Uncharted: Golden Abyss

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
الان که دقت میکنم میبینم همونه ولی یکم صداش (مخصوصا اوایل بازی)کلفت شده ولی اواسط به بعد تقریبا عادیه

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
يك اپديت 67 مگ براي بازي اومده كه نسبتا براي اپديت يك بازي كنسول دستي حجم بالايي هست! يكسري باگ ها و مشكلات بازي را حل ميكنه از جمله بهبود سرعت حركت شخصيت اصلي بازي كه خيلي كنترل بازي را بهم ميزد و الان خيلي بهتر شده و كلا تغييرات احساس ميشه حتما دانلود كنيد.

dlc نقشه گنج را هم با بازي هماهنگ ميكنه فقط يادتون باشه اشتباه من را براي خريد اين dlc نكنيد بازيم region 1 بود و از اكانت امارات خريدم و اجرا نميشه! موقع خريد با ذهنيت ps3 كه ميشه با اكانت هاي ديگه هم dlc را اجرا كرد باعث اين اشتباهم شد!

اين هم چند تا عكس كه خودم گرفتم:

25864d1331788676-2012-03-11-191928.jpg

25866d1331788676-2012-03-14-185703.jpg

25865d1331788676-2012-03-14-113753.jpg

Attachments

• 2012-03-11-191928.jpg
    2012-03-11-191928.jpg
    79.5 KB · مشاهده: 279
  • 2012-03-14-113753.jpg
    2012-03-14-113753.jpg
    69.6 KB · مشاهده: 275
  • 2012-03-14-185703.jpg
    2012-03-14-185703.jpg
    69.1 KB · مشاهده: 279

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
بالاخره این بازی رو تموم کردم الحق والانصاف بازی مزخرفی بود .تمام مراحل یک نواخت بود تو جنگل یا کوه تنوع سلاح نداشت زیاد .داستان محدود .برا کسایی که انچارتد تا حالا بازی نکرده بودن فقط خوب بود .اصلا انتظار از انچارتد بعد اون همه پیشرفت مخصوصا تو شماره 3 که ادم لذت میبرد بازی میکرد بالا رفته بود .این چی بود ساختن .فقط برا تبلیغ و فروش ویتا بوده.معماهای ساده وابکی.

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
بالاخره این بازی رو تموم کردم الحق والانصاف بازی مزخرفی بود .تمام مراحل یک نواخت بود تو جنگل یا کوه تنوع سلاح نداشت زیاد .داستان محدود .برا کسایی که انچارتد تا حالا بازی نکرده بودن فقط خوب بود .اصلا انتظار از انچارتد بعد اون همه پیشرفت مخصوصا تو شماره 3 که ادم لذت میبرد بازی میکرد بالا رفته بود .این چی بود ساختن .فقط برا تبلیغ و فروش ویتا بوده.معماهای ساده وابکی.
شما الان مطمنی؟
من که 1-2-3 بازی کردم خیلی با این حال کردم
شما در نظر گرفتی رو کنسول دستی داری بازی میکنی؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی

تا حدودی حرفش درسته کلا خیلی تکراری بود در واقع عنوان انچارتد رو فدای ویتا کردن در ضمن دیگه نباید خیلی اشاره کرد که ویتا کنسول دستیه و ... چون نا سلامتی قراره ویتا محدودیتها رو تا حدودی کنار بزنه
البته بازیه خیلی بدی هم نبود ولی خداییش معماهاش خیلی خیلی خیلی!ساده بود

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
والا به نظره من که فرقی با Uncharted 1 نداشت !!! Uncharted 1 هم مراحلش خیلی خیلی متنوع نیستن ... U3 بود !!! داستان معمولی بود ... اما در مورد معماها هم بقیه Uncharted ها هم زیاد تعریفی نداشتن بیشتر اکشن و Platforming شون تو غالب داستان خیلی عالی طراحی شده بود که این Uncharted داستانش تعریفی داشت. من U1,2,3 رو رفتم به نظره من این یکی به جز مواردی خیلی از خانواده بازی Uncharted دور نبود. البته برای تبلیغ ویتا رو قبول دارم ... مخصوصا تو بخش گرافیک .... ممکنه Uncharted های بیشتری بیاد براش... ببینیم و تعریف کنیم

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
شما الان مطمنی؟
من که 1-2-3 بازی کردم خیلی با این حال کردم
شما در نظر گرفتی رو کنسول دستی داری بازی میکنی؟

ما الان تو عصر پیشرفت هستیم تو دنیای تبلت های ریز ودرشت و کامپیوتر ها و ریز پردازنده های چند هسته ای. برا کار خونه ای که سالهاست سازنده بازی و دستگاه هست .این چی بود به نظرت؟این بازی برا کسایی خوب بود که کنسول دستی یا نداشتن یا مثلا از پی اس پی بعدش اومدن ویتا دیدن .اره اونطور در نظر بگیرید خوب بود .من بازی ایفونشو بازی کردم البته به اسم انچارتد نساختنش اما چنان تنوعی وگرافیک وداستانی براش گذاشتن ادم خوشش میومد .شما که پلی استیشن باز هستی و انچارتد ها رو بازی کردی بعید بود ازت .ویتا قدرتش بیشتر از اینا باید باشه وهست . چیزی که ساختن در حد تعریفشون نبود .بازی ابکی ساده. تکراری.کنسولی که رقیبا رو می خواد کنار بزنه در حدش نبود .شما بازی تی ری دی اس اویل رو بازی کنید با این که اویل انواع کنسولها وبازی ها رو ساختن رو تی ری دی اس یه گیم قوی و متفاوت بود از بابت مقایسه عرض کردم واقعا من که حال نکردم.با انچاتد 1 هم کمتر بود معما های 1 و تنوع مراحل اون بازم از این ویتاش بهتر بود.

---------- نوشته در 10:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:54 PM ارسال شده بود ----------

از بابت یکبار بازی .بازی نبود که ارزش 100 تومن رو داشته باشه کپی بود تجربه یک بارش بد نبود .به نظرم یونیت 13 بهتر بود ایده جدید با گرافیک خوب داره .یا حتی نینجا گیدنش. باز سازی شده هست اما سخته وارزش داره بخره ادم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر