Uncharted 3: Drake’s Deception

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
خوب دوستان وطنی بازی فردا یا ماکسیموم دیگه پس فردا میرسه.. اونای که میخواستن برای 5 شنبه جمعه بازی کنن خیالشون راحت :biggrin1:

فک نکنم :D گفتن سه شنبه هفته دیگه :(

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
ریجن اکانتت؟

آقا سلام. والله هنوز اکانت درست نکردم. الان 3 روره که PS3 خریدم. جدیده جدیدم و کاملا بیخبر از همه جا. فقط به خاطر U3 و KZ3 سونی گرفتم. اگه جایی رو میشناسین که راهنماییم کنن برا ایجاد اکانت ممنون میشم بهم بگین.
فقط چون میخوام این U3 رو اگه بشه لیمیتد بگیرم نما خوام سرم کلاه بره اونم بووووووووووووووغ تومن.
ممنون

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
اینو قول 100 درصدشو از وست گرفتم تاحالا هم سر اوردن بازی ازشون بد قولی ندیدم لذا فکر میکنم برای همون فردا یا پسفردا اصولا باید دستمون باشه...
حالا من خودمم بازی بدستم رسید سریع خبرشو میدم.

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
اینو قول 100 درصدشو از وست گرفتم تاحالا هم سر اوردن بازی ازشون بد قولی ندیدم لذا فکر میکنم برای همون فردا یا پسفردا اصولا باید دستمون باشه...
حالا من خودمم بازی بدستم رسید سریع خبرشو میدم.

می شه ، آدرس و شماره وست رو برای من پی ام کنی ؟ :D ممنون

معذرت بابت اسپم :D

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
ریجن اکانت مگه واسه این بازی مهمِ بهداد؟
نه گفتم شاید یوقت DLC چیزی دانلود کرد:d
آقا سلام. والله هنوز اکانت درست نکردم. الان 3 روره که PS3 خریدم. جدیده جدیدم و کاملا بیخبر از همه جا. فقط به خاطر U3 و KZ3 سونی گرفتم. اگه جایی رو میشناسین که راهنماییم کنن برا ایجاد اکانت ممنون میشم بهم بگین. فقط چون میخوام این U3 رو اگه بشه لیمیتد بگیرم نما خوام سرم کلاه بره اونم بووووووووووووووغ تومن. ممنون
اگه میخوای انلاین بازی کنی ریجن 3 بگیرِی اکانت امارات بساز( همون ریجن 3) اگر 2 خریدی اکانت ریجن 2 ( همون UK ) و اگر ریجن 1 خریدی اکانت ریجن 1 ( US ) بساز ___________________ ویرایش : البته اینارو واسه این گفتم که شاید بخوای DLC دانلود کنی وگرنه واسه مولتیش فرقی نمیکنه

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,301
نام
امیر حسین
نه آقا امارات ریجن 2 حساب میشه :d ولی کارتش با کارت UK فرق داره! برای آنلاین بازی کردنم فرقی نداره(البته Store که توش کد رو بزنی لازمه! ) وگرنه توی همه ی یوزرها میشه مولتی زد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر