Uncharted 3: Drake’s Deception

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,146
نام
حسین
Triple Buffer از بین نمیبره افت فریم رو ، یه ذره کمک میکنه زمانی که Vertical Sync فعاله .... ولی نه اینکه کلا از بین ببره . من خودم افت فریم رو به Screen Tearing ترجیح میدم . بلدی نمیخواد ، همه میتونن فعال بذارنش ولی چون اکثرا از افت فریم میترسن و کسی کمتر به Screen Tearing گیر میده واسه همین ترجیح میدن که Vsync فعال نباشه .
راستی تو خودت چجوری انقدر راحت متوجه پارگی تصویر میشی:-/مثلا آلن ویک که دیگه خدای پارگی بود:dولی من بازم تو بازی متوجه نمیشدم.نمیدونم چرا:-/

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,051
نام
نیما
من چون بدم میاد از این موضوع به شدت ، واسه همین روش حساسم ، البته Alan Wake که شدید بود راحت میشد تشخیص داد ، ولی بعضی بازیها اینقدر کمه که نمیشه فهمید ، ولی من اونم میفهمم :d

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
مثلا آلن ویک که دیگه خدای پارگی بود:dولی من بازم تو بازی متوجه نمیشدم.نمیدونم چرا:-/
این افت فرم خیلی ناراحت کننده تره شخصا ترجیح میدم بازی پارگی تصویر داشته باشه ولی افت فریم نه . تو عنوان AW هم از نظر من کار خوبی کردن که Vertical sync رو فعال نکردن . :D

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
راستی تو خودت چجوری انقدر راحت متوجه پارگی تصویر میشی:-/مثلا آلن ویک که دیگه خدای پارگی بود:dولی من بازم تو بازی متوجه نمیشدم.نمیدونم چرا:-/
جدی میگی یا شوخی میکنی؟
منم هیچی متوجه نشدم، تازه من 4 یا 5 دفعه رفتمش :d

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,146
نام
حسین
جدی میگی یا شوخی میکنی؟
منم هیچی متوجه نشدم، تازه من 4 یا 5 دفعه رفتمش :d
نه بابا جدی میگم.اصلا متوجه نمیشم.کلا خیلیا رو دیدم که متوجه نمیشن.فقط این نیما بدجوری ترکونده:dبرای همین دوست دارم افت فریم نداشته باشه.واقعا افت فریم بد چیزیه.البته بعید میدونم داشته باشه.حالا هرچقدرم پارگی داشته باشه مهم نیست،ما که نمیفهمیم:d

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
دوستان سلام. یه سوال دارم . من تازه قراره سونی بگیرم اونم فقط به خاطر این بازی و KZ3. منتها هیچ اطلاعی از موضوع داستانی این بازی ندارم. میشه منبعی رو اعلام کنین تا ببینم داستان این بازی تو قسمتهای قبلی چی بوده ؟
ممنون

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دوستان سلام. یه سوال دارم . من تازه قراره سونی بگیرم اونم فقط به خاطر این بازی و KZ3. منتها هیچ اطلاعی از موضوع داستانی این بازی ندارم. میشه منبعی رو اعلام کنین تا ببینم داستان این بازی تو قسمتهای قبلی چی بوده ؟
ممنون
حالا شماره یک هیچی ولی اگه نسخه دوم رو نری نصف عمرت بر فناست!!!

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
نه بابا جدی میگم.اصلا متوجه نمیشم.کلا خیلیا رو دیدم که متوجه نمیشن.فقط این نیما بدجوری ترکونده:dبرای همین دوست دارم افت فریم نداشته باشه.واقعا افت فریم بد چیزیه.البته بعید میدونم داشته باشه.حالا هرچقدرم پارگی داشته باشه مهم نیست،ما که نمیفهمیم:d
منم موافقم، من کلا تو PC هم که یه دوره ای بازی می کردم نمیدونستم این VS (چی چیه؟ :d) واسه چیه، فقط میدیدم افت فریم داره یه کم :d
کلا تصویر رو جر و واجر هم بکنن ایراد نداره، مهم فریمه :d

• Like
Reactions: enayati11_ballack1

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,301
نام
امیر حسین
بله بازی Gold شد! منتظریم هرچه زودتر این دور و برا پیداش بشه :d
و همچنین یک کد داره توش برای بتای Starhawk ...
کاور بازی هم همینور که آریا قبلا گفت (آریا بود دیگه ؟ :d ) همون اولین والپیپریه که از بازی اومد، نیت و پشتش هواپیمای بخت برگشته ی سقوط کرده ی در حال سوختن :d
همین دیگه :d خدا رو شکر خبری هم از Move نیست که نصف کاور انواع و اقسام لوگو ها رو شاهد باشیم :d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
اقا اين منبع گلد شدن بازي رو بذار ما بريم ببينيم لذت ببريم :d

هر كسي در مورد هر جنبه U3 صحبت كرد اما يه چيزي رو واقعا" از ياد برديد اون هم اهنگ هاي بازي كه واقعا" فوق العاده اند
تم شرقي توي اهنگ هاي بازي موج مي زنه و اون قدر زيبا ساخته شدن كه واقعا" حد نداره شايد بپرسيد اهنگ هارو از كجا شنيدم خوب يه سري شون به صورت پس زمينه توي تريلر ها بودن ولي اون اصلي هارو مي تونيد توي اون تيرزي كه نولان نورث براي معرفي بيشتر نسخه هاي ويژه بازي نشون دادن بشنويد واقعا" اهنگ ها تم خارق العاده اي دارن يعني اگر به خود شرقي ها هم مي دادن عمرا" مي تونستن اين مدلي بسازن :d
از ياد نبريم كه اهنگ هاي U2 هم از بهترين ها بودن و تم شون خاص بود و عالي :d

• Like
Reactions: dr.ice

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,102
نام
مصطفی
نمی دونم دقت کردین یا نه تو این عکس موهای دستِ ناتان و سالی هم معلومه !!!
62036400099159640179.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر