Uncharted 3: Drake’s Deception

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
فقط آخرش مشخص نشد هویت Nathan چیه ! :biggrin1: چون فامیلش که Drake نیست به گفته مارلو ! ولی اگه هویتش هم مشخص میشد دیگه ملت نمیتونستن بهش بگن Drake و یه جوری میشد ! :biggrin1:

خب ديگه الان كه هويتش دقيق مشخص نشده خيلي راحت ميتونن تو U4 همينو داستان كنن كه خيلي هم جالب و جذابه ! :d فقط من دوست داشتم يه كم بار احساسي بازي بيشتر بشه البته صحنه جدايي نيت از النا يا اون آخرش خيلي خوب بود ولي من دوست داشتم مثلا سالي تو يه صحنه بميره كه بازي احساسي تر شه و نيت هم انگيزه بيشتر واسه از بين بردن تالبوت و مارلو پيدا كنه ! :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,093
نام
آریا
یکی از زیباترین آهنگ های بازی که بدجوری باهاش حال میکنم ! این هم همین طور . کلآ این نسخه آهنگاش به سلیقه من خیلی نزدیک تره تا نسخه قبلی.
دوستانی که بازی نمیکنن هم بگیرنشون ضرر نمیکنن ! :D

خب ديگه الان كه هويتش دقيق مشخص نشده خيلي راحت ميتونن تو U4 همينو داستان كنن كه خيلي هم جالب و جذابه ! :d فقط من دوست داشتم يه كم بار احساسي بازي بيشتر بشه البته صحنه جدايي نيت از النا يا اون آخرش خيلي خوب بود ولي من دوست داشتم مثلا سالي تو يه صحنه بميره كه بازي احساسي تر شه و نيت هم انگيزه بيشتر واسه از بين بردن تالبوت و مارلو پيدا كنه ! :d

در مورد سالی که قبلآ گفتم و بازم میگم بدون شک مطمئنم قرار بوده بمیره ولی به دلایلی منصرف شدن ! :D این موضوع توی بازی داد زده میشه ! :D

• Like
Reactions: nimaprince

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
خب من هم تموم کردم:D
بازی هیچ ایراد بزرگی نداشت و اکشن ترین بازی عمرم بود:D تمام اون نمرات 10ـی که گرفت حقش بود.
گرافیک که انصافا واژه ی "عالی بود" کمه براش و شاهکار بود:D .افکت شن جدا بی نظیر بود و میتونستم حرکت دونه دونه ی شن ها رو همدیگه رو احساس کنم! نور پردازی بازی هم دیوانه کننده بود:D. جزئیات صورت ها و حرکت لب و دهن انصافا از LA بهتر بود ولی چون مثه LA ارتباط مستقیم با گیم پلی ِ بازی نداشت ، خیلی کمتر به چشم ادم میومد. صورت کلویی و مخصوصا چشماش خیلی بهتر شده بود، به شخصه وقتی بهش تو شماره دوم نگاه میکردم میترسیدم ازش:D ولی اینجا خیلی قابل قبول تر بود. النا هم دوست داشتنی تر شده بود.
صداگذاری هم که عالی بود و استفاده از موسیقی های عربی خیلی جالب بود.
گیم پلی بازی هم که دیگه اصن نیاز به تعریف کردن نداره :D مبارزات جدا عالی بود و من رو بیشتر از گذشته ترغیب می کرد که به سمت مبارزه برم تا تیراندازی. صحنه های اکشن و سینمایی به قدری نفس گیر شده بود که حد نداشت ، اگه بدونین چه جوری با ادرنالین من بازی میکرد :D. یا مثلا اون چپتر که نیت ، تالبوت رو تعقیب میکرد عالی بود.

اما یه نکات بدی هم داشت که قبلا اشاره شد بهش که میزارم تویه اسپویلر :
مثه زود تموم شدن پازل های بازی یا مثلا اسب سواریش! انیمیشن اسب اصلا اون چیزی نبود که توقع داشتم ، و نزدیک RDR هم نبود ، و خیلی مصنوعی بود به نظرم.
به شخصه هر چقدر نیمه اول بازی برام جذاب بود و مجبور به ادامه دادنم می کرد ، نیمه دوم بازی برام یکنواخت شد و اصلا منو درگیر خودش نکرد باس فایتش هم اکشن بود ولی اصلا نمیشه اسمشو باس فایت اخر بازی گذاشت!

در کل با این که بهترین بازیی بود که این چند وقته انجام دادم ولی به نظرم بازم U2 یه چیز دیگه بود:D

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
tفکر کنم تا الان 4 یا 5 مرتبه کل چپتر های 17 تا 20 رو بازی کردم واقعا بهم حال میدن
واقعا دارم ذوق میکنم:((:((:((

---------- نوشته در 11:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:46 PM ارسال شده بود ----------

یکی از زیباترین آهنگ های بازی که بدجوری باهاش حال میکنم ! این هم همین طور . کلآ این نسخه آهنگاش به سلیقه من خیلی نزدیک تره تا نسخه قبلی.
دوستانی که بازی نمیکنن هم بگیرنشون ضرر نمیکنن ! :D

در مورد سالی که قبلآ گفتم و بازم میگم بدون شک مطمئنم قرار بوده بمیره ولی به دلایلی منصرف شدن ! :D این موضوع توی بازی داد زده میشه ! :D
ممنون بابت آهنگ
ولی اولی شیلتره ...
ولی خیلی حال داد

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
اقا 3D بازی چه جوریه؟؟؟؟
اگه تی وی 3 بعدی باشه بازی خودش اتوماتیک 3 بعدی میشه یا باید حرکت خاصی بزنی؟؟؟

من هنوز این بازی رو نگرفتم اما بازی های دیگه تو قسمت مربوط به تنظیم تصویر بازی که برید گزینه مربوط به حالت سه بعدی رو داره. بازی هایی هم که سه بعدی نباشند و تلویزیون شما توانایی تبدیل دو بعدی به سه بعدی رو داشته باشه باید از طریق خوده تلویزیون اقدام به فعال کردنشون بکنی. تبدیل دو بعدی به سه بعدی طبیعی نیست زیاد. اما فیلم ها و بازی های سه بعدی رو تو این حالت که باشه واقعا عمق تصویر رو به وضوح حس میکنید.

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
دوستان چرا اسب سواری U3 رو با RDR مقایسه میکنید:|
مهم ترین قسمت تو RDR اسب سواریش بود که قرار بود ساعت ها سوار اسب بشیم و به کاوش بپردازیم...ولی تو U3 یه قسمت از بازی اسب سواری داشت فقط..و به نسبت اون خیلی خوب بود اسب سواری...
===
نوشته ها و تابلو های عربی بازی خیلی خوب بودن!!!من اصلاً فکرش رو هم نمیکردم انقدر دقیق باشن...نیومدن مثل بعضی از بازی ها مثلاً حروف رو همینطوری بریزن و یه چرت و پرتی پر کنن...
النا هم جالب عربی حرف زد.:))..ولی شکراً نیت خیلی تر و تمیز تر بود:D

I love truth

کاربر سایت
Oct 29, 2010
141
کسی دقت کرده
وقتی نیت توی بیابون هست و شب میشه پای نیت داره از سرما میلرزه

یه سوال دیگه
چون به مخفی کاری توی بازیها علاقه دارم سعی کردم بهترین رکورد رو برای stealth in a row بزنم
رکورد من 14 هست
کسی هست که بیشتر از این رفته باشه؟

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خوب بازی رو دیروز تمام کردم فقط یک چیز میتونم بگم عالی بود خدا بود هرچی بگم کمه .

به نظرم بهتره در U4 یکم بازی رو باز تر بسازن یکم به نظرم بهتر میشه یعنی محیط های داشته باشه که از چند طرف راه داشته باشه مثل U2 اون جوری به نظرم زیبا تر هستش .

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
کسی دقت کرده
وقتی نیت توی بیابون هست و شب میشه پای نیت داره از سرما میلرزه

یه سوال دیگه
چون به مخفی کاری توی بازیها علاقه دارم سعی کردم بهترین رکورد رو برای stealth in a row بزنم
رکورد من 14 هست
کسی هست که بیشتر از این رفته باشه؟
>>>>>>>
ببین تو مرحله فرودگاه یه تیکه قبل از رسیدن به هواپیما هست که مخفی کاریه! هر کاری کردم نشد اونجا رو مخفی برم! یعنی خودم میرفتما ولی النا نمیاد دنبالت! اونجا رو باید چطوری کامل مخفی رفت؟

ps3 gamer.

کاربر سایت
Nov 2, 2010
327
نام
متین
دوستان لطفا راهنمایی کنید:
اون قسمت که باید بری روی یه شکل دایره مانند و L1 رو بگیری و صورت های فلکی رو نگاه کنی گیر کردم!
اونجا وقتی پایین ترین ستاره فلکی سمت راست رو نگاه میکنم دوربین زوم میکنه رو ستاره و ناتان یه چیزی میگه بعدش اتفاق خاصی نمی افته و من نمیدونم باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید!
ممنون

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,634
اون قسمت که باید بری روی یه شکل دایره مانند و L1 رو بگیری و صورت های فلکی رو نگاه کنی گیر کردم!
اونجا وقتی پایین ترین ستاره فلکی سمت راست رو نگاه میکنم دوربین زوم میکنه رو ستاره و ناتان یه چیزی میگه بعدش اتفاق خاصی نمی افته و من نمیدونم باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید!
ممنون
دقیقا وقتی زوم کرد همونو صاف بیا پایین .

I love truth

کاربر سایت
Oct 29, 2010
141
>>>>>>>
ببین تو مرحله فرودگاه یه تیکه قبل از رسیدن به هواپیما هست که مخفی کاریه! هر کاری کردم نشد اونجا رو مخفی برم! یعنی خودم میرفتما ولی النا نمیاد دنبالت! اونجا رو باید چطوری کامل مخفی رفت؟

اونجا رو تا یه قسمتی از اون مرحله میشه مخفی کاری رفت
من همه رو مخفی رفتم وقتی به اون دو نفر که نزدیک هم وایسادن میرسی دیگه سر و صدا میشه

amir72

کاربر سایت
Jun 30, 2010
146
نام
امیرحسین
ممنون

جـــــــواب همراه با عكس :
شما بايد آخرين ستاره ي پر رنگي كه وجود داره رو بگيري و مستقيم بياري پايين . بايد بياري توي در اون قلعه كه تو زير هم مشاهده ميفرماييد ...

Uncharted_3_star_puzzle_01.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر