Uncharted 3: Drake’s Deception

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
چندتا عکس هست از مقایسه تریلر E3 با TV Spot ـی که چند روز پیش منتشر شد (اسپویل هم نداره :D) :
iJXDIRCHwJstx.jpg

ixd0PqzPRd0iy.jpg

icQKYSUyrCyOS.jpg

iZIFODx61yyiK.jpg

پیشرفت واقعاً HUGE هست اونم در عرض سه ماه :D ! (برای درک بهتر ویدئو هارو با کیفیت HD مشاهده کنید) .
واقعا این همون چیزیه که از ND انتظار داریم . :D
پ.ن.عکسا درسته مشکلی ندارن .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ای داد بر من :D آقا نبینید دو عکس آخر اسپویل داره :D حالا ما که آب از سرمون گذشت رضا اینا سایز بزرگتر ندارن ؟! :D

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
احسان بسیار بسیار کار عالی بود ، خوشمان آمد Readi به نیت رفت :D ( این جمله آخر رو کاملاً معنیشو برعکس کن :D ) !

پ.ن : این پست آخ رو یا اجازت انار جان سیو کردم ، تا روز مبادا که ببینم شک نداشتن شما به ND به کجا میرسه ... :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,092
نام
آریا
جدآ آدم حیرت میکنه که شماها میخواین از بازی لذت ببرین یا فقط امتیازاش رو ببینین و محاسبه کنین که توی کل کل برنده میشین یا بازنده ...

Launch Trailer بازی برای دوستانی که منتظر خود بازی هستن !
کلی تیکه جدید داره که البته من چیز خاصی که اسپویل کنه توش ندیدم ولی در هر حال گفتم که بدونین ! :D
یه قسمت هم هست که میشه گفت اصلآ اسپویلر نیازی نداره ولی به هر حال :
یکی از کاراکترهای بازی که احتمالآ شبیه Tenzin توی U2 هست ، یه جای تریلر میگه "یاالله" ! :D خیلی حال میده از این صحبت های عربی توی بازی زیاد بشنویم ! :D مثلآ یکی به عربی یه چیزی بگه و Nathan مسخره ـش کنه ! :D

عکس هایی از تبلیغ بازی در ژاپن با حضور هریسون فورد !!! =))

حتمآ دلیل انتخابش رو هم میدونین دیگه ! :D تم بازی شبیه سری فیلم های Indiana Jones هست که بازیگرشون هریسون فورد بوده ! البته کلآ هریسون فورد سابقه زیادی توی تبلیغات ژاپنی برای چیزهای مختلف داره و اولین بارش نیست ! :D

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
Launch Trailer بازی برای دوستانی که منتظر خود بازی هستن !
اصلا Launch Trailer میخوایم چیکار؟ من میگم صبر کنیم تا نقد های Uncharted 3 منتشر بشن، بعد اگه میانگینش مثلا شد 91، همگی در امضاهامون: Uncharted 3: Drake's Deception > Dead Island :))
آخه میدونی این کارا جدیدا مد شده.

تو این عکس ها گرافیک تعریفی نداره !

زیاد نمیه بهش امیدوار بود
باشه خواهیم دید... موقع انتشار نقدها معلوم میشه.
پ.ن: لطفا این پست منم یکی بیاد Save کنه! Lolz

• Like
Reactions: u.T.a

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
با تشکر از اریا تریلر رو دیدم
واقعا عالی بود هر چی سعی می کردم این چند وقته هایپ دوستان روم تاثیر نزاره این تریلر همشو به باد داد شدید الان هایپ شدم :D:D
مبارزاتش واقعا زیبا بود صحنه های سینمایی هم بسیار زیاد و عالی :D
النا هم واقعا خوشگل شده بود :D
اون تیکه صحبت کردن با اون یارو pirate ِخدا بود :))

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
میشه این صحبت ها رو ببرین تو بخش تاپیک امتیاز ها واقعا حالم بد میشه بازی ها رو این جوری ارزش گذاری میکنید .

این جا تاپیک بازی هستش نه امتیاز های بازی و مقایسه بازی با بازی های دیگه از نظر امتیاز یا انتظار های بعضی ها راجب امتیاز بازی صحبتی راجب بازی دارین یا مطلبی در موردش هستش بگین اما انقدر مسخره تاپیک رو رو به جلو نبرین با این صحبت های الکی و..... .

آخرین ویرایش:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
این تاپیک U3 هست ها !! انقدر بحث های بی ربط و بحث های امتیاز و مقایسه و ... نکنید خواهشاً ! 5 روز دیگه هم صبر کنید راه دوری نمیره ! رعایت کنید یکم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر