Uncharted 3: Drake’s Deception

star2009

کاربر سایت
Jan 20, 2010
198
نام
علی
تو مرحله ی عراقه کجاست؟
اون مرحله ستاره ها رو باید چکار کرد؟
یعنی اصلا با دوریین باید چکار کرد؟
فقط میشه ستاره ها رو دید
لطفا راهنمائی کنید

RISING

کاربر سایت
Sep 17, 2010
98
در تکمیل صحبت های احسان و امیر بگم که زمان بندی و مکان کشتن باید طوری باشه که جنازه توی دید نباشه چون به احتمال زیاد مشکل شما هم همینجاست,خودتون رو نمیبینند ولی فردی که نفله کردید و روی زمین افتاده رو میبینند و همین باعث لو رفتن وجود شما در اون مکان میشه.:d
مثل شماره 2 امکان اینکه افراد زیادی رو از طریق کاور گیری مخفیانه کشت خیلی کمه باید استراتژی خاصی رو پیش بگیری.
اگر هم خیلی این موضوع برات مهمه آدرس چپتر مورد نظر رو بده تا همینجا راهنمایتت کنیم:d

دستت درد نکنه فقط یک چیزی میشه این سیستم شلیکش رو درست کرد شنیدم با آپدیت میشه اگه میشه چطوری باید گرفتش؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دستت درد نکنه فقط یک چیزی میشه این سیستم شلیکش رو درست کرد شنیدم با آپدیت میشه اگه میشه چطوری باید گرفتش؟
اول کنسول رو به نت وصل میکنی بعد بازی رو میزاری توی دستگاه وقتی خواست وارد بازی بشه خودش روی صفحه پیغام آپدیت میده بعد OK میکنی بعد که آپدیت ریخته شد و تموم شد و وارد بازی شدی می روی توی قسمت option توی بخش camera یه قسمت برای Aiming هست اون رو فعال میکنی :D به همین راحتی :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,092
نام
آریا
امروز یه پست جالب از یه نفر توی Neogaf دیدم که به نظرم ایده فوق العاده ای بود. اگه نسخه بعدی Uncharted در کار باشه (که حتمآ هست) میشه بازی رو دو نیمه کرد. نصف بازی با Nathan و نصفش (حالا نه دقیقآ نصف ! کمتر) هم با Sir Francis ! این طوری هم بازی از یکنواختی درمیاد ، هم میشه یه گیم پلی جدید با شمشیر و توی حال و هوای 450 سال پیش رو تجربه کرد که خیلی به بازی تنوع میده. داستانش هم با هم مرتبط باشه !

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,054
نام
نیما
استقبال میکنیم ! :d کلا خیلی ایده میشه راجع به این بازی داشته باشیم . فقط به شرطی این شمشیر بازیش نینجایی نشه ! مثلا Uncharted Rising :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,092
نام
آریا
استقبال میکنیم ! :d کلا خیلی ایده میشه راجع به این بازی داشته باشیم . فقط به شرطی این شمشیر بازیش نینجایی نشه ! مثلا Uncharted Rising :d
نه اون که خیلی داغون میشه ! :D منظور از شمشیری مثلآ دوئل های شمشیری به سبک دزدان دریایی هست که Sir Francis هم خیلی حرفه ای بوده در این زمینه ! :D
حالا این فقط یه نظر از یه آدم معمولی بوده و نباید به همچین چیزی امید داشته باشیم ولی اگه ND از این نظرات استفاده کنه خیلی خوبه !

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
ما استقبال نمیکنیم :D ! دیگه درسته آنچارتد با توجه به فضاش میتوه خیلی متنوع باشه ، اما دیگه کلا شمشیر بازی آوردن تو بازی ، انسجام بازی رو بهم میریزه . من کلا دوس دارم اگه داریم عنوان "آنچارتد" بازی میکنیم ، تو همین تریپای 1 تا 3 باشه ؛ همین :D !

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
آره ایده خیلی باحالی میشه :D
حالا که این همه استقبال می کنید یه کم پاشید بیاید مولتی U3 بزنیم، بابا من کف کردم از بس تنهایی بازی کردم :|

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,092
نام
آریا
ما استقبال نمیکنیم :biggrin1: ! دیگه درسته آنچارتد با توجه به فضاش میتوه خیلی متنوع باشه ، اما دیگه کلا شمشیر بازی آوردن تو بازی ، انسجام بازی رو بهم میریزه . من کلا دوس دارم اگه داریم عنوان "آنچارتد" بازی میکنیم ، تو همین تریپای 1 تا 3 باشه ؛ همین :biggrin1: !
خب از اول تا آخرش که شمشیربازی نیست ! :D با Francis یه سری مراحل به سبک خود Nathan میریم و بعد به جای مبارزه هایی که Nathan با مشت و اینا انجام میده شمشیر میزنیم ! :D بعد مثلآ با Francis میرسیم به جایی که گنج و اینا توش هست ، 400 سال بعد با Nathan هم میریم همون جا ولی محیط داغون شده و تغییر کرده و ... !
یه جوری رفتم تو جو که انگار ND همچین چیزی رو اعلام کرده !! :D

آره ایده خیلی باحالی میشه :biggrin1:
حالا که این همه استقبال می کنید یه کم پاشید بیاید مولتی U3 بزنیم، بابا من کف کردم از بس تنهایی بازی کردم :|
تو یه راه حلی بده که من بتونم راحت* مولتی بزنم ، هر روز در خدمت خواهم بود ! :| :D

*راحت : یعنی وقتی میخوام با بقیه بچه ها مولتی بزنم قاطی نکنه و دو ساعت دنبال بازیکن اضافه نگرده ! بعضی وقتا هم که بچه ها میرن توی بازی و من هنوز توی منوها موندم و دارم به اسم خود و بچه ها و عبارت Finding Player و اینا نگاه میکنم ! :D

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
تو یه راه حلی بده که من بتونم راحت* مولتی بزنم ، هر روز در خدمت خواهم بود ! :| :D

*راحت : یعنی وقتی میخوام با بقیه بچه ها مولتی بزنم قاطی نکنه و دو ساعت دنبال بازیکن اضافه نگرده ! بعضی وقتا هم که بچه ها میرن توی بازی و من هنوز توی منوها موندم و دارم به اسم خود و بچه ها و عبارت Finding Player و اینا نگاه میکنم ! :D

بیا یه بار تو پارتی من مشکلت حل میشه احتمالا :D

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
بعد مثلآ با Francis میرسیم به جایی که گنج و اینا توش هست ، 400 سال بعد با Nathan هم میریم همون جا ولی محیط داغون شده و تغییر کرده و ... !
این خیلی باحال میشه :D صحبت کنم میای پیش ما تو نَوتی داگ ایده بدی آریا ؟:D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب از اول تا آخرش که شمشیربازی نیست ! :D با Francis یه سری مراحل به سبک خود Nathan میریم و بعد به جای مبارزه هایی که Nathan با مشت و اینا انجام میده شمشیر میزنیم ! :D بعد مثلآ با Francis میرسیم به جایی که گنج و اینا توش هست ، 400 سال بعد با Nathan هم میریم همون جا ولی محیط داغون شده و تغییر کرده و ... !
یه جوری رفتم تو جو که انگار ND همچین چیزی رو اعلام کرده !! :D
البته از نظر مکانی بخوان به هم پیوند بخورن میشه مثل دزموند و اتزیو :D ولی کلاً ایده ی جالبی ـه این حضور جناب سر فرانسیس دریک :D

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
آره ایده خیلی باحالی میشه :D
Tommy-NA4 رو Add کن, بیشتر اوقات با بچه ها میزنیم, خوشحال میشیم یکی از Partner هامون باشی :D !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر