Uncharted 3: Drake’s Deception

parsi boy

کاربر سایت
Aug 31, 2011
61
نام
Ali
واقعا آدم دهنش با میمونه
بهترین مرحله هاش هم یکی carvan هستش و یکی اونی که تو صحراست که وقتی شب میشه فلش هارو اگه ول کنی میوفته واقعا اصلا از عمرم نبود وقتی که داشتم بازیش میکردم.:x
مرحله صحرا:
Uncharted 3 Review (5).jpg
اینم از مرحله carvan:
uncharted3rev610.jpg

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,332
نام
امیر حسین
اتفاقا معماهاش هم از 2 بیشتر بودن هم سخت تر :d (از 1 هم همچنین :d ) چون توی قسمت دوم بازی دیگه معمایی نبود برای همین حس کردی کمتر بودن :d

Arachi

کاربر سایت
Jan 5, 2012
498
نام
سید مهدی
آقا این بازی خیلی زیباست و پیشنهاد میکنم حتما حتما بازی کنید .
من چند مرحله رو از بقیه کمک گرفتم کمی سخت بود .:d

i am legend

کاربر سایت
Feb 16, 2010
276
نام
hamid
دوستان من یه سوالی برام پیش اومده معنی این حروفی که رویه حلقه نوشته شده چیه دقیقا داخلش که تاریخ رو نوشته ولی اون حروف بیرون حلقه چه معنی رو میده؟:d

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
من میخوام این بازیرو بخرم نه 1 نه 2 Uncharted رو بازی نکردم؟لازم هست که اونارم بخرم بازی کنم یه نه ربطی به هم ندارن؟

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,034
نام
میثم
من میخوام این بازیرو بخرم نه 1 نه 2 Uncharted رو بازی نکردم؟لازم هست که اونارم بخرم بازی کنم یه نه ربطی به هم ندارن؟
ببین اگه بازی کنی که خوبه مخصوصا uc2 که اصلا نباید از دستش بدی:d
ولی به طور کلی بخواییم حساب کنیم داستانشون ارتباط خاصی با هم ندارن و هر کدوم داستان و ماجراجویی متفاوتی دارن و اینجوری نیست که از اخر شماره قبلی بازی شروع بشه......به نظر من اگه میتونی از همون شماره 1 شروع کن:d

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
دوستان من یه سوالی برام پیش اومده معنی این حروفی که رویه حلقه نوشته شده چیه دقیقا داخلش که تاریخ رو نوشته ولی اون حروف بیرون حلقه چه معنی رو میده؟:d

این همون حلقه مربوط به Francis Drake میشه که روش شعار معروفش نوشته شده : Sic Parvis Manga که یعنی بهترین ها از شروع های کوچک بدست میاد

Greatness from Small Beginnings

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,211
نام
محمد
خوب منم این بازی تموم کردم در یک کلام محشر بود. اگه بخوام یه مقایسه با شماره 2 بکنم
-درگیریایی تن به تنش بهتر شده بود ولی آخرای بازی یکم تکراری میشد.
-معماهای بازی هم خیلی بهتر از قبل شده بود ولی خوب همون طور که دوستان گفتن از یجایی به بعد تموم میشن که یکم جای تعجب داشت!
-زمان بازی هم نسبت به شماره ی قبلی یکم کوتاه تر بودمتاسفانه
- داستان بازی خوب بود ولی شماره 2 رو بیشتر دوست داشتم مخصوصا نحوه ی پرداخت که شماره3 نسبت به 2 افت کرده بود به نظرم و البته آخرای بازی هم انگار عجله ای کار شده بود و هم چیز خیلی سرسع اتفاق می افتاد
-محیطهای بازی هم باز شماره قبلی بیشتر دوست داشتم بعنوان مثال قطار در مقایسه با کشتی و هواپیما. ولی خوب مرحله صحرا و اسبسواریش یه چیزه دیگه بود به نظرم تو 3 شماره تک بود آدم انگشت به دهن میموند
-گرافیک و انیمیشن ها و نورپردازی و صدا که فک برندازه و جایی برای حرف باقی نمیگزاره
- در پایان مثبت ترین نکته بازی رابطه سالی و نیت بود که خیلی دوست داشتنی کار شده بود

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
Ken Levine: BioShock Infinite inspired by Uncharted series

*خواستم خبرش رو در بخش اخبار بزنم اما گفتم مثل جریان خبر "الهام گرفتن توم ریدر جدید از Uncharted 2" به زبان سازنده ش باز فشار زیادی رو یک عده متحمل میشن . فقط میخوام به عظمت این IP پی ببرید .

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
به به ! ديگهKen levine رو كه كسي به مهارت هاش شكي نداره و خدا رو شكر كسي نيست كه بخوايم بگيم چرت گفته ...

پ.ن: رضا تو بخش اخبار بزن مراحل دفع فشار با ما ... :d

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر