PlayStation Uncharted: The Lost Legacy

d20161201_07_Reveal_Trailer_Thumbnail_01.jpg

توسعه دهنده: Naughty dog
ناشر: sony interactive Entertainment
تاریخ عرضه: 22 august

اخطار: به تاریخ عرضه بازی نزدیک خواهیم شد از کاربران محترم خواهشمندم از هرگونه پست در رابطه با داستان بازی و عکس از صحنه های مهم خودداری و پست در ارطبات با این موارد را در تگ اسپویلر قرار دهند
با تشکر......

انچارتد میراث گمشده عنوانی نیمه مستقل یا به اصتلاح (standalone) و dlc عنوان موفق uncharted 4 است که توسط تیم دوم ND ساخته شده است و بر طبق گفته ها بازی از عناصر و عوامل جدید محیط بزرگتر و گرافیکی بهتر نسبت به قست چهارم بهره میبرد پس از پایان داستان ناتان دریک شروعی تازه برای سری به حساب می اید
uncharted-the-lost-legacy-badge-01-ps4-eu-05dec16

در این قسمت داستان شخصیت محبوب سری (Chloe frazer) روایت میشود که به همراه شخصیت منفی قسمت چهارم یعنی (Nadin Ross) به منظور یافتن گنج Tusk of Ganesh به هند رفته و در این سفر با شخصی به نام asav مبارزه میکنند

PREVIEW_SCREENSHOT1_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT2_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT4_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT7_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT9_146393.jpg

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,317
نام
مهدی
یعنی رو پرو هم افت فریم داره؟؟!!
هیچ افت فریمی بازی نداره.اصلا ناتی داگ استادیویی نیست که بخواد اشکال توی کارش وارد باشه.گرافیک و انیمیشن ها از نسخه ی 4 هم بهتره.من نمیدونم دوستمون دقیقا کجا به مشکل خورده

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
هیچ افت فریمی بازی نداره.اصلا ناتی داگ استادیویی نیست که بخواد اشکال توی کارش وارد باشه.گرافیک و انیمیشن ها از نسخه ی 4 هم بهتره.من نمیدونم دوستمون دقیقا کجا به مشکل خورده
بنده هيچ شركتي رو پرستش نمي كنم وقتي ايرادي وارد باشه ميگم
اون چپترهاي اول كه در جنگل با ماشين ميگردين نزديك يكي از آبشار ها بشين بعد فريم يه مقدار افت ميكنه
شما واقعا ميگي گرافيك اين بازي از شاهكاري مثل آنچارتد ٤ بالاتر هستش؟:-s
تو بعضي از صحنه ها كه گرافيك يه سر و گردن زير آنچارتد ٤ بود!
جزييات در نسخه ٤ به مراتب زيباتر كار شده بود
اصلا وسواسي كه براي نسخه قبلي به خرج داده بودن بيشتر بود
فقط محيط جنگل اونجا كه سوار جيپ بودن رو زيبا درست كرده بودن و گل كاري كرده بودن:D
واقعيت اينه كه به نظر من اصلا در حد يك بازي كامل نيست
كلي ايراد دارد
من به روايت داستانش اصلا نميدونم بايد چه نمره اي داد!!! فقط ميگم خوب نبود
شما ميگي انيميشن ها بهتر بود از آنچارتد ٤؟ اولا كه نبود و ثانيا اصلا چند تا انيميشن داشت؟
٣٠٪‏ آنچارتد ٤ هم نبود

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
بنده رو تي وي 4k sony با ps4 pro بازي كردم :D
عزيزم به غير از چند صحنه بازي هيچ پيشرفتي در گرافيك نداره
افت فريم هم داره

آنچارتد ٤ فوق العاده بود از نظر گرافيكي
انيميشن ها و كل بازي كاملا نرم تر و روان تر اجرا ميشد
بعد شما نمي خواد واسه من فن بازي در بياري
من خودم فن آنچارتد هستم و ٥ تا آنچارتد قبلي رو در روز اول عرضه بازي و پلات كردم
اين بازي به هيچ عنوان شاهكار نيست
شما روايت داستان ٤ تا آنچارتد ps3 و ps4 رو با اين بازي مقايسه كن؟
حتي تو اين زمينه هم ضعف داره

به نظر من اين بازي ارزشش. در حد ٢٠ دلار و يك dlc هستش
منتهي اينا اومدن سو استفاده كنن از اول هم قرار بود dlc باشه
نمره ign هم تقريبا براش مناسبه
من حرفی از افت فریم زدم ناموسا؟:| چیکار به افت فریم دارم اصلا افت فریم چه ربطی به گرافیک داره که میایی برا من توضیح میدی
چرا جبهه میگیری:))
من فقط گفتم گرافیک این بازی نسبت به محیط هایی که بشه مقایسه کرد کاملا برتر هست چون این بازی که کل محیط های نسخه 4 رو نداره درسته؟;)
من اینجا تازه خودم گفتم اگه روایت داستانیش در حد نسخه 4 بود میشد شاهکار(ولی نمیگم بد بود واقعا هم عالی بود ولی نه در حد نسخه 4) کجا دیدی من گفتم شاهکار؟ کلا یکی دیگه تو ذهنت بوده با من اشتباه گرفتی:))
بعدشم اگه بحث قیمت هست این بازی بخش مولتی داره به همراه یک سینگل 8 ساعته بنظر من باید قیمتش 60 دلار باشه نه 40 دلار ولی چون این بازی مولتیش همون مولتیه نسخه 4 هست بنظرم باید یه اپشنی هم میذاشتن برا کسایی که نسخه 4 رو دارن اینطوری میتونستن با قیمت کمتری فقط بخش سینگل بازی رو بگیرن
پ.ن: این بازی رو اگه بخوایی یک عنوان نیمه کامل هم در نظر بگیری نمره 75 ign کاملا مسخرس اگه این بازی فقط چپترهای 4 تا 7 هم بود برای من نمرش بالاتر از 85 بود همون توجه به دیالوگ های بازی و داستان زندگیه chole نشون دهنده قدرت داستان گویه ناتی داگ حتی تو یک دی ال سی هست

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
به ign پناه ببر:))
اگر اون شاهكاري كه شما ميگي بود مريض نبودن بهش بدن ٧.٥
در حد همون ٧-٨ هستش بازي
پس نمره 90 گیم اسپات و میانگین نمرات از 82 منتقد که شده 85 چی؟ فقط اینجا باید نمره ign رو حساب کنیم؟
بعدشم نمیدونم تو چه اصراری داری که توجیه کنی خودتو که اینجا همه گفتن شاهکاره بازی
داداش با نوب فا و چندتا سایت دیگه اشتباه گرفتی

آخرین ویرایش:

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
پس نمره 90 گیم اسپات و میانگین نمرات از 82 منتقد که شده 85 چی؟ فقط اینجا باید نمره ign رو حساب کنیم؟
شما نمره هاي نسخه هاي قبلي رو با اين نسخه مقايسه كن
نسخه هاي قبلي رو تمام منتقدها و سايت ها ميگفتن با يك شاهكار طرف هستيم ولي اين نسخه....

--------
فريم بازي به هر حال جزي از گرافيك بازي هستش
من نمي دونم ناتي داگ ادعا كرده كه اين بازي روي پرو و اسليم چند فريم اجرا ميشه
ولي به هر حال براي من راضي كننده نبود
Last of us و uncharted 4 خيلي عالي بهينه شده بودن
Last of us كه اگر اشتباه نكنم نسخه ي پرو ٦٠ فريم بود
------
من فكر مي كنم بيشتر طرفداران سري آنچارتد رو براي بخش سينگلش ميگيرند نه بخش مولتي يعني اولويت بخش سينگل هست حالا اينا واسه اينكه قيمت رو ببرن بالا اومدن يه مولتي تكراري رو براش گذاشتن!
چون بخش سينگل مهم هست واسه همين هم چند نسخه از جمله نسخه ي ويتا اصلا مولتي نداشت
------
و در اخر بازي خوبي هستش من هم بهش نمره ٧-٨ ميدم منتهي ايراداش رو هم گفتم
اوايل بازي خيلي عالي بازي شروع ميشه گرافيكش هم خوبه ولي در ادامه تا چند تا چتر بعدش به نظر من داستان افت ميكنه

• Like
Reactions: MO021

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,202
نام
سامان
بعدشم نمیدونم تو چه اسراری داری که توجیح کنی خودتو که اینجا همه گفتن شاهکاره بازی
اصرار* توجیه *
در جواب دوستمون منتقد ign هم نظر خودشو داده به نظرم شماره ۴ اصلا آنچارتد نبود overrate هم شده بود این بازی مزه آنچارتد ۲ میده

• Like
Reactions: Adidas95

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
فعلا كه نوب شما هستي:))
نمي دونستي آنچارتد چي هست من نسخه اول رو اورجينال بازي ميكردم
حالا فك كردي هي بگي آنچارتد آنچارتد و فن بازي در بياري يعني حرفه اي هستي\m/

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
حالا فك كردي هي بگي آنچارتد آنچارتد و فن بازي در بياري يعني حرفه اي هستي
\m/
من دیگه حرفی ندارم:))

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
حالا فك كردي هي بگي آنچارتد آنچارتد و فن بازي در بياري يعني حرفه اي هستي\m/
حرف شما کاملن بی منطقه اگه میکفتی از بازی خوشم نیوند یه چیزی ولی افت فریم؟! تازه بنظرمن فریم تو یه تیکه بالاترم میره که پایین نمیره:)) شما گرافیک که تفاوتش با 4 بسیار ضایع هست فقط چون 4 یه ذره نما و محیطش فرق داره اینطوری میگید اگه افت فریم درست نشد این بدونید که خودتون و دستگاهتون رد دادید=))

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
حرف شما کاملن بی منطقه اگه میکفتی از بازی خوشم نیوند یه چیزی ولی افت فریم؟! تازه بنظرمن فریم تو یه تیکه بالاترم میره که پایین نمیره:)) شما گرافیک که تفاوتش با 4 بسیار ضایع هست فقط چون 4 یه ذره نما و محیطش فرق داره اینطوری میگید اگه افت فریم درست نشد این بدونید که خودتون و دستگاهتون رد دادید=))
فعلا شما رد دادي كه ميگي فريم بالاتر هم ميرفت
چند ميشد؟ ١٢٠ فريم =))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر