Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,403
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,501
نام
مسلم
استودیویی هایی که کلید L3 رو (روی کنترلر) برای دویدن کاراکتر انتخاب میکنن از پلیرهاشون متنفرن. به خصوص تو بازیای اول شخص. انگشتای ما کبود شده سر این. :D البته من واقعا نمیتونم جایگزین خوبی برای کلید دویدن پیدا کنم اما در کل خیلی دردسر دارم بابت این جریان. :D حالا نمیدونم نظرم تا چه حد Unpopular هست.
من دو مدل بازی رو تحریم کردم، یکی اونایی که شخصیت اصلی یا اون مهم هاش نصف کله شون کچله، یکی هم اونایی که برای دویدن L3 رو باید بزنی. سر زدن همین دکمه و همزمان جلو رو گرفتن، آنالوگ سمت چپ دسته ام شکست و الان به وضعیتی در اومده که میزنمش جلو و ولش میکنم ‌‌‌‌و خودش اتوماتیک راه میره.

در مورد روش جایگزین هم بعضی بازی ها بعد از چند قدم راه رفتن خود کاراکتر سرعتش رو زیاد میکنه و حتی از روی موانع هم میپره. من اونا رو بیشتر ترجیح میدم :-"

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,111
نظر آنپاپیولار غیرگیمی!:
من ازینکه مرگ وجود داره و بعدش پوچی و نیستی کامل باشه به شدت استقبال می کنم و از جمله چیزاییه که فکر کردن بهش به شدت بهم آرامش میده!!
وجود مرگ خودش به شدت زندگی رو ارزشمند می کنه (همونطور که هر چیزی در کنار ضدش معنی پیدا می کنه) و باعث میشه قدر لذت هایی (یا اشخاصی) رو که دارید خیلی خیلی خیلی بیشتر بدونید چون هر لحظه ممکنه آخرین لحظه باشه
در واقع اینکه یه تایمر نامرئی با زمان باقی مونده نامعلوم داره تیک تیک می کنه خیلی خیلی می تونه تک تک لحظات زندگی رو براتون حساب شده تر و ارزشمندتر کنه (البته اگه به مرگ فکر کنید، چون به هر حال یه فکته)
از طرف دیگه مرگ می تونه پایانی بر غم ها و رنج هایی باشه که تصور اینکه تا ابد طول بکشن واقعا دیوانه کننده ـس
خیلی آدمارو میشناسم که فقط مرگ تونسته به رنج ها و مصائبشون پایان بده، مثلا مریضی که روی تخت بیمارستانه و بیماریش درمانی نداره
اما چرا از فقدان افترلایف و نیست شدن استقبال می کنم؟
اول اینکه نیستی بعد از مرگ ابدا چیز دردناک و ترسناکی نیست، خیلیامون موقع خوابی که رویاهاش یادمون نمیاد یا زمان بی هوشی عملا یه مدل نیستی رو تجربه می کنیم، زمانی که شما نیست بشید دیگه شمایی وجود نداره که بخواد از نیستی رنج بکشه! در واقع نباید خودتون رو در یک خلا تاریک تصور کنید چون شما و تصوری دیگه وجود نداره، پس خود نیست شدن اصلا نمی تونه دردناک و ترسناک باشه. در ضمن عملا خیلی از کسانی که تجربه نزدیک به مرگ داشتن حتی از حس بسیار خوب و سبکی نزدیک مرگ گفتن که حتی شاید لحظه مردن رو به یکی از شیرین ترین لحظات تبدیل کنه! در واقع رهایی از رنج زندگی خودش لذت بی نظیریه.
مورد دوم اینکه من معتقدم جهان با وجود زیبایی هم که داره نهایتا جای بسیار بی در و پیکریه، هر روزه آدمای بیگناهی زیادی دارن کشته میشن، بچه های زیادی ناقص الخلقه به دنیا میان، 2 درصد جمعیت زمین عملا سوار 98 درصد جمعیت زمینه. در اصل هیچ عدالتی وجود نداره، کسی در خانواده بسیار ثروتمند و در یک کشور با رفاه زیاد متولد میشه و کس دیگه ای توی کابل به دنیا میاد و بین دعواهای مذهبی با بمب دست ساز تیکه تیکه میشه، آدمای زیادی هر روزه دارن از مریضی ها زیادی که درمانی نداره رنج می برن. هپی اندینگی معمولا وجود نداره، کارها و اعمال بد لزوما نتایج بدی نداره، اعمال خوب لزوما نتیجه خوبی نداره، آدم های تلاشگر لزوما موفق نمی شوند و ....
یه همچین جهانی یا واقعا بی صاحبه و فقط فیزیکالیسم و قانون جنگل و Survival of the fittest برش حاکمه که در این حالت قطعا مرگ به نیستی ختم میشه
یا اگه اصرار داریم یا ناچاریم که خالقی براش در نظر بگیریم مشخصا با یک خالق شرور و سادیست مواجه هستیم که جهان فعلی و ما فی هاش حکم یه جور زمین بازی براش داره که در اینصورت وجود جهان پس از مرگی حداقل برای من خیلی ترسناکه! و نیست شدن رو به تجربه یک جهان بولشت دیگه دستپخت این خالق ترجیح میدم!

پ.ن: مسئله شر یکی از مسائل تقریبا بی پاسخ و مورد بحث تمام باورهاییه که اصرار بر وجود یک خالق مهربان، قدرتمند و عادل دارن.

آخرین ویرایش:

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,800
نام
Masoud
نه تنها L3 و R3 کلیدهای مسخره و ضد ارگونومیکی هستن. بلکه اضطراب آور هم هستند. از زمان کنسول‌های بدوی PS همه‌اش اضطراب داشتم اگر آنالوگ‌ها رو فشار بدم، دسته خراب میشه.
هنوز هم با این که می‌دونم با دو بار زدن اینا دسته خراب نمیشه اما نمی‌تونم با وجدان آسوده و قلبی مطمئن از L3 و R3 استفاده کنم.
دقیقا منم همیشه فکر میکنم استفاده از این دکمه باعث میشه دسته خراب بشه ، نمیدونمم چرا :|

حالا بدبختی اینجا بود که اساسین والهالا 80 ساعت گیم پلی دویدنش با همین دکمه بود :|

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,316
نام
امیر حسین
من دو مدل بازی رو تحریم کردم، یکی اونایی که شخصیت اصلی یا اون مهم هاش نصف کله شون کچله
از خارج از تاپیک وقتی اومدن دستبند بهت زدن و به جرم نژادپرستی گرفتنت، اون موقع حساب کار دستت میاد:-"

با این مشخصات هم یه kane & lynch جزو شخصیت های اصلی یادم میاد... داریم بازم؟ :-"

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,501
نام
مسلم
از خارج از تاپیک وقتی اومدن دستبند بهت زدن و به جرم نژادپرستی گرفتنت، اون موقع حساب کار دستت میاد:-"

با این مشخصات هم یه kane & lynch جزو شخصیت های اصلی یادم میاد... داریم بازم؟ :-"
آقا سوتفاهم شده:-" من منظورم از این مدل موهایی بود که فرضا وسط کچل کردن برق رفته و طرف گفته ولش کن با همین پیش میریم :D

G0WnY.jpg

وگرنه من یکی از طرفداران بزرگ کچل معروف، مامور 47 هستم :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,316
نام
امیر حسین
آقا سوتفاهم شده:-" من منظورم از این مدل موهایی بود که فرضا وسط کچل کردن برق رفته و طرف گفته ولش کن با همین پیش میریم :D

View attachment 271772

وگرنه من یکی از طرفداران بزرگ کچل معروف، مامور 47 هستم :D
آها از اینا:-"

البته کچل معروف 47 :-" کامل کچله و شامل توصیفاتت نمیشد، فکر میکردم منظورت این نیمه کچل هان که دارن برای بقای آخرین موهاشون تلاش میکنند:D

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679

آقا Trevor Philips اعظم رو یادت رفت!

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
بهترین رمان فانتزی ==» Dune

نکته ۱:به نظر بنده بیشتر فانتزی به حساب میاد تا علمی تخیلی.
نکته ۲:منظور از بین رمان هایی هست که منبع اقتباس گیم بودن مثل ارباب حلقه ها و ویچر و بازی تاج و تخت و موارد دیگر.به صورت کلی هم تلماسه از همه بالاتره ولی از نظر ارتباط با موضوع تاپیک گفتم.

VITAMIN2X

کاربر سایت
Jul 8, 2021
344
لذتی که در کل کل کردن با رفقا در بازی های انلاین هست در خود بازی نیست:D

در حال حاضر بدون هیچ شکی نینتندو برای من بهترین شرکت در صنعت گیمه چون میدونه چطور گیمر های قدیمی رو راضی نگه داره و از ip های محبوبش به بهترین نحو ممکن استفاده کنه.zelda botw تموم کردم و بسی لذت بردم، از زمان ps1 این حس عجیب که تجربه کردم رو نداشتم:x

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر