Uncharted: Golden Abyss

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
سلام

اگر یک مقدار دیگه صبر کنیم تا بررسی های بیشتری از این بازی بیاد و امتیاز جهانی اون رو مقایسه کنیم فکر کنم بهتر هست

در مورد Eurogamer مثلا در بررسی بازی Super Mario Galaxy امتیازی که این سایت داده به این بازی شبیه امتیاز GameSpot و Metacritic هست .

(من طرفدار Eurogamer نیستم فقط برای اطلاع گفتم)

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
عجب، خب اینجوری به غیر 1-2 تا بازی بقیه بازی های دو کنسول هم انحصاری هستند، اونا رو هم مقایسه می کردید.
عجب!!خب برای مقایسه دو کنسول باید انحصاریهای درجه یکشون رو با هم مقایسه کرد دیگه چه کمی جه کیفی

I love truth

کاربر سایت
Oct 29, 2010
141
گرافیک بازی عالی نیست اما راضی‌کننده هست (البته باید در نظر داشت که این بازی روی یک کنسول دستی هست)
گیم‌پلی کم نقص
تنوع نسبتا بالا
به نظرم می‌رسه کمی در ساخت بازی عجله شده شاید هم اشتباه می‌کنم اما با توجه به انتظار بالایی که از نام آنچارتد وجود داره می‌تونست بهتر باشه
در بازی از امکانات لمسی ویتا استفاده شده که اگر هم نبود اتفاق خاصی نمی‌افتاد. به عنوان مثال برای درگیری فیزیکی با حریف یا بالا و پایین رفتن از صخره‌ها می‌شه از این امکان استفاده کرد که به نظر من چندان لذت‌بخش نیست

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها بازی شباهتی به بازی های XBOX داره ؟ یعنی منظورم اینه که HD هست ؟ یا مثل بازی های قبلی PSP فقط کمی سیقل داده شده هستش ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها بازی شباهتی به بازی های XBOX داره ؟ یعنی منظورم اینه که HD هست ؟ یا مثل بازی های قبلی PSP فقط کمی سیقل داده شده هستش ؟
XBOX360 هم خوذش HD نیست چه برسه به ویتا !!!!!
ولی از نظر گرافیک داره به کنسول نزدیک میشه !! میگی نه ؟ Review رو توی سایت Gametrailers نگاه کن ! با PSP هم از نظر گرافیک خیلی فرق داره

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
سلام
تو مرحله 9 انچارتد اونجا میگه یچیزیو پیدا کن یه نقشه رو پیدا کن یه طناب هست که بغلش یه کامیونه
اونجا گیر کردم
چی بکنم؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
شما تعریفت از HD چی هست ؟!
در حال حاضر گوشی های موبایل هم بازی های HD میدن ... 360 HD نباشه !!!
والا الان کله نصل بازی ها شده HD (این رو میدونم) اینم واضحه که Uncharted هم HD هست از نظر گرافیک ... کافی 3-4 چپتر بری و کلا حالی بهت بد ! من به حسابه رزولیشن گفتم ! فعلا PC هست که ما باهاش رو 1920x1080 و حتی بالاتر از این رزولیشنها بازی میکنیم ! نه کنسول

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
بازی از هر لحاظ فوق العاده است تا چپتر 5 که من رفتم ، نمی دونم چرا گیم اسپات عقده ای تشریف داره و 7 داده بهش ، واسه یه کنسول دستی خیلی انچاتد زیبا و خوش ساختیه !

p.s : عاشق نحوه از طناب بالا رفتن دریک هستم :D

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
بازی از هر لحاظ فوق العاده است تا چپتر 5 که من رفتم ، نمی دونم چرا گیم اسپات عقده ای تشریف داره و 7 داده بهش ، واسه یه کنسول دستی خیلی انچاتد زیبا و خوش ساختیه !

اره حدافل 8.5 حقش بود

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

اره حدافل 8.5 حقش بود

GAmespot کلا با PS VITA - PSP یکم کچ خلقی داره !!!! مثلا همین Tales from space کلا تو متاکرینیکس بالاترین امتیازه در بین کله بازی های PS VITA داره اونوقت توی Gamespot داده بهش 7 ! اخه خودتون اگر بازی کنید میفهمید اثلا بازی خیلی سرگرم کننده و بسیار زیبا ساخته شده !!! همین Uncharted هم همینظور .... همون IGN بهتره !!! (البته بماند که بر و بج IGN هم فن خرکی SONY هستن کلا !)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر