Uncharted 3: Drake’s Deception

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
سلام یک جا هست چند تا سوراخه میدونم باید عکس ماه رو پیدا کنی ولی بعد اینکه پیدا کردی باید چه کار کنی

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
سلام یک جا هست چند تا سوراخه میدونم باید عکس ماه رو پیدا کنی ولی بعد اینکه پیدا کردی باید چه کار کنی

به سالی و النا هم میگی دستشونو بکنن تو سوراخ مناسب ، بعد همرمان بازی بهت میگه کی ، دایره رو میزنی و راه باز میشه ، میری برای حل کردن یه معمای مشتی و خوف دیگه :D !

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
به سالی و النا هم میگی دستشونو بکنن تو سوراخ مناسب ، بعد همرمان بازی بهت میگه کی ، دایره رو میزنی و راه باز میشه ، میری برای حل کردن یه معمای مشتی و خوف دیگه :D !

میشه بهتر توضیح بدی

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
میشه بهتر توضیح بدی

دوستان ردش کردم حالا اینجام میخواستم بدونم ترتیب چیدنش درسته اخه تا می خوام بچرخونم میفته پایین

85513765998278083914.jpg

rezam

کاربر سایت
Mar 7, 2010
182
نام
رضا
توی این قسمت ، چرخ دنده ها باید به ترتیب راست گرد و چپ گرد باشند ( دقیق یادم نیست اما مثلا چرخ دنده های + دار باید راست گرد و اون دایره دار ها باید چپ گرد باشند ) . اگر از قسمت پشت سرتون حرکت کنید و آویزون ! بشین ، متوجه می شین که حرکت چرخ دنده ها باید چطور باشه

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
توی این قسمت ، چرخ دنده ها باید به ترتیب راست گرد و چپ گرد باشند ( دقیق یادم نیست اما مثلا چرخ دنده های + دار باید راست گرد و اون دایره دار ها باید چپ گرد باشند ) . اگر از قسمت پشت سرتون حرکت کنید و آویزون ! بشین ، متوجه می شین که حرکت چرخ دنده ها باید چطور باشه

دقیقا متوجه نشدم من میخوام بدونم اینطوری که گزاشتم درسته یا نه اگه نه جای چی رو تغییر بدم

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
حس تاپیک زدن نیست،همینجا میگم: اکادمی هنرهای تعاملی و علوم (Aias) (یکی از معتبرترین منابع در انتخاب بهترین ها) هم نامزدهاش رو برای بهترین های 2011 اعلام کرد و Uncharted 3 رو در 12 مورد کاندید کرده که فوق العاده ـست.
به احتمال زیاد در لیست BAFTA هم کولاک خواهد کرد.

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,808
دقیقا متوجه نشدم من میخوام بدونم اینطوری که گزاشتم درسته یا نه اگه نه جای چی رو تغییر بدم
به ترتیب از سمت راست یکی در میون باید + و O باشه.اینگونه که شما قرار دادی اشتباهه.

sasanjfr

کاربر سایت
Aug 5, 2009
114
نام
ساسان
خب Academy of Interactive Arts and Sciences مطابق رسم معمول هرساله،نامزدهای پانزدهمین دوره Interactive Achievement Awards رو معرفی کرد.در بین نامزدها،Uncharted 3 با 12 نامزدی در 11 بخش بیشترین تعداد رو به خودش اختصاص داده.

59891652395117942661.png

بخش هایی که Uncharted 3 در اونها نامزد کسب جایزه هست عبارت است از:

Outstanding Achievement in Original Music Composition

Outstanding Achievement in Sound Design

Outstanding Achievement in Story

(دو نامزدی)Outstanding Character Performance

Adventure Game of the Year

Outstanding Achievement in Connectivity

Outstanding Achievement in Animation

Outstanding Achievement in Art Direction

Outstanding Achievement in Visual Engineering

Outstanding Achievement in Game Direction

Game of the Year

مراسم اهدای جوایز،روز پنجشنبه 9 فوریه(20 بهمن) در لاس وگاس برگزار میشه.​

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
ببخشید که اینجا میپرسم ولی این آنچارتد 3 توی بخش آنلاین بازیکن پیدا نمیکنه مسخرش رو در آورده 40 دقیقه موندم پیدا نکرد که نکرد من با بتا بازی مشکلی نداشتم عین باقلوا بازیکن پیدا میکرد حالا که بازی رو خریدم میبینم اصلا خیلی دنگ و فنگ داره رای بقیه هم همینطوره ؟ من مشکل فریز ندارم فقط بازیکن پیدا نمیکنه لطفا یکی راهنمایی کنه !!!

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
ببخشید که اینجا میپرسم ولی این آنچارتد 3 توی بخش آنلاین بازیکن پیدا نمیکنه مسخرش رو در آورده 40 دقیقه موندم پیدا نکرد که نکرد من با بتا بازی مشکلی نداشتم عین باقلوا بازیکن پیدا میکرد حالا که بازی رو خریدم میبینم اصلا خیلی دنگ و فنگ داره رای بقیه هم همینطوره ؟ من مشکل فریز ندارم فقط بازیکن پیدا نمیکنه لطفا یکی راهنمایی کنه !!!

مشکل از طرف اینترنت ماست ! برای منم اینجوریه
از امروز بیشتر سایت ها بالا نمیاد شما انتظار داری توی آنچارتد بازیکن پیدا کنه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر