Uncharted 3: Drake’s Deception

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,051
نام
نیما
سایت معتبر CheatCC بهترین های امسال رو مشخص کرده و بیشترین جایزه و Award هارو U3 درو کرده با برنده شدن تقریباً 6 مورد:
بازی سال، بهترین بازی PS3, بهترین بازی اکشن ادونچر، بهترین گرافیک، بهترین مالتی پلیر، بهترین صداگزاری

Guardian هم توی Top 10 ـی که برای امسال داده U3 بعد از AC در رتبه دوم هست .

منتظر لیست سایت هایی مثل IGN و GS و ... هم هستیم ... VGA که تو زرد از آب دراومد ((: .

آفرین ، تو بخش اخبار تاپیک نزن ، همه رو همین جا بذار ، حوصله چرت و پرت شنیدن نداریم :d فقط واسه IGN و GS و Gametrailers و جاهای خیلی خیلی اسمی تاپیک زده بشه بهتره .

aMin-aMin

کاربر سایت
Aug 10, 2010
22
دوستان یه سوال راجع به داستان بازی
الآن اون قسمتم که نیت و سالیوان رفتن فرانسه ..هدفشون از این سفر چیه :dمگه اون شهره که دنبالشن تو عربستان نیست ؟

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
آهان!!!
اگه ممکنه تو هم ویرایش کن تا کسی دلخور نشه!!!
راستی کدی که تو آنچارتد هست واسه چیه؟؟؟خیلی مهمه؟؟؟میخوام اگه خریدم بدونم

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,051
نام
نیما
شاید منظورش Online Pass باشه ... Online Pass که خیلی مهمه اگه میخوای Multiplayer هم بازی کنی . اگه نداشته باشه یا استفاده شده باشه قبلا باید یدونه Online Pass جدید از PS Store بخری .

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,031
نام
میثم
شاید منظورش Online Pass باشه ... Online Pass که خیلی مهمه اگه میخوای Multiplayer هم بازی کنی . اگه نداشته باشه یا استفاده شده باشه قبلا باید یدونه Online Pass جدید از PS Store بخری .
اره راستی این که خیلی مهمه با این وضعیت قیمت کارت psn تو ایران که اگه نداشته باشی باید بخره.............من فکر کردم این کد استار هوک رو میگه که البته فقط تو ریجن 1 هم هستش

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
وااااااااااااااااااااای!
بینظیر ترین بازی این نسل همینه! اینو که بازی کردم 2ـش رو فراموش کردم!!
سینمایی ترین و بینظیر ترین بازی عمرم بود!
آخرش هم خیلی خفن شد!
تنها مشکلش باگهای عجیبش بود! از جایی که آویزون میشدی دوربینو پایین میبردی همه چی غیب میشد:D!
معما هاش هم خیلی سخت بود ولی همه رو خودم بدون راهنمایی حل کردم:D!

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,051
نام
نیما
وااااااااااااااااااااای!
بینظیر ترین بازی این نسل همینه! اینو که بازی کردم 2ـش رو فراموش کردم!!
سینمایی ترین و بینظیر ترین بازی عمرم بود!
آخرش هم خیلی خفن شد!
تنها مشکلش باگهای عجیبش بود! از جایی که آویزون میشدی دوربینو پایین میبردی همه چی غیب میشد:D!
معما هاش هم خیلی سخت بود ولی همه رو خودم بدون راهنمایی حل کردم:D!

من فکر کنم 5 بار Single ش رو رفتم ... تنها باری که این موضوع پیش اومد بار دوم یا سوم بود مرحله سوریه .

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
ما با اینکه روز اول بازی رو خریداری کرده بودیم ولی خب دیروز بالاخره تمومش کردیم.:d

تنها نقطه ی ضعفش به نظر من مرحله ی آخرش بود.مثل نسخه ی دوم غول آخر درست حسابی نداشت بازی....

پیش به سوی Crushing

• Like
Reactions: A.F.G 11

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
چرا اینقدر دیر تمومش کردی؟من دیروز گرفتم ساعت9شب شروع کردم وامروز ساعت 3بعدازظهر تمومش کردم

درس و مشق زیاد داشتم.بعدش MW3 مگه میذاره.:d
خوب بعضی ها 24 ساعته میشینن پاش معلوم که یه روزه تموم میشه :D

مگه دو ماراتون هر کی سریعتر تمومش کنه برنده بشه.میخوایم از بازی لذت ببریم.ولی خداییش 2 یه چیز دیگه بود.
نقدش رو به زودی میذارم تو سایت.b-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر