Warhawk

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
چرا این گیم اسپات این قدر طول میده تا این بازی رو review کنه؟؟؟

در ضمن مطمئنید که 40 دلاره تو PSN ؟؟؟ آخه نسخه دیسکی این بازی مثل بقیه بازی ها 60 دلاره...

یعنی اگه یکی بازی رو دانلود کنه کم تر پول میده واسش؟؟؟

اگه 40 دلار باشه که خیلی خوبه!!! حالا کارت اعتباری از کجا گیر بیاریم؟؟؟؟؟؟ :(

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
چرا این گیم اسپات این قدر طول میده تا این بازی رو review کنه؟؟؟

در ضمن مطمئنید که 40 دلاره تو PSN ؟؟؟ آخه نسخه دیسکی این بازی مثل بقیه بازی ها 60 دلاره...

یعنی اگه یکی بازی رو دانلود کنه کم تر پول میده واسش؟؟؟

اگه 40 دلار باشه که خیلی خوبه!!! حالا کارت اعتباری از کجا گیر بیاریم؟؟؟؟؟؟ :(
اره.نمي دونم 39.99 بود يا 36.99 يادم نيست.
اون نسخه ديسکش با يه هدست هست.

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
*مهم*

گیم اسپات در رابطه با نسخه دانلودی Warhawk از PSN به یه نکته برخورده که با خود قانون دانلود از PSN با نام digital rights management (DRM) مغایرت داره!!!

قانون DRM میگه که:

"One time fee for downloads on up to five activated PS3 units."

که میشه : یک بار پرداخت پول برای حداکثر 5 دستگاه PS3 فعال.

اما توی بازی Warhawk این قانون به این شکل تغییر کرده:

"One time fee for download or use solely by the purchasing PSN account on up to five PS3 units, with no more than one activated PS3 unit within a 24 hour period. Content may not be used by any other account."​

که میگه : یک بار پرداخت پول تنها برای اکانتی که بازی رو دانلود کرده و برای 5 دستگاه دیگه تا مدت 24 ساعت ؛ در صورت گذشت 24 ساعت از دانلود ، کاربر مورد نظر فقط اجازه داره بازی رو روی 1 دستگاه دیگه نصب کنه.... همچنین محتویات دانلود شده قابل استفاده برای هیچ اکانت دیگری در PSN نیست...

مصاحبه گیم اسپات با یکی از مسئولان سونی:

گیم اسپات: تفاوت DRM یا مدیریت حقوق دیجیتال در Warhawk نسبت به بقیه بازی ها چیست؟

سونی
: نسخه دانلودی Warhawsk که از طریق PSN هم قابل دسترسیه ، مستقیما مربوط به اکانت دانلودکننده هستش. و تنها آن اکانت اجازه بازی کردن رو داره. حتی اگه روی کنسول های دیگه هم بازی رو نصب کرده باشه ، تنها با اکانتی که بازی رو دانلود کرده میتونه بازی کنه. و این مورد تنها در مورد نسخه دانلودی بازی است و ربطی به نسخه BD نداره...

گیم اسپات:
آیا این قانون برای همه بازی های دیگه که در آینده از PSN هم قابل دانلود می باشند صدق میکنه؟

سونی: ما هر بازی رو از نظر هزینه تولید ؛ نگهداری و هزینه سرور ها و... مورد ارزیابی قرار میدیم و اطلاعات در مورد چگونگی قانون DRM رو در مورد هر بازی در زمان خودشون در اختیار صاحبان اکانت در PSN میذاریم.

گیم اسپات : موضع سونی در قبال Game sharing یا به اشتراک گذاشتن بازی دانلود شده چیه؟ مثلا شخصی بازی رو برای خودش دانلود میکنه همچنین این بازی رو در اختیار دوستش که PS3 داره قرار میده؟؟؟

سونی: ما باید از سرمایه گذاری هایمان در هر محصولی که ارایه میدیم محافظت کنیم. هزینه ساخت و تولید Warhawk هیچ تفاوتی با دیگر بازی های PS3 نداره. این رو هم اضافه کنید که این بازی قابلیت Multiplayer داره و هزینه نگهداری و محافظت از سرور ها هم به آن افزوده میشه... نقض قانون DRM ممکنه صدمات جبران ناپذیری به کمپانی ما بزنه و حتی ممکنه امکان ارائه Free online Play رو از ما بگیره !!!!!

مثل اینکه هیچ راهی وجود نداره که بشه با یه بار دانلود کردن بازی ، روی چندین دستگاه از اون بشه استفاده کرد..... :(

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
ببینم در نهایت این یعنی‌ اینکه وقتی‌ با یک اکانت این بازی خریداری بشه تا 24 ساعت بعد از اون می‌شه روی 5 دستگاه دیگر نصب کرد ؟ بعد از اون می‌شه با اکانت دیگر وارد شد و بازی کرد ؟

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
ببینم در نهایت این یعنی‌ اینکه وقتی‌ با یک اکانت این بازی خریداری بشه تا 24 ساعت بعد از اون می‌شه روی 5 دستگاه دیگر نصب کرد ؟ بعد از اون می‌شه با اکانت دیگر وارد شد و بازی کرد ؟

نه متاسفانه فقط باید همون اکانتی باشه که بازی رو خریده... :(

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
بچه ها تبریک میگم!!!

گیم اسپات به این بازی نمره خوب 8.5 داد نشون میده بازی خیلی با کیفیتی هستش...

راستی گیم اسپات گفته که این بازی فقط Multi-player هستش ، مگه قرار نبود single player هم داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟

Warhawk is a 32-player, multiplayer-only shooter from Sony

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
درمورد نکته ای که اشاره کردید قبلا هم گفته شده بود که بخش Single رو حذف کردن(یادم نیست تو بخش اخبار همین سایت هم بود)که به Boxshot بازی هم نگاه کنید نوشته MultiPlayer Only.
خوبیش اینه که گیم اسپات کنترل خوب رو جز نکات مثبت بازی دونسته من همش میترسیدم بازی زیاد با SIXAXIS مچ نباشه.
خدا کنه LAIR هم کنترلش بهتر شده باشه....

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
این بازی رو به صورت Local هم میشه بازی کرد یک نفر این وسط میشه سرور و تا 4 (شایدم 32 نفر ؟) می تونند به این فرد وصل بشن و بازی کنند

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
آقا من تصمیم گرفتم که این بازی رو بخرم :D !

فقط چن تا سوال دارم :D ( دوست دارم نیما Nima_mn جوابم رو بده :D " چون وارده " )

1 : UC بهتر ؟

2 : بخاطره هدستش گرونتر از بازی های دیگست ؟

3 : با اینترنت 256 Kbps و با پینگ حدود 400 ، 500 میشه بازی کرد ؟

4 : بازی با خارجی ها سخته ؟ :D

5 : خدایی بازیش خوبه ؟ :D

6 : ایرانی ها هم میان بازی ؟ :D

7 : چجوری انتخاب میکنیم که با هواپیما باشیم یا با ... ؟ ( اصلا میشه انتخاب کرد ؟ :D )

8 : هدستش به چه درد میخوره ؟

9 : نمیشه از هدستش به عنوان هدفون استفاده کرد ؟ ( یعنی صدای بازی رو شنید ؟ )

10 : هدستش چجوری به PS3 وصل میشه ؟ ( میدونم بلوتوسیه :D )

ممنون میشم اگه جوابم رو بدین :D

Sony_M

کاربر سایت
Oct 9, 2007
18
باید بگم که اقا نیما یه هفته ای رفته مسافرت اگه خواستی من جوابت بدم.پیغام خصوصیت هم چک کن.
اینم چند نوع حال گیری خارجی های ( KAKA_m ) من هستم.

Sony_M

کاربر سایت
Oct 9, 2007
18
:biggrin1:

1 : UC بهتر ؟
از نیما خان که پرسیدم گفت فرقی نمی کنه هر ریجیونیش رو بگیری می تونی با تمام ریجیون ها بازی کنی ( تو بازار ایران هم بیشتر UC پیدا می شه.منم از که خریدم ریجیون 1 همون UC بود و مشکلی باهاش ندارم )
2 : بخاطره هدستش گرونتر از بازی های دیگست ؟
اره اون به خاطر هدستش هست که به صورت باندل روش هست ولی اگه از PS Store اروپا بخری ( در صورت داشتن کارت اعتباری ) خیلی پات ارزون در میاد یه چیزی تو مایه های30 تومن برات در میاد.
3 : با اینترنت 256 Kbps و با پینگ حدود 400 ، 500 میشه بازی کرد ؟
نه من با پینگ 500 هم بازی کردم و مشکلی نداشتم ( نمیدونم الان پینگ عالیه :biggrin1: )

4 : بازی با خارجی ها سخته ؟
بعضی هاشون اره ولی بعضی هاشون این قدر اسون می شه کشتشون ولی باید بازی رو فول فول باشی.
5 : خدایی بازیش خوبه ؟
به نظر من که بازی خوب و عالی هست .باید نظر استاد نیما هم بشنوی.
6 : ایرانی ها هم میان بازی ؟
تو اد لیست من به غیر از اقا نیما یه ایرانی هست که وارهوک داره حالا بریم قرار بذاریم باهاش :cool:
7 : چجوری انتخاب میکنیم که با هواپیما باشیم یا با ... ؟ ( اصلا میشه انتخاب کرد ؟ )
خوب روی زمین هواپیما هست میری کنارش مربع می زنی سوارش می شی.علاوه بر هواپیما یه جیپ سه نفره هست که خیلی کیف میده.یکی می شه پشت فرمون یکی هم می شینه پشت رگبار پشت ماشین یکی هم می شینه کنار راننده میرین منطقه دشمن رو می ترکونید و پرچمشون رو برمیدارید و میایید به منطقه خودتون و اون وقت 1 بر صفر می شه به نفع شما البته این یه نوع بازیش بود چند نوع داره مانند تیمی و تک نفره و ...
8 : هدستش به چه درد میخوره ؟
اره با خارجی ها حرف می زنی.مثلا اگه یه ایرانی بیاد با هم حرف می زنیم.فحش به خارجی ها میدیم.:biggrin1:
9 : نمیشه از هدستش به عنوان هدفون استفاده کرد ؟ ( یعنی صدای بازی رو شنید ؟ )
نه
10 : هدستش چجوری به PS3 وصل میشه ؟ ( میدونم بلوتوسیه )
هدست رو چند ثانیه می گیری ( دکمه ) تا همین جور روشن بمونه بعد می ری توی سیتینگ اکسسوریس و ریجیستر بلوتوث و بعد ریجیستر هدست رو می زنی پیدا می کنه بعد باید یه پسورد بهش بدی که 0000 ( 4 تا صفر ) بهش می دی.بعد توی همون اکسسوریس تو بخشیش نوشته Sound که همون جا کانکتش می کنی.دیگه اتوماتیک توی هر رومی که بری ( در صورت Enable بودن Voice ) می تونی ازش استفاده کنی.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
ممنون :D

شما جایی رو میشناسی که نسخه ی Uc بازی رو داشته باشه ؟ ( چنده ؟ )

راست میگن که بازی 800 گیگه ؟ ( اگه اینطور باشه که ... )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر