Uncharted 3: Drake’s Deception

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
دوستان یک سوال
این بازی به نصب روی هارد نیازی نداره ؟ خوده بازی اتوماتیک بازی رو نصب نکرد ؟ چجوری میشه دستی رو هارد نصبش کرد ؟
کلا نصب نداره مثل gow iii و همین طور نسخه قبلیش و kz3 نا سلامتی از تکنولوژی cell بهرمند کنسول.:d

فقط یه صد خورده ای کیلو بایت برای انجام عملیات(بقول خودم دیسک تو هارد) تو دیتا ها جا می گیره.

Prince of iran

کاربر سایت
May 17, 2010
41
راستش فکر میکردم با نشون دادن این همه تریلر دیگه سورپرایزی برا داستانشون ندارن . اما الان بعد یک ساعتی که بازی کردم به این نتیجه رسیدم که اونقدر سورپرایز ها در مورد داستان بازی وجود داره که تریلرها فقط یک درصدشون رو نشون دادن !

ویرایش : فقط بچه ها یه نکته ؛ اوایل بازی شاید به نظرتون بیاد که یه کم گرافیک بازی مشکل داره ؛ اما اون لحظه بازی در حال نصب شدن رو هارد هست (البته قسمت خاصی از بازی) . پس اگر بعد از تموم کردن چپتر 3 یا 4 یه بار دیگه بازی رو از اول برین دیگه به اون مشکلات کوچیک برخورد نمیکنین .

mohsendaee

کاربر سایت
Dec 8, 2010
130
ویرایش : فقط بچه ها یه نکته ؛ اوایل بازی شاید به نظرتون بیاد که یه کم گرافیک بازی مشکل داره ؛ اما اون لحظه بازی در حال نصب شدن رو هارد هست (البته قسمت خاصی از بازی) . پس اگر بعد از تموم کردن چپتر 3 یا 4 یه بار دیگه بازی رو از اول برین دیگه به اون مشکلات کوچیک برخورد نمیکنین .
این الان مربوط به نسخه ی اورژینالم میشه؟!اساتیدی که بازی کردن بیشتر توضیح بدن.ممنون.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,049
نام
نیما
حالا هرچی بچه ها میگن که کف کردیم و ... مال اوایل بازیه ، من الان Chapter 20 هستم ، باید بگم همه اینایی که شنید رو 3 - 4 برابر کنید . همینجوری آدرنالین از شگفت زدگی داره ترشح میشه !!

عجب پازلهای خوبی داره بازی !! بعضی هاش واقعا سخته و فکر میخواد ، خیلی از پازل های آسون 2 شماره قبل بهتره . ضمنا بازی واقعا سخت شده ، من الان دارم روی Hard بازی میکنم اصلا با Hard قبلیا قابل مقایسه نیست ، عین Crushing قبله ، شایدم سخت تر ، دشمن ها با سرعت به سمت شما Rush میکنن و همینجوری نارنجک پشت سر هم پرتاب میشه ! فکر نمیکنم Crushing رو هر کسی بتونه تموم کنه !

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
بهترين چپتر u2 به نظرم هموني بود كه تو شهر بوديم و اتوبوس سوخته وسط جاده بود . اسم چپترش يادم نيس
اميدوارم تو u3 خيلي از اين چپترا ببينم !

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,622
بهترين چپتر u2 به نظرم هموني بود كه تو شهر بوديم و اتوبوس سوخته وسط جاده بود . اسم چپترش يادم نيس
اميدوارم تو u3 خيلي از اين چپترا ببينم !
اسمش Urban Warfare بود .
48 % بازی رو رفتم . دیوانه وار قشنگه . معماهاش خیلی قشنگه .
کسی مولتی پلیرشو بازی کرده ؟؟؟ من هرچی کد رو میزنم قبول نمیکنه !! هنوز فعالش نکردن ؟؟؟

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
اسمش Urban Warfare بود .
48 % بازی رو رفتم . دیوانه وار قشنگه . معماهاش خیلی قشنگه .
کسی مولتی پلیرشو بازی کرده ؟؟؟ من هرچی کد رو میزنم قبول نمیکنه !! هنوز فعالش نکردن ؟؟؟
پسفردا سرورهای بازی باز میشه ( روز ریلیز ) و کد را قبول میکنه ...
هنوز بازی ریلیز نشده

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من بازی را تموم کردم تا الان یه بازی را اینجور بازی نکرده بودم یکسره بدون اینکه دستگاه را خاموش کنم تمومش کردم:d
یه شاهکار بینظیر دیگه مثل شماره قبلیش
فقط نمیدونم بقیه کسایی که بازی کردن هم با من موافقند یا نه که داستان توی شماره دوم ترو تمیز تر بود و بیشتر به دل ادم میشست برای من که اینطور بود ولی در کل خدا بود
چند تا مرحله داشت گرافیکش باورنکردنی بود :-o

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,622
درود بر همه
دوستان که باز ی را رفته اند یک سوال !!!!!!!!!!!

مرحله کویر از Chapterچند شروع می شود
همین الان بازی رو تموم کردم . بهترین Uncharted بود . عالی , بی نظیر , بی رقیب نمیدونم دیگه چی بگم . لحظه لحظش قشنگ بود . به خاطرش امروز نرفتم دانشگاه :d
از چپتر 18 شروع میشه

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
همین الان بازی رو تموم کردم . بهترین Uncharted بود . عالی , بی نظیر , بی رقیب نمیدونم دیگه چی بگم . لحظه لحظش قشنگ بود . به خاطرش امروز نرفتم دانشگاه :d
فکر کنم از چپتر 19 یا 20 ولی 20 رو مطمعنم .

دمت گرم حالا یک سوال دیگه
اون مرحله که میره تو کشتی را مرحله چند هست !!!!!!!!!!!!!!!

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,622
دمت گرم حالا یک سوال دیگه
اون مرحله که میره تو کشتی را مرحله چند هست !!!!!!!!!!!!!!!
قبل از مرحله فرودگاه بعد ار چپتر 16 هست فکر کنم .
یه جاهاییش قلبم داشت وای میستاد . آخرای بازی دیگه داشتم منفجر میشدم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر