VGA 2011

بهترین استودیوی سال کدام یک خواهد بود ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    194
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
vga610.jpg

هایپ رفته بالا ! :d

به نظرم یه تاپیک رسمی برای Spike VGAs داشته باشیم تا تمام اطلاعات، اخبار، تریلر و تصاویر و ... توش گذاشته بشه خیلی خوبه !

ایندفعه Zachary Levi مجریه ی مراسمه و خبری از بارنی نیست ! :d

قول 13 تا خبر داده شده ( این خبر ها میتونه رونمایی باشه یا تریلر یا اطلاعات جدید یا ... )

هر 13 تا مشخص شدند:

1- Metal Gear Solid: Rising
2- تریلر جدید از گیم پلی BioShock Infinite
3-رونمایی رسمی Alan Wake XBLA
4- Transformers: Fall Of Cybertron
5- فرنچایز جدید BioWare (به احتمال زیاد همون C&C: Generals 2 باید باشه که توسط Victory Games در حال ساخته _ گفته شده از سال 2009 در حال ساخته)
6- The Last of Us بازی انحصاری جدید PS3 توسط Naughty Dog
7- سینماتیک (CG) آغازین Diablo 3
8-Rainbow 6: Patriots
9-IP/فرنچایز جدید Epic Games
Tony Hawk (به بخش Pre-Show منتقل شد)
10-اولین تریلر از Amazing Spider-Man
11-معرفی در ارتباط با Portal (ممکنه یه DLC باشه)
12-تریلر جدید(Footage) از Mass Effect 3 (احتمالا از گیم پلی).
13- (Sound Shapes (PSVita
14/13-تریلر جدید از 2 Darksiders
15/13- رونمایی از Dirt جدید (احتمالا)

همچنین نیم ساعت قبل از شروع رسمی یه Pre-Show برای مراسم در نظر گرفتند.
Pre-Show شامل یه تریلر جدید از Hitman: Absoultion به همراه یه معرفی ویژه در ارتباط با Tekken میشه.

------------------------------

آپدیت بعد از مراسم :

Spike VGAs 2011 به پایان رسید ! در زیر خلاصه ای از نمایش هایی که در مراسم صورت گرفت را شاهد خواهد بود !

Tekken Tag Tournament 2 :

این عنوان برای عرضه در اواخر سال 2012 تایید شد.
البته دقیقا معلوم نیست چرا این معرفی دوباره صورت گرفت ، چون عنوان Tekken Tag Tournament 2 سال پیش برای دستگاه های آرکید عرضه شده بود.احتمالا دلیل معرفی دوباره ی آن از سوی نامکو، عرضه ی آن این بار بر روی کنسول ها می باشد.

دانلود تریلر :

fbvfmw14ix2nzorfodgr.jpg

VGA 2011: Exclusive Trailer
Tekken Tag Tournament 2
HD SD

----------------------

تریلر جدیدی از Hitman: Absoultion در مراسم به نمایش درآمد.

دانلود تریلر:
oem9dcf4t3y7cv6y5aco.jpg

Hitman: Absolution
HD SD

-----------------------

Tony Hawk Pro Skater HD

Tony Hawk Pro Skater HD برای عرضه در نیمه ی اول سال 2011 به صورت رسمی معرفی و تایید شد.این عنوان که به صورت دیجیتالی برای کنسول ها عرضه خواهد شد، شامل دو شماره ی اول بازی به صورت HD خواهد بود.البته تمام مراحل این دو بازی[دو شماره ی اول] در این پکیج وجود نخواهند داشت،
به گفته ی Tony Hawk تعدادی از مراحل این دو عنوان به انتخاب آن ها در این بازی گنجانده خواهد شد
دو تا از مراحلی که وی به آن اشاره کرد، مراحل مربوط به سراشیبی و همچنین مدرسه می باشد.

دانلود تریلر :

b9qzbja8xtb8femn2b1h.jpg

VGA 2011: Exclusive Debut Trailer
Tony Hawk Pro Skater HD
HD SD

-------------------

The Last of US

بالاخره پس از کش و قوس های فراوان،عنوان The Last of Us به صورت انحصاری برای PS3 تایید شد.

سازنده ی بازی Naughty Dog می باشد.هدایت پروژه بر عهده ی رئیس استودیو، آقای Bruce Stanley و همچنین آقای Neil Druckmann، کارگردان Uncharted 2 قرار دارد

داستان بازی که تم آخرالزمانی دارد، درباره ی دو شخصیت با نام های Joel و Ellie -دخترک جوانی که شباهت بسیاری به Ellen Page دارد- که در تلاش برای بقا و نجات خود می باشند، خواهد بود.طاعون ناشناخته ای که احتمالا توسط مورچه ها بوجود آمده است، گریبان گیر مردم آمریکا شده است و بیشتر آن ها را به زامبی هایی وحشتناک تبدیل کرده است.

بازی در حدود 2 سال توسط یک تیم مجزا در Naughty Dog در حال ساخت بود..تریلر پخش شده در مراسم کاملا In-Game و مستقیما از PS3 کیچر شده بود.

برای اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

دانلود تریلر :

eid89p7gde00aizy3h3.jpg

The Last of Us
HD SD

----------------

تریلر جدیدی از گیم پلی Mass Effect 3 در مراسم به نمایش درآمد.

دانلود تریلر :

00a3eeg5kyd8yqznchwm.jpg

VGA 2011: Exclusive Gameplay Trailer
Mass Effect 3
HD SD

-----------------
Command & Conquer: Generals 2

بالاخره پس از شایعات فراوان در مورد فرنچایز بعدی BioWare ، این عنوان به صورت رسمی معرفی شد.سازنده ی بازی استودیوی تازه تاسیس Victory Games می باشد.
بازی از سال 2009 در حال ساخت بوده است.
EA این بار از موتور Frosbite 2 برای ساخت بازی استفاده کرده است.
این عنوان در سال 2013 به صورت انحصاری برای PC عرضه خواهد شد.

دانلود تریلر :

xpendowe0bgsfx3v7mqx.jpg

Command & Conquer: Generals 2
HD SD

------------------------------------
اولین تریلر CG بازی Rainbow Six: Patriots در مراسم به نمایش درآمد.

دانلود تریلر :

mpwuyv3hhxlgp367.jpg

Rainbow Six: Patriots
HD SD

-------------------------------------------------------------------
Alan Wake : American Nightmare

سرانجام عنوان جدید Alan Wake به صورت رسمی معرفی شد.AW جدید که عنوان American Nightmare را یدک خواهد کشید، داستان Alan بعد حوادث AW1 را بازگو میکند.این عنوان، Villlan جدیدی با نام Mr.Scratch معرفی خواهد کرد..بازی بر روی XBLA عرضه خواهد شد.تاریخ انتشار بازی اعلام نشد.

دانلود تریلر :

jz9retyvur0l5p8rek7g.jpg

Alan Wake: American Nightmare
HD SD

-----------------------------------

سینماتیک آغازین Diablo 3 در مراسم به نمایش درآمد.

دانلود تریلر :

1mo1c7rf1ns4p6ghy670.jpg

VGA 2011: Exclusive Cinematic Trailer
Diablo III
HD SD

-------------------------------------
تریلر جدیدی از BioShock Infinite در مراسم به نمایش درآمد :

timu79y8nhdc8apfn4nr.jpg

BioShock Infinite
HD SD

--------------------------------------------------------
اولین تریلر از Transformers: Fall of Cybertron در مراسم به نمایش درآمد :

دانلود تریلر :

bhvr64yi72r1plczbsh.jpg

Transformers: Fall of Cybertron
HD SDنداره

----------------------------------------
Fortnite

سرانجام IP جدید Epic Games معرفی شد.این عنوان که Fortnite نامیده می شود، تماما در مورد ساختن و زنده مانده می باشد.بازی شباهت زیادی به Minecraft دارد.کلیف در این مورد گفت:"جهانی را تصور کنید که شما در آن اکتشاف میکنید. به ساختن می پردازید تا به هدف نهایی خود یعنی زده ماندن برسید".

دانلود تریلر :
jbdtt1o5j1swuzlcy3db.jpg

Fortnite
SD HD

------------------------------------------

سرانجام تریلر جدیدی از Rising پخش شد.عنوان بازی به Metal Gear Rising: Revengeance تغییر کرده است.بازی کاملا کنسل شده و سپس از دوباره توسط Platinum Games در حال ساخت می باشد.این بار داستان بازی چند سال بعد از حوادث MGS 4 اتفاق خواهد افتاد.

دانلود تریلر :

qz4insgem0wjeozfrdl.jpg

VGA 2011: Exclusive Revengeance Trailer
Metal Gear Rising: Revengeance

HD
SD

-------------------------------------------------
اولین تریلر از The Amazing Spider-Man به نمایش درآمد:

دانلود تریلر :

9hd5r2yhs0yyg4qorzz.jpg

The Amazing Spider-Man
HD SD

-----------------------------------------------

تریلر CG جدید از DarkSiders 2 در مراسم به نمایش درآمد :

ohqvfc8p6ov6wydboipo.jpg

Darksiders 2
download

------------------------------------------------------------

آیا Batman Arkham World در دست ساخت !؟

لیست کامل نامزدها و برندگان Spike VGAs
:
Game Of The Year:
Batman: Arkham City
The Elder Scrolls V: Skyrim
The Legend Of Zelda: Skyward Sword
Portal 2
Uncharted 3: Drake's Deception

Studio Of The Year:
Bethesda Game Studios
Naughty Dog
Rocksteady
Valve

Best Xbox 360 Game:
Forza Motorsport 4
Gears of War 3
Portal 2

Best PS3 Game:
Infamous 2
Killzone 3
LittleBigPlanet 2

Best Wii Game:
Disney's Epic Mickey
Kirby's Return To Dream Land
Lost In Shadow

Best PC Game:
Battle field 3
Minecraft
The Witcher 2: Assassins Of Kings
Portal 2

Best Handheld/Mobile Game:
Ghost Trick: Phantom Detective
Infinity Blade
Super Mario 3D Land
Jetpack Joyride

Best Shooter:
Battle field 3
Call Of Duty: Modern Warfare 3
Gears of War 3
Rage

Best Action Adventure Game:
Assassin's Creed: Revelations

Best RPG:
Dark Souls
Deus Ex: Human Revolution
Dragon Age 2
The Elder Scrolls V: Skyrim

Best Multi-Player:
Battle field 3
Call Of Duty: Modern Warfare 3
Gears Of War 3
Portal 2

Best Individual Sports Game:
Fight Night Champion
Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters
Top Spin 4
Virtua Tennis 4

Best Team Sports Game:
FIFA Soccer 12
NBA 2K12
NHL 12
MLB '11: The Show

Best Driving Game:
Dirt 3
Driver: San Francisco
Forza Motorsport 4
Need For Speed: The Run

Best Fighting Game:
The King Of Fighters XIII
Marvel Vs. Capcom 3
Mortal Kombat
WWE All Stars

Best Motion Game:
Child Of Eden
Dance Central 2
The Gunstringer

Best Independent Game:
Bastion
Minecraft
Superbrothers: Sword And Sworcery EP
The Binding Of Isaac

Best Adapted Video Game:
Back To The Future: The Game
Captain America: Super Soldier
Lego Star Wars III: The Clone Wars

Best Song In A Game:
Bastion: "Build that Wall (Zia’s Theme)” by Darren Korb
Portal 2: "Exile Vilify" by The National
Dragon Age 2: “I'm Not Calling You a Liar” by Florence + the Machine
Bastion: "Setting Sail, Coming Home (End Theme)" by Darren Korb

Best Original Score:
Bastion
Deus Ex: Human Revolution
Portal 2

Best Graphics:
L.A. Noire
Rage

Best Performance By A Human Male:
Portal 2: J.K. Simmons as Cave Johnson
Batman: Arkham City: Mark Hamill as The Joker
Uncharted 3: Drake's Deception: Nolan North as Nathan Drake
Portal 2: Stephen Merchant as Wheatley

Best Performance By A Human Female:
Uncharted 3: Drake's Deception: Claudia Black as Chloe Frazer
Portal 2: Ellen McLain as GLaDOS
Uncharted 3: Drake's Deception: Emily Rose as Elena Fisher
Batman: Arkham City: Tara Strong as Harley Quinn

Best Downloadable Game:
Bastion
Insanely Twisted Shadow Planet
Stacking
Trenched

Best DLC:
Fallout: New Vegas - Old World Blues
Mass Effect 2: Arrival
Mortal Kombat: Freddy Krueger
Portal 2 Peer Review

Most Anticipated
Bioshock: Infinite
Diablo 3
Halo 4
Mass Effect 3

The Last Guardian

Trailer of the Year
Assassin's Creed: Revelations (E3 Trailer)
Batman (Hugo Strange Reveal Trailer)
Dark Souls (Ignite '11 Debut Trailer)
Dead Island (GDC '11 Cinematic Trailer)
Deus Ex (Purity First infomercial)
Skyrim (in-game Debut trailer)
Hitman: Absolution (E3 trailer)
Prey 2 (E3 trailer)
Tomb Raider (E3 trailer)
Uncharted 3 (E3 trailer)

هیئت داوران Spike VGAs :
Andy McNamara (Editor in Chief, Game Informer Magazine)
Brian Crecente (Editor in Chief, Kotaku)
Chris Baker (Senior Editor, Wired Magazine)
Chris Kohler (Games Editor, Wired.com)
Chris Slate (Editor-In-Chief, Nintendo Power Magazine)
Christopher Grant (Editor in Chief, Joystiq)
Dale North (Editor in Chief, Destructoid)
Francesca Reyes (Editor in Chief, Official Xbox Magazine)
Gary Steinman (Editor in Chief, GamesRadar)
Geoff Keighley (Host, SPIKE)
Jeff Gerstmann (Editor in Chief, Giant Bomb)
Jeff Jensen (Senior Writer, Entertainment Weekly)
Jerry Holkins (Writer / Co-Creator, Penny Arcade)
John Davison (VP of Programming, GameSpot & Metacritic)
Logan Decker (Editor in Chief, PC Gamer Magazine)
Lou Kesten (Reviewer/Editor, The Associated Press)
Mike Krahulik (Artist / Co-Creator, Penny Arcade)
Mike Snider (Technology Reporter, USA Today)
Rich Greenhill (Director of Content and Programming, Yahoo Games)
Sam Kennedy (Director of Audience Generation, IGN.com/1UP.com)
Scott Alexander (Freelance Writer, Playboy & Family Circle)
Shane Satterfield (VP of Content, SPIKE Digital Entertainment)
Stephen Totilo (Deputy Editor, Kotaku)
Tal Blevins (VP Games Content, IGN Entertainment)
Tina Amini (Assistant Editor / Video Games Channel Manager, Complex Magazine)

با تشکر از لقمان که زحمت تمامی تریلرها رو کشید.

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,134
نام
حسین
اولا بازیکن سال اروپا و جهان دقیقا همینطوری داده میشه جایزه شون و انتخاب یکی به اونیکی هیچ ربطی نداره ثانیا متاسفانه باید بگم شما اصلا نمیفهمی من چی میگم. اینکه میگم کاری ندارم به این معنی نیست که چون درست بوده کاری ندارم بلکه اتفاقا میتونه نتایج خیلی هم بد باشه. کاری ندارم یعنی اینکه عزیزان رو شناختم و خودم رو درگیر بحث نمیکنم و فقط نکته ای رو که واضح بود و خواسته یا ناخواسته نادیده گرفته میشد رو براتون بطور واضح بیان کردم. این وسط ممکنه در بهترین های پلتفرمها حق بازی های فلان کنسول ضایع شده یا نشده من کاری به این ندارم و نه تایید و نه رد میکنم.
این هم که شما میفرمایید از نظرتون مضحکه رو قبلا جواب دادم الان دوباره با رنگ قرمز مینویسم
مورد اول فقط یه مثال بود که بتونم منظورم رو به بهترین شکل برسونم که ظاهرا تاثیری نداشت.

متاسفانه شما هم نمیفهمی من چی دارم میگم.شما داری میگی

دلیل اینکه اسکایریم حتی کاندید نشده هم اینه که نمیشد در یک پلتفرم کاندید بشه ولی انتخاب نشه ولی در اخر بازی سال انتخاب بشه. در واقع اگه اینطور میشد الان اعتراض بر این بود که چطور اسکایریم در مقابل بتمن بهترین بازی 360 نشده ولی بهترین سال شده یا چطور در مقابل انچارتد بهترین بازی ps3 نشده ولی بهترین بازی سال شده پس بنابر این کلا در پلتفرم ها کاندیدش نکردن که این مشکل پیش نیاد و البته نمیدونستن این سر دنیا خیلی ها در فهمیدن این قضیه عاجز خواهند بود.
منم دارم میگم دلیل این نیست.چون اگر این باشه وحشتناک احمقانس.چطور سالهای گذشته اینطور نبود و gta هم که goty شده بود،تو پلتفرمهای مختلف حضور داشت؟؟شما میگی اسکایریم رو نذاشتن چون نخواستن حق بقیه ضایع بشه.منم میگم به هیچ وجه همچین چیزی نیست.یعنی چی نخواستن ضایع بشه؟اگر واقعا لیاقتش رو داشته که بازی سال بشه،قطعا لیاقتش رو داشته که روی هر پلتفرم هم بهترین بشه.اما به فرض محال اگر دقیقا همینی باشه که شما میگی،اعتبار vga کلا میره زیر سوال.چون اینا به لیاقت یه بازی کاری ندارن و فقط میخوان همه ازشون راضی باشن.یه بار دیگه میگم و امیدوارم متوجه بشید.اگر مشکل فقط همین یک مورد بود میشد حرف شما رو قبول کرد.ولی وقتی از سر تا پای لیست مشکل داره،نظریه شما رد میشه.

• Like
Reactions: VecchiaSignora

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,558
نام
کورش
چطور همیشه سعی میشه لیست کاندیدهای PS3 از عناوین انحصاری انتخاب بشه و به علاوه همیشه بازهای انحصاری سونی تو لیست خودش برنده بشند؟! ولی در مقابل روی 360 همیشه سعی میشه بازیهای مولتی انتخاب بشند و اگر هم بازیه انحصاری توش باشه بازم بازی مولتی باشه که جایزه را برنده بشه ! با این روش میشه قضیه اسکایریم و هرچی که تو لیست هست را راحت زیر سوال برد چون دلیلی که شما اوردی با هزار روش میشه برطرف کرد و دقیقا داورها روشی را انتخاب کردند که نه تنها هیچ سودی نداشته بلکه قشنگ هم مورد داره !

اوکی برای شما هم دوباره با رنگ قرمز مشخص میکنم :

من کاری به بحث هاتون در مورد بقیه بازی ها ندارم ولی این یکی رو که در مورد اسکایریم هست اونقدر تکرار کردید که مجبورم جواب بدم.
اسکایریم از نظر داورها بازی سال بود ولی بازیهای دیگه هم بقدری خوب بودن که نمیشد نادیده گرفتشون. بنابر این اسکایریم رو بازی سال انتخاب کردن و بازیهای پلتفرم ها رو بدون در نظر گرفتن اسکایریم انتخاب کردن که حق اونها هم ضایع نشه چون بالاخره بتمن و انچارتد و بقیه عناوین اونقدر بزرگ و خوب بودن که نمیشد بیتفاوت از کنارشون گذشت ( کاری به نوع انتخاب و انحصاری بودن و اینا و اینکه ریج هم عددی نیست ندارم). دلیل اینکه اسکایریم حتی کاندید نشده هم اینه که نمیشد در یک پلتفرم کاندید بشه ولی انتخاب نشه ولی در اخر بازی سال انتخاب بشه. در واقع اگه اینطور میشد الان اعتراض بر این بود که چطور اسکایریم در مقابل بتمن بهترین بازی 360 نشده ولی بهترین سال شده یا چطور در مقابل انچارتد بهترین بازی ps3 نشده ولی بهترین بازی سال شده پس بنابر این کلا در پلتفرم ها کاندیدش نکردن که این مشکل پیش نیاد و البته نمیدونستن این سر دنیا خیلی ها در فهمیدن این قضیه عاجز خواهند بود.
دوباره میگم اسکایریم از نظر داور ها بهترین بازی سال بوده ولی بتمن و انچارتد و پورتال و بقیه هم اونقدر بزرگ بودن که نخواستن نادیده گرفته شوند. پس جایزه اول اسکایریم که تقریبا در اول بودنش جز یک عده باحال کسی شک نداره و عناوین بعدی بدون در نظر گرفتن اسکایریم به بقیه داده شده. این از قضیه اسکایریم. حالا اینکه تحول یا ریج نیست و فلان هست و یک جا مالتی ها بودن و جای دیگه نبودن یک بحث دیگه است.
این منطق داورها بوده. پس خواهشا نگید الکی بوده و منطق نداشتن و اینا. حالا شما اگر منطقشون رو نمیپسندید بحث دیگه است ولی هی نگید چرا در پلتفرم ها نیست چون بطور واضح و قابل فهم برای همه نوشتم.

این یعنی چی؟ یعنی ممکنه واقعا حق 360ی ها ضایع شده باشه یا از ps3 طرفداری شده باشه یا نشده باشه من لیست رو تایید یا رد نکردم. من در مورد این که از لحظه مشخص شدن اسکایریم بعنوان بازی سال صد دفعه نوشتید چرا کاندید هیچ پلتفرمی نشده توضیح دادم و براتون قضیه رو باز کردم. الان واضحه یا نه؟؟؟؟ اگه باز هم متوجه نمیشید میرسیم به همون قضیه که اونی که خودش رو بخواب زده نمیشه بیدار کرد.

.چون اگر این باشه وحشتناک احمقانس.
نمیخواهید بفهمید که توضیح برای کسانی بود که سوالشون کاندید نشدن اسکایریم بود نه برای اساتیدی مثل شما که اون رو اول مضحک و بعد احمقانه میدونید.

.چطور سالهای گذشته اینطور نبود و gta هم که goty شده بود،تو پلتفرمهای مختلف حضور داشت؟؟
سالهای گذشته بوده که الان اعتراض میکنید چرا در حضور gta بازی LBP بهترین بازی ps3 شده و خود gta بازی سال. دقیقا مثل این پست. اگه نبود که اعتراض نمیکردید . حالا خواستن دیگه از این اعتراض ها پیش نیاد بازی سال رو قاطی هیچ پلتفرمی انتخاب نکردن . دیگه از این واضح تر؟؟؟؟( اون دسته از فن های عزیز که به کنسولشون توهین میشه یا هرچی این فقط جواب کاندید نبودن اسکایریم بود و بازهم برای من اصلا مهم نیست LBP چیکار کرد و تحول چیکار نکرد).

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اوکی برای شما هم دوباره با رنگ قرمز مشخص میکنم :

این یعنی چی؟ یعنی ممکنه واقعا حق 360ی ها ضایع شده باشه یا از ps3 طرفداری شده باشه یا نشده باشه من لیست رو تایید یا رد نکردم. من در مورد این که از لحظه مشخص شدن اسکایریم بعنوان بازی سال صد دفعه نوشتید چرا کاندید هیچ پلتفرمی نشده توضیح دادم و براتون قضیه رو باز کردم. الان واضحه یا نه؟؟؟؟ اگه باز هم متوجه نمیشید میرسیم به همون قضیه که اونی که خودش رو بخواب زده نمیشه بیدار کرد.

نمیخواهید بفهمید که توضیح برای کسانی بود که سوالشون کاندید نشدن اسکایریم بود نه برای اساتیدی مثل شما که اون رو اول مضحک و بعد احمقانه میدونید.

سالهای گذشته بوده که الان اعتراض میکنید چرا در حضور gta بازی LBP بهترین بازی ps3 شده و خود gta بازی سال. دقیقا مثل این پست. اگه نبود که اعتراض نمیکردید . حالا خواستن دیگه از این اعتراض ها پیش نیاد بازی سال رو قاطی هیچ پلتفرمی انتخاب نکردن . دیگه از این واضح تر؟؟؟؟( اون دسته از فن های عزیز که به کنسولشون توهین میشه یا هرچی این فقط کاندید نبودن اسکایریم بود و بازهم برای من اصلا مهم نیست LBP چیکار کرد و تحول چیکار نکرد).

خب این منطقی هست که شما دارید و نمیتونید ایجوری توجیحش کنید ! منم میدونم که شما چیزی را تائید یا ردش نمیکنید فقط منظورم اینه که این دلیلی که اوردید به نظر بنده اصلا دلیل منطقی نیست !

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,558
نام
کورش
خب این منطقی هست که شما دارید و نمیتونید ایجوری توجیحش کنید ! منم میدونم که شما چیزی را تائید یا ردش نمیکنید فقط منظورم اینه که این دلیلی که اوردید به نظر بنده اصلا دلیل منطقی نیست !

مهم نیست که برای شما یا بقیه منطقی باشه یا نباشه چون اینها دلایل من نیست که بخوام نگرانش باشم. این ها دلایل این انتخاب هاست و شما اگه نمیپسندی یا منطقی نمیدونی یه بحث دیگه است و نظرتون محترمه ولی جواب این سوال که چرا بازی سال در پلتفرمها کاندید نشده داده شد و امیدوارم دیگه کسی به این موضوع گیر نده. این هم که کسی مثلا بتمن یا هر بازی دیگه ای رو بهتر از اسکایریم میدونه نظرش محترمه.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
مهم نیست که برای شما یا بقیه منطقی باشه یا نباشه چون اینها دلایل من نیست که بخوام نگرانش باشم. این ها دلایل این انتخاب هاست و شما اگه نمیپسندی یا منطقی نمیدونی یه بحث دیگه است و نظرتون محترمه ولی جواب این سوال که چرا بازی سال در پلتفرمها کاندید نشده داده شد و امیدوارم دیگه کسی به این موضوع گیر نده. این هم که کسی مثلا بتمن یا هر بازی دیگه ای رو بهتر از اسکایریم میدونه نظرش محترمه.
یعنی شما میخواید بگید الان از طرف داوران vga نماینده شدید این دلیلتون را به عنوان دلیل اونها جواب بدید ؟! اینکه نشد !

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,134
نام
حسین
اصلا بر فرض که شما نماینده vga هستی و بر فرض که حرفات درست باشه.
آقا کوروش خدایی به نظرت این نوع کار میتونه درست باشه؟خدایی منطقی هست؟واقعا برام جالبه بدونم منطقی میدونی این قضیه رو یا نه؟

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
کلا بهتره ادم وقتشو با بحث با این جماعت که نظر خودشون رو نظر همه میدونن و هی حرف خودشون رو تکرار میکنن بحث نکنه منم خودم بی خیال شدم و به دوستان و اقا کوروش هم پیشنهاد میکنم که بی خیال بشن.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,558
نام
کورش
یعنی شما میخواید بگید الان از طرف داوران vga نماینده شدید این دلیلتون را به عنوان دلیل اونها جواب بدید ؟! اینکه نشد !

کجا گفتم نماینده هستم ؟ اولا یک سری مسائل جزو بدیهیات هستند و فقط نیاز به یک ذهن بیدار و خواب نرفته داره تا روشن بشه ثانیا بطور واضح نمونه پست دوستمون رو مثال زدم که گیر داده بودن به انتخابهای سالهای قبل و چرا LBP در حضور GTA روی ps3 بهترین شده ولی بازی سال gta انتخاب شده و توضیح دادم واضحه که برای اینکه طرفداران این ایراد رو به لیست نگیرن امسال بازی سال رو کاندید پلتفرم نکردن. باز هم میگم اینکه شما این رو قبول نداشته باشید حق مسلمتونه ولی نمیتونید هم گیر بدید که چرا قبلا میشد و امثال نمیشه و هم از اینکه قبلا میشد ایراد بگیرید. بالاخره یکیش درسته اگه بر اساس پست دوستمون قضیه LBP و GTA ایراد داشت ( که داشت ) پس قضیه امسال درسته که بازی سال رو در هیچ پلتفرمی اصلا کاندید نکردن ولی اگه بر مبنای یک منطق غلط از نظر من مثل همون پست قبلیتون میگید باید حداقل در یک پلتفرم کاندید میشد تا بتونه بازی سال انتخاب بشه اونوقت گیری که به قضیه سالهای قبل میدید کاملا اشتباهه. بالاخره نمیشه که وقتی به نفعتونه سال های قبل طرز انتخاب ها بد باشه ولی وقتی میخواهید امسال به این روش انتخاب جدید که بازی سال کاندید هیچ پلتفرمی نشده ایراد بگیرید از سالهای قبل دلیل بیارید و بگید اون درسته.

آقا کوروش خدایی به نظرت این نوع کار میتونه درست باشه؟خدایی منطقی هست؟واقعا برام جالبه بدونم منطقی میدونی این قضیه رو یا نه؟

اگه نظر شخصی من رو میپرسید این درسته یعنی قبلی ها مثل قضیه GTA و LBP غلط بودند و وقتی بازی مثل اسکایریم پتانسیل این رو داره که برتری مطلقی داشه باشه همون بهتر که کاندید جوایز پلتفرمی نشه تا بازیهای دیگه که در سطح کیفی عالی هستند مثل انچارتد یا حتی تحول یا LBP و ... بتونن عناوینی رو بخودشون اختصاص بدن یعنی اون سال هم GTA نباید کاندید میشد. همین قضیه در مورد RDR و بازیهایی در این سطح صادقه یعنی اصلا نیازی نیست کاندید هیچ پلتفرمی بشن و باید مستقیما بازی سال انتخاب بشن.

آخرین ویرایش:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
آقا من پس از ساعتها تفکر و بررسی و مکاشفه به یک نتیجه خیلی کلی رسیدم که براتون میگم به تفصیل ! منتقدها به عناوین PS3 از راه دلی نگاه میکنن و میبینن دلشون چی میگه و برای عناوین 360 پا روی این دل صاب مرده میذارن و عقل کنترل کارها رو در دست میگیره ! مثلاً دلشون بهشون میگه GoW III بهترین بازی PS3 هست نه RDR. البته نباید از حق بگذریم که RDR بازی خیلی بدی بود روی PS3 و باگ هم داشت و رزلوشنش هم خوب نبود تازه و اگر کسی خلاف این رو بگه در واقع باید به عقلش شک کرد ! GTA IV هم که باز چون مشکل داشته روی PS3 اومدن LBP رو انتخاب کردن ولی خب مشکلات گیرز 2 از GTA IV بیشتر بوده و از اونجایی که 360 در سال 2007 دارای 4 تا بازی با میانگین بالاتر از 86/100 بوده و یکیشون هم 90/100 بوده تصمیم گرفتن بازیهای بی کیفیت ترش رو حذف کنن و با جایگزین کردن عناوین مولتی با کیفیت یه لیست خیلی تر گل ورگل تحویل ملت بدن تا حال کنن باحاش ! انصافاً در واقعیت سایر امور نیز همینجوری هست و شما وقتی میبینید یه جنسی یسری قسمتهاش مشکل دارن میرید و قسمتهای مشکل دارش رو عوض میکنید تا به روز و نو و باحال بشه و VGA2007 هم در همین راستا اون لیست رو انتخاب کرده ! اما چون PS3 همه بازیهاش ریز 90 بودن با خودشون گفتن چه کاریه ؟ اینکه کلاً داغون هست هر چی هم که بخوایم جایگزین کنیم بازم توفیری نمیکنه ! بذار همشون کنار همدیگه و یجا باشن و ملت هم همینجوری که هست حالش رو ببرن تازه اینجوری فرهنگ دوست داشتن و ایثار و انتخابهای دلی هم بین بازیبازها نهادینه میشد و کلی فایده دیگه هم داشت ! اما برای سال 2011 از آخرین ورژن استفاده کردن یعنی با خودشون گفتن ما که دیگه هر چی فرهنگ سازی و برخورد منطقی و ... بوده کردیم دیگه چه کاریه دوباره تکرار کنیم این کارها رو ! بذار یه روش نو رو استفاده کنیم و منطقی نو در اندازیم، که انصافاً خیلی خوب هم جواب داده و باید بهشون آفرین گفت ( البته من شخصاً هنوز تو منطق پشت پرده سال 2011ـشون موندم بشخصه ! هر کی بهم بگه منطق ورژن 2011ـشون چی بوده بهش میگم ایول ! )

در نتیجه میببینیم که منتقد های VGA خیلی منطقی برخورد کردن با قضایا و اگر میبینید منطق شما با منطق اونها یکی نیست بخاطر این هست که منطق اونها بسیار پیچیده هست و هر کسی قادر به درک منطقی که اینها داشتن نیست و لذا من به همگان و بخصوص اون دسته از افرادی که سعی دارن منطق خودشون رو بهتر از اونها نشون بدن باید بگم که شما منطقتون توی سال 2006 گیر کرده و این چند سال ورژن های آپدیت شده مخصوص VGA رو نگرفتید و خودتون رو مثل سایر دوستان آپ تو دیت نکردید ! مشکل از خودتون هست و مقصر هم باز خودتون هستید ! در هر صورت توصیه میکنم که به انتخابهای منطقیشون احترام بذارین و اعتراف کنین که اشتباه فکر میکردید ! آفرین !

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
کجا گفتم نماینده هستم ؟ اولا یک سری مسائل جزو بدیهیات هستند و فقط نیاز به یک ذهن بیدار و خواب نرفته داره تا روشن بشه ثانیا بطور واضح نمونه پست دوستمون رو مثال زدم که گیر داده بودن به انتخابهای سالهای قبل و چرا LBP در حضور GTA روی ps3 بهترین شده ولی بازی سال gta انتخاب شده و توضیح دادم واضحه که برای اینکه طرفداران این ایراد رو به لیست نگیرن امسال بازی سال رو کاندید پلتفرم نکردن. باز هم میگم اینکه شما این رو قبول نداشته باشید حق مسلمتونه ولی نمیتونید هم گیر بدید که چرا قبلا میشد و امثال نمیشه و هم از اینکه قبلا میشد ایراد بگیرید. بالاخره یکیش درسته اگه بر اساس پست دوستمون قضیه LBP و GTA ایراد داشت ( که داشت ) پس قضیه امسال درسته که بازی سال رو در هیچ پلتفرمی اصلا کاندید نکردن ولی اگه بر مبنای یک منطق غلط از نظر من مثل همون پست قبلیتون میگید باید حداقل در یک پلتفرم کاندید میشد تا بتونه بازی سال انتخاب بشه اونوقت گیری که به قضیه سالهای قبل میدید کاملا اشتباهه. بالاخره نمیشه که وقتی به نفعتونه سال های قبل طرز انتخاب ها بد باشه ولی وقتی میخواهید امسال به این روش انتخاب جدید که بازی سال کاندید هیچ پلتفرمی نشده ایراد بگیرید از سالهای قبل دلیل بیارید و بگید اون درسته.

این دلیلی هست که شما میارید تا خودتون را توجیح کنید در اصل قضیه را تغییری نمیده . چیزی که اون پشته پرده وجود داره مسلما نه شما خبر داری و نه من . ولی چیزی که دیده میشه حقیقت را بیان میکنه حالا حس باطنی چی میگه اصلا نمیتونه دلیل بر درست بودنش باشه . اینجا ما یه لیست را دادن میبینیم و چیزی که بدهی هست میتونیم تصمیم بگیریم .
همین الان شما میگید لیست را طوری انتخاب کردند که حقه هیچ بازی ضایع نشه ولی من مثل زدم که همیشه حقه عناوین انحصاری 360 روی پلتفورم خودش در مقابل عناوین سونی روی پلتفورم ps3 ضایع شده ! پس براحتی میشه دلیلی که شما اوردید را ردش کرد .

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,195
نام
ماکان

چرا کرایسس 2،کیلزون 3،بتل 3،گیرز 3 تو بهترین گرافیکها نیستن؟؟

چون سونی بهشون پول داده.

خیالتون راحت شد؟ 65 صفحه دارید بحث میکنید که به همین برسید دیگه، نه؟ آقا زورش زیاده پول میده تا حق 360 رو بخورن!:D به مایکروسافت بگید انم سر کیسه رو شل کنه تا سال دیگه قضیه برعکس بشه!:D

آقایون قضیه رو برای خودتون بیشتر از این نپیچونید! قضیه خیلی واضح هست! بسیاری از دوستان که از اول سال تا الان تو هر موقعیتی که ممکن بود و نبود میومدن یه سری بازی مشخص مثل Crysis 2، Rage و یا GeoW3 رو بهترین بازی سال، بهترین گرافیک سال و باقی قضایا اعلام میکردن و همیشه هم نتیجه نهایی تمامی تحلیل هاشون آشغال بودن UC3 بود حالا دیدن که همون UC3 اشغال آبرنگی که جز از در و دیوار بالا رفتن هیچی نیست و خیلی اورریت شده و چه و چه و چه میاد جایزه بهترین بازی سال PS3 و بهترین گرافیک سال رو میبره اما این بازی ها که تحول و شاهکار و اسوطره و ابر بازی قرن و ... هستن حتی کاندید هم نشدن! در نتیجه دو جالت پیش میاد، یا عزیزان یاد شده باید بیان بگن یه سال داشتیم چرت و پرت ردیف میکردیم و دچار توهم شده بودیم یا کلا VGA رو ببرن زیر سوال که هرچند مورد دوم به شدت غیرعقلانی و غیر منطقی به نظر میرسه اما اتفاقی هست که متاسفانه تو این ترد رخ داده!

عزیزان من اینطور نمیشه و کسی نمیتونه یه رویداد بزرگ مثل VGA رو زیر سوال ببره! با این منطقی که شما دارید یه سری هم باید بیان بگن چرا GS امد به geoW3 داد 9.5 اما از دم یه 9 واسه Skyrim و Batman و UC3 و ... ردیف کرد و احمقانه تر از همه به Skyward Sword داد 7.5؟ بعد هم کلا GS رو محکوم کنن به جیره خوری از مایکروسافت و به این ترتیب این قصه سر دراز دارد!

فلذا دوباره خوش باشید!

فعلا بدرود تا صفحه 100!

• Like
Reactions: Behnam_Yakuza

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
یک سوال اصولا نباید بازی ای که بازی سال میشه، از هر نظر نسبت به بازی های دیگه بالاتر باشه؟

من خودم به شخصه همیشه فکر میکردم بازی سال رو از برنده های پلتفورم های مختلف انتخاب می کنند یا باید بکنند.
چون با عقل ناقص من جور در نمیاد یک بازی توی هیچ پلتفورمی موفق نبوده باشه و حتی جزء کاندیدا نبوده باشه، بعد یکباره بیاد و بشه بازی سال ...

هرچند که هنوزم اعتقاد دارم این بازی نباید بازی سال میشد.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,134
نام
حسین
ترکیدم محسن:))یعنی واقعا ترکیدم از خنده=))
اما چون PS3 همه بازیهاش ریز 90 بودن با خودشون گفتن چه کاریه ؟ اینکه کلاً داغون هست هر چی هم که بخوایم جایگزین کنیم بازم توفیری نمیکنه
=)):dایول داری.

اگه نظر شخصی من رو میپرسید این درسته یعنی قبلی ها مثل قضیه GTA و LBP غلط بودند و وقتی بازی مثل اسکایریم پتانسیل این رو داره که برتری مطلقی داشه باشه همون بهتر که کاندید جوایز پلتفرمی نشه تا بازیهای دیگه که در سطح کیفی عالی هستند مثل انچارتد یا حتی تحول یا LBP و ... بتونن عناوینی رو بخودشون اختصاص بدن یعنی اون سال هم GTA نباید کاندید میشد. همین قضیه در مورد RDR و بازیهایی در این سطح صادقه یعنی اصلا نیازی نیست کاندید هیچ پلتفرمی بشن و باید مستقیما بازی سال انتخاب بشن.
درسته.اینکه بازی سال تو لیست پلتفرمها باشه ولی یه بازی دیگه انتخاب بشه،خیلی مضحکتر هست.اما چه بهتر بود که بازی سال روی هرپلتفرم هم بهترین میشد.کلا vga مشکلات اساسی زیاد داره.طبق لیستی هم که محسن داد می بینیم همواره از سال 2007 انتخابهای عجیب غریب زیاد داشته.امسال هم که دیگه شاهکار کرده.بنابراین نشون میده vga که جزء معتبرترین ها به حساب میاد هم،کارهای خوشحال زیاد میکنه.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,558
نام
کورش
این دلیلی هست که شما میارید تا خودتون را توجیح کنید در اصل قضیه را تغییری نمیده . چیزی که اون پشته پرده وجود داره مسلما نه شما خبر داری و نه من . ولی چیزی که دیده میشه حقیقت را بیان میکنه حالا حس باطنی چی میگه اصلا نمیتونه دلیل بر درست بودنش باشه . اینجا ما یه لیست را دادن میبینیم و چیزی که بدهی هست میتونیم تصمیم بگیریم .
همین الان شما میگید لیست را طوری انتخاب کردند که حقه هیچ بازی ضایع نشه ولی من مثل زدم که همیشه حقه عناوین انحصاری 360 روی پلتفورم خودش در مقابل عناوین سونی روی پلتفورم ps3 ضایع شده ! پس براحتی میشه دلیلی که شما اوردید را ردش کرد .

شما کلا از حلقه و لوپ خوشت میاد هی دوست داری برگردی سر جای اول. برای اخرین بار مینویسم قضیه فقط اسکایریم و سوالی که 200 بار در موردش تکرار کردید "که چرا کاندید هیچ پلتفرمی نشده ولی بازی سال شده " بود نه اینکه رقابت کنسولها چطوریه و کی طرفدار کدومه. اینجا اسکایریم اگه کاندید میشد دو حالت داشت یا اسکایریم در هر پلتفرم اول میشد که اونوقت بقیه بازی ها تحت سایه این میموندن و صورت خوشی نداشت که همه بهترین ها رو به اسکایریم بدن درحالی که بازیهای عالی زیادی داشتیم و یا اسکایریم انتخاب نمیشد که گیر مشهور سالهای قبل که تا امسال ادامه دادید رو علم میکردید که چرا فلان بازی این رو شکست داده ولی حالا این بازی سال شده پس صلاح دیدن کلا کاندید نشه تا رقابت بین بقیه بازیهای عالی ( که شاید اگر در سالهای دیگه ای عرضه میشدن بازی سال میشدن ) باقی بمونه. حالا این قضیه که ps3 حق 360 رو خورده یا نه بحثش جداست. اینها نخواستن بازی سال بقیه بازی ها رو له کنه حالا اگه اونطرف نتونستن عدالت رو بین پلتفرم ها برقرار کنند ربطی به موفقیت اسکایریم نداره.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,195
نام
ماکان
آقا من پس از ساعتها تفکر و بررسی و مکاشفه به یک نتیجه خیلی کلی رسیدم که براتون میگم به تفصیل ! منتقدها به عناوین PS3 از راه دلی نگاه میکنن و میبینن دلشون چی میگه و برای عناوین 360 پا روی این دل صاب مرده میذارن و عقل کنترل کارها رو در دست میگیره ! مثلاً دلشون بهشون میگه GoW III بهترین بازی PS3 هست نه RDR.

شما یه لیوان آب خنک بخور یکم خنک شی. الانه که فیوز بسوزونی. حیفی بخدا!

دقیقا مثل یه بچه 5 ساله که براش توپ نخریدن نشستید زمین دارید گریه میکنید و به در و دیورا میکوبید! آفرین! یه سری از این کامنت ها بزارید شاید دلتون خنک بشه وگرنه سکته میکنید بخدا! اینقدر حرص نخورید. حالا سال بعد شاید یه بازی هم مایکروسافت ساخت شما جایزه بردید. آرزو بر جوانان عیب نیست! والا! از من میشنوید به شعارهای "توجه مایکروسافت به کیفیت به جای کمیت" بیشتر توجه کنید!=)) یا دوباره فروش Halo رو بکوبید تو سر PS3. ثابت شده اینم تاثیر خنک کنندگی خیلی خوبی داره!

یه اژدهای خفته بیدار میشود و ... بگید من برم!=))

پ.ن: Gartall جان من بیا یه چندتا تحلیل کن و به انیمیشن های UC3 گیر بده شادمون کن!!
yahoo_24.gif

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر