Uncharted 3: Drake’s Deception

KiNG St@r

کاربر سایت
Feb 3, 2011
250
نام
NoName
چپتر 18 گرافیک!
کلا بازی کاشکی تموم نمیشد.:( خیلی سخته که این همه منتظر بمونی و تموم کنی من که تمام سعیمو کردم دیر تموم کنم و از صحنه های بازی لذت بردم یعنی واقعا هر چیزی که بگی جق این بازی هست. حرفی توش نبود جنگل ، بیابان هر چیزی خدا بود.

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,808
خب تموم شد.آخرین باری که یک تجربه بی نقص از یک بازی داستم برمیگرده به me2!آنچارتد3 پاش رو از اون چیزی که انتظار میرفت فراتر گذاشته.صحرای بازی و افکت شن یکی از عجیبترین و بهترین چیزی بود که در طول عمرم در یک بازی تجربه کردم.
انیمیشن های بازی بینیظر هستش ,گاهی اوقات انیمیشن هایی رو میبینی که شاید کلا سه بار هم در بازی استفاده نشند ولی ND برای همون چند لحظه یک انیمیشن طراحی کرده که باعث میشه همون لحظه فقط بگی WOW!!!
از نیمه های بازی به بعد بازی خیلی اکشن تر و نفس گیر میشه جوری که همراه با نیتان تو هم خستگی رو احساس میکنی!!:d
بدون احتساب بتمن که هنوز تجربش نکردم این بازی بهترین بازی امسال و یکی از بهترین بازی این نسل برای من بود و شانس خیلی زیادی برای دریافت بهترین بازی سال داره.
از همین حالا برای تجربه U4:
cant wait. . .

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
یکی از بهترین بازی های عمرمه .
خیلی قشنگ شده . معما های خیلی سخت تر و باحال تر از 1 و 2 . از جنگ تک به تک هم خیلی خوشم میاد .

ps3 gamer.

کاربر سایت
Nov 2, 2010
327
نام
متین
بچه ها با عرض معذرت دوباره یه جا گیر کردم لطفا راهنمایی کنید!
اونجا که رو به روت یه دیوار و یه عالمه شکل روشه و یه چاهارتا شکل هم هستن که میتونی جاشون رو عوض کنی اونجا گیر کردم!
لطفا کمک کنید!

PSP GO & VITA

کاربر سایت
Jul 16, 2011
204
نام
علی
دوستانی که تموم کردن بازی رو میشه بگید کلا چند تا چیتره ؟؟؟؟؟؟
من هم امروز موفق شدم 2 تا چیتر رو بزنم واقعا که کف و خون قاطی کردم واقعا انقد رو جزئیات زیادی کار کردن که آدم کفرش در میاد :d

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
خوب منم بالاخره تونستم این شاهکار رو بازی کنم!

4 تا چپتر بیشتر تا حالا نرفتم :D اما توی همینم مثه قبلی قدرت ND بهم ثابت شد. جزئیات به طور دیوانه واری بالاست!

فعلا هم حرف زدن بسه میرم بازی کنم:D

I love truth

کاربر سایت
Oct 29, 2010
141
بچه ها با عرض معذرت دوباره یه جا گیر کردم لطفا راهنمایی کنید!
اونجا که رو به روت یه دیوار و یه عالمه شکل روشه و یه چاهارتا شکل هم هستن که میتونی جاشون رو عوض کنی اونجا گیر کردم!
لطفا کمک کنید!

دوست عزیز از نقشه ای که دست نیت هست جای دوتا از شکلها معلومه
اما دو تا شکل دیگه وقتی روی دیوارهای اطراف نگاه کنید پایین هر شکل روی زمین چهارتا سنگ هست و یه شکل وسطشون که وقتی مشعل رو سمتش بگیرید معلوم میشه
به جهت شکل دقت کنید و روی هر کدوم از سنگهای اطرافش که بایستید و مشعل رو به سمت وسط بگیرید یک شکل معلوم میشه که مشخص میکنه چپ و راست و بالا و پایین او شکل (مثلا اسبی که روی چها پا ایستاده باید چی باشه )

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
تمومش کردم
بهترا ز این نمیشه !
چپترای تو بیابون بی نظیره . اون چپتری که تو بیابون سرگردانیم بهتر این مرحله بازی هایی هستش که تو عمرم کردم .

حالا بعدا کامل میام مینویسم راجبش !

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
612
نام
حمیدرضا
من توی چپتر 11 اونجا گیر کردم که
میری توی گودال و کلی سوراخ هست روی یه دیوار هم یه چیزی نوشته . نمی دونم چی کار باید بکنم. L1 رو میگیریم و یه نقشه نشون میده ولی نمیدونم چطور ازش باید استفاده کنم.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
4,000
نام
احمد
سلام...

من که نه این نسخه و نه نسخه های قبل رو بازی نکردم (خسته نباشم) اما تریلر ازش زیاد دیدم این سوال هنوز تو ذهنمه اون مرحله هواپیما چجوری نجات پیدا کرد؟

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
سلام...

من که نه این نسخه و نه نسخه های قبل رو بازی نکردم (خسته نباشم) اما تریلر ازش زیاد دیدم این سوال هنوز تو ذهنمه اون مرحله هواپیما چجوری نجات پیدا کرد؟
این هم اتفاقا جزو اون صحنه های تخیلیش بود، بعد کلی درگیری توی انبار هواپیما همه جاش آتیش گرفت و همه جعبه ها ریختن بیرون روی جعبه ها هم چتر نجات بود، Nate وسط هوا و زمین یهو چسبید به یکی از این جعبه ها و چتر نجاتش رو باز کرد و راحت فرود اومد. حالا اینکه چیزی نیست تجربه میگه یه آدم معمولی اگه توی همچون صحرایی بدون آب و غذا به مدت دو روز سرگردان باشه نابود میشه:d ولی خو قهرمان داستان ما خیلی قویه:> و با اینکه مثلا بخاطر نبود آب کل انرژیش رفته بود و داغون شده بود ولی وقتی به اون شهر وسط بیابون رسید قوت گرفت و وایساد با همه دشمنا جنگید.

• Like
Reactions: veryhigh

I love truth

کاربر سایت
Oct 29, 2010
141
من توی چپتر 11 اونجا گیر کردم که
میری توی گودال و کلی سوراخ هست روی یه دیوار هم یه چیزی نوشته . نمی دونم چی کار باید بکنم. L1 رو میگیریم و یه نقشه نشون میده ولی نمیدونم چطور ازش باید استفاده کنم.

شما برو نزدیک اون علامتها روی دیوار بعدش نیت رو ی شکل ماه توی ورقه علامت میذاره بعد شما روی زمین بگرد علامت ماه رو پیدا کن برو بایست روی اون و به جهت شکل ماه بچرخ

• Like
Reactions: hamid1752

BOXER

کاربر سایت
Sep 29, 2011
98
نام
پارسا
هیچ وقت هیچ بازی رو روی 1080i بازی نکنید ، حتی اگه بازی خودش اتوماتیک 1080i بود ، دستگاه رو روی 720p بذارید که بازی هم 720p بشه . همه بازیه روی 720p بهتر هستند .

برای من روی Normal حدود 8 ساعت و 55 دقیقه طول کشید ! :D البته میشد کمتر هم باشه چون بعضی جاها به گوشه و کنار سرک میکشیدم ! :D

شما هم هر نظری داری میتونی بدی ولی اگه مثل پست قبلیت مقایسه با یه بازی دیگه باشه پاک میشه.
یا مثلآ الآن میگی گرافیکش همون 2 هست ، خب نظرت پاک نمیشه ولی حرفت یه جوری هست که ممکنه سوءتفاهم ایجاد کنه. چون گیم پلی و موسیقی و داستان و ... سلیقه ای هست ولی دیگه کنار هم قرار دادن گرافیک U2 و U3 یه کم فرا سلیقه ای میشه.

آره فلین خیلی باحال بود ! :D منم ازش خوشم می اومد !
یادم نمیاد که این بازی رو توی این تاپیک با بازی ای مقایسه کرده باشم

راستی ببخشید من زیاد کار با نقل قول هارو بلد نیستم برای همین ....صحبت اقا نیما رو اینجوری نقل قوا میکنم....اقاق نیما شما در صفحه قبل گفتی بازی ها بهترین کیفیتشون در ۷۲۰ هست و نه در ۱۰۸۰ باید بگم کاملا در اشتباهی....یعنی بعضی بازی ها اورجینال و معمولیشون اینه که ۱۰۸۰ باشن این دیگه تابلو دیگه رزولوشون بهتری داره از اون حرفا زدی

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,093
نام
آریا
در مورد داستان :
دور دوم که دارم بازی میکنم دیگه تقریبآ مطمئن شدم سازنده ها اولش میخواستن Sully رو بکشن ولی بعد دلشون نیومده ! :D یه جورایی تابلو هست ! cutscene بعد از مرحله Chateau که Sully یه کم صحبت میکنه و قیافه Sully و Nathan داره داد میزنه که تا آخر بازی یه تراژدی رقم میخوره ، بعدش اون تیکه ای که به Nathan توی اون حال و هواش میخوان بگن Sully صلاح تو رو نمیخواسته و آدم بدرد نخوری هست ، بعد هم که اواخر بازی و اون تیر خوردن خیالی Sully ، همین طور مشکلات قدیمی Sully با Marlowe و کینه ای که Marlowe باید ازش داشته باشه.
یکی دو نفر توی فروم های خارجی گفته بودن اگه نسخه بعدی در مورد گذشته Sully باشه جالب میشه ! منم موافقم ! هم شخصیت محشری هست و توی جوونی هم میشه انتظار چیزای جالبی ازش داشت ، هم یه تنوعی به بازی داده میشه !

راستی بالاخره جریان اون آدم سیاه پوشه که توی Chateau افتاده بود و یه حالت عجیب کج و کوله ای پیدا کرده بود چی بود ؟! به خاطر عنکبوت ها بود ؟!
اسم و رسم اصلی Nathan رو هم نفهمیدیم بالاخره ! :D ایشالله توی نسخه بعدی ! :D

یادم نمیاد که این بازی رو توی این تاپیک با بازی ای مقایسه کرده باشم
از دو حالت خارج نیست :
1. یه نفر دیگه با id شما پست داده و گفته بوده گرافیک فلان بازی از U3 بالاتر هست.
2. دچار فراموشی شدین.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر