Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,394
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
858
باز هم کسی میگه بایدن بهتر از ترامپ هست و دموکرات های امریکایی باعث شدن صدای مردم بهتر شنیده بشه ؟! =))

• Like
Reactions: XsmokeX

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,218
وزیر ورزش هم امروز تو سانحه ای هوایی کشته شد:-h

آخرین ویرایش:

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
733
نام
مهدی
باور کنید ،همه کشور ها و همه آدما به فکر خودشون ،

مردم ما منتظر نشستن کشور های دیگه بیان برای ما دگرگونی کنن.
اونا فقط بفکر شیتیل خودشونن.

این تئوری توطئه نابود کرده این جا رو.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,124
نام
محمد علی
بحث های که شاید مهم ترین مسئله در سرنوشت خودمان و آینده کشورمان باشه ولی ممنوع اعلامش کردن و فقط مجازیم در مورد چرت و پرت بحث کنیم
آره از قدیم این فروم محل بحث در مورد سوال اساسی زندگی، کیهان و خلقت بود که جوابش هم ۴۲ می‌شد
تا این که سید به عنوان نفوذی بالا اومد و این تاپیک رو زد که در مورد چرت و پرت بحث کنیم.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,096
نام
محمد امین
4744063.jpg

این آقای سمت راستی امروز در سانحه سقوط هلیکوپتر کشته شد
ایشان وزیر ورزش اصلی هستن و اون آقای سجادی که میبینید فقط ظاهر قضیه هست
ایشون که اسمش اسماعیل احمدی هست قبل از اینکه به یکباره وارد عرصه ورزش بشه سوابق مختلفی همچون مسئول قرارگاه جهادی فرمان ام ام ، مشاور فرمانده کل بسی ج، معاون روابط عمومی سازمان بسی ج مستضعفین، موسس و مسئول سازمان بسی ج رسانه و عضو شورای مرکزی سازمان بسی ج دانشجویی و مسئول قرارگاه جبهه خورشید داشته

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,096
نام
محمد امین
آره از قدیم این فروم محل بحث در مورد سوال اساسی زندگی، کیهان و خلقت بود که جوابش هم ۴۲ می‌شد
تا این که سید به عنوان نفوذی بالا اومد و این تاپیک رو زد که در مورد چرت و پرت بحث کنیم.
دوست عزیز هیچ جای به غیر از فروم ها برای بحث وجود نداره درسته به ظاهر نامربوط هست اما تنها جای هست که میشه چند هزار نفر باهم بحث کنند و نظرات خودشان بیان کنند همین جور جاها هست وقتی همه جا را بستن و هیچ راهی نیست باید از هر فرصتی استفاده کرد و همه هم باید کمک کنند
یاد کتاب هری پاتر و محفل ققنوس می افتم که وزارت خانه همه چیز بایکوت کرده بود و همه چیز ممنوع بود و دانش آموز ها مجبور شده بودن مخفیان برن داخل اتاق نیازمندی ها این تاپیک و این فروم هم برای ما شده اتاق Requirement

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,342
نام
امیرعلی
فروم‌ها با نوجوون‌های دهه هفتادی رشد کردن، اونموقع اقتضای سن بود که مسائل جدی کمتر ببینیم توی فروم‌ها. اگه 10-15 سال بعد برای اونایی که موندن و با فروم‌های مورد علاقشون سنشون رفت بالا بستری برای حرف زدن درباره چیزایی که میخوان نباشه حیف نیست؟ اون کامیونیتی حدر میره. جدای از این واقعا تو این شرایط نیاز به گفتگوهای طولانی چه irl چه مجازی بیشتر از همیشه حس میشه. ندیده گرفتن این قضیه اصلا مفید نیست.

آخرین ویرایش:

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,222
نام
آریا
تو دیت اول چیا معمولا به هم میگین یا از هم چی می‌پرسین؟ کلا چه کارایی انجام میدین (البته منظورم دکتر بازی نیست :| )
میشه بگین خیلی مهمه :)

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
تو دیت اول چیا معمولا به هم میگین یا از هم چی می‌پرسین؟ کلا چه کارایی انجام میدین (البته منظورم دکتر بازی نیست :| )
شاید بخندی ولی من به جز مسائل اقتصادی چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,672
نام
Moein
من ۹ صبح به‌ تنها چیزی که میتونم فکر کنم اینه چطور نور خورشید رو از صورتم بردارم که تا ۱۲ بتونم بخوابم
-------
اقا من جدیدا یه مشکلی واسم پیش اومده که وقتی از خواب پا میشم شدیدا استرس دارم و قلبم حسابی تند میزنه طوریکه که انگار یه اتفاق خیلی بد افتاده ولی نمیدونم چی. بعد از حدود ۱۰ دیقه کم میشه و تا نیم ساعت بعدش از بین میره ولی خب واقعا اذیتم داره میکنه و زده به معده ام، و باعث سوزش معده‌ام شده
یه داستان دیگه هم که پیش اومده اینه همیشه مغزم یه چی پیدا میکنه که سرش استرس داشته باشه و هر مسئله ای که حل میشه بلافاصله یه چیز دیگه (و خیلی بی اهمیت بعضی وقتا) پیدا میکنه که سرش دهنمو سرویس کنه.
دمنوش ممنوشی چیزی نیست یکم بهتر کنه وضعیت رو یا روانشناس لازمم؟(خانواده گارد دارن روی روانشناس و فکر میکنن آدمای روانی میرن پیششون :D تیپیکال خانواده ایرانی :)) )

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
من ۹ صبح به‌ تنها چیزی که میتونم فکر کنم اینه چطور نور خورشید رو از صورتم بردارم که تا ۱۲ بتونم بخوابم
-------
اقا من جدیدا یه مشکلی واسم پیش اومده که وقتی از خواب پا میشم شدیدا استرس دارم و قلبم حسابی تند میزنه طوریکه که انگار یه اتفاق خیلی بد افتاده ولی نمیدونم چی. بعد از حدود ۱۰ دیقه کم میشه و تا نیم ساعت بعدش از بین میره ولی خب واقعا اذیتم داره میکنه و زده به معده ام، و باعث سوزش معده‌ام شده
یه داستان دیگه هم که پیش اومده اینه همیشه مغزم یه چی پیدا میکنه که سرش استرس داشته باشه و هر مسئله ای که حل میشه بلافاصله یه چیز دیگه (و خیلی بی اهمیت بعضی وقتا) پیدا میکنه که سرش دهنمو سرویس کنه.
دمنوش ممنوشی چیزی نیست یکم بهتر کنه وضعیت رو یا روانشناس لازمم؟(خانواده گارد دارن روی روانشناس و فکر میکنن آدمای روانی میرن پیششون :D تیپیکال خانواده ایرانی :)) )
دو تا قاشق غذاخوری گلاب دو آتیشه مرغوب، بریز داخل یه استکان آب و قبل اینکه بری داخل رختخواب بخور ، یه هفته اینکارو بکن تاثیرش رو به وضوح میبینی
بعد اگه راضی بودی دیگه هر شب قبل خواب بخور ، خیلی عالیه

• Like
Reactions: TeTration

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
-------
من پیر اضطراب استرس ام.
توصیه بهت می کنم سریعا برو پیش روانشناس درست حسابی و لازم باشه می فرستت پیش روانپزشک.
ولش کنی فقط و فقط بدتر می شی.
دمنوش و اینا رو بریز دور.

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,968
-------
اگر از قهوه یا سیگار دیشبش نیست، برو پیش روانشناس

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر