Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,638
نام
Mehrdad
از نظر عکس و ارت، Photography و انواع و اقسام طراحی:

Twitter >>>> Instagram

البته فکر کنم اینستا از نظر مثلا عکاسی واقع گرایانه خیلی قوی باشه، اما در کل کامیونیتی عکس و ارت توییتر به شکل عجیبی خفنه و به نظرم به سلیقه ماها بیشتر میاد... برای خالقین محتوا هم چون مثل اینستا یک حالت اشباع نداره (هنوز نشده)، به نظرم میتونه گزینه بهتری برای شروع باشه... شبیه حالتی که تیک تاک هم نسبت به اینستا از نظر ویدئو و امثالهم داره.... جدا از این هم به نظرم در کل توییتر با فاصله بسیار زیاد از بقیه بهتر و خفن تره... و در نهایت هیچ کدوم هم نزدیک یوتیوب نمیشند :D

آخرین ویرایش:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,114
نام
محمد علی
در اختیارگیری شرکت‌ها یا همون Take Over کردن هیچ ارزش افزوده‌ای ایجاد نمی‌کنه و فقط تجمع ثروت ایجاد می‌کنه.
در نتیجه خریده شدن استدیوها هرچند از نظر کل کل‌های مجازی و لایک‌گیری توییت‌ها و کلیک خور بودن اخبار جالب هستن اما ارزش افزوده واقعی برای صنعت ندارن.
وجه نسبتاً تاریک ماجرا اینه که کم کم تمایز از بین میره. مثل کارگردان‌های مختلف که جذب فیلم‌سازی استدیویی میشن و به جای ساختن یه فیلم متفاوت جدید، (معمولاً) یه فیلم استدیویی با افاده متفاوت بودن
میسازن.
وجه کاملاً تاریکش هم اینه که خرید استدیوها و شرکت‌ها فقط توسط کبریت‌های بی‌خطری مثل سونی و مایکروسافت یا امربریسر گروپ نیست، غول‌های ترسناک و پولداری مثل تنسبت و بیلی‌بیلی و ... هم هستن.

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
دهه 90 میلادی و نیمه اول دهه 2000 بهترین دهه صنعت بازی و همچنین سینما و موسیقی فارسی و خارجی است.
(نمیدونم آنپاپ هست یا به شدت پاپ :D)

پاپیولار یا آنپاپیولار بودنش بسته به سن داره. من شناختی از شما ندارم، حدس میزنم بین ۳۰ تا ۴۰ سال سن داری (احتمالا حدود ۳۵).

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,668
نام
Moein
اینایی که 4 تا فیلم میبینن و فاز منتقد میگیرن و عکس پروفایلشون حتی توی شاد و روبیکا هم سیاه سفید و آدری هپبورن طور میشه واقعا تو ^^^ نرو ترین قشر جامعه هستن :D حالا اوکی فیلم میبینی دمتگرم، دیگه زبونت چرا ادبیات دوران فردوسی میشه؟ نکنه فورد کاپولا و بوگارت اینطوری حرف میزدن توی فیلماشون که روی شما هم تاثیر گذاشته. اکثرشون هم معتقدن کورسوا و پازولینی اساتید تمام ادوار و تمام رشته های هنری بودن و کسایی که این 2 رو نشناسن نه تنها از هنر چیزی حالیشون نمیشه بلکه توی زندگی هم هیچ پوخی نیستن. برو فیلمتو با زیرنویس فارسی چسبیده دانلود کن بشین ببین دیگه اینکارا چیه :D خلاصه که یه پیام دارم براشون
View attachment video_2022-03-28_12-10-32.mp4
مخاطبم هم اصلا کاربرای بازیسنتر نیستن(چون تا جایی که دیدم نداریم همچین افرادی) و بیشتر این بیکاروالدوله هایی که صبح تا شب توی گروه های تلگرامی در حال بحث فلسفین راجع به فلان شات توی فیلم city of light و زوایای پنهانش از دید اگزیستانسیال و برخوردش با نایهیلیسم، تا اون 4 تا دختری که توی گروه هستن و از قضا اونا هم پروفایلشون همون شکلیه رو ببرن سر خونه زندگی
خلاصه که امیدوارم 4 نفر از اون گروه ها این پست منو ببینید و بدونید که خیلی دوستون دارم :D
-----------------------------------------------
این پست رو هم از این جهت توی تاپیک آنپاپیولار گفتم چون حس کردم فقط من باشم که این قشر شدیدا رو مخمه وگرنه توی تاپیک مووی سنتر میگفتم و احتمالا 20-30 تا وارن و 4-5 تا بن میگرفتم :D

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,638
نام
Mehrdad
دهه 90 میلادی و نیمه اول دهه 2000 بهترین دهه صنعت بازی و همچنین سینما و موسیقی فارسی و خارجی است.
(نمیدونم آنپاپ هست یا به شدت پاپ :D)
دقیقا منم عاشق دهه نودم نریمان... همه چیش، آخرین دهه قبل از مصنوعی شدن دنیا، البته حقیقتا دنیای دیجیتال و مدرن هم خیلی دوست دارما.. خیلی از جنبه هاش بی نظیر و خفنه و كلهم هستمش (:D) اما اره انصافا اون 15 سال طلایی بود... یه جورایی در مورد مدیا های جدید مثل بازی یا انیمیشن هم سازنده هم مصرف كننده تا حدی بكر هم بودیم فكر كنم اینم تاثیر داره،

فقط موسیقی فارسی/خارجی و فیلم دهه های 60/70/80 هم خیلی خفن بودن.. خیلییییی... فكر كنم فكت باشه،

بازی مولتی پلیر هم لن تو گیم نت یا هرجایی >>> مولتی پلیر آنلاین تنهایی :D

در مورد تو ژست رفتن و عكس سیاه سفید اینا، به نظرم تا زمانی كه طرف فاز و توهم خود بزرگ پنداری نداشته باشه انصافا خوبه، من خیلی خوشم میاد. جو رو باحال میكنند و این ادما اصولا سورسی برای آگاهی هستند(نه فلسفه مثلا :D فكر كن...:D منظور آگاهی در مورد محتوایی هست كه طرف بهش علاقه مند هست، مثل فیلم یا موسیقی)
اما اره اگه نگاه بالا به پایین یا ریاكارانه داشته باشه ارزش و اعتبارش با مخ میخوره زمین + اصولا نشون میده با یك شخصیت فیك و... طرف هستیم.

Muhammadreza

The High Priest of Chaos
Gold User
Oct 24, 2020
290
اخیرا Pathologic 2 رو بازی کردم و این بازی تبدیل شد به یکی از نامزدهای بهترین بازی تاریخ از نظر من و این بازی سال 2019 عرضه شده. نامزد دیگه بهترین بازی تاریخ از نظر من، یعنی Enderal: Forgotten Stories هم 2019 عرضه شده. رفتم ببینم دیگه چه بازیهایی توی 2019 عرضه شدن:

Fire Emblem: Three Houses از نظر من توی 20 بازی برتر تاریخ

Disco Elysium توی 20 تا برتر

Death Stranding توی 50 تا برتر

Control توی 50 تا برتر

Outer Wilds و Sunless Skies رو هنوز تجربه نکردم ولی حدس میزنم اونها هم برام بازی‌های فوق العاده‌ای باشن.

پس نظر آن‌پاپیولار بعدیم:

56. سال 2019 نه تنها اون‌طور که عده‌ای از کاربران بازیسنتر میگن، سال برهوت نیست، بلکه یکی از بهترین و غنی‌ترین سالهای گیمینگه.​

آخرین ویرایش:

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
اینایی که 4 تا فیلم میبینن و فاز منتقد میگیرن و عکس پروفایلشون حتی توی شاد و روبیکا هم سیاه سفید و آدری هپبورن طور میشه واقعا تو ^^^ نرو ترین قشر جامعه هستن :D حالا اوکی فیلم میبینی دمتگرم، دیگه زبونت چرا ادبیات دوران فردوسی میشه؟ نکنه فورد کاپولا و بوگارت اینطوری حرف میزدن توی فیلماشون که روی شما هم تاثیر گذاشته. اکثرشون هم معتقدن کورسوا و پازولینی اساتید تمام ادوار و تمام رشته های هنری بودن و کسایی که این 2 رو نشناسن نه تنها از هنر چیزی حالیشون نمیشه بلکه توی زندگی هم هیچ پوخی نیستن. برو فیلمتو با زیرنویس فارسی چسبیده دانلود کن بشین ببین دیگه اینکارا چیه :D خلاصه که یه پیام دارم براشون
View attachment 250345
مخاطبم هم اصلا کاربرای بازیسنتر نیستن(چون تا جایی که دیدم نداریم همچین افرادی) و بیشتر این بیکاروالدوله هایی که صبح تا شب توی گروه های تلگرامی در حال بحث فلسفین راجع به فلان شات توی فیلم city of light و زوایای پنهانش از دید اگزیستانسیال و برخوردش با نایهیلیسم، تا اون 4 تا دختری که توی گروه هستن و از قضا اونا هم پروفایلشون همون شکلیه رو ببرن سر خونه زندگی
خلاصه که امیدوارم 4 نفر از اون گروه ها این پست منو ببینید و بدونید که خیلی دوستون دارم :D
-----------------------------------------------
این پست رو هم از این جهت توی تاپیک آنپاپیولار گفتم چون حس کردم فقط من باشم که این قشر شدیدا رو مخمه وگرنه توی تاپیک مووی سنتر میگفتم و احتمالا 20-30 تا وارن و 4-5 تا بن میگرفتم :D
به نظر من که خیلـــــــــــی نظر پاپیولاریه :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین
اخیرا Pathologic 2 رو بازی کردم و این بازی تبدیل شد به یکی از نامزدهای بهترین بازی تاریخ از نظر من و این بازی سال 2019 عرضه شده. نامزد دیگه بهترین بازی تاریخ از نظر من، یعنی Enderal: Forgotten Stories هم 2019 عرضه شده. رفتم ببینم دیگه چه بازیهایی توی 2019 عرضه شدن:

Fire Emblem: Three Houses از نظر من توی 20 بازی برتر تاریخ

Disco Elysium توی 20 تا برتر

Death Stranding توی 50 تا برتر

Control توی 50 تا برتر

Outer Wilds و Sunless Skies رو هنوز تجربه نکردم ولی حدس میزنم اونها هم برام بازی‌های فوق العاده‌ای باشن.

پس نظر آن‌پاپیولار بعدیم:

55. سال 2019 نه تنها اون‌طور که عده‌ای از کاربران بازیسنتر میگن، سال برهوت نیست، بلکه یکی از بهترین و غنی‌ترین سالهای گیمینگه.​

بالاخره یکی پیدا شد تو این مورد با من هم نظر باشه

AI: Somnium Files هم تو همون سال عرضه شد که یکی از بهترین کارهای میستری/ادونچریه که تو تمام این سال ها اومده

پر بازی های تاریخیه اون سال به نظرم
صرفا با سیستم بلاک باستری سال قبل و بعدش فرق داره که باعث میشه همون دسته ای که اون سال ها رو بهترین میدونن بای دیفالت بهش اهمیت ندن

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,668
نام
Moein
جا داره بگم sinking city هم 2019 عرضه شد :)) و اتفاقا جز بهترین اقتباس های لاوکرفتی ویدیو گیم بود
پیشنهاد میکنم حتما اگر بازیش نکردید بپردازید بهش، وایب شرلوک هلمزی+pathologicای خوبی داره :D

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
یک بنده خدایی تو تاپیک امتیازات گوست یک چیزی گفتن منم جواب بدم

من فن لوینم و کاری هم به میکامی ندارم(هر چند فنش هستم)

اگه بازی های تنگو مال دو نسل پیشه فرام مال چهار نسل پیش.من نمیدونم چطور اون داستان سرایی و اتمسفر اویل ویتین ها میشن آبکی!

گرافیک داغون، داستان بی سر و ته و گیم پلی کپی پیست از شاخصه های بازی های ابر استاد میازاکی هست

میازاکی را خواهشا کنار ادم هایی مثل میکامی یا کارمک یا کوجیما یا لوین قرار ندین.

فقط تو این بازی سنتر ما این چیزا را میبینیم

میازاکی تهش یک بازیساز صرفا خوبه و به نظرم بیش از حد بهش توجه شده

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,114
نام
محمد علی
احتمالاً زیاد شنیدید که فلان بازی اومده و ۴۰ دلاره اما روی گیم پس مفتیه. یا ۲۰ تا بازی تاپ PS4 روی PS+ Collection هست و مفتی بزنید و حالش رو ببرید.
نه راستش. این طوری نیست. چیز مفتی وجود نداره. ماهی ۱۰ یا ۱۵ دلار کوفتی برای این بازی‌هایی که مالکیتش رو ندارید پرداخت شده.

این‌ها که اجاره‌ای هستن. از نسل هفتم که بازی‌های دیجیتالی هم اومدن، وضع خریدن بازی و مالکیت اون مبهم‌تر شده. شما مالک بازی نیستید، فقط به مدت نامشخصی (کم یا زیاد)
حق انجامش رو دارید. تا کی؟ خدا می‌دونه.
اکانت بن بشه، خداحافظ. شرکت ورشکست بشه، خداحافظ. روسیه به یه جایی حمله کنه، خداحافظ. سرورها آفلاین بشه، خداحافظ.

ممکنه در این دوران بازی‌های فیزیکی گزینه محتاطانه‌ای باشن. اما نه. فقط نیاز به اتصال دائمی به اینترنت نیست که بازی‌های فیزیکی رو بی معنی کرده.
آپدیت روز اول که بدون اون بازی قابل انجام نیست. انبوه فعالیت‌ها که بدون اتصال به اینترنت از بازی حذف میشن. یا حتی نسخه‌های فیزیکی نصفه و نیمه که بعد از قراردادن دیسک توی دستگاه، n گیگ هم باید دیتای بازی رو دانلود کنید که روی دیسک جا نشده.

نمی‌دونم بالایی‌ها چه قدر آنپاپیولار هستن اما می‌خوام قسمت آنپاپیولار اصلی رو بگم.
واقعیت اینه که در عالم امروز، تنها راهی که می‌تونید مالک کامل و تام و تمام بازی باشید اینه که مالکش نباشید و Pirate کنید.
الآن بهترین راه بازی کردن بازی‌های NES چیه؟ اشتراک NSO؟ نچ. rom رو دانلود کرده و بندازید توی bnes یا هرچیز دیگه.
حالا شما دوست دارید از شرکت مورد علاقه‌تون حمایت کنید و برای بازی که قبلاً خریدید دوباره پول پچ و آپدیت و ... بدید، اختیار با خودتونه (منظورم لزوماً راکستار و سونی نیست. اتفاقا بیشتر نینتندو توی ذهنم میاد
که یه گوشه‌ای سال‌هاست داره راهزنی می‌کنه:D)

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,687
cyberpunk 2077 یکی از بهترین و جذابترین بازی های تاریخ هست.درسته زمان عرضه مشکلات زیادی داشت ولی الان بنظرم واقعا باید خیلی بهتر دیده بشه و تحسین بشه.:-bd
در ضمن یکی از بهترین طراحی های کاراکترهای مونث تو بازی هارو داره:x:D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر