Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,392
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,641
نام
Mehrdad
در مورد شوخی،

هر کسی اول از همه خودش حد و مرز دیگران در مورد شوخی (یا هر نوع ارتباطی) رو مشخص میکنه،

با توجه به فضای تاپیک حول دوست عزیزمون، من به شخصه واقعا تو صفحات اخیر شوخی بدی یا خارج از عرفی ندیدم، اتفاقا به نظرم شوخی های صفحات اخیر تا حد بسیار زیادی بیشتر از حتی خود کاربر مورد نظر، احترام شخص و گرایشات گوناگون رو حفظ کردند،

خلاصه نو افنس ولی خیلی مسخره و احمقانه است که خودمون مثلا تا حد 100 فضا رو باز کنیم (و حتی با این کارمون به بخشی از افراد با گرایشات خاص ضربه بزنیم) و بعد همینجوری دل بخواهی و رو هوا، هرجا خوشمون نیومد سیس شوخی بد است و حد و مرز برداریم و مثلا به یک شوخی در حد 50 گیر بدیم، هرجا هم دلمون خواست و خوشمون اومد، حرفا یا شوخی هایی بزنیم که نه تنها به خود شخص، که به یک گروه خاص هم ممکنه ضربه وارد کنه..

اگه خوشمون نمیاد ملت رو هوا باهامون شوخی کنند، بهتره اول از برخورد خودمون با ملت و "رو دادن" هامون شروع کنیم...

به نظرم نیازی نیست به طور دقیق وارد جزئیات شیم و همین کلیت برای توضیح کفایت میکنه...

ar-15

کاربر سایت
Jan 27, 2023
465
یه سری خر مذهب (استارتش از قم) بعد از شلوغی ها، تغییر پوشش و نقش دختر های مدرسه ای و در مقابل بی فعلی ea، به شدت فشار بهشون میاره که خودشون دست به کار میشن، بدنبالش یکسری خرمذهب دیگه تقلید میکنن،
از این طرف میبینن این ماجرا میتونه علم شنگه جدیدی باشه و با شلوغ کاری و اقدامات بی خطر قضیه رو بسطش میدن، از هر دو اینها بالاتر خود بچه ها شرن و چه بهونه ای بهتر از این که مدرسه رو بریزن بهم و نتیجه میشه اینی که شده
این تحلیل های جنایی که کار خودشونه و میخوان بترسونن بزارید کنار، اینا خودشون ترسیدن تو هر زمینه ای دست به عصا میرن تا کابوس ماههای پیش دوباره جون نگیره
ولی اخر همین تضاد بین ایدولوژی و مدارا هست که کار دستشون میده

• Like
Reactions: AhmadGr

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,445
نام
aliakbar
یه سری خر مذهب (استارتش از قم) بعد از شلوغی ها، تغییر پوشش و نقش دختر های مدرسه ای و در مقابل بی فعلی ea، به شدت فشار بهشون میاره که خودشون دست به کار میشن، بدنبالش یکسری خرمذهب دیگه تقلید میکنن،
از این طرف میبینن این ماجرا میتونه علم شنگه جدیدی باشه و با شلوغ کاری و اقدامات بی خطر قضیه رو بسطش میدن، از هر دو اینها بالاتر خود بچه ها شرن و چه بهونه ای بهتر از این که مدرسه رو بریزن بهم و نتیجه میشه اینی که شده
این تحلیل های جنایی که کار خودشونه و میخوان بترسونن بزارید کنار، اینا خودشون ترسیدن تو هر زمینه ای دست به عصا میرن تا کابوس ماههای پیش دوباره جون نگیره
بیخیال
اینی که گفتی حتی به فکر ماله کشای خود ea هم نرسیده بود
اگه کار خود بچه ها باشه که پسرها شرور ترن و همه مدارس پسرونه رو به تعطیلی میکشیدن
کسی نگفت دول ت رسما دستور این کار و داده
اکثرا معتقدن یه سری خرمذهب اینکار رو انجام میدن و دول ت مسئول سرپوش گذاشتن رو این ماجراست

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,632
و جایزه ی چ.ر.ت و پ.ر.ت ترین کامنت سال اهدا میشود به...

یعنی دیگه از این تابلوتر که حتی یک هفته مدارس رو تعطیل یا غیر حضوری نکردن؟

پ.ن: بی فعلی ea ؟؟؟؟؟!!!!! اصلا دیگه بلایی مونده که EA سر ملت نیاورده باشه؟

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,445
نام
aliakbar
قبلش بگم که انقد تو این 2 روز تو پ.خ و اینجا ازم تعریف و دفاع کردین که دارم از حال میرم : )))) :D
واقعا مگه من کی ام حالا؟؟ : ))))

--
راجع به شوخی، من که گفتم خیلی اوکیم هیچوقت مشکلی نداشتم اتفاقا همش میخندیدم بعضیاش خیلی باحال بودن : ))

مشکل با این مسئلس که متاسفانه خیلیا فکر میکنن چون طرف گرایشش فرق میکنه میتونه با هرکسی بره بخوابه : ))) واقعا این قضیه تو ایران خیلی بد جا افتاده .
طرف تا میفهمه اوه تو پس گرایشت متفاوته اوکی بیام بهت دست بزنم تو پس حتما خوشت میاد : )
یا مثلا برو با شوهر فلانی س*** کن
WTF
میدونی مثه چی میمونه
مثه اینه که مثلا یه دختر حجابش رو برداره بعد بهش بگن تو پس حتما ج*** هستی پس بیا بریم فلان کنیم...
:|
Literally wtf
به نظر من اکثر مشکلاتی که باعث ناراحتی شما میشه حاصل ناشناخته بودن نوع رفتار شما واسه بقیه است
وقتی تو خانواده و جامعه ای بزرگ شدیم که فقط ۰-۱ میبینیم چیزی غیر از این برامون عجیب میاد حتی اگه مربوط به رفتارهایی باشه که تو همه دنیا عادی و پذیرفته شدست
یعنی من نوعی نمیدونم تو برخورد با شما باید چی بگم و چطور رفتار کنم که باعث ناراحتی شما نشه.

به نظر من دوستانی که گرایش مختلفی دارن اگه میخوان باهاشون عادی برخورد شه سعی کنن بیشتر تو جامعه حضور داشته باشن و بیشتر با قشرهای مختلف معاشرت کنن
نسل جدید ایران کلا با نسلهای پیش فرق کردن و خیلی راحتتر با همه جور گرایش جنسی و فکری کنار میان

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,121
نام
محمد علی
پستت جدیه؟ اگه شوخیه که خیلی خوب بود چون دیدم چند نفر واکنش خنده داشتن به پستت ولی اگر جدیه، خعلی تاریکه، یاد سیاه چاله های مدرسه و روزگار امروزمون افتادم
ادعا نمی‌کنم جدیه اما شوخی هم ندارم:>
این که زندگی و روزگار شبیه کمدی‌های باستر کیتون شده مگه تقصیر منه؟

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,527
نام
عرفان
image-w1280.jpg

اهنگ brick in the wall برای همین روزهاست

We don't need no education
We don't need no thought control

مدرسه یکزمانی محل سواد، یاد گرفتن و پیشرفت و مدرن شدن بود، واپسگراها از مدرسه می‌ترسیدند،. الان چی؟ مدرسه نقش خاصی در دنیای امروزی مخصوصا ایران نداره، در دنیای ارتباطات و اینترنت و دسترسی بی انتها به منابع مختلف علمی، عملا الان این مدرسه ها در ایران هستند که محل واپسگرایی شدند و EA فقط در آنجا مجال فرصت برای تزریق افکار مسوم خودش به ذهن بچه ها داره. مدرسه نرفتن در ایران برابر با بی سوادی و گوش و چشم باز نشدن نیست. مدرسه نرفتن در ایران تغییر خاصی ایجاد نمیکنه، مدرسه های امروزه ایران علاوه بر این که محل یادگیری و ایجاد علاقه نیست که ضد اون عمل میکنه.

امروزه بیشتر از هر روز دیگه ای این آهنگ آشنا برای ایرانی ها( BRICK IN THE WALL) معنا پیدا میکنه. تا حالا به معناش فکر کردید؟

• Like
Reactions: pkarash

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,495
نام
علی
ادعا نمی‌کنم جدیه اما شوخی هم ندارم:>
این که زندگی و روزگار شبیه کمدی‌های باستر کیتون شده مگه تقصیر منه؟
ای بگم چی بشی که باور کردم یه لحظه :D خوب بود، آفرین، خیلی محکم دستم انداختی:D واکنشای خنده ی زیر پستت نبود کلا شکم نمیکردم:D
نه، اون فقط یه مقصر داره که هممون می شناسیمش

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
نکته جالب اینه ک رئیس ea امروز تو حرفاش در مورد این گاز های شیمیایی حرفی از دژژژژمن نزد و ننداخت گردن دژژژمن دیگه مشخص شد کار کیه :D

TDKR

کاربر سایت
May 1, 2012
383
نکته جالب اینه ک رئیس ea امروز تو حرفاش در مورد این گاز های شیمیایی حرفی از دژژژژمن نزد و ننداخت گردن دژژژمن دیگه مشخص شد کار کیه :D
فعلا که معلوم نیست هدف اصلیشون از این کار چیه ولی چون حرکت بزرگیه معلومه دنبال تغییرات بزرگی هستن.
از مدرسه دخترانه شروع شده ولی کم کم به همه جا میرسه.
الان خیلی راحت فضا مدارس رو به شدت امنیتی کردن میتونن به این بهانه با نصب دوربین خودشون در مدارس یا حضور نیرو کنترل خوبی داشته باشند یا نسبت دادن این کار به معلم و مدیر های که این چند ماه همکاری نکردن و حذف یا جایگزینی با افراد خودشون.
یعنی یه پاکسازی درست حسابی.
به زودی به دانشگاه ها هم میرسه.
یا این پاکسازی میتونه برا افراد و گروهای نزدیک به خودشون که مخالف هستن یا خوب همکاری نمیکنند باشه براهمین اینبار گفتن کار دژمن نیست.
نباید فراموش کنیم همینeaاسد رو از سقوط نجات داد خیلی مهمه اتفاقات بهار عربی و سوریه رو مرور کنیم چون به احتمال زیاد اکثرشو دوباره اینجا اجرا کنند.
مهم ترینش هم فعال سازی دوباره دا*ش
که تو شا*چر*غ استارتشو زدن.
البته هزینه اینکار خیلی بالاست و اینبار جیبشونم خالی شده
اگه خود ملت و بایدن جیبشون رو دوباره پر نکنند نمیتونن موفق بشن.
که داریم شاهکار ملت رو میبینیم120هزار نفر 500میلیون ریختن به حسابشون:D
دولت بایدن هم که دیدیم این مدت چقدر به نفعشون کار کرد و پشت ملت رو خالی کردن.

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,222
نام
آریا
به نظر من اکثر مشکلاتی که باعث ناراحتی شما میشه حاصل ناشناخته بودن نوع رفتار شما واسه بقیه است
وقتی تو خانواده و جامعه ای بزرگ شدیم که فقط ۰-۱ میبینیم چیزی غیر از این برامون عجیب میاد حتی اگه مربوط به رفتارهایی باشه که تو همه دنیا عادی و پذیرفته شدست
یعنی من نوعی نمیدونم تو برخورد با شما باید چی بگم و چطور رفتار کنم که باعث ناراحتی شما نشه.

به نظر من دوستانی که گرایش مختلفی دارن اگه میخوان باهاشون عادی برخورد شه سعی کنن بیشتر تو جامعه حضور داشته باشن و بیشتر با قشرهای مختلف معاشرت کنن
نسل جدید ایران کلا با نسلهای پیش فرق کردن و خیلی راحتتر با همه جور گرایش جنسی و فکری کنار میان
بیشتر تو جامعه حضور داشته باشن ؟؟؟
عزیزم اینجا ایرانه ها :D

-
طرف از یه کشور دیگه رفته دبی بخاطر اینکه پسر بوده و لباسش یکم متفاوت بود حالا یکم آرایش هم داشته گرفتنش زندانیش کردن و دیپورتش کردن
بعد انتظار داری تو ایران تو جامعه حضور داشته باشن ؟ : ))

--
اونایی که بخاطر امنیت جونشون مجبورن تو جامعه بزور نقش آدمی که نیستن رو بازی کنن که هیچی
اونایی که با دل و جرات ترن همش با استرس تو خیابون میرن

در کل نیاز نیست رفتار خاصی داشته باشی
عادی رفتار کن همین

آخرین ویرایش:

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,821
نام
حامد
به نظر من بهترین نوع رفتار اینه که هیچ تفاوتی با بقیه نداشته باشه.
اینی که من بگم فلان دوستم پسره باهاش یه طوری حرف بزنم و فلانی دختر و یا رنگین کمونی و یا رنگین پوست و فلان و باهاش طور دیگه ای حرف بزنم خودش میشه تبعیض.
من شخصیت ادم ها رو میبینم و بر مبنای اون با شخص مراوده دارم در مراحل بعدی جنسیت و نژاد و یا گرایشات چه مذهبی و یا فلان و اینا میاد وسط.

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
316
یه چیزی رو لازمه همین ابتدا عرض کنم تا مبادا دوستان فکر کنن من در مقابل اون ها هستم (یا به قول معروف به جای اینوری،اونوری هستم :D )
عزیزان لب مطلب من اینکه در شرایطی مثل اینی که الان داخلش هستیم،سابقه ی دروغگویی سیستم حاکم و 4دهه حکمرانی نابخردانه(دیگه تندتر از این رو نمیشه اینجا نوشت :D ) باعث میشه تا تقریبا هرچیزی باورپذیر به نظر بیاد.من هنوزم نفهمیدم این حرف که رژیم نمیخواد بچه ها به مدرسه برن برای چی زده شده؟:-??
رژیم از نرفتن بچه ها به مدرسه چه سودی میبره وقتی دیگه اعتراضات در شکل خیابونی اون دیگه وجود نداره؟:-??
من طرفدار رژیم نیستم فقط میخوام بگم ببینید تو شرایط استب..دادی + نبود شفافیت+نبود رسانه های آزاد+مجازات های سنگین برای اطلاع رسانی+سابقه دروغگویی زیاد باعث میشه چیزهایی که تا پیش از به ذهن کسی خطور نمیکرد، یهو به نظرشون منطقی بیاد!
هنر پروپاگاندا هم همینه که چیزهایی رو بهتون القا کنه که ممکنه اصلا درحال اتفاق افتادن هم نباشند ولی چون افراد جامعه به استیصال رسیدن(که دلیلش قطعا در وهله اول حکومته) خیلی راحت ممکنه اونو قبول کنند
قتلهای زنجیره ای کار کی بود؟
آتیش زدن سفارت کار کی بود؟
کوی دانشگاه مقصر کی بود؟
چه گروهی جلوی کنسرتهارو میگیره در صورتی که وزارت اشارت مجوز میده؟
این آتش به اختیار ها کین ؟
اسید پاشی هایی که محکومیتی پشتش نیست.
و...

در ادامه همه اینها میشه این عبارت "چی به رژیم میرسه" آورد!

باور کنی یا نه بخشی از حکومت تو هزاران سال قبل زندگی میکنن و خط فکریشون خیلی عقب مونده تر از اینهایی هست که فکر میکنیم.
اینکه زن باید کنج خونه بشینه ، تو ادارات و... نباید حضور داشته باشه چون موجب فَساد میشه.
نباید مستقل باشه ، حقوق جدا داشته باشه و...
از حوصله خارجه همرو لیست کردن.

و خب این گروه ها قدرت ، سرمایه و نفوذ رو از رژیمی میگیرن که حامی مستقیم اونهاست.
ردیف بودجه دارن که سال به سال میره مجلس تصویب میشه.
حالا اگه ثابت بشه که این جنایت اخیر هم مسئولیتش با این بخش از تندرو هاست که حتی دولت هم به اونها دسترسی نداره و جوابگو نیستن ، ما نباید بگیم مسئولیت مستقیم این جنایت روی دوش رژیمه؟
ماکان عزیز شما بحث رو جوری مطرح کردید(مخصوصا اون بخش قرمز) که باعث میشه طرف مقابل(من یا هرکس دیگه ای که باشه)مزدور به نظر بیاد:D(یه دسته کم ناآگاه یا فریب خورده).من اصلا منکر چیزهایی که شما گفتید نمیشم ولی چون که سابقه ی رژیم سیاه هستش باعث میشه شما هر چیزی رو بتونی بهش نسبت بدی و نتیجه بگیری که حتما درست هستش؟
ظاهر جواب من جوریه که احتمالا افراد میگن این داره از حکومت دفاع میکنه(ماله کشی میکنه) و دنبال اینه که بگه نه کار رژیم نبوده و از ای حرفا.بازم میگم من اصلا قصدم دفاع از ea نبوده و نیست ولی میخوام بدونم هدف رژیم از نفرستادن دخترها به مدرسه چیه؟:-??چه سودی میتونه رژیم سیاسی ببره از نرفتن بچه ها به مدرسه؟:-??(اونم در شرایطی که دیگه نه در خیابون اعتراض هست و نه در مدارس و دانشگاه ها).چرا باید یک رژیک کاری بکنه که سریعا بخوان اونو با طالبان یکی بدونند؟(منظورم تحصیل دختران هستش):-??اونم در شرایطی که میزان باسوادی زنان توی این 4دهه رکورد زدهو اصلا با دوران قبل اصلا قابل قیاس نیست؟!
خود شما چه جور به این نتیجه رسیدید که کار خود رژیم هستش؟یعنی صرفا سابقه خراب قبلی کافیه که هرکاری رو بهش نسبت داد(بازم میگم من اینجا هدف نشون دادن تاثیر پروپاگاندا هستش نه دفاع از این حکومت)
من ممنون میشم بگید که این کار تو این شرایط چه نفعی میتونه برای رژیم داشته باشه ماکان جان؟چرا نمیتونه این حملات کار یک نیروی خارجی باشه(مثلا اسراییل یا مجاهدین یا هرکس دیگه):-??
بنده به عنوان نماینده رسمی و قانونی پایگاه مقداد توی این تاپیک می‌تونم در جواب ادعای شما بگم همون مقام فرمودن که توطئه بعدی دشمن به تعطیلی کشاندن مدارس و دانشگاه هاست.
ضمن این که این کار رو وقتی در اوج قدرت بودن نکردن، الان که زارتشون در رفته برای چی باید همچین کاری بکنن؟

ضمن این که امروز خودم توی اخبار دیدم که گفتن خبری نبوده و یکی از بچه‌ها که شب قبل خوراک لوبیا خوردن از خودش بوی پی‌پی بی‌صدا در کرده و بچه‌ها هول کردن.
محمدعلی عزیز من نفهمیدم این پست شوهی بود یا جدی؟چون هم پست منو لایک زدی و هم کسانی هستند که به کامنت شما ری اکشن خنده دادن.کدومش هست منظور شما؟:D
یه مثال راجب کشور افغانستان میزنم با دقت بخون.
من به واسطه تحقیق هایی که داشتم و جز یکی از پروژه هام بود با کلی ادم که دختر داشتن و با اینکه هر روز گروه های تندرو اسلام گرای افغان با بمب واقعی و گاز های کشنده و حتی اسلحه به دخترها حمله میکردن و اعتقاد داشتن سواد، زن جماعت و از راه بدر میکنه صحبت کردم.
ببین با این همه مصیبت بازم بچه هاشون و میفرستادن مدرسه چون دیده بودن فقر و بدبختی و بیسوادی چی به روزشون اورده.
خیلی هاشون اعتقاد داشتن دولت ازشون محافظت نمیکنه و در واقع راه و باز میزاره واسشون که بهشون حمله بشه.
اینا گفتن ما خودمون از بین خودمون گروه های محافظ از بین اولیا انتخاب کردیم و به نوبت و در گروه های پر تعداد شروع کردیم به محافظت از بچه ها و علم جلوی تحجر.
------

شما ۱۰ دقیق جلو مدرسه دخترانه وایسی میان سراغت و میگیرنت تو تهران اونم وسط شهر
حالا چطور یه عده بمب و گاز میبرن تو سالن و کنار در کلاس میرنن و راحتم میرن اونم به این وسعت و ابعاد و کسی دستگیر نمیشه خیلی جای سوال داره.
میبرن تو کلاس و کنار در میزنن!!!!@-):|
امین جان بحث من دقیقا همین پست شماست که چیزی رو میگید که حتی در رسانه های خارج از کشور هم اینو تاحالا نگفتن!!!هرچی که لااقل من دیدم گفتن که نهایتا تو حیاط زدن اون ماده مسموم کننده/شیمیایی رو.والا من ندیدم کسی گفته باشه تو سالن امتحانات آوردن یا دم در کلاس زدند!!!
من ممنون میشم سندتون رو برای ما هم به اشتراک بگذارید که کجا گفتن که اومدن دم در کلاس زدن؟
دقیقا اینجاست که یک کلاغ چهل کلاغ اتفاق میافته و تو شرایطی که خود رژیم هم نزد مردم اعتباری نداره،پروپاگاندا میاد و هر دروغی رو به خورد مردم میده و عده ای هم چشم بسته اونو باور میکنن و حتی براش دلیل و فلسفه هم میارند که بله حتما این کار خود رژیمه و نه کس دیگه ای!
ببینید من کارم دفاع از رژیم نیست فقط میگم نبود دموکراسی و رسانه های آزاد باعث میشه هرچیزی به نظر واقعی بیاد.حتی عمدی بودم این کار برای نفرستادن دخترا به مدرسه:|
شاید کلیت EA چنین چیزی رو نخواد که دخترها مدرسه نرن و این حرفا...

ولی این اتفاقات در بهترین حالتش کار یک سری از تندروها هست و حتما به جایی وصلن که نمیتونند علنیش کنند!
این اتفاق فقط یکی دو شهر هم نبوده و همه جا داره دیده میشه

من چنین افرادی دیدم که واقعا مخالف تحصیل و یا کار کردن زن ها هستن، تو دانشگاه خودمون داشتن میبردنمون که ساخت خطوط مترو رو ببینیم و این چیزا، از طرف بسیج دانشگاه اقدام کرده بودن برای گرفتن مجوزها
بعد دیدیم زدن فقط برای پسرها، گفتیم چرا؟ یا مثلا دخترها رو تایم دیگه ای میبرید؟
خیلی شیک یکیشون گفت کار که فاح.شه خونه نیست بخوایم اونا رو ببریم:| کار عمرانی لازم نیست اونا بیان :| :| :|

هستن چنین افرادی که بخوان بشیم مثل افغانستان:| (و بعید میدونم حتی با تحصیل نکردن پسرها و کلا تعطیلی مدرسه و دانشگاه و اینا هم مشکلی داشته باشن)
---
اصلا گیریم راننده تاکسی استایل نشیم و کار خودشون و از خودشون نیست...
این "به جاش ما امنیت داریم" کجاست؟؟؟ :|
براندازها میخوان چنین کنند؟ براندازها بعد از گرفتن پیروز (برای پیروز و خطر انقراضش)، حالا رفتن سراغ خط بعدی (برای دانش آموزا ، برای آینده) و میخوان این آهنگ سفارشی!!!!!! رو واقعیش کنند و بندازن گردن EA ؟ (این حرفای خودشونه ها:-" که پروژه اینه همه اون برای ها گرفته بشه و آهنگ سفارشی بوده:-" )
میگفتم...کار برانداز و دشمنه دیگه؟
این جماعتی که از تمام زندگی مردم با خبرن، یعنی نمیتونند حتی یک نفر رو بگیرن؟ :|

نمیتونه اینجوری باشه حقیقتا... نمیخونه که از خودشون نباشه:-"

---

در مورد نفرستادن مدرسه...
بله نفرستادن مدرسه کار درستی هست
ولی دقیقا همون چیزیه که اینا میخوان!
جواب راه حل این مسئله، صرفا نفرستادن مدرسه نیست!
امیرحسین جان کلی میگید و مینویسید ولی تهش باز میگید اینا نمیخوان دخترا برن مدرسه!:|(اون قسمتی که قرمز کردم)
فقط میتونم بپرسم چرا؟هدفشون چیه؟چه دستاوردی داره دخترا نخوان برن مدرسه؟چرا تا الان مانع نشدن و الان میخوان دخترا نرن مدرسه؟چه سودی داره که دخترا نخوان به مدرسه برن؟:-?:-??
==============
اینجا بازم میگم من از حکومت دفاعی نمیکنم(چون واقعا جای دفاعی هم نداره) ولی بحثم قدرت تفکر و انتقاد پذیری و زودباور نبودن هستش.آخه چطور میشه همچین حرف مضحکی رو آورد و ترند روز کرد و گفت بله اینا بعد چهل و اندی سال تصمیم گرفتن که دخترا نرن مدرسه و یا چه میدونم میخوان از دخترا بابت حوادث اخیر انتقام بگیرن!...
از لحاظ فنی به قضیه مس.مومیت یه نگاهی بکنید لطفا:
۱- وقتی این بحث مس.مومیت تو کل کشور داره اتفاق می افته نشون میده ابعادش خیلی وسیعه و انجام کاری به این وسعت اونم تو مدارس کار چند نفر و یه گروه تندروی معمولی نیس و یه کار سیستماتیکه بزرگه که فقط از دست نهادهای بزرگ برمیاد.
۲- تقریبا همه این حملات در مدرسه های دخترانه دولتی بوده - مگر تو یه شهری مثه اصفهان یا رشت یا تبریز یا ..... کلا چند تا مدرسه دولتی دخترانه هست که نتونن برای هرکدومشون یه پلیس یا حداقل یه بچه بس.یجی بذارن؟
۳-همه مدارس اونم دخترانه حتما دوربین مداربسته و .... دارن و شما یه مرد معمولی هم باشی و یکی دو روز بری یه ربع وایسی جلو دم در مدرسه ۱۰۰ نفر میان میپرسن با دخترا چیکار داری؟‌بعد سه ماهه تصویر یک نفر ضبط نشده؟

خلاصه که خود EA عمدا میخواد مردم بدونن که کار خودشون بوده تا حساب کار دست مردم بیاد و بگه: شماهایی که می آیید برای اعتراض ببینید ما تا کجاها میتونیم پیش بریم و مثه آب خوردن مهمترین داشته های زندگیتونو نابود کنیم پس بشینید سرجاتون و اعتراضی نکنید
احتمالا تهش هم یکی دو نفر رو شاید بگیرن و بندازن گردن اسراییل یا حتی معترضا که یه تغذیه خبری برای طرفداراشونم شده باشه

.​
به نظرت منطقیه که رژیم بخواد وقتی شرایط آروم شده(حداقل در ظاهر) بازم بیاد کاری کننه که از فاکس و cnn بگیر تا دورافتاده ترین خبرگذاری ها در آفریقا و اقیانوسیه بیان و بگن هدف این کار محرومیت دخترا از تحصیل هستش!؟:-??
شما آمار باسوادی دخترا رو دید طی دهه های گذشته؟اگه میخواستن دخترا رو محروم کنن چرا همون اوایل عنقلاب این کارو نکردن؟
بازم میگم جامعه اونقدر داغون و مستاصل شده که هرچیزی رو ولو مضحک و مسخره هم میتونه باور کنه

• Like
Reactions: m.a.t

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
466
وقتی جامعه رو به حد و مرزی از استیصال میرسونن که ممکنه هر چیزی رو باور کنه، پس دقیقا حق با جامعه هست و باید باور کنه و کار درست همینه. اگر باور نکنه باید تعجب کرد...

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,534
نام
امین
@pouria.sh

من عقیده م بر این نیست که این مورد توسط حاکمیت اصلی تصمیم گرفته و داره انجام میشه چون سود و منفعتی توش نیست و بشدت به وجهه کلی اسیب میزنه.
این جریان و مستقل میدونم و کار گروه های تندرو که مستقل عمل میکنن و خودسر و اتش به اختیار.
حالا باید منتظر موند و دید ایا برخورد میشه یا مثل داستان اسید پاشی و ... به فراموشی سپرده میشه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر