Uncharted 3: Drake’s Deception

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
دوستان در اینکه مرحله کویر بازی آنچارتد 3 خیلی خوب بود شکی نیست از جمله مرحله بندرگاه که به شدت عالی بود ولی برای نمره دادن به یک بازی باید کلیت بازی رو در نظر گرفت اون هم چه بخواهیم چه نخواهیم بازی آنچارتد 3 زیر سایه غولی چون آنچارتد 2 بود که تمام نگاه ها در درجه اول این هست که شماره 3 بازی باید بهتر از شماره 2 باشه من هم نمیگم بهتر نبود حرف سر این هست که یه جاهایی واقعا گرافیک و داستان آنچارتد 3 توی ذوق میزد اصلا از نظر کیفیت مراحل بازی یک نواخت نبود اون مرحله شب که توی یک مکان قلعه مانند بودیم واقعا از نظر گرافیک ضعیف بود و یا اون مرحله بچگی ناتان که توی غروب و پشت بام بود هم از نظر گرافیکی نسبت به شماره 2 بازی افت داشت توی آنچارتد 2 تمام مراحل حساب شده کار شده بودند به صورتی که گرافیکی زیبا و در یک رده رو شاهد بودیم اصلا کاملا روشن هست که ناتی داگ کمی بی برنامه پیش رفته اگر خوب دقت کنید میفهمید که ناتی داگ تمام تلاشش رو کرد قسمت کویر بازی شاهکار بشه که شد ولی واقعا آیا در تمام بخشها بازی گرافیکی به اون خوبی و یکنواخت داشت ؟ معلومه که نداشت همین الان بازی آنچارتد 2 رو بعد از آنچارتد 3 بازی کردم واقعا آنچارتد 2 یه چیز دیگه هست من فکر میکنم یا بیشتر ما جو گیر شدیم و یا بیشتر ما توقعاتمون پایین اومده که آنچارتد 3 رو در اکثر زمینه ها بهتر از شماره پیشین میدونیم دوستان من شما اومدید عکسهایی از بخش کویر آنچارتد 3 رو گذاشتید و میگید حقش بود بازی به عنوان فلان در فلان سایت انتخاب بشه آخه این چه منطقی هست که ما داریم ؟ واقعا اگه با دقت بازی آنچارتد 3 رو بازی کنید میفهمید در ساخت بازی کوتاهی شده از باگهای فضایی که هر از چند گاهی ناتی داگ با دادن آپدیتهایی اونها رو کم میکنه تا کیفیت مورد داری که با دادن آپدیت و موشن بلو دادن میخواد اون رو بهتر کنه اون هم بعد از یک ماه که از انتشار بازی گذشته این آپدیت رو دادن !!!
همین الان آنچارتد 2 رو بازی کنید و آنچارتد 3 رو هم بازی کنید و نتیجه رو بدون طرفداری بی مورد و جو گیر شدن بگید خدا وکیلی بعد از این تجربه نظرتون چیه ؟

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
@jimrako1

میشه بسه؟ شما سعی کن توهمات شخصیت رو به عنوان Fact مطرح نکن از نظر شما انچ دو بهتر هست باشه ولی روی اعصاب کسی قدم نزن
این مشکلات من دراوردی هم که معلوم نیست از کجات دراوردی دو حالت بیشتر نداره یا شما چشم بصیرت داری که فقط اینا رو خودت دیدی یا اینکه بقیه یه مشت نفهم هستن هیچی نمیفهمن
به شخصه انچارتد سه رو بیشتر میپسندم بازی رو یکبار بصورت کامل و یسری از چپتر ها رو بیش از سه بار رفتم هیچ کدوم ازین مشکلات رو هم ندیدم
به شخصه تو کل مدتی که بازی کردم کوچکترین باکی ندیدم به هر حال امیدوارم موقع بازی چیزی مصرف نکرده باشی و این حرفایی که میزنی از روی هوا نبوده باشه
تاپیک بازی دویست صفحه رفته جلو هیچکس این حرفا رو نزد از اونطرف اونهمه منتقد هیچکدوم اینا رو ندید شما رو هم لابد از مریخ فرستادن برای هدایت بشر! بسه خدایی یکم به خودتون احترام بزارین

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
دوستان در اینکه مرحله کویر بازی آنچارتد 3 خیلی خوب بود شکی نیست از جمله مرحله بندرگاه که به شدت عالی بود ولی برای نمره دادن به یک بازی باید کلیت بازی رو در نظر گرفت اون هم چه بخواهیم چه نخواهیم بازی آنچارتد 3 زیر سایه غولی چون آنچارتد 2 بود که تمام نگاه ها در درجه اول این هست که شماره 3 بازی باید بهتر از شماره 2 باشه من هم نمیگم بهتر نبود حرف سر این هست که یه جاهایی واقعا گرافیک و داستان آنچارتد 3 توی ذوق میزد اصلا از نظر کیفیت مراحل بازی یک نواخت نبود اون مرحله شب که توی یک مکان قلعه مانند بودیم واقعا از نظر گرافیک ضعیف بود و یا اون مرحله بچگی ناتان که توی غروب و پشت بام بود هم از نظر گرافیکی نسبت به شماره 2 بازی افت داشت توی آنچارتد 2 تمام مراحل حساب شده کار شده بودند به صورتی که گرافیکی زیبا و در یک رده رو شاهد بودیم اصلا کاملا روشن هست که ناتی داگ کمی بی برنامه پیش رفته اگر خوب دقت کنید میفهمید که ناتی داگ تمام تلاشش رو کرد قسمت کویر بازی شاهکار بشه که شد ولی واقعا آیا در تمام بخشها بازی گرافیکی به اون خوبی و یکنواخت داشت ؟ معلومه که نداشت همین الان بازی آنچارتد 2 رو بعد از آنچارتد 3 بازی کردم واقعا آنچارتد 2 یه چیز دیگه هست من فکر میکنم یا بیشتر ما جو گیر شدیم و یا بیشتر ما توقعاتمون پایین اومده که آنچارتد 3 رو در اکثر زمینه ها بهتر از شماره پیشین میدونیم دوستان من شما اومدید عکسهایی از بخش کویر آنچارتد 3 رو گذاشتید و میگید حقش بود بازی به عنوان فلان در فلان سایت انتخاب بشه آخه این چه منطقی هست که ما داریم ؟ واقعا اگه با دقت بازی آنچارتد 3 رو بازی کنید میفهمید در ساخت بازی کوتاهی شده از باگهای فضایی که هر از چند گاهی ناتی داگ با دادن آپدیتهایی اونها رو کم میکنه تا کیفیت مورد داری که با دادن آپدیت و موشن بلو دادن میخواد اون رو بهتر کنه اون هم بعد از یک ماه که از انتشار بازی گذشته این آپدیت رو دادن !!!
همین الان آنچارتد 2 رو بازی کنید و آنچارتد 3 رو هم بازی کنید و نتیجه رو بدون طرفداری بی مورد و جو گیر شدن بگید خدا وکیلی بعد از این تجربه نظرتون چیه ؟
البته این نظر شماست و محترمه (چقدر جالب از U2 یه غول شکست ناپذیر پیش خودت ساختی ! :D )
نه تنها U3 بلکه همه عناوین ND از نظر گرافیکی کاملا یکدست بودن و هستن U3 هم نسبت به U2 پیشرفت گرافیکی داشته از تکسچرهای اکثر مراحل بازی کاملا این مسئله مشخصه . ضمن اینکه بازی باگ نداره به اونصورت اطلاعات غلط ندید لطفا . افکت موشن بلور هم به خاطر فعال نشدنش توی بازی اصلی در غالب یه آپدیت به بازی اضافه شده از روی قصد نبوده اینکار که شما به کیفیت کلی کار ربطش دادی ....
مورد دیگه هم اینکه شما نظرتو چند بار دادی فکر میکنم دیگه کافیه شما اینطور فکر نمیکنی؟ تحمیل نظر با توجه به اینکه نظر شما با اکثریت متفاوت و غیر منطقی به نظر میرسه در اینجا نمیتونه درست باشه .

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
آقا ارزش مولتی بازی در چه حد هست؟
منظر بمونم برا dust 512 و starwahk یا اینو بگیرم به نظرتون:-/

توی مولتی بازی شک نکن.بهترین مولتی ممکن رو داره.هم سرور های قوی ای داره و هم آدمهای زیادی توش هستند.لول هم خوب میده.اسلحه هاش کمه ولی کافیه!

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
توی مولتی بازی شک نکن.بهترین مولتی ممکن رو داره.هم سرور های قوی ای داره و هم آدمهای زیادی توش هستند.لول هم خوب میده.اسلحه هاش کمه ولی کافیه!

كجاي سرور هاش قوي ه مرد مومن :d همش لگ و بدبختيه ما ايراني ها هم فقط ندارم توي دنيا هم لگ دارن ! ( مگر اين كه اون تردهاي لگ داشتن توي فروم هاي ND رو هم ايراني ه زده باشن :d ) سرور هاش در حد همون U2 كه در بهترين حالت وقت مثلث رو مي زدي 1 الي 0/5 ثانيه بعد اسلحه رو بر مي داشت
از لحاظ مولتي هم دردسر داره باري ما ايراني ها چون به خاطر بستن يه سري پورت مورت و گندكاري هاي ISP ها از هر 10 باري كه بخواي بري توي مولتي بازي دست كم 8-7 بار فريز مي شه !
ولي از نظر حال دادن حال مي ده :d البته اگر لگي كه باعث مي شه يه خشاب رو روي حريف خالي كني اما نميره يا بعد از اين كه مردي تازه حريف بميره :d اذيتت نكنه !

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,034
نام
میثم
كجاي سرور هاش قوي ه مرد مومن :d همش لگ و بدبختيه ما ايراني ها هم فقط ندارم توي دنيا هم لگ دارن ! ( مگر اين كه اون تردهاي لگ داشتن توي فروم هاي ND رو هم ايراني ه زده باشن :d ) سرور هاش در حد همون U2 كه در بهترين حالت وقت مثلث رو مي زدي 1 الي 0/5 ثانيه بعد اسلحه رو بر مي داشت
از لحاظ مولتي هم دردسر داره باري ما ايراني ها چون به خاطر بستن يه سري پورت مورت و گندكاري هاي ISP ها از هر 10 باري كه بخواي بري توي مولتي بازي دست كم 8-7 بار فريز مي شه !
ولي از نظر حال دادن حال مي ده :d البته اگر لگي كه باعث مي شه يه خشاب رو روي حريف خالي كني اما نميره يا بعد از اين كه مردي تازه حريف بميره :d اذيتت نكنه !
من تو بدترین حالت ممکن اینترنتم تونستم انچارتد بازی کنم حالا نمیدونم شما چه isp داری که خیلی خیلی دیگه باید داغون باشه .......مشکل لگ فقط به خاطر پینگ تایم بالاست و هیچ دلیل دیگه ای نداره ............ اینم مطمن باش تو ایران فقط همچین چیزی هست یا حداقل با ایترنت بدون مشکل همه بازیهارو میشه بازی کرد اینکه دیگه جای خود داره..........

• Like
Reactions: ALit214

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود

به خدا به پیر به پیغمبر فقط ما ایرانی ها مشکل داریم:((...اونم باز بستگی به ISP داره...مثلا من با صبانت تابستون خیلی اذیت بودم ولی الان خوب شده.چون مثل بازی MW قسمت MatchMaking نداره و همه به یه سرور وصل میشیم باز خیلی بهتره.من خداییش رو در رو که میشم به خاطر پینگ و Latency هیچوقت نمیمیرم.حالا ویدیوش رو میذارم از بازی معروف دیروزمون میبینید!:d

الان هم که بهش فکر میکنم موهام سیخ میشه:d

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,307
نام
بابک
آقا دعوا نگیرین دوست باشین باهم>:d<
یکی که بتای استارهاوک رو زده اگه میشه بگه کدوم بهتره چون استارهاوک اساسش مولتی هست گفتم شاید اون مولتیش بهتر باشه

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
من تو بدترین حالت ممکن اینترنتم تونستم انچارتد بازی کنم حالا نمیدونم شما چه isp داری که خیلی خیلی دیگه باید داغون باشه .......مشکل لگ فقط به خاطر پینگ تایم بالاست و هیچ دلیل دیگه ای نداره ............ اینم مطمن باش تو ایران فقط همچین چیزی هست یا حداقل با ایترنت بدون مشکل همه بازیهارو میشه بازی کرد اینکه دیگه جای خود داره..........

من پارس انلاين دارم اون موقع هايي هم كه ميخواستم برم U3 بزنم پينگ مي گرفتم دست بالاش 300 بود و هميشه دور و بر 200-250 مي چرخيد ولي اين موضوع لگ و فريز شدن رو من توي فروم هاي ND ديدم ! بعد مشكل لگ هم امكانش هست كه از خود بازي و سرور هاش نشآءت گرفته باشه ! من خودم ديشب داشتم با پينگ 400 خيلي راحت اسمشو نبر بازي مي كردم ! مي دونم غير قابل باوره اما قبلش كه خواستم برم بازي كنم پينگ گرفتم 400 بود گكفتم امكان نداره بشه بازي كرد اما شد ! پس سرورهاي U3 هم مشكل دارن !

اما در اين هم كاملا" با هاتون هم عقيده ام كه نت ايران نابوده !

رفيق هنوز بتاي استار هاوك نيمده :d بذار بياد بعد دنبال كدش بيفت :d

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
دوستان عزیز امروز بعد از مدتی بازی کردن دستهای کاراکتر آبی شده بود ، علت چیه؟ خطرناک نیست؟
(راستی لودینگ ها بازی طولانی هست یه مقدار ، طبیعی هست؟)
تصویر:

آخرین ویرایش:

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
cxw6yousde523v6ze6f_thumb.jpg

جالبه ! من حدود 30 ساعت بازی رو زدم و جایی نموند که سَرَک نکشیده باشم اما یه باگ هم ندیدم ! :d

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
دوستان عزیز من یه قسمتی گیر کردم و نمیدونم چطور باید این معما را حل کنم:
تصاویر مربوطه:

لطفا کامل راهنمائی کنید
مرسی.
uncharted3wallpuzzle.gif
جالبه ! من حدود 30 ساعت بازی رو زدم و جایی نموند که سَرَک نکشیده باشم اما یه باگ هم ندیدم ! :d
احتمالاً ایشون کپی بازی میکنن !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر