Uncharted: Golden Abyss

I love truth

کاربر سایت
Oct 29, 2010
141
خوب من تقریبا در آستانه پلات کردن بازی هستم و دور سومی هست که دارم بازی می کنم و بنظرم نمره ای که سایت ها دادن تقریبا منصفانه و در بعضی موارد زیادی هم بوده:D

من خودم به شخصه بهش 7.5 میدم چون مشکلاتی در زمینه گیم پلی و گرافیک داره که نمیشه ازش چشم پوشی کرد. مثلا تو گیم پلی بدترین چیزش اینه که وقتی یک دشمن رو مخفیانه میکشی اگه یکی دیگه تا بالا سرش هم بیاد خبردار نمیشه و نمیگه این بابا چرا رو زمینه حتی روی Crushing! تو بخش Platforming هم باگ هایی وجود داشت و گاهی اوقات اعصاب خورد کن میشدش. سیستم تیراندازی هم اگر نمیشد به کمک قابلیت حرکتی کنسول نشانه رو جابه جا کرد نمیدونم چطوری می خواستم بازی رو تموم کنم:D البته از معماهای بازی نباید بگذرم که بنظرم واقعا عالی بود و تنوع سلاح ها هم خوب بود. ارزش تکرار بازی هم به شدت بالاست چون آیتم های مخفی بیشماری تو بازی هست و واقعا از این نظر کار سازنده ها عالی بوده.
تو زمینه گرافیکی هم بنظرم بازی نوسان داشت و تو بعضی قسمت ها عالی بود مثل طراحی چهره هایی که تو میان پرده ها نشون میداد اما در مقابل بعضی جاها پارگی تصویر و پیکسل پیکسل شدنش خیلی به چشم میومد و حتی تو مراحل آخر من افت فریم هم داشتم که کاملا محسوس بود چون یک نارنجک انداختم بین 4-5 تا دشمن و بعد که منفجر شد یک لحظه همه چی قفل شد انگار و خیلی تو ذوق میزدش.

در مجموع به عنوان یک بازی لانچ خیلی خوب بود اما جا برای پیشرفت هنوز داره و اگر قرار باشه در آینده نسخه ای برای این کنسول بیاد امیدوارم این مشکلات رو نداشته باشه.

گرافیک بازی با توجه به لانچ تایتل بودن واقعا امیدوارکننده هست
نمره من هم به بازی 7.5 از 10 هست البته با توجه به انتظار بالایی که از نام آنچارتد داشتم. شاید اگر نام بازی چیز دیگری بود نمره بالاتری می‌دادم

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,831
نام
وحید
بازی رو ساعاتی پیش تموم کردم باید بگم برای یه کنسول دستی تازه عرضه شده واقعا عالی بود
اینم امتیاز من
گرافیک 9
گیم پلی 8
داستان 8.5
موزیک 9

مجموع 8.7

blackfox2526

کاربر سایت
Sep 18, 2008
62
نام
Farhad
یه سوال:
من یه انچارتد رجیون 2 گرفتم که کاملا پلمپ بود و هیچ جای کاتر یا بریدگی رو سلفونش نبود و فکر نمیکنم باز شده باشه ولی توش دفترچه نداشت؟!!!!
تاحالا شده کسی بازی پلمپ بگیره دفترچه نداشته باشه؟

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
یه سوال:
من یه انچارتد رجیون 2 گرفتم که کاملا پلمپ بود و هیچ جای کاتر یا بریدگی رو سلفونش نبود و فکر نمیکنم باز شده باشه ولی توش دفترچه نداشت؟!!!!
تاحالا شده کسی بازی پلمپ بگیره دفترچه نداشته باشه؟

برا هیچکس دفترچه نداره!دفترچه به صورت دیجیتال داخل بازیه.الانم همه بازی های ویتا دفترچه دیجیتال دارن.البته بعضیاشون کاغذی هم دارن

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
سلام دوستان واسه من مشکلی پیش اومده :(

تا مرحله 25 رفتم بازی فریز میکنه دیگه ادامش نمیاد بعد دیدم یه آپدیت اومده 80 مگ بازیو آپدیت کردم حالا دیگه اجرا هم میکنم دستگاه فریز میکنه چیکار کنم ؟ :(

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
سلام این مپ پکی که تو psn هست واسه این بازی چیکار میکنه کسی میدونه.؟

نقشه همه گنج ها رو داره,به درد پلات کردن بازی میخوره.یعنی کمکت میکنه تا همرو پیدا کنی البته این کار بدون نقشه هم کار سختی نیست!

shayan mo

کاربر سایت
May 10, 2012
198
ببخشید من یه سوال دارم من میخوام ویتا رو 4 شنبه بخرم بعد 2 روز دیگش یکی برام انچارتد میاره مثلا اگه انچارتد ریجن اروپا باشه باید حتما اکانت پی اس ان من هم اروپا باشه اصلا از کجا میشه فهمید بازی ریجن چیه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ببخشید من یه سوال دارم من میخوام ویتا رو 4 شنبه بخرم بعد 2 روز دیگش یکی برام انچارتد میاره مثلا اگه انچارتد ریجن اروپا باشه باید حتما اکانت پی اس ان من هم اروپا باشه اصلا از کجا میشه فهمید بازی ریجن چیه؟
ریجن بازی پشت جغبش هستش .... خیر ! اصولا ریجن بازی مهم نیست با ریجن دستگاه یکی باشه . بازی اجرا میشه . تنها مورده اینکه که بازیهای انلاین برای فعال سازی Online pass و یا دانلود DLC ها نیاز هست ریجن اکانت و DLC یکی باشه . Uncharted انلاین نداره

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
سلام دوستان واسه من مشکلی پیش اومده :(

تا مرحله 25 رفتم بازی فریز میکنه دیگه ادامش نمیاد بعد دیدم یه آپدیت اومده 80 مگ بازیو آپدیت کردم حالا دیگه اجرا هم میکنم دستگاه فریز میکنه چیکار کنم ؟ :(

کامنت منو کسی ندید ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کامنت منو کسی ندید ؟
ققط فیزیز میکنه ؟ اروری یا خطای مشخصی نمیده ... احتمال داره به دلایل مختلف save ها خراب شده ... در این صورت اگر از بازی backup بگیر همه اطالاعات مربوطش رو پاک کن . بازی رو بزار تو دستگاه تا install اولیه بشه بعدش هم اپدیت کن بعد Backup رو restore کن ببین حل شده یا نه .... اگر نه که هیچی باید اون save رو بزاری کنار

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
ققط فیزیز میکنه ؟ اروری یا خطای مشخصی نمیده ... احتمال داره به دلایل مختلف save ها خراب شده ... در این صورت اگر از بازی backup بگیر همه اطالاعات مربوطش رو پاک کن . بازی رو بزار تو دستگاه تا install اولیه بشه بعدش هم اپدیت کن بعد Backup رو restore کن ببین حل شده یا نه .... اگر نه که هیچی باید اون save رو بزاری کنار

الان یه چیز دیگه رو هم فهمیدم یه بازی دیگه هم اجرا کردم اونم فریز کرد

انگاری ویتای من یهو مشکل پیدا کرده وای یعنی همه باید از اول برم ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
الان یه چیز دیگه رو هم فهمیدم یه بازی دیگه هم اجرا کردم اونم فریز کرد

انگاری ویتای من یهو مشکل پیدا کرده وای یعنی همه باید از اول برم ؟
فریمورت به روز هست ؟
میخوای اگر مشکل تو همه بازیهای یکجور هست از ویتات backup کلی بگیر با Content manager رو pc بعدش ویتا رو فرمت و factory reset کن . دستگات رو update کردی قبلا ؟؟؟ باید اپیدتهای اخری رو نصب کرده باشی ... بعشد REstore کن ببین چی میشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر