Uncharted 3: Drake’s Deception

pouyapro

کاربر سایت
Nov 23, 2008
224
برید فضا:D
53256539403008346302.jpg
رفتم :d

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
یکی از تستر های بازی، UC3 رو توی 3 ساعـــت و 8 دقیــــقه تموم کرده. البته ریچموند گفته که این تستر از قبل تمامی ـه پازل ها رو بلد بوده و Setting های بازی هم تماماً بر روی درجه ی بسیار ساده قرار داشته. گویا این تستر خواسته بین بازی هایی که توی نوامبر عرضه می شن بهترین رکورد رو داشته باشه که موفق نشده چون تستر ـه Skyrim، اون بازی رو توی 2 ساعـــت و 16 دقیـــقه تموم کرده بود.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
وای خواهش میکنم تا اومد نخرید خیلی قیمت فضایی میدند نخرید بزارید ارزون شه

ای کاش ایرانی جماعت از این کارها هم بلد بود !!!
شاید خیلی شاهکار کنی بتونی بچه های همین تاپیک رو راضی کنی با قیمت فضایی نخرن (اونم عمرا) ، ولی کله جمعیت PS باز همون روزه اول حاضرن هر چقدر برای این بازی بدن
من و تو هم چاره ای نداریم و اگه بخوایم بازی رو برامون اسپویل نکنن مجبوریم ما هم زمان رو از دست ندیم.
واسه همین بهت پیشنهاد میکنم بیخیال این بحثا بشی.

کیوان جون شما که مشکل نداری میری نزدیک ترین فروشگاه می خری بازیو نمی دونی افراد مقیم ایران چه قدر مشکلات دارن برای خرید بازی.

واقعا این پستت لایک داشت ! :D

------------------------------------------------------------------------

رفقا این بازی در چند نوع پک عرضه میشه ؟ اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم بگه.

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
چند عدد امضا. :|
اصلان جان دمت گرم ولی اون haters... امضا رو ضایع کرده! بدون اون بهتره که!:d
فقط می تونم بگم بدون شرح !!!!!!!!!!!!!!
حسین جان کاش میگفتی تو spoil عکس گذاشتی! نمیخواستم ببینم!:( گفتم زدی بدون شرح حتماً یه چیز دیگست یا بازی رو به تعداد زیاد جایی دیدی!

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,331
نام
امیر حسین
خوب منم رفتم و امروز کویت رو زیر پا گزاشتم و خبری از U3 نبود :d نامردا میگفتن هفته ی دیگه همین روزا بیا! :d فقط یک مغازه بود که مثل مرد اومد و گفت 2-3 روز دیگه بازی میاد :d
حالا ببینم چی میشه! :d اگر تا شنبه نیاد تو هفته نمیتونم بازی کنم! 1 هفته برای اینکه بازی اسپویل نشه باید نت رو قطع کنم :d

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
خوب منم رفتم و امروز کویت رو زیر پا گزاشتم و خبری از U3 نبود :d نامردا میگفتن هفته ی دیگه همین روزا بیا! :d فقط یک مغازه بود که مثل مرد اومد و گفت 2-3 روز دیگه بازی میاد :d
حالا ببینم چی میشه! :d اگر تا شنبه نیاد تو هفته نمیتونم بازی کنم! 1 هفته برای اینکه بازی اسپویل نشه باید نت رو قطع کنم :d
امیر حسین جان عزیزم فردا تو ایران دارن همه بازی میکنن چطور هنوز اونجا نیامده اصلان میخوای ادرستو بده برات با dhl بفرستم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر