Uncharted 3: Drake’s Deception

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
یک وال ِ زیبا و البته Exclusive از طرف ما برای شما دوستان :D
e1ql3fiuridaizih2l2c.jpg
-----
نه بابا :o دو ساعت میان پرده داشته ؟! :D ایول داره .
نکنه Skip میکردی کیوان :D ؟!

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
یک وال ِ زیبا و البته Exclusive از طرف ما برای شما دوستان :D
e1ql3fiuridaizih2l2c.jpg
-----

نکنه Skip میکردی کیوان :D ؟!

Skip کردن کات سن در هر بازی ای حرامه ، مگر آنجایی که اسم بازی "پروتوتایپ" باشه و برای اچیومنت گرفتن داری بار دوم بازی میکنی :|:D !
قانون 3ـوم کیوان:D !
دوربین موبایلت عجب کیفیتی داره:D !

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
Skip کردن کات سن در هر بازی ای حرامه ، مگر آنجایی که اسم بازی "پروتوتایپ" باشه و برای اچیومنت گرفتن داری بار دوم بازی میکنی :|:D !
قانون 3ـوم کیوان:D !
دوربین موبایلت عجب کیفیتی داره:D !
آها یک لحظه فکر کردم اسکیپ ... اینا :D
آره X10 ـه دیگه :D

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,051
نام
نیما
بنظرمن اصلا نباید کات سین ها رو میشد اسکیپ کرد ، چون این بازی Loading نداره و در هنگام پخش کات سین بازی Load میشه ، حالا وقتی Skip میشه بعضی وقتها مثلا تکسچر بعضی از آبجکتها کامل لود نشده . ( زمانی که کلا محیط بازی کامل عوض میشه )
از اون گذشته کات سین در بازیهایی مثل Uncharted که داستان محور هستند نقشش خیلی خیلی مهمه و واقعا ندیدنش حرامه :d
البته اگه بجای HDD یه SSD داشته باشید روی PS3 این موضوع هم 90 درصد حل میشه .

آخرین ویرایش:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
بنظرمن اصلا نباید کات سین ها رو میشد اسکیپ کرد ، چون این بازی Loading نداره و در هنگام پخش کات سین بازی Load میشه ، حالا وقتی Skip میشه بعضی وقتها مثلا تکسچر بعضی از آبجکتها کامل لود نشده . ( زمانی که کلا محیط بازی کامل عوض میشه )
از اون گذشته کات سین در بازیهایی مثل Uncharted که داستان محور هستند نقشش خیلی خیلی مهمه و واقعا ندیدنش حرامه :d
البته اگه بجای HDD یه SSD داشته باشید روی PS3 این موضوع هم 90 درصد حل میشه .
اتفاقاً Skip کردن CutScene ها هم چندان روی Texture ها تاثیر نمی ذاشت و همینطور که گفتین توی بعضی از مراحل که بافت ها به کل عوض می شدن یه چند میلی ثانیه دیرکرد داشت توی Load شدن. من خودم توی Cheatu به صورت اتفاقی حس کردم که این بافت ها یه تاخیر خیلی کوچیکی داشتن! :D

SSD چیه؟ :D
Solid State Drive!
سرعت ـه بارگذاری ـه فوق العاده بالاتری نسبت به HDD ها دارن!

• Like
Reactions: Behnam_Yakuza

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,051
نام
نیما
چرا اتفاقا ، من فقط زمانی که Cutscene ها رو اسکیپ کردم این موضوع برام پیش اومد ... البته هر چی دیرتر اسکیپ کنید این موضوع کمتر پیش میاد .

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
درود
هر چی با خودم فکر می کنم به نظرم احساسی ترین صحنه بازی این جا بود واقعا ادم ناراحت می شد عجب آهنگی هم می زنه این لحظه !جدای واقعا سخت هست

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
شما کنسول رو به اینترنت که وصل می کنی به محض اینکه میری تو بازی خودش پیغام میده که آپدیت کن
روش خاصی نداره

کنسول من هک شدس رفیق ! مطمئنا به مشکل میخورم درسته ؟ بدون وصل شدن به اینترنت راهی نداره ؟

درود
هر چی با خودم فکر می کنم به نظرم احساسی ترین صحنه بازی این جا بود واقعا ادم ناراحت می شد عجب آهنگی هم می زنه این لحظه !جدای واقعا سخت هست

پس اون صحنه که سالی تو دستای نیت مرد چی ؟! (البته تو توهم نیت!) البته خدایی این صحنه هم عالی بود ولی تو اون صحنه داشتم دیوونه میشدم ... توی آهنگ این قسمتی که شما گفتی تاثیر گزارتر بود انصافا !...

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
سایت معتبر CheatCC بهترین های امسال رو مشخص کرده و بیشترین جایزه و Award هارو U3 درو کرده با برنده شدن تقریباً 6 مورد:
بازی سال، بهترین بازی PS3, بهترین بازی اکشن ادونچر، بهترین گرافیک، بهترین مالتی پلیر، بهترین صداگزاری

Guardian هم توی Top 10 ـی که برای امسال داده U3 بعد از AC در رتبه دوم هست .

منتظر لیست سایت هایی مثل IGN و GS و ... هم هستیم ... VGA که تو زرد از آب دراومد ((: .

• Like
Reactions: Infected Area

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
احساس میکنم قبل عرضه بازی یه خبرایی در مورد موتورسواری و این حرفا بود !؟! :d حوصله نداشتم تاپیک رو بگردم اما فکر کنم که یه عکس از نیت روی موتور بود ! شاید من اشتباه میکنم و توهم زدم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر