Uncharted 3: Drake’s Deception

BOXER

کاربر سایت
Sep 29, 2011
98
نام
پارسا
دوستان اینجا فقط باید از بازی تعریف بگیم تا پستمون پاک نشه؟ولی من نظرم رو میگم بازی خوبیه ولی نه به اندازه ۲ کلا تو همه چی افت کرده نسبت به ۲ گرافیکشم که همونه فقط داره صحرا رو نشون میده که کمی برای گیمر جلب توجه کنه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,073
نام
آریا
این بازی سینگلش رو حالت Normal دقیقا چند ساعت هست؟
برای من روی Normal حدود 8 ساعت و 55 دقیقه طول کشید ! :D البته میشد کمتر هم باشه چون بعضی جاها به گوشه و کنار سرک میکشیدم ! :D

دوستان اینجا فقط باید از بازی تعریف بگیم تا پستمون پاک نشه؟ولی من نظرم رو میگم بازی خوبیه ولی نه به اندازه ۲ کلا تو همه چی افت کرده نسبت به ۲ گرافیکشم که همونه فقط داره صحرا رو نشون میده که کمی برای گیمر جلب توجه کنه
شما هم هر نظری داری میتونی بدی ولی اگه مثل پست قبلیت مقایسه با یه بازی دیگه باشه پاک میشه.
یا مثلآ الآن میگی گرافیکش همون 2 هست ، خب نظرت پاک نمیشه ولی حرفت یه جوری هست که ممکنه سوءتفاهم ایجاد کنه. چون گیم پلی و موسیقی و داستان و ... سلیقه ای هست ولی دیگه کنار هم قرار دادن گرافیک U2 و U3 یه کم فرا سلیقه ای میشه.

نگو آریا
biggrin1.gif
فلین عشق بود
biggrin1.gif
جای همچین Villainـی تو 3 خالیه.کسی که نه خیلی آدم بدی بود نه خیلی خوب
biggrin1.gif
البته میدونم منظورت لازارویچ بود،ولی همینجوری گفتم
biggrin1.gif
آره فلین خیلی باحال بود ! :D منم ازش خوشم می اومد !

آخرین ویرایش:

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
دوستان سلام. یه سوال:
من هیچ کدوم از U هارو بازی نکردم. در اصل فقط به خاطر U3 فن سونی شدم. بعد به توصیه دوستان U2 رو هم گرفتم. الان سوال من اینه : حتما اول شماره 2 رو بازی میکنم منتها میخوام ببینم شماره یک رو هم باید بگیرم؟ آخه میترسم گرافیک یا گیم پلیش ینموره پایین باشه و حال گیری شم ؟
ممنون

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,031
نام
میثم
ولی به نظر من هیچ افتی نکرده ................از لحاظ داستانی که عاقلانه ترین کار همین بود یعنی این جور داستان ها فقط با این بازی میاد ..........گیم پلی هم که درسته پیشرفت خیلی زیادی نداشته ولی همون بهبودش خیلی به سینمایی شدن بازی کمک کرده مخصوصا انیمشن نیت یا درگیری تن به تن و نشونه گیری با اسلحه همه وهمه پیشرفت خوبی داشته از لحاظ گرافیکی هم که از وسط بازی به بعد واقعا متحیر کننده هست..................یه چیز خیلی مهمه دیگه که من خودم از همه چیز بیشتر بهش توجه میکنم بخش مواتی بازی که عالی هستش ...............

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
سلام اولین پستم که میدم بچه پردیسی من میشناسن انچارتد3 عالی توپ تعجب میکنم که بعضی از کاربرها میگن این بازی پیشرفت نداشته حتی من از باری کردن این عنوان هیجان زده شدم تا حال فقط این هیجان برای mgs4 داشتم واقعا اگر بهترین بازی نشه حقش دارن میخورن من این بازی تا به حال 3 بار تمام کردم هر3 بار چیزهای جدید دیدم واقعا عالی

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
شما کلاً وضع پستات نشون میده اوضاع از چه قراره .

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
بازی واقعا فوق العادس !!!!!! من الان تا چپتر 20 رفت ! واقعا از هر لحاظ عالی کار شده !!! داستان بازی هم به نظرم از 2 بهتره !

استاد می فرمودیه !

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
یادم رفت این نکته رو بگم داشتم نظر میدادم!:d
معماهاش واقعا سخت تر شده نسبت به U2 ! اون معمای کره ی زمین (؟!:d) باید میچرخوندیمش خیلی رو اعصابم رفت! در کل خیلی ناراحتم U3 هم تموم شد!:(

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
خب آریا جون اگه گشتنیه که من رو 15 ساعت تموم میکنم همون Normal :))
اصلا امکان نداره. آخه واقعا بازی محیطی برای گشتن نداره، یه مسیر سر راست و خطیه که مثل یه فیلم باید بازیش کنید فقط یه ذره Treasure به فاصله های 4-5 متر از مسیر اصلی هستند که اونا هم کاملا تابلو پیدا میشن و بیشتر هم بدرد Trophy میخورن من انتظار داشتم لااقل مثل Tomb Raider مثلا یه چندتا وسیله باارزش رو توی یه محیط های فرعی و با معماهای سخت میذاشتند تا بلکه یکم از خطی بودن دربیاد بازی!
من خودم امشب تمومش کردم، واقعا اگه بخوام به چشم یه عنوان TPS بهش نگاه کنم باید بهش نمره کامل رو بدم چون از هرنظر بینظیره ولی خب یه سری کم و کاست داره که باعث میشه توی همه زمینه ها بهترین نباشه. اول اینکه داستان بازی کاملا کلیشه ای و آبکیه و سرشار از تقلید از فیلم های هالیوودی:
اسپویلر
داستان خیلی تخیلی هست. هرجا Nate میره سریع Kate و یارهاش میریزن پشت سرشون انگار به اینا گیرنده ای چیزی وصل کردن، طبق معمول فیلم های هالیوودی هیچ کاراکتر خوبی نمیمیره و همشون از لبه تیغ میگذرن اما هیچیشون نمیشه حتی یه خراش هم برنمیدارن، بعضی از مناطق اصلی بازی شانسی پیدا میشن مثلا توی مرحله یمن از دست دشمن توی یه اتاق مخفی میشن و یهو پی میبرن که این همون چیزیه که دنبالش بودن! بعد یهو وسط یه شهر به اون عظمت ناتان یهو Talbot رو شانسی میبینه و ازش ژورنالش رو با یه حرکت شتر گاو پلنگی کش میره! البته اینو بگم که روایت عالی داستانیش تمامی این ضعف ها رو میپوشونه و انقدر قوی هست که هر بازیکن رو توی جو بازی محسور میکنه!
گرافیک بازی واقعا بی نقصه و نه از نظر هنری و نه از نظر تکنیکی هیچ ایرادی بهش وارد نیست، مخصوصا اون مراحل بیابان و شن که تمامی هنر سازندگان رو با شکوه هرچه تمام به نمایش میزاره. بهترین مراحلش برای من همین مراحل بیابانیش بودند! موزیک و صدای بازی هم به چیزی فراتر از عالی هست و عناصر حماسی و غنایی بشدت توشون موج میزنه، دوبله کاراکترها هم عالیه و بش ایرادی وارد نیست مخصوصا دوبله شخصیت اصلی. حالا میرم سراغ بخش اصلی یعنی گیم پلی، گیم پلی بازی کاملا خطیه ولی با جو هالیوودی بازی کاملا تناسب داره اما متاسفانه باز هم معماهای بازی خیلی ساده و پیش پا افتاده هستند، مشکلی که توی نسخه قبلی خیلی منو آزار میداد تازه بدی دیگش اینه که اگه یکم تعلل کنی یا مثلا چند بار اشتباه انجام بدی کاراکترهای همراه هزار بار راهنماییت میکنن و لذت حل کردن معماها رو ازت میگیرن. از نظر Shooting هم من مشکلی باهاش نداشتم و گرچه خلاقیت زیادی نسبت به گیم پلی نسخه قبلی نداشت ولی برای این سبک قابل قبول بود از نظر من. درکل من از این نسخه رضایت داشتم و بنظرم یه تجربه خاص و متفاوت توی صنعت بازی بود و امتیاز نهایی من به بازی 9/10 هست.

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
ساختن مراحل بیشتر برای بازی با این گرافیک و صداگذاری و اینا خیلی کار میخواد ! :d مطمئن باش اگه Naughty Dog میفهمید که بازیش قشنگ از آب در نمیاد حتما 1-2 ماهی تاخیر میزد ! شاید اصلا مشکل حجم داشتن و نمی تونستن بیشتر از این توی دیسک جا بدن ! شما هم بازی رو زود تموم کردی معلومه خیلی بهت خوش گذشته و زود تموم شده :d
در مورد حجم موافقم!!!
تو نسله بعد بايد منتظره بازيهايي تا حجمه 200 گيگ هم باشيم!!!حتي بيشتر!!!

ammar ps

کاربر سایت
Feb 19, 2007
321
نام
عمار
عالیه از همه لحاظ گرافیکش حرف نداره انیمیشن بازی خیلی بهتر شده...... دوستانی که به این بازی شک دارن برن امتحانش کنن!:))به نظر من بهترین بازی ps3تا به حال:x

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
من دیگه دارم دیونه میشم بازی تا هفته دیگه دسنم میرسه دیگه نمیتونم تحمل کنم یاد شماره 2 می افتم موقعی که میرفتیم تو برف ها یا صحنه ی قطار دارم میگم ببین تو این 3 دیگه چه چیز هاییی گزاشتند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر