Uncharted 3: Drake’s Deception

RUSS

کاربر سایت
Apr 27, 2007
43
نام
رسول
حاجی من خریدم از یکی از دوستان به اسم اینکه کد مالتی پلیرش استفاده نشده.
می خوام بدونم راهی هست که بفهمم کد استفاده نشده!؟ مثلا سایتی چیزی که ولیدیتی کد رو چک کنه؟
می خوام بفروشمش ، یه وقت سر یه کد بد نام نشیم!؟

RUSS

کاربر سایت
Apr 27, 2007
43
نام
رسول
در ضمن خیلی کشکی تموم شد به نظرم. داستان پردازی قسمت دوم معرکه بود. این قسمت فقط گرافیک و نورپردازی و کلا جلوه های بصری و بیشتر کرده بودن. راجع به کو آپ و مالتی پلیر نظری ندارم چون بازی نکردم اصلا :)
ولی معما هاش خیلی راحت بودن. کلا صحنه های سینماتیک نفسگیر مثل آنچارتد ۲ کمتر کار شده بود.
هوش مصنوعی هم تعریفی نداشت. تنها تغیر این بود که دشمنا یا پشت سنگر می موندن و بلایند شات می کردن با هی جا شونو عوض می کردن و نارنجک می انداختن. که این قضیه تو مود خیلی سخت واقعا اعصاب خورد کن بود برای من.

ولی در کل خوب بود

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
ولنتاین و النا :D :D :D
63434931530182659310.jpg

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,301
نام
امیر حسین
نه بابا چه خبره :d
یک مرحله CO OP به بخش آنلاین اضافه میشه که میشه در نقش ادی راجا ، هری فلین و لازارویچ بازی کرد! چیز جالبی هم هست! :d (یک نگاه هم به صفحات قبل مینداختید بد نبود:-" :d )(البته به تاپیک مولتی ربط داشت این سؤال و اونجا یکی دو صفحه قبل اطلاعاتش هست :d )

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
مگر اینکه اونی که Collector رو میفروشه حلقه رو هم جدا بخواد بده:D
خیلی خاص این حلقه ی Nate که انقدر هوادار داره؟

خوب چیزه تکیه.
میدونی اون چیزی که به گردنت آویزونه چیزیه که دارای هویته و فقط برای قشنگی ننداختی !

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
مگر اینکه اونی که Collector رو میفروشه حلقه رو هم جدا بخواد بده:D
خیلی خاص این حلقه ی Nate که انقدر هوادار داره؟
SIC PARVIS MAGNA :D
چیز خیلی باحالیه دست کم نگیرش :D من حتی توی بعضی سایت های اونور آبی دیده بودم طرف واسه شوهرش حلقه رو سفارش داده بود به قیمت بوووووووق اودلار :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر