Uncharted 3: Drake’s Deception

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
این آپدیت جدید واقعاً مسخرست ! توی لودینگ گیر میکنه و هیچی نمیاد ! فقط با درآوردن کابل شبکه درست میشه ! ! ! فرض کن هربار بخوای بازی کنی باید کابل رو دربیاری ! :))

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
منم یه روشی برا خودم پیدا کردم وقتی تو لودینگ اول بازی گیر می کنه XMB رو با PS Botten بالا می یارم هی توش می چرخم (بوست می کنم :d) تا بش فشار بیاد و لودینگ انجام بشه !

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,654
نام
Arshia
مگه شماها هنوز براتون فریز میشه من از اون آپدیت اول دیگه یکبار هم فریز نکردم برین دستگاهاتون رو بریزین دور !:d...

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
یکم لودینگ اول بازی تایمش بیشتر شده با این اپدیت جدید ولی اینطور نیست که بالا نیاد اصلا:D منم اولش این اشتباه رو کردم
کنسول رو خاموش کردم:D ولی دفعه بعد یکم بیشتر صبر کردم خودش امد بالا البته اینو بگم که واسه من کابل شبکه وصل نیست :D
البته بعید میدونم تا این حد دیگه ربط داشته باشه :D

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
خدااااايييش اين چه آپديتيه..!!!
٩٦ مگ دان كني بعد هم زمان لودينگات بيشتر بشه!هم بجز چهارتا شخصيت چاق كه اونا هم خريدني هست هيچ چيز به درد بخوري به بازي اضافه نشه!!
)xخنده داره!!!!!!!

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
پچ 1.7 هم تا 24 ساعت آینده برای بازی خواهد اومد ... چیز خاصی نیست ! :d

Upon connecting to Multiplayer, the game checks for ‘old’ version of Flashback Map Pack #2 (EU users only) and displays a message asking the player to download the Map Pack from the PSN Store
· Prevents EU users from playing on Flashback Map Pack #2 maps, if they have not already downloaded the correct, new version
· Added code that allows Naughty Dog to make additional live updates to map content
This patch will make sure all Uncharted 3 DLC owners are using the correct version of Flashback Map Pack #2 if it has been purchased. We'll have details on future patches as they become available.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
كم كم اپديت هاش داره شور مي شه ! باز خوبه U2 به 1.9 رسيد اين فكر كنم 2.9 رو هم رد كنه !
به هر حال ما كه فروختيم !

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
کسی تو این فروم نیست جواب منو بده؟
خیلی جالبه اینهمه سنگ اینو به سینه میزنین چرا اونوقت درموردش سئوال میکنم جواب نمیدین؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
مطمئنی یا نه فقط یه آپدیتش انقدره؟
چون اینترنتم محدوده دارم میپرسم.
بعد در هر 1 ساعت چقدر حجم کم میشه؟
ن.یه باززی میریم چیزیو دانلود میکنه؟( اتوماتیک)

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,034
نام
میثم
مطمئنی یا نه فقط یه آپدیتش انقدره؟
چون اینترنتم محدوده دارم میپرسم.
بعد در هر 1 ساعت چقدر حجم کم میشه؟
ن.یه باززی میریم چیزیو دانلود میکنه؟( اتوماتیک)
والا دقیق بادم نیست ولی باید همین باشه ....
انچارتد یه مقدار مصرفش باالاتره نسبت به بقیه بازیها ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر