Uncharted 3: Drake’s Deception

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
نیما یه کاری کن یه عکس اف اسکرین بگیر که دوربین زوم بشه روش مثلا روی یک دیوار یا سنگی تا ما غنای تکسچرا ببینیم :D

من عکس انداختم ولی کیفیت خوبی نداره...البته عکس از روی یه crt hd بیست و نه اینچ هست روی خود تی وی کیفیت حرف نداره ولی عکس انداختن به خاطر رفرش ریت crt باهاش سخته:

ld2vfo9b8kvr8svm3apz.jpg

x6krg1awx816d3unxfwu.jpg

تا اینجا که بهترین گرافیک رو داره از نظر من از بعد اون چیزی که دیده میشه همه چیز عالیه بازی افکتهای خیلی سنگین مثل کرایسیس 2 که مثلا 50 تا افکت با هم ول بده تو تصویر نداره انیمیشنهاش فوق العاده هستن برای هر حرکت کاراکترها یه انیمیشن کپچر کردن روی جزئیات خیلی کار کردن نور پردازی خیلی عالیه نمیتونم بگم بهترینه ولی ولی جزو بهترین هاس همه چیزش عالیه .
تکسچرهاشم برای یه بازی کنسولی خیلی خوبه تکسچرهای بازی خیلی شارپن شاید مثل یه pc high end یا بعضی تکسچرهای خیلی با کیفیت توی بعضی بازیا نباشن ولی خوبن اون حالت تکسچرها که توی ویدئوها روی مانیتور کامپیوتر دیده میشدن توی تی وی اصلا به چشم نمیاد دلیلش خام بودن تصویر مانیتور هست روی تی وی یک سری پردازشها روی تصویر انجام میشه مثل 3d comb یا x.v color که با مانیتور فرق داره و ND ظاهرا به این مسئله واقف بوده به هر حال همکاری با یه کمپانی سازنده لوازم الکترونیکی داره میکنه.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
دیگه طاقت نیاوردم و رفتم فیلمشو تو ......دیدم

خطر شدید اسپول
عجب گرافیکی 20 تی داشت و اقعا عالی بود اون مبارزه تو رستوران عالی بود از همه لحاظ صحنه های مبارزه بازی هم از همه لحاظ در مقایسه باشماره قبل پیشرفت کرده فیزیک اون مشت اخری که به صورت اون طرف تو دستشوی می زنه و افکت تکون خوردن صورت طرف در حال مشت خوردن بی نظیر بود
دوستانی که می خواهند مراحل اول بازی را ببینند و نظر بدهند روش کلیک کنند
[h=3]Uncharted 3 Walkthrough - PT. 1 - Chapter 1 - Hard Difficulty[/h]
[h=3]Uncharted 3 Walkthrough - PT. 2 - Chapter 2 - Hard Difficulty[/h]

آخرین ویرایش:

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
خوشا به حال دوستانی که بازی تهیه کردن .... نوش جونتون
الان بزرگترین آرزوی من اینه که جای شما باشم .....
ای خدا ..... کی من کی میتونم دیسک این بازی تو دستگاهم بذارم ؟
2 شماره قبلی روز اول که اومدن تو بازار خریدم ولی این یکی چه کنم ؟

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
عجب! از اول تا اخر تاپیک هیچ عکسی رو همینجوری تو تاپیک نذاشتن حالا واسه یمشت لول بوی معلوم الحال ببین چجوری عکس میزارن
خواهشا هر عکسی میخواید بزارید بذارید تو اسپویل

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
DieDie @
عکسهات رو بزار توی اسویلر. ما یکسال دهنمون صاف شد این تاپیک رو حداقل فرهنگ تگ Sp رو توش جا بندازیم آخر هم اینجوری .

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
خوب ما هم بازی رو تهیه کردیم !! در تمامی زمینه ها فوق العاده ! یه باگی تو نسخه دوم بود که بعضی وقت ها واسه کاور گیری مشکل ایجاد می کرد ! اونو تااینجا من ندیدم خدا رو شکر !!

p.s : بهترین IP این نسل !

موفق باشید

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
WOW عجب حالی داد :D
اصلا نمیتونی این بازی رو ول کنی یهو به خودم اومدم دیدم 6 تا مرحله بازی کردم . عجیبه واسم چرا GS مدال Sucks You In رو به این بازی نداد !!!
بازی در تمام زمینه هایی که با U2 منو شگفت زده کرد مجددا منو تحت تاثیر قرار داده تا اینجا !
بی نظیره این بازی ... AWESOME !
فعلا چیزه زیادی نمیگم تا بازی رو تموم کنم .

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوستان شرمنده که سوالمو اینجا میپرسم

که دستگاه من کپی هست ولی امروز بازی اورجینال انچارتد3 رو گرفتم و بازی ااورجینال کیلزون3 (کیلزون3 دست دوم هست)(و میخوام دیگه اورجینال استفاده کنم) ولی در روی بروشور بازی یه سری کد هست اینا برای چی هستن
و برای کیلزون3 که دسته دوم هست هم این کد اکتیو میشه

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
تا اینجا بیشترین جایی که از نظر گرافیکی تحت تاثیر قرار گرفتم:
همون تیکه اول هست که سر معامله دارن میکنن تو پاچمون اونجا خیلی گرافیک بازی به چشمم اومد.
حالا الان از سر کار تازه اومدم یکمی استراحت کنم برم بقیه بازیو بزنم
ای بابا پس اون Plasma TV و LCD ـت چی شد ؟ روی اونا هم اجرا کن عکس بگیر حتما.

حتما میگیرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر