Uncharted 3: Drake’s Deception

play_play

کاربر سایت
Sep 20, 2007
144
یه سوال دوستان من تازه میخوام ps3 بگیرم.ولی اینطوری که تو پست های قبلی دیدم انگار اگه بازی ها رو کپی اجرا کنی اشکال دارن معمولا.
چون این بازی هم برام مهمه . حالا واقعا اینطوریه ؟؟

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
یه سوال دوستان من تازه میخوام ps3 بگیرم.ولی اینطوری که تو پست های قبلی دیدم انگار اگه بازی ها رو کپی اجرا کنی اشکال دارن معمولا.

بله تا اونجايي كه من ميدونم توي بعضي مرحله ها فريز ميكنه و جلو نميره
خودم ارجينال دارم برا همين مطمئن نيستم :)

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,626
نام
محسن

والا من خودم این بازی رو بدون کوچکترین مشکلی تموم کردم.

saeeid

کاربر سایت
Dec 5, 2007
123
نام
سعید
اقا کسی نمیدونه این پشت صحنه های 3 و4 چطور انلاک میشن
همینطور concept art اخری
بازی رو روی نرمال تموم کردم 72 تا هم treasure گرفتم ولی اینا هنوز انلاک نشدن
چکار باید بکنم؟

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
دوستان من بازیو گرفتم ولی کد آنلاینش استفاده شده
دیگه نمیتونم از این کد استفاده کنم؟ اگه نه چطوری میتونم آنلاین بازی کنم ؟
مرسی

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,301
نام
امیر حسین
با توجه به ریجن بازیت باید یک PSN کارت مربوط به اون ریجن بگیری و از Store کد برای مولتی زدن رو بخری :d

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
دوستان من بازیو گرفتم ولی کد آنلاینش استفاده شده
دیگه نمیتونم از این کد استفاده کنم؟ اگه نه چطوری میتونم آنلاین بازی کنم ؟
مرسی

دریافتِ Email و Password ِ کسی که ازش بازی رو خریدی و دانلودِ Network Pass ... البته یه راهِ دیگه هم هست ، خریدِ دوباره Network Pass.

saeeid

کاربر سایت
Dec 5, 2007
123
نام
سعید
اقا کسی نمیدونه این پشت صحنه های 3 و4 چطور انلاک میشن
همینطور concept art اخری
بازی رو روی نرمال تموم کردم 72 تا هم treasure گرفتم ولی اینا هنوز انلاک نشدن
چکار باید بکنم؟
ینی یه نفر نیست اینارو کامل باز کرده باشه به ما بگه چجوریه؟

RISING

کاربر سایت
Sep 17, 2010
98
سلام بچها من داخل بازی uncharted3 مشکلاتی توی قسمت های مخفی کاری دارم مثلا وقتی دارم آدم رو مخفیانه میکشم یکدفعه یکی از دور میفهمه . من اول بازی رو کپی اجرا کردم بعد اصل رو خریدم ولی مشکلم حل نشد روی normal دارم میبرم :((:(

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
سلام بچها من داخل بازی uncharted3 مشکلاتی توی قسمت های مخفی کاری دارم مثلا وقتی دارم آدم رو مخفیانه میکشم یکدفعه یکی از دور میفهمه . من اول بازی رو کپی اجرا کردم بعد اصل رو خریدم ولی مشکلم حل نشد روی normal دارم میبرم :((:(
مشکل بازی نیست که عزیزم :D خب وقتی یکی ببیندت لو میری دیگه :D بعضی جاها راه برای مخفی کاری نداره بعضی قسمت ها هم که میشه کلش رو مخفی کاری رفت خیلی سخته و به شدت باید حواست به همه جا باشه !
دوست گرامی نمیشه این آپدیت بازی رو ریخت ودرست بشه
مشکل از بازی نیست , ایراد سبک بازی کردن شماست :D توی مخفی کاری یه جای کارت میلنگه :D

آخرین ویرایش:

RISING

کاربر سایت
Sep 17, 2010
98
مشکل بازی نیست که عزیزم :D خب وقتی یکی ببیندت لو میری دیگه :D بعضی جاها راه برای مخفی کاری نداره بعضی قسمت ها هم که میشه کلش رو مخفی کاری رفت خیلی سخته و به شدت باید حواست به همه جا باشه !

دوست گرامی نمیشه این آپدیت بازی رو ریخت ودرست بشه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,301
نام
امیر حسین
آخه مشکل از بازی نیست که با آپدیت بخوان حلش کنند! مشکلی که وجود نداره که حل شدنی نیست :d
احتمالا موقع مخفی کاری خوب نمیری! شاید یکی رو از پشت بری بکشی و فکر کنی مخفیانه رفتی ولی از اون طرف یکی رو به روت ایستاده باشه و تو رو ببینه!(حالا شایدم بالا و ...)

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
در تکمیل صحبت های احسان و امیر بگم که زمان بندی و مکان کشتن باید طوری باشه که جنازه توی دید نباشه چون به احتمال زیاد مشکل شما هم همینجاست,خودتون رو نمیبینند ولی فردی که نفله کردید و روی زمین افتاده رو میبینند و همین باعث لو رفتن وجود شما در اون مکان میشه.:d
مثل شماره 2 امکان اینکه افراد زیادی رو از طریق کاور گیری مخفیانه کشت خیلی کمه باید استراتژی خاصی رو پیش بگیری.
اگر هم خیلی این موضوع برات مهمه آدرس چپتر مورد نظر رو بده تا همینجا راهنمایتت کنیم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر