Uncharted 3: Drake’s Deception

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,054
نام
نیما
خب یه خبر خوب اینکه ظاهرا بازی خیلی سختتر شده و بعضیا میگن روی Crushing تقریبا تموم کردنش غیرممکنه !!!!!!!!!!!!!! :x

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
دوستان فکرمیکنید کی و با چه قیمتی بیاد؟105 میارزه؟
سلام، بستگی به وضعیت مالی شما داره، وگرنه کمی صبر کردن ارزشش رو داره، چون واقعاً پول مفت ریختن تو جیب این فروشنده‌های بی انصاف عقلانی نیست، دقیقاً بازاری رو که سر عرضه بازی GOW3 داشتیم پیاده می‌کنند، شانس آوردیم حالا نزدیک عید بازی منتشر نشده، خلاصه اگر میخواهید پولتون هدر نره کمی صبر کنید بهتره.به قول دوستمون احتمالاً بازی جمعه تا شنبه تو بازار تهران موجود هست.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
من كه حاضر نيستم واسه هيچ بازي بالا 75 خرج كنم حالا ميخواد U3 باشه ميخواد هر چيزه ديگه اي باشه ! من صبر ميكنم قيمت بياد پايين

پ،ن : البته MW3 جاي خود دارد :d

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو به این قیمت های فضایی نخرید بذارید قیمتا حول 70-80 که شد بخرید.

با خرید کردن به این قیمت ها باعث تشویق فروشنده های (دزدان با نقاب فروشنده) می شیم که در آیند شاهد موارد بسیار زیاد این چنینی خواهیم شد و به شعور خودمون توهین کردیم .
شاید بعضی ها بگم ما که از آسمون پول برامون می ریزه اما هیچ وقت سعی نکنید برای بدست اوردن چیزی بخوایید چند برابر ارزشش پول بدید که طرف مقابل رو برای دفعات بعدی شارژ می کنید.

• Like
Reactions: 浪人

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
دوستان به نظر شما بازی چه روزی تو بازار تهران هستش برای خرید؟
َشنبه
دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو به این قیمت های فضایی نخرید بذارید قیمتا حول 70-80 که شد بخرید.

با خرید کردن به این قیمت ها باعث تشویق فروشنده های (دزدان با نقاب فروشنده) می شید که در آیند شاهد موارد بسیار زیاد این چنینی خواهیم شد و به شعور خودمون توهین کردیم شاید بعضی ها بگم ما که از آسمون پول برامون می ریزه اما هیچ وقت سعی نکنید برای بدست اوردن چیزی بخوایید چند برابر ارزشش پول بدید که طرف مقابل رو برای دفعات بعدی شارژ می کنید.
اخ دمت گرم گل گفتی
وقتی بطور مثال ( BF ) رو 130 هم میدن و بعضی ها میخرن فردا پسفردا سره خیلی از بازی ها این کلک رو سوار میکنن
یطوری کنید تحریم شه تا حساب کار دستشون بیاد(که نمیکنید:d )

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
تو دزدی این فروشنده ها همینو بگم که یه جایی pes 2012 را میداد 98 تومن بعد دید بازارش کساده کرد 80 تومن دید بازم کسی نمیخره اخر کرد 59 تومن توی 2 هفته .
حالا شما در نظر بگیرید توی همون 59 تومن هم حداقل 9 تومن سود میکنه .یعنی اینا توی هر بازی 40 تا 50 تومن سود میکنند .:>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر