Warframe | PC [پست اول خوانده شود]

خب امروز میخوام یه بازی بهتون معرفی کنم به اسم Warframe

20130221202541a0delytunf8iim70.jpg

خیلی وقت بود که دنبال یه بازی اکشن Free-to-play بودم.چیزهائی که پیدا میکردم از لحاظ گیم پلی,گرافیک,اکشن و ... راضی کننده نبود.
تا اینکه خیلی اتفاقی تریلرشو دیدم.اولش فک کردم یه بازی AAA برا کنسولهاست بعد دیدم زده free-to-play و در آخر هم Digital Extremes سازنده مولتی Bioshock 2 و عنوان سراسر هیجان The Darkness 2
این شد که رفتم دنبال بتاکی و ...تا خودم تجربش کنم
ویرایش:بازی رفت تو فاز Open Beta
نام: warframe
سبک: TPS,Co-op shooter
سازنده و ناشر: Digital Extremes
برنده بهترین عنوان F2Play در مراسم Pax East 2013
در مورد بازی :

بازی ژانرش sci-fi هست و تو نگاه اول من یاد Mass Effect افتادم ولی خب خود ME هم از بازیهای دیگه ایده گرفته.

گیم پلی مخلوطی از Mass effect,borderlands و مدهای horde و Firefight از بازیهای Halo و Gears of war هست که از هر کدوم ایده هائی گرفته.
همون اول بگم سیستم کاور گیری نداره ====> گیم پلی بازی سرعتی انتخاب شده

پس از اجرای بازی یه کات سین از اتفاقات گذشته میبینیم که چطور بیگانه ها که از نژاد Grineer هستن تونستن کهکشان راه شیری رو تصاحب کنن ...بعد خیلی سریع بازی شمارو در نقش یه مبارز بیگانه که عنوان Warframe بهشون اتلاق میشه قرار میده که از نژاد Tenno هستن (نژاد Human تعطیل! )پس هدف جنگ بین این 2 نژاد هست بر سر کهکشان همینطور نجات بشر. در ادامه مراحل آموزشی شروع میشه وبعد هم اولین ماموریت بازیو شروع میکنین.اما قبلش باید کلاس خودتون رو انتخاب کنین.

توضیح بیشتر: Tenno ها نژادی باستانی هستن که به منظور مقابله با Grineer و Corbus به پا خواستن. و در واقع مثل نینجاهای فضائی میمونن که بسیار مجهز هستن.

20130221202606a0delyu9n2i94neq.jpg

بازی چند کلاس مختلف داره که سه تاش همون اول آزاد هست و قابل انتخاب و چند تای دیگه که قفل و قابل خریداری هستن. با چند تاشون به صورت مختصر آشنا میشیم:

1- Excalibur : ترکیبی از حمله های نزدیک و دور برد داره
2- Loki : بیشتر رو خصیصه Stealth مانور میده
3- Volt : رو دمیج از راه دور تمرکز داره

بقیه کلاسها پیشرفته هستن که یا باید بخرین و یا با EXP ای که از طی کردن مراحل به دست میارین که بهش Blueprints میگن آزادشون میکنین
برا مثال بعضیهاشون توانایی Heal کردن دارن.بعضی دیگه میتونن تانک بشن ویا حتی ذهن دشمن رو کنترل کنن و...

همه این کلاسها علاوه بر خصوصیاتی که گفتم سلاحهائی مثل Rifle,pistol, وحتی یه Katana(شمشیر) هم دارن که کارهای جالبی میشه با هاش کرد.

20130221202646a0delyuxfu0bej1v.jpg

در کل این بازی ازهیجان بالائی برخورداره و هنچنین مثل Borderlands اون حس زیبای Co-op و سیستم لوت بازی خیلی لذت بخشه.

تریلر گیم پلی از بازی
============================================
حجم بازی با احتساب آپدیت جدید حدود 3.5 گیگ هست فعلا

وبسایت رسمی بازی برا عضویت و دانلود:
HTML:
https://warframe.com/

=======================
اطلاعات تکمیلی به درخواست دوستان:

همونطوری که گفتم بازی سبکش Co-op shooter هست.ما هم در نقش یه سری نینجای فضائی قرار میگیریم و تو کهکشانی که توسط Grineer ها به تصرف در اومده به یه سری ماموریت فرستاده میشیم.مراحل هم داخل سیارات این منظومه(همون راه شیری) پیگیری میشه.از زهره که نزدیکترینه تا پلوتون مراحل سخت تر میشن و آخرین مرحله تو هر سیاره 1 باس داره که باید گروهی زدتش.مثل WoW که رید میرفتیم.من مولتی Mass Effect بازی نکردم اما میگن شباهت داره.در ضمن با کشتن این باسها یه سری آیتم دراپ میشه که برا لول آپ و درفت کردن آیتم های مورد نیاز حتما لازم میشه که اگه بازی کنین دستتون میاد.از گیم پلی هم تو همین پست تریلر گذاشتم.17 مگ بیشتر نیست ببینین.

لیست اعضا:
Rikimaru32
azaramir
Amirezio2011
ExDevil
holypower
jason_b
kill3r110
Slipkboy
Mehrad
TheRealagent
M4S0N
MATRIX-POUYA
mohsen8
volta22
ma-teamplayer
mamalsparrow
M0ST4FA
DanteMayCryM
Hamidrezatopshahriyar
shahriyar
Mitherdata
Shahab

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: victor hogo

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,565
نام
مــاکــان
با سلام به وارفریمهای عزیز و دردونه.امیدوارم حالتون خوب باشه :))
خب منم اومدم.شرمنده چند وقت نبودم.خیلی زود با اطلاعات جدید تاپیک به روز میکنم.اومدم آپدیت کنم دیدم زده 1 گیگ.فک کنم تا ورژن 7 آپ کرده بودم.بچه ها بریزین تو بازی.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
با سلام به وارفریمهای عزیز و دردونه.امیدوارم حالتون خوب باشه :))
خب منم اومدم.شرمنده چند وقت نبودم.خیلی زود با اطلاعات جدید تاپیک به روز میکنم.اومدم آپدیت کنم دیدم زده 1 گیگ.فک کنم تا ورژن 7 آپ کرده بودم.بچه ها بریزین تو بازی.
8.... :d

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
یکی بیاد بگه ایتمای که تو دوجو واسه ساخت هست رو از کجا ایتماشو بیاریم 1000 تا امپول میخواد واسه ساخت یه دونه از اسلحه ها بگزریم از قیمت یک میلیون پوینتش

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
یکی بیاد بگه ایتمای که تو دوجو واسه ساخت هست رو از کجا ایتماشو بیاریم 1000 تا امپول میخواد واسه ساخت یه دونه از اسلحه ها بگزریم از قیمت یک میلیون پوینتش
اون برا Research کردن هست، اون همه پول کلا نیاز هست لازم نیست همش رو تو بدی، البته برا ساخت هم آیتم زیاد میخوان ولی‌ نه در اون حد

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
از دوستان با تجربه میخوام کمکم کنین .من چند روزه بعد کلس رو تغییر میدم به rhino .این وسط مشکلم اینه که پرایمری من mk1-braton هست که رنکشم 30 هست نه با ارکین رکتور آپگریدش کردم نه فورما اضافه کردم.مود های خیلی خوبی هم از جمله :Damage-fire damage-fire rate -....روش دارم.ولی میخوام عوض کنم پرایمری رو مشکل اینه که از طرفی میخوام hek بسازم که نه خشاب درست حسابی داره نه دقت خوبی داره نه فایر ریتش خوبه(نسبت به رایفل )ولی دمج توپی داره ولی مود خوبی ندارم واسه شاتگان.نمیدونم hek بسازم یا mk1_braton رو ادامه بدم یا رایفل دیگه بسازم . بلوپرینته latron prime رو دارم اما پیدا کردن اون سه تیکه رواعصابه .نمیدونم اگه تصمیم گرفتم رایفل بسازم .کودومو انتخاب کنم که هم اسانتر و هم کم هزینه تر باشه.کلا تو چند راهی موندم

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
از دوستان با تجربه میخوام کمکم کنین .من چند روزه بعد کلس رو تغییر میدم به rhino .این وسط مشکلم اینه که پرایمری من mk1-braton هست که رنکشم 30 هست نه با ارکین رکتور آپگریدش کردم نه فورما اضافه کردم.مود های خیلی خوبی هم از جمله :Damage-fire damage-fire rate -....روش دارم.ولی میخوام عوض کنم پرایمری رو مشکل اینه که از طرفی میخوام hek بسازم که نه خشاب درست حسابی داره نه دقت خوبی داره نه فایر ریتش خوبه(نسبت به رایفل )ولی دمج توپی داره ولی مود خوبی ندارم واسه شاتگان.نمیدونم hek بسازم یا mk1_braton رو ادامه بدم یا رایفل دیگه بسازم . بلوپرینته latron prime رو دارم اما پیدا کردن اون سه تیکه رواعصابه .نمیدونم اگه تصمیم گرفتم رایفل بسازم .کودومو انتخاب کنم که هم اسانتر و هم کم هزینه تر باشه.کلا تو چند راهی موندم
Hekرو نمیتونی‌ بسازی Level بالا می‌خواد حالا به اون درجه رسیدی فکر میکنی‌ :D Latron هم بیشتر حالت اسنایپر داره زیاد با Rhino خوب نیست.
از رایفل‌هاBoltor و Braton رو پیشنهاد می‌کنم از نظر DPS و کاربرد بهترین‌Rifle های بازی هستن برا هر وضعیتی جواب میدن.Gorgon هم خوب هست ولی‌ باهاش نمی‌شه راش داد بیشتر برا ساپورت خوبه.

شاتگان هم فعلا Boar پیشنهاد می‌کنم تا به Hek دسترسی پیدا کنی‌.+ اینکه Hek رنج خوبی‌ داره، حدوداً در حد Boltor هست ولی‌ Accuarcy ,Rate کمتری داره.

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
HEK فقط رو lvl 4 باز میشه اگه هنوز به lvl 4 نرسیدی سراغش نرو در ضمن تمام اون مشکلاتشو با Mod میشه راحت حل کرد... تمامی اسلحه ها خوبی های خودشونو دارن نمیشه گفت کدوم بهتره از اون یکی هست انتخابش بسته به سلیقه هست به نظر من این سه اسلحه تو Rifle ها خوب هستن Braton که در واقع میشه گفت ارتقا یافته MK1 Braton هست اسلحه خوبیه کاملا بالانسه اگه Damage و Acc بالا میخوای بهترین گزینه Latron هست Boltor هم هست که اگه بهش برسی عالی میشه...

دوستان من چند تا تریلر از بازی دیدم خیلی خوشم اومده . میخوام ببینم با این وضع نت داغون ما میشه بازیش کرد ؟ سرورهاش چطوره ؟ چون Co op هست میگم . اگه یه کم لگ و دیلی داشته باشیم تو بازیه Coop که اتفاق خاصی نمیوفته که ؟
به راحتی میشه بازی کرد...

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
دوستان من چند تا تریلر از بازی دیدم خیلی خوشم اومده . میخوام ببینم با این وضع نت داغون ما میشه بازیش کرد ؟ سرورهاش چطوره ؟ چون Co op هست میگم . اگه یه کم لگ و دیلی داشته باشیم تو بازیه Coop که اتفاق خاصی نمیوفته که ؟ :D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان من چند تا تریلر از بازی دیدم خیلی خوشم اومده . میخوام ببینم با این وضع نت داغون ما میشه بازیش کرد ؟ سرورهاش چطوره ؟ چون Co op هست میگم . اگه یه کم لگ و دیلی داشته باشیم تو بازیه Coop که اتفاق خاصی نمیوفته که ؟ :D
سروردر کار نیست :D هاست میشی‌ ملت جوین میشن :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ایول :D
یعنی بچه های ایرانی هم دیگه رو Add کنیم راحت تر میتونیم بازی کنیم نه ؟ چون نزدیک هستیم به هم . درسته ؟
Yep.
اصن میشه گفت در حال حاضر بی دردسرترین بازی آنلاین همینه. نه لگ نه دیگر چیزهای فضایی!
از دوستان ممنونم . خب امشب بخوام بزارم واسه دانلود نکته ایی قلقی چیزی نداره که ؟ اگه چیزی هست که باید از الان بدونم راهنمائیم کنید . برم سایت اروپای بازی و دانلود کنم و بعد هم اکانت بسازم . چیز دیگه ایی که نداره ؟ تنضیماتی چیزی اگه هست بگید . ممنون .
نه هیچی نداره. یه اکانت میسازی و Client بازی رو دانلود میکنی تا خودش شروع کنه به دانلود کردن بازی و با تمام آپدیت ها. چون بازی توی فاز Open Beta هست، دیگه نیازی هم به Beta Key نیست.
در واقع کار خاصی نباید بکنی. توی بازی هم اگر به مشکلی بر خوردی همینجا مطرح کن بچه ها کمکت میکنن. در حال حاضر کاوه و مهراد 2 تا غول توی بازی هستن.;)

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
از دوستان ممنونم . خب امشب بخوام بزارم واسه دانلود نکته ایی قلقی چیزی نداره که ؟ اگه چیزی هست که باید از الان بدونم راهنمائیم کنید . برم سایت اروپای بازی و دانلود کنم و بعد هم اکانت بسازم . چیز دیگه ایی که نداره ؟ تنضیماتی چیزی اگه هست بگید . ممنون .

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
من latron primeرو ساختمش اونقدرا هم خوب نیست داشتم دیگه قاتی میکردم از بس باس زدم واسه orkincell من خودم با فایر ریت بیشتر حال میکنم مودشو گذاشتم روش سریع خشاب خالی بکنم :d
کلی زحمت واسه ساخت kununi کشیدم که بسازمش وقتی ساختمش یه الرت رفتم despr رو واسم دراپ کرد نمونه قویتر شه حالا موندم چه جوری بسازمش:d این system nyxچرا درا نمیشه کسی سیاره ای میشناسه که اونجا بشه گیرش اورد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر