Uncharted 3: Drake’s Deception

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,301
نام
امیر حسین
البته U3 رزولوشن 1080i رو هم ساپورت میکنه :d اون دوستی هم که اولین پست رو پرسیده بود فکر کنم گفته بود 1080i :d

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,051
نام
نیما
هیچ وقت هیچ بازی رو روی 1080i بازی نکنید ، حتی اگه بازی خودش اتوماتیک 1080i بود ، دستگاه رو روی 720p بذارید که بازی هم 720p بشه . همه بازیه روی 720p بهتر هستند .

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
هیچ وقت هیچ بازی رو روی 1080i بازی نکنید ، حتی اگه بازی خودش اتوماتیک 1080i بود ، دستگاه رو روی 720p بذارید که بازی هم 720p بشه . همه بازیه روی 720p بهتر هستند .

حرفت کاملا درسته ولی این قضیه بستگی به عملکرد deinterlacing تی وی شما هم داره اگه تی وی عملکرد deinterlacing رو خوب انجام بده میشه روی 1080i هم استفاده کرد.... وقتی شما بازیو روی 720p اجرا کنی Upscaler تی وی بازیو به 1080p کانورت میکنه ولی وقتی شما روی کنسول 1080p کنی اونوقت upscaler تی وی bypass میشه بعضی تی ویا upsacler شون ضعیفتر از ps3 هست بعضیا قویتر با آزمون و خطا میشه اینو متوجه شد.

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
دوستان سلام.
فرق ریجن 1 و 2 این بازی چی هست؟ من میخواستم ریجن 2 بگیرم دیدم ریجن یک هم 2 هفته دیگه میاد. اگه صبر کنم بهتر میشه یا همین 2 رو بگیرم ؟
ممنون

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,146
نام
حسین
خب من هم امشب بازیو خریدم.تا همین الان داشتم بازی میکردم.تا 35 درصد رفتم.واقعا فوق العاده شده.خیلی خیلی از 2 بیشتر بهم داره میچسبه.مبارزات H2H فوق العاده عالی شده.آدم فکر میکنه داره یه بازی رزمی بازی میکنه.کلا گیم پلی فوق العادس.معماهای عالی همراه با سکو بازی و بخش شوتینگ عالی.

یه چیزی که بدجوری فکم رو بازی گذاشت گرافیک بود.مقایسه هرعنوانی رو کنسول باهاش خنده داره.بدون هیچ شک و تردیدی،با اختلاف بهترین گرافیک کنسولی هست.نوپردازیش دیوانه کنندس.البته تکسچرهای کف زمین کمی مشکل داره و ضعیف به نظر میرسه.ولی باقیه موارد فوق العادس.قبلا گفته بودم افکت آب و آتش کرایسس بهتره.ولی حرفم رو پس میگیرم.آتشی که من امشب تو این بازی دیدم بهترین چیزی بود که تا حالا دیدم.همینطور آب که دیگه جای حرفی باقی نمیزاشت.عبور پرتوهای نور از لابه لای شاخ و برگ درختان واقعا فوق العادس و آدم فقط دوست داره هی وایسه و نگاه کنه.خلاصه که دم ND گرم.

یه سوال فقط.من تو بعضی کات سینها و یا تو بعضی صحنه های بازی،دچار مشکلی میشم که انگار V sync خاموش هست.نمیدونم شما هم اینجوری براتون شده.البته خیلی کم بوده.تو یکی از کات سینها و یکی از مراحل حین بازی اینجوری شد.

• Like
Reactions: only sony

ps3 gamer.

کاربر سایت
Nov 2, 2010
327
نام
متین
بچه ها من یه جا گیر کردم لطفا راهنمایی کنید!
اونجا که رو زمین پر کاشیه و وقتی میری روشون میرن تو زمین و روی هرکودومشون یه علامت هست!
اونجا رو هرکاری کردم نفهمیدم خواهش میکنم راهنمایی کنید!

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
بچه از بازی کردن این بازی اصلا خسته نمشم چه بازی بیستی هر بار یک چیزی جدید میبینم واقعا عای کیف کردم :));):)b-) تا حالا باز ی به این عظمت ندیدم چه کیفی میدی بچه کسی تجربه 3d داشته واقا بازی کردن با 3dعالی من بازی کردم مر حله هواپیما بود اون با 3d حال میده چپتر 10 که از توصیف کردن با زبان نمشه

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
اونجا که رو زمین پر کاشیه و وقتی میری روشون میرن تو زمین و روی هرکودومشون یه علامت هست!
خب باید طبق نقشه ای که روی ژورنالت هست جلو بری، اول از همون کاشی زرده شروع میکنی و طوری جلو میری که از روی 4 تا از اون علامت های U شکل رد بشی بعد سه تا X و 4 تا Y و دوباره دوتا X مهم اینه که طوری رد بشی که طبق اون ترتیب بالا بتونی جلو بری.

amir72

کاربر سایت
Jun 30, 2010
146
نام
امیرحسین

پاسخ تصويري به شما :
Uncharted_3_tile_puzzle_01.jpg

• Like
Reactions: ps3 gamer.

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
از همه بازی رو زود تر گرفتم ولی از همه دیر تر تمومش کردم :D
داستان بازی خوب بود مخصوصا اینکه این النا و نیت هم عاقبت به خیر شدن :x

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
روی crushing هم تموم شد . به غیر از اخرای بازی جای دیگه ای به مشکل خاصی بر نخوردم روی این درجه ، مرگ و میر از اون چیزی که فکر می کردم کمتر بود :D یه موردی در مورد تیتراژ پایانی بازی برای بار سوم فهمیدم :D اسم یه نفر ایرانی هم تو لیست بود . قسمت صدا بود فکر کنم . این قبلا هم بوده ما خبر نداشتیم !!؟ :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر