Uncharted 3: Drake’s Deception

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
بی زحمت تاپیک امتیازات بازی رو باز کنید اگر ممکنه .

مجله هلندی Power Unlimited که بهروز صفحه قبل اشاره کرد (همونی که گفته بود بازی چیزی از یک شاهکار کم نداره یا همون شاهکاره :D)، بخشی از اطلاعات نقدش توی یک عکس از صفحه مجله لیک شده و اینکه به بازی Gold Award یا امتیاز کامل داده:

iFYpg.jpg
این متن از هلندی به انگلیسی ترجمه شده و ممکنه اشتباهاتی هم داشته باشه:
“Killzone 3 isn’t, although we Dutch scretly hoped it’ll be. But it’s Uncharted 3 which is the hot crown jewel for the PS3 in 2011. According to us, the installment of Naughty Dog’s adventures of Nathan Drake is one of the best games of this generation and it managed to deliver.”

---
پ.ن: تایید شده که بازی 28 اکتبر توی فرانسه منتشر میشه !

آخرین ویرایش:

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
بخشی از اطلاعات نقدش توی یک عکس از صفحه مجله لیک شده و اینکه به بازی Gold Award یا امتیاز کامل داده
Hell Yeah !
آقا این تاپیک امتیازا رو باز کنید دیگه تا با چکش نیفتادیم به جونش ! :d
تایید شده که بازی 28 اکتبر توی فرانسه منتشر میشه !
چهار روز هم غنیمته ی برای خودش ! :d (کاشکی به اینجا هم برسه ! :()

-----------------------------------

اینم Menu ی بازی :

.
.
.

• Like
Reactions: hosein me and Akiba

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
بازم مثل این که قرار بهترین بازی امسال باشه این uncharted عزیز:D ...ما به نسخه معمولی هم راضی هستیم:D چون این بازی طرف دار زیاد داره.....ممکنه تا 10 یا حتی 20 روز تو بازار به قیمت های ناجوان مردانه به فروش برسه دقیقا مثل شماره دو این روز ها هم که دلار گرون شده دیگه واویلا:D کسی برنامه ای داره دوستان؟!!

ps3 gamer.

کاربر سایت
Nov 2, 2010
327
نام
متین
سلام
دوستان من دیگه کم کم نمی تونم صبر کنم
چند روزیه دیگه از غذا هم افتادم چون این بازی نه تنها برا خودم بلکه موضوع حیثیتی داره برام و یه جورایی این تحملی که تو یک سال کشیدم رو باید جبران کنه و باید این بازی گوتی بشه باید
نذر هم کردم
قراره که کل محلمون رو هم شیرینی بدم
فقط انچارتد جان هر کی دوس داری گوتی شو ....اقا من گریم گرفت
میگم داداش تو حالت خوبه؟؟؟؟؟؟:-o

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
سلام
دوستان من دیگه کم کم نمی تونم صبر کنم
چند روزیه دیگه از غذا هم افتادم چون این بازی نه تنها برا خودم بلکه موضوع حیثیتی داره برام و یه جورایی این تحملی که تو یک سال کشیدم رو باید جبران کنه و باید این بازی گوتی بشه باید
نذر هم کردم
قراره که کل محلمون رو هم شیرینی بدم
فقط انچارتد جان هر کی دوس داری گوتی شو ....اقا من گریم گرفت
داداش دمت گرم خیلی باحالی=))

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
درود
خب شاید دوستان کم کم داشتن ناامید میشدن :D اولاً این رو بگم که خب من از سران سونی یا ناتی داگ نیستم که الان براتون یه کانتنت اضافه یا یه همچین چیزی معرفی کنم ولی خب کاری که از دستم بر میومد رو براتون کردم تا منم سهمی از آنچارتد داشته باشم :D 2 تا آرت ورک ND (N@ughty Dog , Nathan Drake :D) براتون رو کرد حالا یه دونه هم من :D پیشاپیش مشکل تکسچر و انیمیشن و نورپردازی flat و افکت های فیک و ... رو به بزرگی خودتون ببخشید :D
و بالاخره هم از دوست خوبم امیر (meryl lover :D) هم تشکر میکنم که از ایده ی اولیه تا مراحل بتا و پولیش و gold کار باهام بود :D (در انتها با تشکر از خانوم بچه ها که صبور بودن و .... lol :D )
هیچی دیگه همین ببینید کار رو :D فقط یه نکته اینکه چون توی دو تا سیستم مختلف بر حسب مانیتور هاش دو تا کیفیت مختلف رو شاهد بودم به خاطر همین توی دو تا کیفیت رنگی مختلف میزارم کسی مشکلی پیدا نکنه :D

جای زوم هم تا دلتون بخواد داره :D
به به بسيار هم عالي واقعا لذت ميبرم از اينكه ميبينم فناي اين بازي چقدر عاشقشن و براش همه كار ميكنن
yahoo_6.gif
طراحي لباس و مخصوصا چفيه اش فوق العادس احسان
yahoo_3.gif
ممنون حمید جان :D
yahoo_6.gif
yahoo_6.gif
yahoo_6.gif
yahoo_6.gif
yahoo_6.gif
yahoo_6.gif
yahoo_6.gif
yahoo_6.gif
yahoo_6.gif
yahoo_6.gif
yahoo_6.gif
yahoo_6.gif

بسیار زیباست احسان.
دفعه ی بعد برو تو کار Elena !
yahoo_4.gif
ممنون :D
اگه عمری باقی باشه :D

-----------
از تمام دوستانی هم که آشکار و نهان در حال و آینده تشکر کردند (یا خواهند کرد :D) سپاسگزارم :D دیگه فک نکنم این پست بیشتر از اینا کش بیاد :D

آخرین ویرایش:

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
درود
خب شاید دوستان کم کم داشتن ناامید میشدن :D اولاً این رو بگم که خب من از سران سونی یا ناتی داگ نیستم که الان براتون یه کانتنت اضافه یا یه همچین چیزی معرفی کنم ولی خب کاری که از دستم بر میومد رو براتون کردم تا منم سهمی از آنچارتد داشته باشم :D 2 تا آرت ورک ND (N@ughty Dog , Nathan Drake :D) براتون رو کرد حالا یه دونه هم من :D پیشاپیش مشکل تکسچر و انیمیشن و نورپردازی flat و افکت های فیک و ... رو به بزرگی خودتون ببخشید :D
و بالاخره هم از دوست خوبم امیر (meryl lover :D) هم تشکر میکنم که از ایده ی اولیه تا مراحل بتا و پولیش و gold کار باهام بود :D (در انتها با تشکر از خانوم بچه ها که صبور بودن و .... lol :D )
هیچی دیگه همین ببینید کار رو :D فقط یه نکته اینکه چون توی دو تا سیستم مختلف بر حسب مانیتور هاش دو تا کیفیت مختلف رو شاهد بودم به خاطر همین توی دو تا کیفیت رنگی مختلف میزارم کسی مشکلی پیدا نکنه :D

به به بسيار هم عالي واقعا لذت ميبرم از اينكه ميبينم فناي اين بازي چقدر عاشقشن و براش همه كار ميكنن>:d< طراحي لباس و مخصوصا چفيه اش فوق العادس احسان;)

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
درود
خب شاید دوستان کم کم داشتن ناامید میشدن :biggrin1: اولاً این رو بگم که خب من از سران سونی یا ناتی داگ نیستم که الان براتون یه کانتنت اضافه یا یه همچین چیزی معرفی کنم ولی خب کاری که از دستم بر میومد رو براتون کردم تا منم سهمی از آنچارتد داشته باشم :biggrin1: 2 تا آرت ورک ND (N@ughty Dog , Nathan Drake :biggrin1:) براتون رو کرد حالا یه دونه هم من :biggrin1: پیشاپیش مشکل تکسچر و انیمیشن و نورپردازی flat و افکت های فیک و ... رو به بزرگی خودتون ببخشید :biggrin1:
و بالاخره هم از دوست خوبم امیر (meryl lover :biggrin1:) هم تشکر میکنم که از ایده ی اولیه تا مراحل بتا و پولیش و gold کار باهام بود :biggrin1: (در انتها با تشکر از خانوم بچه ها که صبور بودن و .... lol :biggrin1: )
هیچی دیگه همین ببینید کار رو :biggrin1: فقط یه نکته اینکه چون توی دو تا سیستم مختلف بر حسب مانیتور هاش دو تا کیفیت مختلف رو شاهد بودم به خاطر همین توی دو تا کیفیت رنگی مختلف میزارم کسی مشکلی پیدا نکنه :biggrin1:

جای زوم هم تا دلتون بخواد داره :biggrin1:

>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<

بسیار زیباست احسان.
دفعه ی بعد برو تو کار Elena ! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر