Uncharted 3: Drake’s Deception

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
کلاً نمیدونم اینهمه تریلر و شات و اینا می بینید چیزی هم از بازی اصلی میفهمین ؟ به نظر من که اصل لذت بازی اینه که محیط ها رو خودت تجربه کنی در حالی که کنترل کرکتر اصلی تو دستت هست ...

من که فقط بین تریلرها همونی که تو E3 پخش کردن رو دیدم + اون چند دقیقه گیم پلی که ایون ولز و کریستوفر بلستر تو کنفرانس سونی اجرا کردن :D رسماً این مدت که هی عکس و تریلر گذاشتین فقط شاهد افتادن فک بچه ها بودم ، تا زمانی که فک خودم تو بازی اصلی بیوفته :d

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,808
خودمو کنترل کردم هیچی ندیدم ,البته تقریبا تا مرز سکته رفتم:d

آقا مگه قرار نبود نقد مجلات امروز بیاد چی شد پس؟
از امروز محدودیت برداشته شده ولی خب ,امروز یک شنبه است و در اکثر کشورها روز تعطیل بحساب میاد.
به احتمال زیاد از فردا نقد ها منتشر میشه.

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
کلا خیلی امیدوار شدم به خودم! هیچ چی از بازی بجز اون تریلر هواپیما رو ندیدم (کاشکی اون رو هم نمیدیدم) با وجود اینهمه وسوسه ی شیطانی :d

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
چکیده ای از متن نقد مجله اسپانیایی PlayMania که به عنوان اولین نقد بازی منتشر شده با امتیاز 9.9/10 . (نترسید اسپویل هاش کشیده شده :D)

That's a resume of the review without spoilers

Nathan Drake returns with his most dramatic and intense adventure.
It is one of the best Ps3 games
Uncharted 3 is an adventure that makes us feel the agony of being lost in the desert, chasing a convoy on horseback, fleeing an army of spiders and other times of the Hollywood style.
It is a visual display that will take much to be overcome tiemop and no other console can.
The game is a visual spectacle: it’s a game that enters your eyes, you have not seen anything like this on the PS3 or other consoles
The recreation of water in the game is second to none
From an artistic point of view, Uncharted 3 is a marvel; you’ve never seen such terrific scenes
One of the reasons things are so spectacular is becuase of the contextual animations
The reviewer says that the single-player mode will take about 10 hours
Development very similar to the previous Uncharted: shootings (where faltal Typical options, such as covering fire to the
environment or blind), zones of platforms and reach depths beyond switches and levers, puzzles of all kinds (more complicated than in previous games, etc.).
Uncharted 3 will tell us the "genesis of Drake" and Sullivan
There will be persecution on foot in Yemen, riding in the desert ...
Uncharted 3 is a total adventure, a great game that will not find on any other console
---
Negative Details: no bosses (just different types of soldier, being the toughest armor) and the feeling of "deja vu".
The cooperative campaign mode includes 5 levels (one of Borneo Uncharted 2)
There will be 101 treasures
---
U3 is the best of us live the adventure of PS3 more tense, beautiful, exciting and fun. It will leave our screens in a visual spectacle hard to beat. Very hard to beat.

آخرین ویرایش:

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
این دیگه خیلی جالب بود :D تو کفم آخه چرا اون 0.1 رو نداده :-w
سیاستشونه.
PlayMania و چند مجله ی اسپانیایی دیگه اجازه ندارن به هیچ بازی ای 10 بدن.

----------
دو عکس دیگه از سایت GameReactor
زیاد اسپویل نداره.ببینید ! :d گرافیک فوق العادست.

6747525_31.jpg

6744035_62.jpg

• Like
Reactions: Tommy Fisher

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
من .بعداز چند روز اومدم عکسها رو دیدم.. دارم با سر میرم تو دیوار :p یکی بگه تا کی باید صبر کنیم این بازی عرضه بشه.
من همش دارم نسخه 2 بازی رو هی از اول میرم تا اخر دوباره از اول شروع میکنم میسرم به تهش ...:> دیگه کف کردممممممممممممم #:-s

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,054
نام
نیما
9.9 مال اینه که اصلا 10 نداره ... این 9.9 هم بالاترین امتیازی ه که تا حالا به بازیها داده ... قبل از این بالاترین امتیازی که به یه بازی داده بود 9.8 بوده که به RDR داده . به Uncharted 2 هم 9.5 داده .

فقط من موندم چرا 10 ساعت ؟!!!! چی میشد بیشتر باشه ؟!!! 2 - 3 ساعت بیشتر بود عالی بود .

آخرین ویرایش:

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
10 ساعت با لحاظ کردن کات سین یا بدون کات سین ؟ اگه گیم پلی فقط 10 ساعت باشه با کات سین همون 12 ساعت می شه ! البته عموما بیشتر هم طول می کشه ! این بازی جزو اون بازی هایی نیست که ادم کنتراتی بشینه پاش بره :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
10 ساعت با لحاظ کردن کات سین یا بدون کات سین ؟ اگه گیم پلی فقط 10 ساعت باشه با کات سین همون 12 ساعت می شه ! البته عموما بیشتر هم طول می کشه ! این بازی جزو اون بازی هایی نیست که ادم کنتراتی بشینه پاش بره :D
آره دقیقاً :D یکی از دوستان شفاف سازی کنه این 10 ساعت گیم پلی خالص هست یا با احتساب کات سین ؟ :D

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
آره دقیقاً :D یکی از دوستان شفاف سازی کنه این 10 ساعت گیم پلی خالص هست یا با احتساب کات سین ؟ :D
از اون سوالا بودا احسان :D 10 ساعت گیم پلی خالص هست روی درجه نرمال .

نیما تواَم گیر دادیا :D 10 ساعت خدائی عالیه واسه یک بازی ادونچر .

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
به هر حال گیم پلی و نحوره روایت داستانی و طراحی مراحل باید جوری باشه که بازی رو کسل کننده و حس تکراری بودن رو القا نکنه شاید اگر 2 یا 3 ساعت تحت هر شرایطی فقط به عنوان اضافه کردن مدت زمان بخش سینگل پلیر بهش اضافه بشه جذابیتش رو تا حدودی از دست بده . اینم بهتره در نظر بگیریم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر