگه میشه با اسلحه یا باتوم پلیسا رو زد ... من که تست کردم خیلی جالبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر