Uncharted 3: Drake’s Deception

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
992
نام
محسن
منم تا جایی که پرسیدم اکثرا شنبه بازیرو میارن کسی از دوستان هست که امروز بازی رو تهیه کرده باشه بیان بگن بازی با هیجان شروع میشه یا نه.
فردا یه سر میرم پایتخت ببینم چه خبره.;)

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
ولی خب اینجا تاپیک بازارچه نیست که عکس بازی رو کنار اسمتون توش قرار میدید:d بجای اینکار یکم از نظر فنی و تکنیکی از بازی تعریف کنید، کسی 3D TV داره اینجا؟ اگه آره ممنون میشم در مورد 3Dـــش یکم توضیح بدید.

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
با سلام. کسی اطلاع داره نسخه کالکتور پک همه ریجنهاش عین هم میمونه یا فرق داره ؟ واسه خاطر این میپرسم چون همه جا نسخه کالکتور دیگه یه نوع پک هستش در حالیکه قبلا 2 تا پک بود ؟
ممنون

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
با سلام. کسی اطلاع داره نسخه کالکتور پک همه ریجنهاش عین هم میمونه یا فرق داره ؟ واسه خاطر این میپرسم چون همه جا نسخه کالکتور دیگه یه نوع پک هستش در حالیکه قبلا 2 تا پک بود ؟
ممنون

فرق داره . تو گوگل سرچ كني عكساش هست .

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
از دوستان مثل پوریا و وحید که بازی رو در اختیاز دارن تقاضا داریم بیان و تجربه شون رو از بازی توضیح بدن :D گیم پلی، گرافیک و...

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
ممنون

دو تاست
يكي ريجن 1 و ديگري 2
ريجن 1 همونيه كه جعبه اش شبيه يه كمده و ريجن 2 اونيه كه يه كيف داره اولي 99$ و دومي 150 يورو مي باشد :d

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
از دوستان مثل پوریا و وحید که بازی رو در اختیاز دارن تقاضا داریم بیان و تجربه شون رو از بازی توضیح بدن :D گیم پلی، گرافیک و...

گرافیک اصلا گفتن نداره :D انیمیشن ها سوپر فوق العادن :D گیم پلی هم تا اینجا که من بازی کردم عالیه :D

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
واقعا ممنونم از دوستان برای جواباشون. این همه اختلاف قیمت توی پکها آیا نشون دهنده اینه که وسایلشون هم با هم فرق میکنه ؟ آخه توی عکسهایی که من دیدم هیچ فرقی ندارن فقط بجز همون کمد و کیف.
بار هم پیشاپیش ممنونم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر