Uncharted 3: Drake’s Deception

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
خب تا چپتر ٧ رفتم . دم از گرافيك و نورپردازي شاهكار بازي نميشه زد . چپتر دو و سه چقد نورپردازي خوب بود .
تصاوير انقد چشم نوازن كه ميخواي فقط بشيني صحنه ها رو تماشا كني بازي رو بذاري كنار .
داستان هم فعلا بد نبوده . شروعش خوب بوده اميدوارم خيلي بهتر از اين بشه در ادامه .

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,051
نام
نیما
داستان 2 رو بیشتر دوست داشتم ... ، از یه جایی به بعد تقریبا پازل نداریم دیگه !!! با اینکه با پازلهای اوایل بازی خیلی خیلی حال کردم ... Gameplay از 2 بهتر بود مخصوصا این Hand 2 Hand Combat ش که فوق العاده بود .

Chloe چقدر کم تو بازی بود )x

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
یه سوال درباره معمای چپتر 6 !
کسی اگه بازی نکرده اسپویلر رو باز نکنه !
اون صفحه ـه که هی اسب و عقاب و اینا رو توش جا به جا می کنیم چه جوریه ؟ من هر چی سعی کردم نتونستم بفهمم چیه و ردش کنم :D

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
یه سوال درباره معمای چپتر 6 !
کسی اگه بازی نکرده اسپویلر رو باز نکنه !
اون صفحه ـه که هی اسب و عقاب و اینا رو توش جا به جا می کنیم چه جوریه ؟ من هر چی سعی کردم نتونستم بفهمم چیه و ردش کنم :D
بخون:d
پوری اون صفحه ها ی کف اتاق رو برو ببین،وقتی رو هر طرفش که وایسی علامت مربع وسطی تغییر میکنه، کنار هر کدوم از اینا هم روی دیوار نقش شیر یا اسب هست، باید با استفاده از اون علامتهایی که ظاهر میشن جای وسطشون رو پیدا کنی و شیر یا اسب رو بزاری وسط اون 4تا علامتی که میبینی.جای دوتا از اون علامتها تو دفترچت مشخص شده.
وای خدا توضیحش چقدر سخته!:d

• Like
Reactions: .:Pouria:.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,301
نام
امیر حسین
داستان این شماره رو خیلی بیشتر 2 دوست داشتم :d شدید باهاش حال کردم! :d
آها راستی منم بازی رو تموم کردم! :d عجب چیزی بود :d
بازی رو تموم نکردین نخونید به هیچ وجه :d
اوایل بازی معما زیاد داشت شدید حال کردم باهاش! گرچه یکهو از وسطش معماها تموم شد!ولی خوب بازم همون چندتا معمای اولش از کل معماهای 1 و 2 بیشتر بود :d
این مراحلی که باید فرار میکردیم رو خیلی دوست داشتم! یاد Crash که سنگ یا خرس قطبی میفتاد دنبالمون میفتادم :d
بزرگترین سورپرایزش هم همون آشنایی نیت و سالی بود! عاشق مرحله ی 2 و3 شدم :d
مرحله ی 20 هم خیلی خفن بود :d
لحظه ی ورود به شهر گمشده(وقتی در باز شد :d ) یکجوری یاد GOW افتادم :d
فعلا بسه دیگه :d بقیه هم تموم کنند بعد بحث میکنیم :d
من برخلاف نیما بار اول رو روی Normal بازی کردم که اعصاب بهم نریزه :d ولی Normalـش از Hard قبلی سخت تر بود! :d خدا کراشینگ رو بخیر کنه :d

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
منم بازی رو گرفتم...خیلی قشنگه بازی تو گرافیکش این جوریه چپتر 1 میگی عجب گرافیکی .چپتر2 میگی وووووووووووووووووووووووووو و ادامه پیدا میکنه :D این حرکات ناتان خودش از دید من یه جذابیت خاصی به بازی داده همون اکشن کاراکتر بهتره بگم.

• Like
Reactions: only sony

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
مهدی ممنون اما قبل اینکه بیام بخونم خودم تونستم رد کنم :D ولی الان یه مشکل خیلی عیجب دارم ! نمی دونم کله پوکی خودمم ( که قطعا همینه :D ) یا باگ ( که 100% نیست :D ) !
تو چپتر 7 اونجایی که .....

برج می ترکه پرت می شیم بیرون ، از دیوار برج باید بیایم بالا ، من زنجیر آخریه رو می گیرم ولی به هیچ جا نمی رسم ! یعنی به هر طرف که بپرم می یفتم پایین می میرم :| حالت پرش رو به خودش می گیره ولی جایی رو نمی گیره :| چیه قضیه ؟ :D

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
منو باش !!

کلی خودمو گرفتم و هیچکدوم از تریلر های بازی رو ندیدم که قافلگیر شم یا حداقل یه همچین چیزی :d امروز رفتم که غضنفر 3 رو بگیرم مردک تووی 3 تا lcd گیم پلی بازی رو گذاشته بود

حالا من چی !!! دست گذاشته بودم روی چشمام:)) میگفتم آقا این بازی ما رو بدید من برم , اونایی که توو مغازه بودن فک میکردن من دیوونم و حیف که یه تیکه کوچیکشو دیدم:(

مغازه دار های عزیز نکنید این کارو :d

• Like
Reactions: honestbud

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر