Uncharted 3: Drake’s Deception

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,054
نام
نیما
از اون سوالا بودا احسان :D 10 ساعت گیم پلی خالص هست روی درجه نرمال .

نیما تواَم گیر دادیا :D 10 ساعت خدائی عالیه واسه یک بازی ادونچر .

نه نیست خداییش :d مگه اینکه 10 ساعت گیمپلی خالص داشته باشه ... اینی که میگن 10 ساعت واسه کسی ه که اولین بار بازی میکنه ، مطمئنا واسه بار دوم میشه 7 - 8 ساعت ، در نتیجه کمه کلا .... U2 هم باید بیشتر بود .
اگر هم دقت کنی میبینی همین مجله به همه چیز 99 داده غیر از مدت زمان بازی که 97 ه ، خب پس یعتی Perfect نیست ... حالا 2 ساعت بیشتر بود میشد 99 .
وقتی 2 - 3 تا سایت حساس اومدن به مدت زمان بازی گیر دادن اونموقع میفهمی :d

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
انچارتد 1 2 زمان جفتشون عالی بود یعنی نمیگم اگه بیشتر بود الزما خسته میشدم ولی وقتی تموم شدن پیش خودم نگفتم سر هیچ کودوموشن ای بابا چرا اینقد کم بودن :D
بعدم زمان بازی رو خیلی مطمئن نباشید... وقتی یه استودیو میاد میگه بازیمون فلان مقدار گیمپلی مفید داره ماجرا فرق میکنه ولی دیگه منتقد که نمیاد کات سین ها رو اندازه بگیره از زمان کلی کم کنه که :D راحت میاد زمانی که طول کشید بازی رو رو یه حالت معمولی تموم کنه میگه.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
نه نیست خداییش :d مگه اینکه 10 ساعت گیمپلی خالص داشته باشه ... اینی که میگن 10 ساعت واسه کسی ه که اولین بار بازی میکنه ، مطمئنا واسه بار دوم میشه 7 - 8 ساعت ، در نتیجه کمه کلا .... U2 هم باید بیشتر بود .
اگر هم دقت کنی میبینی همین مجله به همه چیز 99 داده غیر از مدت زمان بازی که 97 ه ، خب پس یعتی Perfect نیست ... حالا 2 ساعت بیشتر بود میشد 99 .

نیما جان قبول دارم حرفت رو راجب زمان اما امید هم راست میگه زیاد نمیشه گفت اگه بیشتر بود بهتر بود یک وقتی هستش یک دفعه گیر میده میگه چرا انقدر کسل کننده هستش .

هرچند به نظر خودم هم بازی مثل آنچارتد 10 ساعت کم هستش اما بازم بهتر از اون طرف بوم افتادن هستش به نظرم شاید هم من اشتباه کنم .

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
کلاً Uncharted از اون دسته بازی هائی هست که باید باهاش ور بری تا لذت ببری :D من مطمئنم این 10 ساعت رو تا 14 - 15 ساعت کشش میدم چون بعضی از جاها آدم مبهوت طراحی بازی و هنر Naughty Dog میشه و دوست داره لوکیشن رو زیرو رو کنه, این مورد توی دفعات بعدی که عطش فهمیدن داستان فروکش میکنه بیشتر هم میشه تا دفعه اول :D
بهرحال هرکس نظر خودشو داره اما بطور کلی تایم بازی کاملاً مناسب هست بنظر بنده و آتویی به اون صورت دست Reviewer های معلوم الحال نمیتونه بده :D .

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,333
نام
امیر حسین
نقد BC از بازی رو ندید دست نیما :d پدر بازی رو در میاره :d (خون و زمان بازی فعلا جزو نکات منفی ثبت شده :d )
خوبه دیگه :d اگر سرمون رو بندازیم پایین میشه 10 ساعت :d ولی وقتی بخوایم دنبال گنج بگردیم و بریم تو کف محیط و الکی کلا بگردیم بیشترم میشه :d

• Like
Reactions: Kainé

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
به نظر من چیزی که خیلی مهم تر از مدت زمان هست ارزش تکرار هست.
آنچارتد هم بازی ایه که ارزش تکرار فوق العاده بالایی داره.مثل COD که سینگل بازی دور و بر 6 ساعت هست ولی از هرکی میپرسی میبینی حداقل یه 5-6 باری بازی رو تموم کرده.:d
شخصا دوست دارم یه بازی نسبتا کوتاه رو چندین بار تموم کنم تا یه بازی طولانی که نسبتا خسته کننده بشه.
مورد دیگه هم اینکه الان دیگه مدت زمان 8 تا 10 ساعت تقریبا یه استاندارد شده بین بازی های سوم شخص.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
از اون سوالا بودا احسان :D 10 ساعت گیم پلی خالص هست روی درجه نرمال .
خب اینکه عالیه :D 10 ساعت گیم پلی 2 ساعت هم کات سین :D انقدر دوستان جو منفی میدن گفتیم نکنه 10 ساعت با احتساب کات سین هست :D

• Like
Reactions: u.T.a

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,399
نام
رامین

بابا بیخیال خدایش 10 ساعت گیم پلی خیییییییییلی خوبه

انچارتد بهتزین بازیه قرنه :>

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,307
نام
بابک
خب گیم آف جن یا بازی نسل نزدیک به ورود است>:d<
من فقط منتظرم که نمره مجله ها بیاد امیدوارم تا فردا شب همین موقع یه 5-6 تا مجله نمره داده باشن:>

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
کلاً Uncharted از اون دسته بازی هائی هست که باید باهاش ور بری تا لذت ببری :D من مطمئنم این 10 ساعت رو تا 14 - 15 ساعت کشش میدم چون بعضی از جاها آدم مبهوت طراحی بازی و هنر Naughty Dog میشه و دوست داره لوکیشن رو زیرو رو کنه, این مورد توی دفعات بعدی که عطش فهمیدن داستان فروکش میکنه بیشتر هم میشه تا دفعه اول :D
بهرحال هرکس نظر خودشو داره اما بطور کلی تایم بازی کاملاً مناسب هست بنظر بنده و آتویی به اون صورت دست Reviewer های معلوم الحال نمیتونه بده :D .
دقیقا من هم UN2 رو همینجوری بازی کردم یعنی کل محیط رو وجب به وجب میگشتم و از طراحی محیط و موسیقی بازی که واسه هر محیط یه تم خاص داشت لذت میبردم.البته UN3 رو هم مطمئنا همینجوری که گفتم بازی میکنم تا از هنر ND لذت کامل رو ببرم>:d.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,333
نام
امیر حسین
خدا کنه بازی هر موقع میخواد بیاد فقط آخر هفته باشه که یک ضرب تا آخر بشه نشست پاش :d

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
خدا کنه بازی هر موقع میخواد بیاد فقط آخر هفته باشه که یک ضرب تا آخر بشه نشست پاش :d
اول نوامبر میشه سه شنبه، خودت دیگه باید چهارشنبه عصر بگیری که پنجشنبه و جمعه را بازی کنی ... :D
پ.ن: تو کویت جمعه و شنبه تعطیله؟ پس در اینصورت شنبه را هم وقت داری بازی کنی :D

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-

موافقم :D منم همین حرف رو زدم ! عملا توی این بازی نمی شه یه صرب نشست فقط بری جلو ! اینقدر ادم توی محیط می چرخه و بازی از خودش در میاره راحت 14-15 ساعت طول می کشه :D

نقد های مجله ها چی شد ؟ :( مگه قرار نبود دیروز بیاد ؟ :-w

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
آقا من خودم آنچارتد فن اساسی هستم؛ اما هنوز نمی فهمم چطور بعضی دوستان با دیدن 2ثانیه تریلر به این نتیجه رسیدن که U3 بهترین انیمیشن و کیفیت اسب در تاریخ بازیها رو داره و خیلی از red dead redemption بهتره؟!

• Like
Reactions: .:Melkor:.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر