PlayStation Uncharted: The Lost Legacy

d20161201_07_Reveal_Trailer_Thumbnail_01.jpg

توسعه دهنده: Naughty dog
ناشر: sony interactive Entertainment
تاریخ عرضه: 22 august

اخطار: به تاریخ عرضه بازی نزدیک خواهیم شد از کاربران محترم خواهشمندم از هرگونه پست در رابطه با داستان بازی و عکس از صحنه های مهم خودداری و پست در ارطبات با این موارد را در تگ اسپویلر قرار دهند
با تشکر......

انچارتد میراث گمشده عنوانی نیمه مستقل یا به اصتلاح (standalone) و dlc عنوان موفق uncharted 4 است که توسط تیم دوم ND ساخته شده است و بر طبق گفته ها بازی از عناصر و عوامل جدید محیط بزرگتر و گرافیکی بهتر نسبت به قست چهارم بهره میبرد پس از پایان داستان ناتان دریک شروعی تازه برای سری به حساب می اید
uncharted-the-lost-legacy-badge-01-ps4-eu-05dec16

در این قسمت داستان شخصیت محبوب سری (Chloe frazer) روایت میشود که به همراه شخصیت منفی قسمت چهارم یعنی (Nadin Ross) به منظور یافتن گنج Tusk of Ganesh به هند رفته و در این سفر با شخصی به نام asav مبارزه میکنند

PREVIEW_SCREENSHOT1_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT2_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT4_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT7_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT9_146393.jpg

آخرین ویرایش:

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,025
بچه ها من اون اوایل که U4 اومده بود خوره مولتیش بودم تا 3 ماه(تازه نت ـه داغونی داشتم اما اوکی بود:D) ولی بعدش دیگه نتونستم درست حسابی بازی کنم بخاطر کانکشن ضعیف!الان که لاست لگسی رو گرفتم نت ام هم TD-LTE ایرانسل ـه باز نمی تونم بازی کنم میگه ضعیفه نت ات!سرعت دانلودم خیلی خوبه اما می دونم کلاً توو آنلاین بازی کردن پینگ خیلی مهم تره.حالا کلاً راهی نیست؟من فکر کی کنم بیشتر از اینکه مشکل از من باشه مشکل از اوناس:D

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
تا ساعت ۴ صبح داشتم بازی میکردم یعنی ایول دارن خدایی کلا موهای بدنم فر خورد چه صحنه هایی چه بازی نفس گیری
خیلی هم کوتاه نبود معقولانه بود از نظر زمان بازیش
دوستانی که هنوز تجربه نکردن آقا زود بخرید
گرافیک بازی نسبت به U4 واقعا بهتر شده و چشمگیر هستش
تیراندازی و مخصوصا انفجارها وای وای خیلی ردیف شده
داستان بازی که حرف نداره
از نظر صحنه های هیچان انگیز و سینمایی که نگو ترکوندن
وسعت بازی همونطور که میگفتن خیلی بزرگ و منظره ها خیلی چشم نواز تر شده
چند تا حرکت تو گیم پلی اضاف شده که نمینویسم ولی اضافه شدنشون به تکامل بازی کمک کردن
کلا دوستان 10/10 خداوکیلی اینقدر به این "ناتی داگ" ایمان آوردم فقط منتظرم Last of Us 2 رو برای پیش خرید بذارن گرون ترین قیمتش رو پیش خرید میکنم خدایی میدونن یه گیمر رو چه جوری پشت TV میخکوب کنن

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
به جرئت میگم پازل های این بازی چندین پله از نسخه اصلی بالاتره مثل جوک میمونه اگه مقایسه کنید:D حتی یه چیز جالب در مورد پیدا کردن گنج تو یکی از چپتر ها هست که پشمام ریخت:D
گرافیک هم که نابود کننده هر 5 دقیقه یه اسکرین شات میگیرم:D
در مورد اکشن بازی هم بگم که کاملا مناسبه یعنی کاملا بجا و در جای مناسب کار گذاشتنش واقعا شکه شدم دمشون گرم
دارم خیلی حال میکنم:)):D

آخرین ویرایش:

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,202
نام
سامان
به جرئت میگم پازل های این بازی چندین پله از نسخه اصلی بالاتره مثل جوک میمونه اگه مقایسه کنید:D حتی یه چیز جالب در مورد پیدا کردن گنج تو یکی از چپتر ها هست که پشمام ریخت:D
گرافیک هم که نابود ننده هر 5 دقیقه یه اسکرین شات میگیرم:D
در مورد اکشن بازی هم بگم که کاملا مناسبه یعنی کاملا بجا و در جای مناسب کار گذاشتنش واقعا شکه شدم دمشون گرم
دارم خیلی حال میکنم:)):D
نسخه اصلی که ۲ تا پازل بیشتر نداشت
اون چیز جالبم تو اسپویل بگو ببینم منم فهمیدم یا نه :)

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
نسخه اصلی که ۲ تا پازل بیشتر نداشت
اون چیز جالبم تو اسپویل بگو ببینم منم فهمیدم یا نه :)
تو چپتر 4 علاوه بر پیدا کردن 3 تا برج برا باز کردن دروازه 11 تا سکه وجود داره که هر کدومشون پازل مخصوص به خودشون رو دارن که خیلی خیلی پازلاشون جالبه با پیدا کردن اینا یه دستبند گیرت میاد که هر وقت نزدیک یه گنجینه بشی صدا میده که گنجینه نزدیکه
من فقط نزدیک 3 ساعت تو این چپتر بودم بدون این که یه لحظه خسته بشم اونم فقط سر جریان همین سکه ها بود در صورتی که شریک من این چپتر رو یک ساعته رفت بدون این که اینا رو پیدا کنه

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,915
آقا یک سوال برام پیش اومده
اینا چجوری همچین فضا سازی های عجیبی میکنن !!! فریم به فریم بازی پر از جزئیات هست !!! واقعا نمیشه تصور کرد چقدر وقت گذاشته شده و چه تیم فوق حرفه ای پیشت این کار بوده

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,097
بچه ها امروز اومدم با کلی خوشحالی آنچارتد رو شروع کنم که یهو دیدم صدای فن ps4 رفت بالا بعد دست زدم اوه وحشتناک دستگاه داغ شده بود در حدی که میشد تخم مرغ سرخ کنی البته وقتی از بازی خارج شدم صدای فن قطع شد
آیا به نظر شما این قضیه عادیه؟
كنسول كلا رو بازياي سنگين صداي فنش بالا ميره و داغ ميكنه از يه كنسول ٣٠٠ دلاري انتظار معجزه نداشته باشيد
عاديه بايد همينجوري بازي كنيد اگه صداي فن اذيتتون ميكنه هدست بذاريد

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
خب منم تمومش کردم و باید بگم....... اولین انچارتدیه که بعد 2 انقدر باهاش حال کردم دقیقا تصوری بود که من از 4 داشتم جای خالی صحنه های اکشن پر کرد^:)^ محیطش دست کمی از اپن ورلد نداشت:-"
فقط یه چیزش در حد 4 نبود اونم شوتینگ لگد اسلحه ها بود شایدم بخاطر این بود که اسلحه ها زیادی قوی بودن:D
10/10 امیدوارم تو نسخه بعد دست به تغییراتی بزنن که متا بالای 90 بشه:D خیلی خوبه که تم فان u123 بهش برگردوندند:x
اسپویلر
asav چه عصبی بود رد مد داده بود اصن انتظار سم دریک نداشتم=))

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,915
این بازی قسمت سینگل پلیر اش حدود 11 گیگ هست و 35 گیگ دیگه اش مربوط به بخش مولتی بازی هست
اینام خوب زرنگ هستن . اگر فقط بخش تک نفره رو میدادن نمیتونستن قیمت 40 دلاری روی بازی بزارن و مثل dlc بازی های دیگه باید همین 20 دلار قیمت میزدن
یک قسمت تکراری چسبوندن ته بازی قیمتش رو کردن 40 دلار

فکر میکردم اینا دیگه کلاه برداری بلد نیستن

• Like
Reactions: guppy

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,915
نکته ی دیگه ای که هست بنظرم این که تا بازی میاد بعضی ها تمومش میکنن از نظر من اشتباه هست دلیل اش هم اینه قطعا تا یکی دو هفته آینده دو شایدم سه تا پچ برای بازی میاد که حالا یا یک چیزی بهش اضافه میکنه یا باگ برطرف میکنه و ...
بنظرم این یکی دو هفته رو صبر کنید و بعد بازی کنید ضرر نمیکنید

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
260
one x کجا بود استودیو سونیه=))
آره میدونم منظورم قدرته کنسولای بعدی بود که استودیوهایی مثل ناتی داگ روی همچین کنسولایی چه گرافیکی بهمون تحویل بدن...ناتی داگ و راک استار و سانتا مونیکا این سه تا واقعا عالین در زمینه کیفیت بصری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر