Warframe | PC [پست اول خوانده شود]

خب امروز میخوام یه بازی بهتون معرفی کنم به اسم Warframe

20130221202541a0delytunf8iim70.jpg

خیلی وقت بود که دنبال یه بازی اکشن Free-to-play بودم.چیزهائی که پیدا میکردم از لحاظ گیم پلی,گرافیک,اکشن و ... راضی کننده نبود.
تا اینکه خیلی اتفاقی تریلرشو دیدم.اولش فک کردم یه بازی AAA برا کنسولهاست بعد دیدم زده free-to-play و در آخر هم Digital Extremes سازنده مولتی Bioshock 2 و عنوان سراسر هیجان The Darkness 2
این شد که رفتم دنبال بتاکی و ...تا خودم تجربش کنم
ویرایش:بازی رفت تو فاز Open Beta
نام: warframe
سبک: TPS,Co-op shooter
سازنده و ناشر: Digital Extremes
برنده بهترین عنوان F2Play در مراسم Pax East 2013
در مورد بازی :

بازی ژانرش sci-fi هست و تو نگاه اول من یاد Mass Effect افتادم ولی خب خود ME هم از بازیهای دیگه ایده گرفته.

گیم پلی مخلوطی از Mass effect,borderlands و مدهای horde و Firefight از بازیهای Halo و Gears of war هست که از هر کدوم ایده هائی گرفته.
همون اول بگم سیستم کاور گیری نداره ====> گیم پلی بازی سرعتی انتخاب شده

پس از اجرای بازی یه کات سین از اتفاقات گذشته میبینیم که چطور بیگانه ها که از نژاد Grineer هستن تونستن کهکشان راه شیری رو تصاحب کنن ...بعد خیلی سریع بازی شمارو در نقش یه مبارز بیگانه که عنوان Warframe بهشون اتلاق میشه قرار میده که از نژاد Tenno هستن (نژاد Human تعطیل! )پس هدف جنگ بین این 2 نژاد هست بر سر کهکشان همینطور نجات بشر. در ادامه مراحل آموزشی شروع میشه وبعد هم اولین ماموریت بازیو شروع میکنین.اما قبلش باید کلاس خودتون رو انتخاب کنین.

توضیح بیشتر: Tenno ها نژادی باستانی هستن که به منظور مقابله با Grineer و Corbus به پا خواستن. و در واقع مثل نینجاهای فضائی میمونن که بسیار مجهز هستن.

20130221202606a0delyu9n2i94neq.jpg

بازی چند کلاس مختلف داره که سه تاش همون اول آزاد هست و قابل انتخاب و چند تای دیگه که قفل و قابل خریداری هستن. با چند تاشون به صورت مختصر آشنا میشیم:

1- Excalibur : ترکیبی از حمله های نزدیک و دور برد داره
2- Loki : بیشتر رو خصیصه Stealth مانور میده
3- Volt : رو دمیج از راه دور تمرکز داره

بقیه کلاسها پیشرفته هستن که یا باید بخرین و یا با EXP ای که از طی کردن مراحل به دست میارین که بهش Blueprints میگن آزادشون میکنین
برا مثال بعضیهاشون توانایی Heal کردن دارن.بعضی دیگه میتونن تانک بشن ویا حتی ذهن دشمن رو کنترل کنن و...

همه این کلاسها علاوه بر خصوصیاتی که گفتم سلاحهائی مثل Rifle,pistol, وحتی یه Katana(شمشیر) هم دارن که کارهای جالبی میشه با هاش کرد.

20130221202646a0delyuxfu0bej1v.jpg

در کل این بازی ازهیجان بالائی برخورداره و هنچنین مثل Borderlands اون حس زیبای Co-op و سیستم لوت بازی خیلی لذت بخشه.

تریلر گیم پلی از بازی
============================================
حجم بازی با احتساب آپدیت جدید حدود 3.5 گیگ هست فعلا

وبسایت رسمی بازی برا عضویت و دانلود:
HTML:
https://warframe.com/

=======================
اطلاعات تکمیلی به درخواست دوستان:

همونطوری که گفتم بازی سبکش Co-op shooter هست.ما هم در نقش یه سری نینجای فضائی قرار میگیریم و تو کهکشانی که توسط Grineer ها به تصرف در اومده به یه سری ماموریت فرستاده میشیم.مراحل هم داخل سیارات این منظومه(همون راه شیری) پیگیری میشه.از زهره که نزدیکترینه تا پلوتون مراحل سخت تر میشن و آخرین مرحله تو هر سیاره 1 باس داره که باید گروهی زدتش.مثل WoW که رید میرفتیم.من مولتی Mass Effect بازی نکردم اما میگن شباهت داره.در ضمن با کشتن این باسها یه سری آیتم دراپ میشه که برا لول آپ و درفت کردن آیتم های مورد نیاز حتما لازم میشه که اگه بازی کنین دستتون میاد.از گیم پلی هم تو همین پست تریلر گذاشتم.17 مگ بیشتر نیست ببینین.

لیست اعضا:
Rikimaru32
azaramir
Amirezio2011
ExDevil
holypower
jason_b
kill3r110
Slipkboy
Mehrad
TheRealagent
M4S0N
MATRIX-POUYA
mohsen8
volta22
ma-teamplayer
mamalsparrow
M0ST4FA
DanteMayCryM
Hamidrezatopshahriyar
shahriyar
Mitherdata
Shahab

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: victor hogo

holypower

عضو جدید
May 23, 2013
50
نام
جمال
باو خوب دقت نمی کنی دیگه :d مگه فقط hikou هست که باید ریلود کنه ؟ hikou قبل از اینکه Despair هر 10 تا تیرشو بزنه 20 تا تیرشو می زنه و می ره رو ریلود تو این مدت که ریلود می کنه despair خشابش کامل خالی می شه وقتی hikou ریلودش تموم شده Despair تازه می ره رو ریلود و 0.75 ثانیه hikou داره تیر می زنه در حالی که despair تو ریلوده پس اینجوری نیست که بگیم hikou عقب میوفته . اون نقطه ضعف هم در ضورتی هست که درست حسابی بازی بلد نباشی ( همون قسمت انگلیسی که نوشتی) چون kunai هم stagger داره ولی من همچین مشکلی ندارم باهاش . بعد نشنیده بودم کسی بگه stagger چیز بی ارزشی هست /:) وقتی تو t3 def دشمن های لول 120 میان اون موقع معلوم می شه ارزشش. بعد ما تو بازی تبادل نظر کنیم اونی که سوال کرده بود کدوم بهتره از کجا بفهمه ؟:d( البته من حرفم اینه که جفتشون مثل هم خوب هستن و هر کدوم نقاط ضعف و قدرت دارن)

اگه امیر رو میگی اون ساخت هیکو رو:d الان من و تو داریم نظر میدیم

بعدش چرا حرف تو دهن ادم میزای من کی گفتم بدرد نخوره فقط گفتم در اون حدی نیست که ارزش 2تا تیر دسپیر رو داشته باشه ( stagger ) عجبا

اقا این 2تا اسحله خوبن هرکدوم رو دوست دارین بگیرین

آخرین ویرایش:

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,483
^ ^
دوستان شما استاد ولی باز میومدی با knuai مقایسه میکردی یه چیزی ولی despair معلومه که بهتره
میدونم که بلد اما یه armor ignore داریم که کلا ارمرو بیخیال میشه armor pierce داریم که یه در صدی از ارمورو رد میکنه

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,987
نام
احمد
^ ^
دوستان شما استاد ولی باز میومدی با knuai مقایسه میکردی یه چیزی ولی despair معلومه که بهتره
میدونم که بلد اما یه armor ignore داریم که کلا ارمرو بیخیال میشه armor pierce داریم که یه در صدی از ارمورو رد میکنه
hikou هست که armor ignore داره ولی despair نوع دمیجش armor piercing هست که مثل المنتال دمیج ها عمل می کنه و به بعضی ها کمتر و به بعضی ها هم بیشتر می ده . شما چپه گرفتی :darmor pierce هم همونطور که گفتم درصد عبور از آرمور نیست و مثل المنتال دمیج ها عمل می کنه

آخرین ویرایش:

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,483
امروز گفتم یه وید کی t3 بردم منتها گروپم وای نساد اتاق مخفی رو پیدا کنیم از همین سایت ویکی ببینید پیدا کردنش واقعا تخیله تازه اگه بهش برسی ادم باید سولو بره که بشوره اونجارو بد پیداش کنه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,640
نام
مــاکــان
برای اجرای بازی نیاز به استیم هست؟ با نت ایران میشه بازی کرد؟
هم لانچر خود بازیشو میتونی دانلود کنی وهم تحت استیم میتونی.من جات بودم تحت استیم میگرفتم چون مزایا داره،دوستاتو داری اونجا،عضو گروپ میشی و غیره...
در مورد نت هم که خیلی با ما ایرانیا راه میاد ;)
اون زمان که هیچ بازی آنلاینی نمیشد زد ما Warframe بازی میکردیم.من که موقع دانلود شبانه هم بازی میکردم.کلا بازی سبکی هست از لحاظ نت.
این بازی pvp هم داره؟

نه PVP نداره،یه حالت دوئل داره که نمیشه گفت PVP.اما DE قول داده که بعد از اینکه PVE بازیو به اندازه کافی گسترش داد بره سر وقت PVP.اگه از اولین روز یازیشو انجام میدادی میدیدی که چقدر دنیای بازی بطرز سریعی در حال تغییر و گسترش هست و از اونجائی که بازی هنوز تو فاز بتاست پس خیلی طول نمیکشه که PVP برا بازی بیاد که اگه بیاد دیگه واویلا.انگیزه بیشتر بچه ها هم برا اون موقع هست.با این گردوخاکی هم که کرده داره برا PS4 , X1 ریلیز میشه.پس اون حرفی که تو پست اول گفتم که بازی آینده داری هست،داره به حقیقت تبدیل میشه،دست دست نکن دانلودش کن برادر.

آخرین ویرایش:

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
داستان من و احمد و استاکر لول 75 در مرحله Castaو یه گرینر افسانه ای:dو فرار کردن Jason:))
داشتیم تو یکی کستا بازی میکردیم که یه دفعه دیدم این لوستر های مپ چشمک میزنن .گفتم بیا دسرمون هم جور شد.بله جسون که همون لحظه دیسی شد:dموندیم من و احمد و گرینر افسانه ای.استاکر اومد ناشتا یه Slash Dash بارم کردم :dاون با سلاح هاش افتاده دنباله من منم دارم با سوبک میزنم.:dاحمد هم داره با ارتوس چارج میزنه:dبله بلاخره ما پدره این استاکر رو دراوردیم .:dبهم گفت هنوز خونه لچ کریل خشک نشده که میخوای سیارشو نابود کنی.بعدش رفت رکوع بعدشم رفت سجده بعد :dاشهد هارو گفت :dدود شد رفت هوا :dاما اون گرینر افسانه ای هم داشت خودشو میکشت تا پودو بترکونه که نتونست:dیه دونه بود بدبخت داشت با پود چلنچ میکرد:d
زنجیره کشت کشتار Warframe
احمد-----استاکر------من:d
گرینر-----پود:>
من و احمد----گرینر:))
اونطور فکر نکنین ها من احمد استاکره خورد منم احمدو خوردم.:d

آخرین ویرایش:

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
هم لانچر خود بازیشو میتونی دانلود کنی وهم تحت استیم میتونی.من جات بودم تحت استیم میگرفتم چون مزایا داره،دوستاتو داری اونجا،عضو گروپ میشی و غیره...
در مورد نت هم که خیلی با ما ایرانیا راه میاد ;)
اون زمان که هیچ بازی آنلاینی نمیشد زد ما Warframe بازی میکردیم.من که موقع دانلود شبانه هم بازی میکردم.کلا بازی سبکی هست از لحاظ نت.

الان ثبت نام کردم.. چرا لینک مستقیم نداره.. اخه اینجوری وسط دانلود امکان داره قطع بشه.. لینک مستفیمش نیست با دانلود منیجر دانلود کنم.. اگه وسط دانلود قطع بشه میشه دو باره ادمه دانلود رفت.؟
اگه اینجوری دانلود کنم میتونم بعدا فایل اپدیت که 2 گیگ کپی کنم اخه میخوام بعدا ویندوز عوض کنم .. لازم نیست دیگه دوباره دانلود کنم میشه کپی کرد؟؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,640
نام
مــاکــان
الان ثبت نام کردم.. چرا لینک مستقیم نداره.. اخه اینجوری وسط دانلود امکان داره قطع بشه.. لینک مستفیمش نیست با دانلود منیجر دانلود کنم.. اگه وسط دانلود قطع بشه میشه دو باره ادمه دانلود رفت.؟
اگه اینجوری دانلود کنم میتونم بعدا فایل اپدیت که 2 گیگ کپی کنم اخه میخوام بعدا ویندوز عوض کنم .. لازم نیست دیگه دوباره دانلود کنم میشه کپی کرد؟؟
آره لینک مستقیم نداره و اگه قطع بشه از اول.آره میتونی بکاپ بگیری ازش.بعد نصب ویندوز فقط کافیه که دوباره لانچر بازیو نصب کنی و فایلهارو انتقال بدی به محل نصب.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر